Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Homme siis minu kõige nõmedam päev minu elus:(

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Homme siis minu kõige nõmedam päev minu elus:(

Postitas:

Mõtlesin et ei taha nende tabletidega piinata ennast.Lähen homme narkoosi alla ja saab see kiiremini läbi:(Kuigi tänasest hakkas juba väikselt veritsema siis järelikult keha juba teeb kõik selleks et teda välja saada:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul hakkas veritsema ilma sekkumiseta (pole veel tabletti saanud?) -sel juhul võiks ju arvata et hakkab hoopis ise puhastuma ja ei olegi vaja ei tabletti ega kirurgilist puhastust. Mul hakkas ka ise puhastuma 8+, polnud vaja rohkem midagi surkida.
Tean, et see on väga nõme päev, aga usu: kui see päev läbi saab, siis saad hakata juba uuesti lootma ja elu saab edasi minna. Kõige nõmedam on hoopis see ootamine, kui on teada et asi ei lähe hästi. Homme saad asjale vähemalt punkti panna. Soovin sulle jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah ilma tabletideta hakkas veritsema aga mite palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palu enne abrasiooni endale veel UH teha. Äkki pääsed iseenesliku puhastusega. See oleks kehale ja emakale tunduvalt parem. Taastumine ka kergem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Homme siis minu kõige nõmedam päev minu elus:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.