Esileht Ajaviite- ja muud jutud Homme tööle jälle

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Homme tööle jälle

Postitas:
Kägu

Kuidas on, kas tahate minna?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Homme tööle jälle

jah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti ei taha. Soovin et oleks teine võimalus. Viimased paar nädalat olen pead ragistanud nii et suitseb, aga muud varianti ikka ei näe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

lähen rõõmuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas hakkame nüüd iga pühapäev seda teemat tegema siia?
kui sulle töö ei sobi, vaheta seda! ei pea ilmtingimata olema seal rimis kassapidaja, kui ikka ei meeldi.

Please wait...
Postitas:
talent

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas hakkame nüüd iga pühapäev seda teemat tegema siia?
kui sulle töö ei sobi, vaheta seda! ei pea ilmtingimata olema seal rimis kassapidaja, kui ikka ei meeldi.[/tsitaat]

Ja hakame nüüd iga pühapäev…
Miks sa loed ja miks sa vastad, inimene?

Mina isiklikult näen esimest korda sellist teemat ja vastan esimest korda –
tõusta, minna, alustada viitsin, poolelt päevalt loob tüdimuse ette ehk siis ei viitsi, aga siis jälle jaksan, sest tegelikult on huvitav ja pärast mõtlen – jälle on valgem, mõnusam, samm kevadele lähemal..

Koju, riietevahetus, suusatama, pärast aeg endale ja perele. No kas saaks see ebameeldiv olla?

Please wait...
Postitas:
Kägu

no ei ole ainult kassapidajal selline mure.
mina olen omal alal kõrgelt tunnustatud spetsialist. viimased 7a hästi tasustatud kohal. aga no rihm on maas ka. nii väsinud pidevalt ja kogu aeg töötamisest. tean, et minu peale loodetakse, et tänu minule projektid õnnestuvad jne. aga niii kopp on ees. tahaks jalad seinale lüüa, reisida, puhata, raamatuid lugeda, lastega mööda maailma ringi reisida jne. aga ei saa. PEAB tööl käima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] PEAB tööl käima. [/tsitaat]Täpselt sama siin, ametis aga oldud isegi juba kauem.
Viimased paar aastat on tõsiselt kopp ees, tohutult on ressursse kokku tõmmatud, palku kärbitud, palgata puhkusi peale sunnitud. Aga imelikul kombel on tööd tulnud kogu aeg juurde.
Tõesti on saabunud aeg, kus iga uut nädalat alustad teatava ebameeldivustundega. Vastutust on liiga palju ja pole nagu midagi, mis seda kompenseeriks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina lähen rõõmuga- olen lasteaiaõpetaja ja olen ome töö fänn!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mul on homme vaba päev. 🙂 Kuigi see-eest olin ma tööl terve nädalavahetuse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aga mul on homme vaba päev. 🙂 Kuigi see-eest olin ma tööl terve nädalavahetuse.[/tsitaat]
tanklas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti kreisi tööpäev oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

töötamine on nõme

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

ei taha ja ei lähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks peab tööl käima? Tehke endale OÜ, \”kaaperdage\” tööandja kliendid ja hakake ise pappi kokku kühveldama – peagi saate endale lubada kõike ilusat 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma jälle tahan minna ja meeldib, aga mu töö eeldaks pikemaid tööpäevi kui ma hetkel 2he üsna väikese lasteaialapse kõrvalt lubada saan. ja see tekitab stressi. kogu aeg on mõni ülesanne natuke ajast maas, aga ei saa teha ühe pika päeva et joonele saada. isegi kui saaks, lihtsalt on toss väljas – pärast tööd on lapsed tohutult intensiivsed ja kuhjunud majapidamistööd vahivad vastu – tüüpiline perekoolikana hala neh…

Please wait...
Postitas:
maiiii

ei taha ja ei lähe!:) põetan põnni!

Please wait...
Postitas:
otso

Läheks aga pole tööd:( Iga päev avan cv keskuse ja loodan, et ehk on midagi mulle.

Ole õnnelik, et sul on töökoht!!! Ja kui see sulle ei istu, siis olen nõus ise tööle sinna minema;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja kuidas veel tahaks minna tööle!

1,5a lapsega kodus, peale seda aasta tööd otsinud, no ei leia, säästud saavad ka selle kuuga läbi, edasi ei teagi, mis saab:(

Kunagi ammu-ammu, kui ma veel tööl käisin, siis nautisin oma erialast tööd väga. Seitsme aasta jooksul ei meenu kordagi, et oleksin vastumeelselt tööle läinud. Küll aga mäletan seda veel varasematest kohtadest, kus sai käidud hinge sees hoidmiseks. Heh ja praegu lepiksin ka sellisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Usute või mitte, aga mina käin hea meelega tööl! Kuid tean ka, mida tähendab, kui kohe üldse ei taha tööle minna:S Seega oskan praegust olukorda hinnata! Töötan eralasteaias õpetajana. Lapsed on NII armsad ja töö mõnna + ei pea iga päeva tööl käima:) Homme nt jälle puhkan;)
Tõeliselt nauditav on nii tööl käia! Ainult vara ärkamine mulle ei istu:D
Jõudu kõigile tööotsijaile!

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Homme tööle jälle

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.