Esileht Koolilaps Homme viimane koolipäev

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Homme viimane koolipäev

Postitas:

Kas siis lilli ka klassijuhatajale viiakse ja milliseid ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vii mingeid lilli, sest õpetaja ei olnud lapse vastu eriti kena. Soovin südamest, et ta pensionile ära läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka viib. Roosasid:) Minus tekitab pigem kummastust mõnede lapsevanemate vajadus veel eraldi lilled viia õpetajale, lisaks ühistele kinkidele ja lapse lilledele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan teema eest. Lugesin ja tormasime pojaga kohe poodi. Põhikoolis ikka veel võiks õpetajale lilli viia, kuigi poiss ise väga ei tahtnud, aga nõustus, et on viisakas ja viib siis. Ühe gerbera ostsime, tagasihoidliku paelaga – jäi väga soliidne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt haarab aiast mõned pojengiõied kaasa.
Kuna järgmisest aastast jätkab uue klassijuhatajaga, siis selline istumisõhtu klassi lapsed+vanemad+klassijuhataja oli juba eelmisel nädalal ära (siis oli klassijuhatajale kingitus ka vanemate poolt). Homme vaid lõpuaktus ja lilleõis klassijuhatajale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka võib viia, aga ei pea, kui on mingid tumedad tunded klassijuhataja vastu. Lilli võib viia, millised aga meeldivad, kui just ei ole teada, et õpetaja mõnda lille põlgab või sellele allergiline on, enamik ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.septembril viiakse lilli.
Seevastu kevadel võib viia ikka siis, kui kohe tunned, et nii tore õpetaja ja koos temaga oli nii tore õppeaasta teil ja tahaksid eriliselt tänada 🙂 Aga kohustuslik see kevadel kohe kindlasti ei ole.

Meie sel kevadel ei vii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult kevadel ka lilled. Minu lapsel lõppes kool juba eelmisel nädalal (jah, tegime paar päeva nädalavahetustel ette ära) ja viis koduaia roosad pojengid. Lilled meenusid mulle alles samal hommikul, aga ega see valikut poleks muutnud. Võibolla kui oleks varem meenunud, oleksin läinud piibelehti korjama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka nii alguses kui lõpus.
Sõitsin just ühest koolist mööda, ogas suuruse juntsudel kõigil lilled näpus. Gerberad, liiliad, pojengid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed tegid eile klassijuhatajale tänukaardi ja meisterdasid kingitused. Täiesti omal algatusel, põhjendusega, et “ta on meid hästi õpetanud”. Tee äärest korjasid kooli minnes ka kimbukese metsalilli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei viinud, sest alguses pidi olema tunnine laulukoori proov ja laps ütles, et ei oska selleks ajaks lilli kuhugi panna. Seejärel aktus ja alles siis saavad tunnistused.
Ise oleksin lilled kaasa andnud, aga sain aru lapse põhjendustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise oleksin lilled kaasa andnud, aga sain aru lapse põhjendustest.

Minu laps otsis õpetajad enne lauluproovi üles ja andis lilled ära. Meil alati isekorjatud kimbud, tavaliselt maikellukesed, nüüd rukkililled jm niidulilled. Pakin otsad niiskelt fooliumi sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen senini arvamusel, et lilli on ikka ilus ja tore viia. Pole siin mingeid reegleid, et sügisel viiakse ja kevadel mitte.
Esimest korda oma elu jooksul on mul tunne, et need lilled pole südamest. Lihtsalt ei ole rahul ja nii ongi. Lilled tähendavad inimlikkust ja soojust, aga vat just sellest on sel aastal puudus käes olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps viib nii 1. septembril kui ka viimasel koolipäeval. Nüüd (5. klass) tahtis kevadeks viia šokolaadikarbi ja selle viiski. Ikka ilus meeles pidada ja ei röövi see minu pere eelarvest suurt summat. Mingit ühiskinki ei olnud kevadeks planeeritud, see sai jõuludeks (2 eurot). Poisid organiseerisid veel naistepäevaks (ei teagi, kelle algatusel) õpetajale kimbukese lilli, kulu oli 0.40 senti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Homme viimane koolipäev

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.