Esileht Sünnitus Homöopaatilised ained

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Homöopaatilised ained

Postitas:

Kas keegi sünnitajatest on kasutanud homöopaatilisi aineid  sünnitusel? Milliseid ja kuidas sobis? Oleksin tänulik kogemuste eest.

 

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 15:45; 24.12 00:29; 29.01 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi sünnitajatest on kasutanud homöopaatilisi aineid sünnitusel? Milliseid ja kuidas sobis? Oleksin tänulik kogemuste eest.

Päris huvitav teemapüstitus, +1, ootaks ka huviga vastuseid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 00:26; 29.01 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa mõtled hakata keset sünnitust ise mingeid aineid manustama endale, määrima kuskilt jne? Ära oota, et ämmaemandad sind sellega aitavad. ja sa peaksid ämmaemandaid informeerima kindlasti, kui ise mingeid aineid manustad. Milleks üldse sünnitusel midagi  kasutada? Jälle tehakse sellest sünnitusest mingi tsirkus – mina sünnitusmajja ja sünnita ära, kogu lugu. sa ei ole kohustatud ühtki sünnitusmaja pakutavat valuvaigistit vastu võtma. Jumala eest, soovi korral võid ka erakorralisest keisrist keelduda ja vaadata, kuidas homoöpaatia selle lapse välja aitab….

ma ei saa aru, mis tsirkus sellest sünnitusest viimastel aastatel tehakse. vanasti naised lihtsalt sünnitasid ära. Nüüd aga on duolad, eraämmaemandad, fotograafid, hüpnotisöörid…

 

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa mõtled hakata keset sünnitust ise mingeid aineid manustama endale, määrima kuskilt jne? Ära oota, et ämmaemandad sind sellega aitavad. ja sa peaksid ämmaemandaid informeerima kindlasti, kui ise mingeid aineid manustad. Milleks üldse sünnitusel midagi kasutada? Jälle tehakse sellest sünnitusest mingi tsirkus – mina sünnitusmajja ja sünnita ära, kogu lugu. sa ei ole kohustatud ühtki sünnitusmaja pakutavat valuvaigistit vastu võtma. Jumala eest, soovi korral võid ka erakorralisest keisrist keelduda ja vaadata, kuidas homoöpaatia selle lapse välja aitab….

ma ei saa aru, mis tsirkus sellest sünnitusest viimastel aastatel tehakse. vanasti naised lihtsalt sünnitasid ära. Nüüd aga on duolad, eraämmaemandad, fotograafid, hüpnotisöörid…

Pole mõtet vastata üldse ju, kui puuduvad teadmised homöopaatiast!?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 15:45; 24.12 00:29; 29.01 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmanda sünnituse juures oli homöopaadist doula ja kasutasin. Sünnitused mul nii kui nii kõik lihtsad olnud aga sünnitusjärgen taastumine oli ülikiire ja kerge varasematega võrreldes. Peale teist sünnitust olid emaka kokkutõmbed ikka päris valusad, nüüd polnud midagi märkimisväärset. Paistetus taandus paari päevaga. Umbes neljandal päeval oli tunne nagu polekski sünnitanud 🙂 Ämmaemandad teadsid, et kasutan homöopaatiat ja kellelgi probleeme sellest polnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmanda sünnituse juures oli homöopaadist doula ja kasutasin. Sünnitused mul nii kui nii kõik lihtsad olnud aga sünnitusjärgen taastumine oli ülikiire ja kerge varasematega võrreldes. Peale teist sünnitust olid emaka kokkutõmbed ikka päris valusad, nüüd polnud midagi märkimisväärset. Paistetus taandus paari päevaga. Umbes neljandal päeval oli tunne nagu polekski sünnitanud ???? Ämmaemandad teadsid, et kasutan homöopaatiat ja kellelgi probleeme sellest polnud.

Mis aineid täpsemalt kasutasid, palun räägi lähemalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 00:26; 29.01 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, mis tsirkus sellest sünnitusest viimastel aastatel tehakse. vanasti naised lihtsalt sünnitasid ära. Nüüd aga on duolad, eraämmaemandad, fotograafid, hüpnotisöörid…
[/quote]

Vanasti ei olnud ka lapsehoolduspuhkust ja emapalka. Vaja ohkida ja teiste kallal võtta kogu aeg iga teema all?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen teemaalgataja ja tänaseks juba ära sünnitanud. Kasutasin homöopaatiat ja mulle tundus, et peale tera võtmist oli hulga lihtsam olla küll. Ja taastumine oli ka mil imekiire. Vaatamata lahkliha õmblusele ja sisemistele õmblustele, kartsin hullemat, aga polnudki. Toimetasin kohe ringi ja teisel päeval sain normaalselt istuda. Paari päeva pärast oli ka juba nagu poleks midagi olnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 15:45; 24.12 00:29; 29.01 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum küll, ikka leidub neid vitamiinidražeedesse uskujaid…Andke minna!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Homöopaatilised ained