Esileht Pereelu ja suhted Hommikune mure

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Hommikune mure

Postitas:

Mul on viimasel ajal tekkinud selline mure, et vaba päeva hommikul, kui on palju aega, äratab mees mind üles sooviga seksida. Ja siis kohe hakkabki seksima. Aga mina tahan ärgates ennast tükk aega ringutada ja venitada, et kehas mõnus tunne oleks. Seksi ajal ei saa ju ringutada nii vabalt. Mida teie selles olukorras teeksite? Kas ringutaksite märkamatult seksi ajal või ütleksite mehele, et ta ootaks, ja ringutaksite enne ära?

0
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 11:27; 22.06 13:10; 22.06 15:22; 22.06 19:47; 22.06 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõttetu liba-katsetus.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui nummi teema.

Joo vähem, lase maksal veidi puhata ka siin kauni jaanipüha ajal.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teie selles olukorras teeksite? Kas ringutaksite märkamatult seksi ajal või ütleksite mehele, et ta ootaks, ja ringutaksite enne ära?

Ma arvan, et kõige mõistlikum oleks teha postitus kuhugi mõne sõbra meiliboxi.
Kui sõber või sõbranna on probleemist teadlik, siis juba jääks ootama, et tema teeks samal teemal perekooli postituse.

Ja siis kõige viimasena hakkaks lootma, et mees seda sõbranna postitust juhuslikult loeks.
See meetod oleks vast kõige kindlam tee mehele infot edastada…

Asoo, üks variant on veel: kirjutada pudelikiri, visata rootsi reisil merre ja siis pakkuda mehele, et läheks paariks päevaks Pärnu randa puhkkama.
Täiesti võimalik ju, et ta leiab selle pudeli, loeb läbi ja siis vastavalt tegutseb.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.06 11:35; 22.06 14:08; 23.06 06:02; 23.06 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõttetu liba-katsetus.

Ja kui ongi, mis sellest sinu elus muutub?

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 12:12; 22.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mitte keegi ei vasta teemasse, kõik vaid mõnitavad? Miks?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 11:27; 22.06 13:10; 22.06 15:22; 22.06 19:47; 22.06 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vastan teemasse: ära lase oma mehel ennast hommikuti vägistada! Seks peab ikka ja alati olema konsensuslik.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 13:25; 23.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära lase oma mehel ennast hommikuti vägistada! Seks peab ikka ja alati olema konsensuslik.

Enamus ei suuda lihtsalt mõista, kuidas inimesel üldse selline küsimus saab tekkida.
Nagu tegu oleks orjatariga kuskilt Vanas Roomas, aga ma usun, et isegi need julgesid omanikule öelda, palun, ma ei soovi kohe peale ärkamist seksida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.06 11:35; 22.06 14:08; 23.06 06:02; 23.06 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan – hommikune unisevõitu seks peaks olema selline pooluimane ja aeglane. Soovitan kaasa minna sellega, keskenduda või viibida kasvõi poolunes, vaikselt selgineda ja kui võimnalik, siis nautida. Kui ringutamine on sulle nii oluline, siis oleks sul ammu aeg oma mehele sellest teada anda. Hommikuse asksi ajel ei pea ka suudlema. Lase vabaks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan – hommikune unisevõitu seks peaks olema selline pooluimane ja aeglane. Soovitan kaasa minna sellega, keskenduda või viibida kasvõi poolunes, vaikselt selgineda ja kui võimnalik, siis nautida. Kui ringutamine on sulle nii oluline, siis oleks sul ammu aeg oma mehele sellest teada anda. Hommikuse asksi ajel ei pea ka suudlema. Lase vabaks.

Aitäh. Normaalne inimene andis normaalse vastuse. Kõik tobedatena näivad teemapüstitused ei pruugi olla libad, et te teaksite.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 11:27; 22.06 13:10; 22.06 15:22; 22.06 19:47; 22.06 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees saaks kolaka, kui mind vaba päeva hommikul seksimise pärast üles ärataks.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 17:24; 23.06 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ytleme, et su mehe nimi on Mart. Kui pihta hakkab pobised “oh Raivo tule, tule”. Raudselt saad oma ringutused ja boonusena veel vaikse ja könetu hommikupooliku.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 19:43; 22.06 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ytleme, et su mehe nimi on Mart. Kui pihta hakkab pobised “oh Raivo tule, tule”. Raudselt saad oma ringutused ja boonusena veel vaikse ja könetu hommikupooliku.

Ah, mine metsa. Mingit Raivot ei ole ja mu mees teab seda.
Nüüd katsun lihtsalt vaikselt keset seksi ringutada ja ärgata.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 11:27; 22.06 13:10; 22.06 15:22; 22.06 19:47; 22.06 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees saaks kolaka, kui mind vaba päeva hommikul seksimise pärast üles ärataks.

Ja mulle jälle väga sobib, kui mu mees mind vaikselt seksi pärast üles äratab. Pärast teeb mulle kohvi ja hommikusöögi ning mina saan seni veel pikutada.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 20:15; 23.06 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ytleme, et su mehe nimi on Mart. Kui pihta hakkab pobised “oh Raivo tule, tule”. Raudselt saad oma ringutused ja boonusena veel vaikse ja könetu hommikupooliku.

Ah, mine metsa. Mingit Raivot ei ole ja mu mees teab seda.

Nüüd katsun lihtsalt vaikselt keset seksi ringutada ja ärgata.

Andsin head nöu ja sina, et “mine metsa”.. No siis veel yks idee. Missionääris näiteks saad käed yle pea visata ja ringutada. Isegi yks suur “aaaaah” haigutus öigel hetkel vöib mehele lause positiivselt ja innustavalt möjuda. Seda muidugi sel juhul kui sa peale haigutust kohe uuesti norskama ei hakka.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 19:43; 22.06 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ytleme, et su mehe nimi on Mart. Kui pihta hakkab pobised “oh Raivo tule, tule”. Raudselt saad oma ringutused ja boonusena veel vaikse ja könetu hommikupooliku.

Ah, mine metsa. Mingit Raivot ei ole ja mu mees teab seda.

Nüüd katsun lihtsalt vaikselt keset seksi ringutada ja ärgata.

Andsin head nöu ja sina, et “mine metsa”.. No siis veel yks idee. Missionääris näiteks saad käed yle pea visata ja ringutada. Isegi yks suur “aaaaah” haigutus öigel hetkel vöib mehele lause positiivselt ja innustavalt möjuda. Seda muidugi sel juhul kui sa peale haigutust kohe uuesti norskama ei hakka.

OK. Ma umbes nii proovingi. Ringutan kuidagi vaikselt. Ta teeb ‘lusikat’, mitte misjonäri.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.06 11:27; 22.06 13:10; 22.06 15:22; 22.06 19:47; 22.06 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ytleme, et su mehe nimi on Mart. Kui pihta hakkab pobised “oh Raivo tule, tule”. Raudselt saad oma ringutused ja boonusena veel vaikse ja könetu hommikupooliku.

Ah, mine metsa. Mingit Raivot ei ole ja mu mees teab seda.

Nüüd katsun lihtsalt vaikselt keset seksi ringutada ja ärgata.

Andsin head nöu ja sina, et “mine metsa”.. No siis veel yks idee. Missionääris näiteks saad käed yle pea visata ja ringutada. Isegi yks suur “aaaaah” haigutus öigel hetkel vöib mehele lause positiivselt ja innustavalt möjuda. Seda muidugi sel juhul kui sa peale haigutust kohe uuesti norskama ei hakka.

OK. Ma umbes nii proovingi. Ringutan kuidagi vaikselt. Ta teeb ‘lusikat’, mitte misjonäri.

Lusikas ongi parim ja kõige mugavam hommikuti. Aga teemaalgataja lihtsalt ei armasta oma meest, muud ei midagi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 12:12; 22.06 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi yks suur “aaaaah” haigutus öigel hetkel vöib mehele lause positiivselt ja innustavalt möjuda.

Kindel we?

Tibi hommikul ärkab, eilne “hea” vein vaevu verest ära lahustunud, hambad pesemata ja siis “aaaah” mehele näkku?
Normaalsel inimesel läheks igasugune seksimise soov selle peale õle, seda küll, et “positiivselt”.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.06 11:35; 22.06 14:08; 23.06 06:02; 23.06 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No alusta haigutamisega, saab mees nii kaua suhu anda. Ülejäänud keha ju vaba ringutamiseks.
Või teed õhtul eeltööd ja nõuad mehelt mitu raundi järjest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan – hommikune unisevõitu seks peaks olema selline pooluimane ja aeglane. Soovitan kaasa minna sellega, keskenduda või viibida kasvõi poolunes, vaikselt selgineda ja kui võimnalik, siis nautida. Kui ringutamine on sulle nii oluline, siis oleks sul ammu aeg oma mehele sellest teada anda. Hommikuse asksi ajel ei pea ka suudlema. Lase vabaks.

Minu jaoks on nii imelik see suhtumine, et naine oleks nagu mingi auk, kuhu mees ennast lihtsalt rahuldab ja siis naine “kui võimalik, võiks nautida”.
Seks on mõlemale. Mõlemad peavadki nautima. Polegi mõtet seksiga alustada, kui mõlemad selleks valmis pole, mõlemad seda ei soovi ja mõlemad seda ei naudi.
Ja meie peres on reegel, et uni on püha ja magajat ei segata.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 10:41; 23.06 14:19; 23.06 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan – hommikune unisevõitu seks peaks olema selline pooluimane ja aeglane. Soovitan kaasa minna sellega, keskenduda või viibida kasvõi poolunes, vaikselt selgineda ja kui võimnalik, siis nautida. Kui ringutamine on sulle nii oluline, siis oleks sul ammu aeg oma mehele sellest teada anda. Hommikuse asksi ajel ei pea ka suudlema. Lase vabaks.

Minu jaoks on nii imelik see suhtumine, et naine oleks nagu mingi auk, kuhu mees ennast lihtsalt rahuldab ja siis naine “kui võimalik, võiks nautida”.

Seks on mõlemale. Mõlemad peavadki nautima. Polegi mõtet seksiga alustada, kui mõlemad selleks valmis pole, mõlemad seda ei soovi ja mõlemad seda ei naudi.

Ja meie peres on reegel, et uni on püha ja magajat ei segata.

Ja meie peres on püha, et kaaslase läheduseotsimist ei lükata tagasi.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 11:41; 23.06 12:25; 23.06 14:39; 23.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan – hommikune unisevõitu seks peaks olema selline pooluimane ja aeglane. Soovitan kaasa minna sellega, keskenduda või viibida kasvõi poolunes, vaikselt selgineda ja kui võimnalik, siis nautida. Kui ringutamine on sulle nii oluline, siis oleks sul ammu aeg oma mehele sellest teada anda. Hommikuse asksi ajel ei pea ka suudlema. Lase vabaks.

Minu jaoks on nii imelik see suhtumine, et naine oleks nagu mingi auk, kuhu mees ennast lihtsalt rahuldab ja siis naine “kui võimalik, võiks nautida”.

Seks on mõlemale. Mõlemad peavadki nautima. Polegi mõtet seksiga alustada, kui mõlemad selleks valmis pole, mõlemad seda ei soovi ja mõlemad seda ei naudi.

Ja meie peres on reegel, et uni on püha ja magajat ei segata.

Ja meie peres on püha, et kaaslase läheduseotsimist ei lükata tagasi.

Eheheheehhh, hommikune seks on tõesti “kaaslase läheduse otsimine”, eriti seetõttu, et terve öö on ju üksteise kaisus magatud. Või käis mees reedel ööläbi pummeldamas ja hommikul koju jõudes otsibki lõpuks ka oma naise lähedust…
Naised, ärge tõepoolest laske end muutkui endale vastumeelselt vägistada, sest mingi ” püha abielunaise kohus” seda käsib. Kui ei meeldi, siis ei tee ja kõik!

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 13:25; 23.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eheheheehhh, hommikune seks on tõesti “kaaslase läheduse otsimine”, eriti seetõttu, et terve öö on ju üksteise kaisus magatud. Või käis mees reedel ööläbi pummeldamas ja hommikul koju jõudes otsibki lõpuks ka oma naise lähedust…
Naised, ärge tõepoolest laske end muutkui endale vastumeelselt vägistada, sest mingi ” püha abielunaise kohus” seda käsib. Kui ei meeldi, siis ei tee ja kõik!

Igas peres omad kombed.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 11:41; 23.06 12:25; 23.06 14:39; 23.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan – hommikune unisevõitu seks peaks olema selline pooluimane ja aeglane. Soovitan kaasa minna sellega, keskenduda või viibida kasvõi poolunes, vaikselt selgineda ja kui võimnalik, siis nautida. Kui ringutamine on sulle nii oluline, siis oleks sul ammu aeg oma mehele sellest teada anda. Hommikuse asksi ajel ei pea ka suudlema. Lase vabaks.

Minu jaoks on nii imelik see suhtumine, et naine oleks nagu mingi auk, kuhu mees ennast lihtsalt rahuldab ja siis naine “kui võimalik, võiks nautida”.

Seks on mõlemale. Mõlemad peavadki nautima. Polegi mõtet seksiga alustada, kui mõlemad selleks valmis pole, mõlemad seda ei soovi ja mõlemad seda ei naudi.

Ja meie peres on reegel, et uni on püha ja magajat ei segata.

Ja meie peres on püha, et kaaslase läheduseotsimist ei lükata tagasi.

Tõsiselt? Alati valmis!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 10:41; 23.06 14:19; 23.06 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja meie peres on püha, et kaaslase läheduseotsimist ei lükata tagasi.

Mingi sinuarust oma liikme toppimine magavasse naisesse ilma veendumata, kas talle see üldse sobib, on teie peres LÄHEDUSEOTSIMINE?

Huvitav, et see sinusugustel muutub mõne aja pärast, kui roosa prill kaob, perekooli teemaks “miks mees minuga ei arvesta?”

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.06 11:35; 22.06 14:08; 23.06 06:02; 23.06 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsiselt? Alati valmis!

Üldiselt küll. No kui midagi on, saab kokkuleppele alati.

Mingi sinuarust oma liikme toppimine magavasse naisesse ilma veendumata, kas talle see üldse sobib, on teie peres LÄHEDUSEOTSIMINE?

Ega me taotlusi üldiselt ei allkirjasta jah. Ma ei tea, miks sinu mees sinusse oma liiget topib, ilmselt siis mitte läheduseotsimise pärast, vaid panebki kõike mis liigub. Aga heas peres arvestatakse teineteisega.

Huvitav, et see sinusugustel muutub mõne aja pärast, kui roosa prill kaob, perekooli teemaks “miks mees minuga ei arvesta?”

Ei, minusugustel küll mitte. Need on sinusuguste teemad.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 11:41; 23.06 12:25; 23.06 14:39; 23.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt küll. No kui midagi on, saab kokkuleppele alati.

On teil kombeks magavaid inimesi ka muude soovidega tülitada?
“Ärka üles! Kuule, ärka üles! Kas sa juua sooviksid?”
või
“Kuule, ärka nüüd! Ära maga! Kas sa raamatut ei sooviks lugeda?”
Kui inimene magab, siis on ta väsinud ja ta ei soovi sel hetkel ei juua, lugeda, süüa ega seksida. Ta tahabki magada.
Ja kas selleks peab inimese äratama, et temaga mingeid kokkuleppeid sõlmida?

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 10:41; 23.06 14:19; 23.06 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees saaks kolaka, kui mind vaba päeva hommikul seksimise pärast üles ärataks.

Ja mulle jälle väga sobib, kui mu mees mind vaikselt seksi pärast üles äratab. Pärast teeb mulle kohvi ja hommikusöögi ning mina saan seni veel pikutada.

Meie peres teebki enamasti süüa mees, nii et seksile järgneva hommikusöögi pärast ma oma väheste vabade hommikute und küll lühendada ei luba.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 17:24; 23.06 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt küll. No kui midagi on, saab kokkuleppele alati.

On teil kombeks magavaid inimesi ka muude soovidega tülitada?

“Ärka üles! Kuule, ärka üles! Kas sa juua sooviksid?”

või

“Kuule, ärka nüüd! Ära maga! Kas sa raamatut ei sooviks lugeda?”

Kui inimene magab, siis on ta väsinud ja ta ei soovi sel hetkel ei juua, lugeda, süüa ega seksida. Ta tahabki magada.

Ja kas selleks peab inimese äratama, et temaga mingeid kokkuleppeid sõlmida?

Mu mees lihtsalt saab aru, et kui ma tõesti ei taha, siis on sellel mingi ebaisekas põhjus. Kuule sinuga ei ole mõtet seletada, sa ei tea lihtsalt, mis tähendab elada elutervet perekonnaelu ja teineteisega arvestada.

Ma arvan millegipärast, et frigiidsus ja hüperseksuaalsus on kuidagi omavahel seotud. Needsamad, kes siin endale jumala pärast midagi dikteerida ei lase ja endalt isegi midagi paluda ei lase, on kuidagi sarnased nendega, kes mõnes teises teemas ohjeldamatult seksilelusid tarvitavad ja üldse igaühega igal pool seksivad, isegi riskides kaela murda.
On nii või?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 11:41; 23.06 12:25; 23.06 14:39; 23.06 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees saaks kolaka, kui mind vaba päeva hommikul seksimise pärast üles ärataks.

Ja mulle jälle väga sobib, kui mu mees mind vaikselt seksi pärast üles äratab. Pärast teeb mulle kohvi ja hommikusöögi ning mina saan seni veel pikutada.

Meie peres teebki enamasti süüa mees, nii et seksile järgneva hommikusöögi pärast ma oma väheste vabade hommikute und küll lühendada ei luba.

Meie peres teeb ka peamiselt mees süüa, aga me seksime ikka sellepärast, et mõlemad tahavad, mitte selleks, et hommikul laud kaetud oleks.
Pikalt koos olnud paarid üldiselt tunnevad üksteise eelistusi, mu mees ei tule mind ka torkima laupäeva hommikul kell seitse, aga ta teab minu rütmi ja oskab märkidest lugeda, millal ma ärkamas olen. Mina tema puhul ka. Ja ta ei tule mind kunagi teemaalgataja jutu stiilis ründama ning midagi kuskile toppima vaid saab üsna hästi aru, milline minu meelsus parasjagu on või ei ole.
Täiskasvanud inimesed peaksid olema võimelised omavahel soovidest ja eelistustest rääkima, teemaalgataja võiks ka alustada oma mehega suhtlemisest.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 20:15; 23.06 17:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Hommikune mure

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.