Esileht Pereelu ja suhted Hommikune või õhtune seks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Hommikune või õhtune seks?

Postitas:
Kägu

Küsimus eeskätt neile, kes eelistavad/armastavad hommikuti seksida. Kas teete seda kohe peale ärkamist? On see pigem kähkukas kiire rahulduse saamiseks või teete pikemalt/koos eelmänguga, sel juhul kuidas loote asisel hommikul romantilist meeleolu?
Ja pesemise küsimus: kas pesete ainult hambaid või käite dušši all enne ära? Kas kõht tühi ei ole? Khm, ja hommikuti on ju häda nr 2 suht kohe vaja teha…

Meie enda kindel eelistus on õhtune seks, kui oleme päeva lõpetanud, enne voodisse minemist saanud omavahel vestelda/lähedust jagada. Lapsed magavad ja ei sega. Kõht on täis, oleme käinud dušši all ja saame soovi korral üksteist üle keha naudinguga limpsida. Peale rahulduse saamist on hea rammestunult uinuda. Seksime 3-4 korda nädalas keskmiselt. Hommikuti oleme unimütsid, ärgates tahaks esimese asjana kohvi, süüa ja tegelda oma hügieeniga, virguda ja asjalikult päevaga peale hakata.

Vahest seksime spontaanselt keset päeva ka, aga seda juhtub harva, puhkepäeval või puhkusel ning see on pigem kireseks, tormakas ja kirglik. Hommikuti ei teki sellist meeleolu kunagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seksiteki teemast jäi väheks?
Pole hullu 2 nädala pärast algab taas kooliaasta, jääb ehk vähem aega taolistele üllitistele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Sul hommikuti meeleolu ei teki, miks siis tunned huvi, kuidas teised seda teevad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hommikuti oleme unimütsid,

Pigem räägi nagu on, et see “meheke” on sul hommikuti nagu laiskloom ja ei pane sind tähelegi, võimle palju tahad.
It takes two.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et sina hommikul kohe sittuda tahad, ei tähenda seda, et kõigil teistel ka samamoodi on. Mind paneb pigem imestama see jutt, et nii kui silmad lahti teed, kohe häda nr 2 platsis 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand, kui tigedad te siin olete 😀 Kas teie seks ei ole rahuldustpakkuv või on mingi muu häda? 😀

Ma tahangi teada, kuidas ja miks TEISTEL on ja rääkisin nagu MEIL on. Et mõista 🙂
Õnneks on meil mehega samamoodi, mul on olnud hommikust seksi armastav mees ja no keeruline.

Nr 2 ei tule kohe 😀 Kui ärkan, joon vett, lähen pesema jne – siis organism ärkab ju ka. Õhtusöögist on juba 12 tundi möödas…ma ei ole kajakas, et kohe kui söön situn 😀

Mõistvust palun ja oleks tore ka mõnda vastust lugeda, mitte ainult ilkumist 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arusaamatuks jääb see teemaalgatus, sellepärast ka ilgutakse. Teile mehega sobib mõlemale õhtul, mis häda sul on mõista, mis ja kuidas teiste magamistubades toimub? Saaks aru, kui teil oleks olukord, et üks tahab õhtul, teine hommikul, aga teil ju kõik toimib, mis vahet seal on, kuidas teistel käib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

D U Š I

Peksa endale ükskord pähe!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õhtune kindlasti, kui oleme värskelt pesnud. Hommikul enne hammaste pesu kellelegi näkku hingata küll ei tahaks, suudlemisest rääkimata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õhtune kindlasti, kui oleme värskelt pesnud. Hommikul enne hammaste pesu kellelegi näkku hingata küll ei tahaks, suudlemisest rääkimata.

Me oleme juba nii kaua koos, et ega sellest suudlemisest lugu polegi. Meil on hommikuti kähkukad, tihti seljaga mehe poole, ei suudlegi. Teeme ära ja siis pesema. Korralik seks käib ikka õhtuti, aga mitte enne magamaminekut, vaid varem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii õhtul kui hommikul, aga pigem hommikul, teinekord ligi tunniajane seanss. Pesemas käime õhtuti, seega hommikul oleme puhtad, magamise ajal oma voodis mustaks ei lähe. Sital hommikuti ei käi ja saame suudeldud ka enne hommikust hammaste pesu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ainult kaks varianti ongi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus eeskätt neile, kes eelistavad/armastavad hommikuti seksida. Kas teete seda kohe peale ärkamist? On see pigem kähkukas kiire rahulduse saamiseks või teete pikemalt/koos eelmänguga, sel juhul kuidas loote asisel hommikul romantilist meeleolu?

Ja pesemise küsimus: kas pesete ainult hambaid või käite dušši all enne ära? Kas kõht tühi ei ole? Khm, ja hommikuti on ju häda nr 2 suht kohe vaja teha…

Meie enda kindel eelistus on õhtune seks, kui oleme päeva lõpetanud, enne voodisse minemist saanud omavahel vestelda/lähedust jagada. Lapsed magavad ja ei sega. Kõht on täis, oleme käinud dušši all ja saame soovi korral üksteist üle keha naudinguga limpsida. Peale rahulduse saamist on hea rammestunult uinuda. Seksime 3-4 korda nädalas keskmiselt. Hommikuti oleme unimütsid, ärgates tahaks esimese asjana kohvi, süüa ja tegelda oma hügieeniga, virguda ja asjalikult päevaga peale hakata.

Vahest seksime spontaanselt keset päeva ka, aga seda juhtub harva, puhkepäeval või puhkusel ning see on pigem kireseks, tormakas ja kirglik. Hommikuti ei teki sellist meeleolu kunagi.

kui on õhtu veel energiat millegi muu kui magamisega tegeleda, siis ilmselgelt pole päeval suurt midagi tehtud. Energiat on kõvasti üle, siis tõesti on kõik need tegevused võimalikud. Hetkel jääb teemast küll mulje, et kirjutajal pole ei meest ega lapsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õhtul selleks ajaks kui lapsed juba magavad, oleme ise ka nii väsinud, et ei mingit isu seksida. Hommikul unise peaga ei meeldi ka. Kõige parem on teha päeval aga siis oled kas tööl või nädalavahetusel lastega koos ja tulemuseks ongi olematu suguelu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õhtul selleks ajaks kui lapsed juba magavad, oleme ise ka nii väsinud, et ei mingit isu seksida. Hommikul unise peaga ei meeldi ka. Kõige parem on teha päeval aga siis oled kas tööl või nädalavahetusel lastega koos ja tulemuseks ongi olematu suguelu.

Vabanduse leiab igaks puhuks…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me oleme juba nii kaua koos, et ega sellest suudlemisest lugu polegi. Meil on hommikuti kähkukad, tihti seljaga mehe poole, ei suudlegi. Teeme ära ja siis pesema. Korralik seks käib ikka õhtuti, aga mitte enne magamaminekut, vaid varem.

Peab olema hea kehakeemia 😉 , siis ei häiri ka hommkikune suudlemine (näitab minu ajaline praktika).

Ehk siis me küll museleme ka hommikul: mulle nt. annab see kõvasti vunki juurde erutumisel.
Hambad ka mõlemil suus ning hügieen nende puhulgi 5+, heh!

Teisalt oleneb positsioonidest 🙂 Kui mina olen peal, siis kujuneb suht kiireks ürituseks… Mees aga ohjeid vedamas..pikemaks… Mõlemapoolselt nõnda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hommikuti meeldib rohkem. Detailselt kirjeldada, nagu teemaalgataja tegi – pean kummaliseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õhtune kindlalt. Hommikul on kas kiire või kõht tühi, lapsed ärkavad nagunii pigem enne meid, nii et ei saakski hommikul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hommikuinimesena kindlalt hommikuseks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand, kui tigedad te siin olete 😀 Kas teie seks ei ole rahuldustpakkuv või on mingi muu häda? 😀

Ma tahangi teada, kuidas ja miks TEISTEL on ja rääkisin nagu MEIL on. Et mõista 🙂

Õnneks on meil mehega samamoodi, mul on olnud hommikust seksi armastav mees ja no keeruline.

Nr 2 ei tule kohe 😀 Kui ärkan, joon vett, lähen pesema jne – siis organism ärkab ju ka. Õhtusöögist on juba 12 tundi möödas…ma ei ole kajakas, et kohe kui söön situn 😀

Mõistvust palun ja oleks tore ka mõnda vastust lugeda, mitte ainult ilkumist 🙂

Kust selline jabur mõte, et kedagi peaks sinu sekselu ja sit..misgraafik üldse huvitama?

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

Hommikune meeldib ainult hilise ärkamisega ja teatava pohmakaga kaasnevalt ja siis eriti ei huvitu kas juuksed on koolutatud ja hambad pestud. Muidu olen hommikuti väsinud ja kuri, vähemalt nii kaua kuni üks kange kohv on ära joodud ja esimene suits tehtud.

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hommikune meeldib ainult hilise ärkamisega ja teatava pohmakaga kaasnevalt ja siis eriti ei huvitu kas juuksed on koolutatud ja hambad pestud. Muidu olen hommikuti väsinud ja kuri, vähemalt nii kaua kuni üks kange kohv on ära joodud ja esimene suits tehtud.

/ninakaspreili

Kuule, ma ütlen seda kolmas kord – palun lõpeta see täiesti idiootlik allkiri ära.
Oleks siis sellel mingi mõte, aga pole ju?
/perekooli kasutaja aastast 2002/

Please wait...
Postitas:
Kägu

hommikuinimesena kindlalt hommikuseks

Hommikuinimene, kuid jälestan hommikuseksi. Õhtul.. ooojaa, aga hommikul pole mu mõtted isegi ligilähedaselt seksiga seotud.

/perekooli kasutaja aastast 2002/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sama mis eelmisel. Olen hommikuinimene ja ärkan reipalt ja vara, aga hommikust seksi ei taha. Hommikul tahaks kas kohe tööle minna või vabal päeval voodis vedelda, kuid mitte seksida, erutust ei teki.
Õhtul seevastu võiks teha kõike ja teemegi.
Ninakaspreili on nõme ja järjest nõmedamaks muutub, eks tuleb loota, et ta siit portaalist lihtsalt ära kaob. Kannatust vaja lihtsalt varuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hommikul on parem. Keha ja vaim on värsked ja puhanud.
Õhtul on pea nii päevasündmusi täis, et raske on mõtteid sealt eemale saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama meil, õudne piin, suve jooksul ainult 1x on päris seks olnud, see oli õhtune, muidu ainult masturbatsioon, seleks rohkem võimalusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil näiteks on nii, et mees on hommikuinimene, tema tahaks hommikul seksida ja eelmäng pole tema jaoks nii oluline kui mulle. Hommikul on pigem kähkukas. Mina olen õhtuinimene, tahaks õhtul pikalt seksida, kui lapsed juba magavad. Aga siis on mees juba nii unine, et enamasti ei tule sellest midagi välja. Mina olen jälle hommikuti unine, põis vajab ka enne tühjendamist jne, samas ei ka ei ütle, lihtsalt sageli ma ei ärka üleski enne, kui mees on ammu ärganud, kohvi joonud, hommikust söönud. Kokkuvõttes seksime suht harva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis põhjus see “nr.2” ja “täis põis” on? Kas ei saa siis enne seksi WC-s vajadusel ära käia ja voodisse tagasi hüpata?
Mingid üüratud häärberid ja sealjuures tualettruum magamistoast teisel pool maja?
Või tõesti üritab teine pool juba magava kaaslasega tegevust alustada, et peab ihuhädade pärast hirmsasti põdema hakkama?
Kummaliselt palju on siin seksiteemas vetsuhädadest räägitud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis põhjus see “nr.2” ja “täis põis” on? Kas ei saa siis enne seksi WC-s vajadusel ära käia ja voodisse tagasi hüpata?

Mingid üüratud häärberid ja sealjuures tualettruum magamistoast teisel pool maja?

Või tõesti üritab teine pool juba magava kaaslasega tegevust alustada, et peab ihuhädade pärast hirmsasti põdema hakkama?

Kummaliselt palju on siin seksiteemas vetsuhädadest räägitud 🙂

Kui toast välja lähed, siis on tõenäosus suur, et lapsed ärkavad üles ja siis on tegutsemisel kriips peal, sest mis seksimõnust seal ikka rääkida, kui lapsed ukse taga kolistavad, tähelepanu soovivad jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui toast välja lähed, siis on tõenäosus suur, et lapsed ärkavad üles ja siis on tegutsemisel kriips peal, sest mis seksimõnust seal ikka rääkida, kui lapsed ukse taga kolistavad, tähelepanu soovivad jne.

Sel juhul seksi segavaks faktoriks ikka pigem väiksed lapsed, mitte täis põis.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Pereelu ja suhted Hommikune või õhtune seks?