Esileht Ajaviite- ja muud jutud homoseksuaalsus on normaalne

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: homoseksuaalsus on normaalne

Postitas:
Kägu

Järjekordne teaduslik uuring kinnitab, et homoseksuaalsus on normaalne nähtus. Pole mõtet vaenata homosid isegi usklikel ega EKRE valijatel.

https://forte.delfi.ee/news/teadus/teadlased-homoseksuaalsust-pohjustavat-uksikgeeni-pole-olemas?id=87287861

+3
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järjekordne teaduslik uuring kinnitab, et homoseksuaalsus on normaalne nähtus.

Hea, et see lõpuks ka sulle kohale jõudis…

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No miks peab jahuma asja üle, mis on eksisteerinud inimkonna algusest saadik? Las nad olla, nagu nad on!

+18
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Las nad olla, nagu nad on!

Teemaalgataja oli saanud käsu Ekrest rääkida ja ei leidnud muud ettekäänet.

Saksamaal on isegi pingviinide hulgas homosid ja tõesti, keda see segama peaks?

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Las nad olla, nagu nad on!

Saksamaal on isegi pingviinide hulgas homosid ja tõesti, keda see segama peaks?

seal pole silpigi pingviinide seksist, võibolla on sõbrad või vennad?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

seal pole silpigi pingviinide seksist

Ma saan aru, et sa ootasid sealt detailset kirjeldust, aga las osad asjad jäävad pigem rääkimata.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näh, lugege ingliskeelset teksti. See on pisut põhjalikum – nagu ikka.

Ühesõnaga, geenid mõjutavad homoseksuaalsust 8–25%, meeste puhul rohkem kui naiste puhul. Ülejäänu, st 75–92%, on keskkonna mõju.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Saastunud keskkond ajab lapsed rikki?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ülejäänu, st 75–92%, on keskkonna mõju.

Jah, Vanas Roomas oli eriti saastunud keskkond, CO2 ja muude kasvuhoonegaaside tase oli täiesti metsik võrreldes tänapäevaga.

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas kehv nägemine on normaalsus, või epilepsia, või downi tõbi? Minu arvates on homoseksuaalsus samasugune puue, nagu kehv nägemine, kuulmislangus, vaimupuue jne jne. Ma ei tea, miks homoseksuaalid ise sellele vastu vaidlevad? Homoseksuaalsus ei ole ju normaalsus, normaalsus on enamus, aga enamus ei ole homoseksuaalsed. Ma olen ise ka puudega inimene ega saa aru, miks homod peavad ennast minust paremaks? Võib-olla on asi selles, et ühiskond käsitleb puuet eelkõige töövõime kontekstis ja töövõimet ju homoseksuaalsus ei mõjuta. Aga kahtlemata on homoseksuaalsus kõrvalekalle normist.
Homoseksuaalidele oleks kasulik, kui nende eripära käsitletaks kui puuet. Puue on haigus, inimese rist, ja inimene pole ise süüdi, et tal on puue. Puue on ka paratamatult asi, mis kahjustab inimese elukvaliteeti. Paraku ju homoseksuaalsus tänapäeva ühiskonnas ikka veel madaldab elukvaliteeti. Nad ei ole kogu ühiskonna poolt täielikult aktsepteeritud, on ikkagi mingi piiratuma ellusuhtumisega hulk rahvast, kes neid arvustab. Nende lapsesaamine on problemaatiline. Nende vanemad ei saa lapselapsi (või suurema tõenäosusega ei saa). Nende vanemad ju ei tervita suure rõõmuga teadet oma lapse seksuaalsetest eelistustest. Mina küll ei tervitaks. Ma lepiks sellega, aga ma oleks kurb, sest lapselaste saamine on üsna vähetõenäoline.

+13
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, Vanas Roomas oli eriti saastunud keskkond, CO2 ja muude kasvuhoonegaaside tase oli täiesti metsik võrreldes tänapäevaga.

Selle uuringu kontekstis tähendab keskkond siiski sotsiaalseid ja kultuurilisi tegureid, mitte õhusaastet.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

seal pole silpigi pingviinide seksist

Ma saan aru, et sa ootasid sealt detailset kirjeldust, aga las osad asjad jäävad pigem rääkimata.

Ei, ma soovin selgitust, miks neid geideks peetakse.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nende lapsesaamine on problemaatiline

Mitte problemaatiline, vaid nad ei saagi lapsi. Omavahel mitte, aga me kõik ju teame, et homoseksuaalidel on võimatu magada vastassooga, eks ole.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah kõva tädi siin, kes on targem kui kõik arstid kokku. Pikk kät-kätt-kätt puude teemal. Meditsiinis on väga kindlalt selge, mis on puue ja homoseksuaalsus sinna alla ei liigitu. Minu arvates on sul üks suur puue – ohjeldamatu targutamise komme. Sinna juurde über kõrgendatud enesehinnag. Tead, mitte kedaig ei huvita su kädin. Sa oled null.

Null oled sina. Homoseksuaalsus on hälve. Ja hälvete nimestikus oli see veel üsna hiljuti, enne kui homomaffia survel ja poliitkorrektsusest see sealt kõrvaldati. Alati on olnud see hälve ja selleks ka jääb. Pirn ei muutu õunaks, kui teda nii nimetada.

+15
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sul 29€ on?
Tõsine soovija saab oma selgituse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sul 29€ on?

Tõsine soovija saab oma selgituse.

Sinult soovin, ma küll ei arva, et kõik hästi läbi saavad isased peded on.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma küll ei arva, et kõik hästi läbi saavad isased peded on.

Ma jälle ei arva, et Berliini loomaaias on sinust oluliselt nõrgemad loomateadlased tööl.
Sa pole ju end Tallinna Loomaaedagi tööle suutnud smugeldada.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma jälle ei arva, et Berliini loomaaias on sinust oluliselt nõrgemad loomateadlased tööl

Geisuhteid on ju trendikas igal hetkel näha, kuidas muidu peded ennast õigustada saaks. Pingviin on loom?

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pingviin on loom?

Ei, miks?
Pingviin on pigem taim ja seetõttu oleks seda asutust, kus ta elab, õigem nimetada Botaanikaaiaks.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/tallinna-ulikoolis-saab-uuel-semestril-votta-lgbt-kogukonda-uuriva-aine?id=87287303&fbclid=IwAR25RmbCsGtx9LIUTZZWqAtiZvWxm1DT41D4QrZXlu9-H_uMTQXT77xFRVs
LGBT teeb “teadust” 😀
Et see seltskond ka ainult augu ümber keerleb. Midagi mõistlikku teha ei oska, aga no seksist rääkida – seda ikka oskab.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kihvtid tüübid: https://www.youtube.com/watch?time_continue=70&v=Qn2iT2e-9-4

See ongi selle kamba tegelik pale. Järjest enam tuleb ilmsiks. Suur armastus ja sallimine ajab lausa üle ääre!

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ülejäänu, st 75–92%, on keskkonna mõju.

Kas oled tobu või teed lihtsalt näo, et oled?

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pakun, et EKRE-st kästakse pigem vaikida. Ühiskonna häbiplekke pole vaja esile tõsta, nii nagu teemaalgataja seda teinud on.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Normaalne või mitte, geneetiline või mitte, mis vahet seal on, kuni seks on kahe vastutusvõimelise täiskasvanud inimese vabal tahtel põhinev toiming. Samuti pole oluline, kes kellega perekonna moodustab, kuna perekond pole oma sisu poolest muud, kui üksteise eest emotsionaalselt ja majanduslikult hoolitsev üksus. Näiteks vanaema ja lapselaps.

Miks selle teema juures nii lõpmatult jaurata, kui see ei kahjusta mitte kedagi.

Naabrist homopaar ei oma kellegi lastele mingit mõju, küll aga muidu kiuslik vanamutt võib kogukonda niimoodi terroriseerida, et hoia ja keela.

Millal ometi aru saadakse, et mitte homondus ei ole ühiskonna probleem, vaid hoolimatus.

+11
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas oled tobu või teed lihtsalt näo, et oled?

Praegu tegid ju sina tobunäo.
Kuna sa ilmselt ei tee vahet ühiskonnal ja keskkonnal.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahju, et pead iga päev vaikides neid vastikuid inimesi, kes on sinust erinevad, enda ümber kannatama.

Kas sina vaatad iga päev vaikides vastikuid ratastoolis inimesi? Vastikuid pimedaid oma valgete keppidega teed kompimas? Vastikuid Maarja küla elanikke oma igapäevaseid toimetusi tegemas?
Mina ei pea puudega inimesi alaväärtuslikeks ega vastikuteks. Ma arvan, et saatus on nad millestki ilma jätnud ning nad peavad sellevõrra tublimad ja vapramad olema.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Artiklist lähtub hoopis ju, et see ei ole normaalsus, kuna geneetiline informatsioon mõjutab omasooiharlust väga vähe. Vastupidiselt ju varasemalt levitatud väärinformatsioonile, et see on kindlaks määratud geenide poolt. Omasooiharluse avaldumisele annab hoogu keskkond. Samamoodi nt. II tüüpi diabeet – geneetiliselt päritav, aga õige elustiili juures/keskkonna puhul saab ennetada. Või siis sarimõrvaritel on ka need nn. spetiifilised geenialleelid, mis viivad inimese sellele teele koos keskkonnamõjutustega. Ometi kõik ei hakka sarimõrtsukateks ja proovitakse ravida. Seega miks ei proovita omasooiharlust ravida? Zoofiilia või nekrofiilia on ju ka peaaegu täpselt samade nn. tekkeviisidega kui omasooiharlus ja ühe puhul saavad õnnelikuks (võibolla) kahe liigi esindajad ja teisel juhul …. Ja selline lugu oli hiljuti, kus inimene, kes tahtis olla loom (ik furry), lasi endal käed otsast haiglas lõigata, et saaks endale käpad ja tema on omasooihar – kas ta on teie, kes siin propageerivad tähestikuseltskonda, arvates normaalne inimene?

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://objektiiv.ee/satanistliku-templi-juht-enam-kui-50-meie-liikmetest-on-lgbtq-inimesed/

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Puudega inimeste eest räägid ja tead täpselt, millest neil puudu on, ja kui tublid/vaprad nad olema peavad. Puudega inimene tahab sinu haletsust ja puudele rõhumist, mitte võimalusi tavaelus hakkama saada, ideaalis iseseisvalt? Või mõtled sa siin vaimupuudega inimesi?

Downi-sündroomiga inimene ei teagi teist elu ega oska mingit ‘risti’ kanda. Vananemisega kaasnev kehv nägemine on normaalne, jah. Sa ikka tead, et epilepsia järel taastatakse normaalne ajutegevus väga kiirelt ja sul võib vabalt normaalne EEG olla? Kas see tähendab, et sul pole epilepsiat?
Oled täpselt selline, kes märkab pidevalt inimeste erinevaid puudeid ja rõhub nendele. Sellepärast sa ainult erivajadused välja tõidki.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näh, lugege ingliskeelset teksti. See on pisut põhjalikum – nagu ikka.

Ühesõnaga, geenid mõjutavad homoseksuaalsust 8–25%, meeste puhul rohkem kui naiste puhul. Ülejäänu, st 75–92%, on keskkonna mõju.

Keskkonna mõju – näit. ränk pettumine vastassugupooles – on tõesti peapõhjus.

+5
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud homoseksuaalsus on normaalne