Esileht Ajaviite- ja muud jutud homodest rääkimine lapsele

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: homodest rääkimine lapsele

Postitas:
Kägu

kuidas seda peaks lapsele seletama?
ütleme, mina, kellele ei meeldi homo ega lesbiarmastuse väljendus avalikus kohas. mulle ei meeldi! kas tegeleikult mulle peaks meeldima. noo meeldima vaevalt, aga ma peaks olema tolerantne.
kui minu enda seisukoht on selline, et minule see ei meeldi, mulle on see vastik…. kas lapsele ma pean rääkima seda asja toredaks, sallivaks, normaalseks?
kas ma siis ei tohigi lapsele avaldada oma arvamust? peaks valetama?
mulle võib ju mitte meeldida elus palju asju. miks ma peaks rääkima et see on tore ja õige, kui ma ise nii ei arva?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: homodest rääkimine lapsele

Seleta, et nad on inimesed nagu iga teine, nagu emme ja issi. Miks sa sinna juurde oma arvamust pead avaldama?

Edit: http://mlkshk.com/r/2A0C

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

sellepärast, et vihkamist oleks vähem. lapsed võtavad palju hoiakuid üle. elu jooksul puutub ta niikuinii kokku homodega või homode lähedastega, isegi siis kui ta seda ei tea, ja näiteks homopere lapsel võib olla paha, kui homosid seltskonnas arvustatakse jne
täpselt samamoodi ma ei lähe lapsele ütlema, et ma ei salli venelasi või musti või küünetehnikuid

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuidas nad on nagu emme ja issi, kui on kas 2 emmet või 2 issit. perekond juba koosneb kahest ühesooliselt. see ei ole tavaline, nagu iga teine pere.

0
0
Please wait...

Postitas:
klaff

Tegelikult ei ole eetiline oma ebatolerantsust lapsesse süstida. Mõtle, kui su enda laps peaks homoks osutuma, siis on ta väga raskes olukorras, kui teab, milline suhtumine vanematel on. Pigem jookseb kodust ära või teeb enesetapu, kui teile tuleb rääkima. Ja jutust, et homod on pähh, ei ole kasu lapse hoidmisel ‘õigel teel’.

Mõni väärakas muidugi arvab, et pigem laps surnud kui homo, ja homolapsest ütleks ta nagunii lahti, aga noh, valik on sinu.
Ise arvan, et ei tohiks oma vastumeelsust väga sajataval toonil avaldada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina seletasin nii, et tegu on haigete inimestega. Nende peas on asjad natuke korrast ära ja nad armastavad vastassoo asemel oma soost inimesi. [/tsitaat]

Ma arvan, et see on väga hästi lühidalt kirja pandud ja sobiv lapsele selgitamiseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina seletasin nii, et tegu on haigete inimestega. Nende peas on asjad natuke korrast ära ja nad armastavad vastassoo asemel oma soost inimesi. [/tsitaat]

Haige ja ‘peas korrast ära’ jutu oleksid võinud rääkimata jätta. Kas oleks olnud raske öelda, et nad on lihtsalt teistmoodi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]sellepärast, et vihkamist oleks vähem. lapsed võtavad palju hoiakuid üle. elu jooksul puutub ta niikuinii kokku homodega või homode lähedastega, isegi siis kui ta seda ei tea, ja näiteks homopere lapsel võib olla paha, kui homosid seltskonnas arvustatakse jne
täpselt samamoodi ma ei lähe lapsele ütlema, et ma ei salli venelasi või musti või küünetehnikuid[/tsitaat]
no nüüd on küll asjad paigast ära. perekoolis käib küll küünetehnikute vihkamine. sa mõtled seda nii, et siin anonüümselt väljendad end põlastusega nende suhtes, aga lapsele räägid et nad on inimene nagu iga teine.
et siis tuleb varjata lapse eest oma seisukohti,arvamust, et vihkamist oleks vähem?
vanasti vene ajal ma küll mäletan et venelasi ei sallitud. ja selle suhtumise võtsid üle ka lapsed. ei sallitud riigikorda. riigikorra aga kehtestasid venelased. kuni laulva revolutsioonini välja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

räägiksin, et armastust on mitut sorti. mees armastab naist, naine armastab meest, aga mõnikors armastab mees meest või naine naist. pole õige arvustada keadagi tema armastuse objekti pärast.

0
0
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

Lapsele saab ju igasuguste elunähtuste puhul anda rahulikke seletusi, lisades sinna juurde: mulle isiklikult selline asi ei meeldi.

Pigem kysib laps kyll kraavis vedeleva joodiku, kaklema kippuva liivakastikaaslase või kividega vigasex loobitud kassipoja kui homosexuaalsuse kohta, normaalseid lapsi huvitab see teema hämmastavalt vähe.

0
0
Please wait...

Postitas:
Naerupallike

Olen tolerantne inimene, ei vihka ei homosid, neegreid, venelasi, nudiste, ülekaalulisi, invaliide või prillikandjaid.
Miks peaks?

Tähtis on inimene ise, mitte see, keda ta armastab ja kellega magab.
Kui teineteist armastavad kaks täiskasvanud inimest, siis palju õnne neile.
Igal juhul eelistan suhelda õnnelikus suhtes oleva homoga, kui kibestunud heteroga, kes vihkab kõike ja kõiki, kuna on ise õnnetu inimene.

Lastele ei pea andma omapoolseid hinnanguid, kui nad just ise ei küsi ja kui ka küsivad, peaks see hinnang olema neutraalne.
Mulle ei maitse oliivid ja räim, kas siis ei tohiks mu laps ka neid süüa?

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud homodest rääkimine lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.