Esileht Ilu ja tervis Homsest algab uus elu

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Homsest algab uus elu

Postitas:

Eesmärk 1. nädalaks: lõpetada laisklemine

Tulemused: Kokku olen mööda tänavaid trampinud 9 ja pool tundi. Rämpsu pole söönud, tavasöögi koguseid vähendanud veel ei ole, liigun tasapisi, et oleks lihtsam kohaneda. Kaalu on kadunud üks koma midagi kilo.

Eesmärk 2. nädalaks: asendada kolmel päeval kõnnitiir tabataga. Toiduga jätkan samamoodi nagu eelmisel nädalal.

Kõndimine ei alanda kaalu.

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 07:17; 03.01 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärk 1. nädalaks: lõpetada laisklemine

Tulemused: Kokku olen mööda tänavaid trampinud 9 ja pool tundi. Rämpsu pole söönud, tavasöögi koguseid vähendanud veel ei ole, liigun tasapisi, et oleks lihtsam kohaneda. Kaalu on kadunud üks koma midagi kilo.

Eesmärk 2. nädalaks: asendada kolmel päeval kõnnitiir tabataga. Toiduga jätkan samamoodi nagu eelmisel nädalal.

Kõndimine ei alanda kaalu.

Alandab küll!

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 10:38; 03.01 19:07; 17.01 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärk 1. nädalaks: lõpetada laisklemine

Tulemused: Kokku olen mööda tänavaid trampinud 9 ja pool tundi. Rämpsu pole söönud, tavasöögi koguseid vähendanud veel ei ole, liigun tasapisi, et oleks lihtsam kohaneda. Kaalu on kadunud üks koma midagi kilo.

Eesmärk 2. nädalaks: asendada kolmel päeval kõnnitiir tabataga. Toiduga jätkan samamoodi nagu eelmisel nädalal.

Kui söögikoguseid ei vähenda, siis nädal haigust või kehva ilma või muud põhjust, miks kõndida ei saa ja oled samasugune lasu tagasi.

+5
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Siia võiks oma päevamenüüsid ka kirjutada mu meelest. Saab ideid ja põnev lugeda, mis sööte.

Saad põnevaid ideid, mida süüa inimestelt, kes kaaluga kimpus?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.12 14:03; 03.01 19:23; 17.01 14:29; 18.01 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siia võiks oma päevamenüüsid ka kirjutada mu meelest. Saab ideid ja põnev lugeda, mis sööte.

Saad põnevaid ideid, mida süüa inimestelt, kes kaaluga kimpus?

Inimene, mis sul päriselt viga on? Miks sa nii kibestunud oled?

Tee üks hea sahmakas tead küll mida.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 13:49; 03.01 18:39; 03.01 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina see 10 000 sammu eesmärgiga – alles täna jõudsin selle numbrini! Olen asendanud ühe toidukorra smuutidega jta piparkooke enam ei õhtuti ei kugista, aga…..oli selline vahejuhtum, et kuna mees märkas, et olen asunud söömist piirama ja trambin rohkem ringi, siis ta päris, mis teoksil. Kahjuks juhtisin tema tähelepanu oma lõtvunud tagumikule ja reitele, mispeale ta nimetas mind päntajalaks…..olin solvunud ja motivatsioon veidi langes. Kas ikka suudan sellest õudusest midagi vormida? Kaal ei ole hetkel veel üldse langenud. Loodetavasti on järgmine nädal tegusam!

PS! Kassile tervisi!

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 23:10; 29.12 23:18; 03.01 23:40; 17.01 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärk 1. nädalaks: lõpetada laisklemine

Tulemused: Kokku olen mööda tänavaid trampinud 9 ja pool tundi. Rämpsu pole söönud, tavasöögi koguseid vähendanud veel ei ole, liigun tasapisi, et oleks lihtsam kohaneda. Kaalu on kadunud üks koma midagi kilo.

Eesmärk 2. nädalaks: asendada kolmel päeval kõnnitiir tabataga. Toiduga jätkan samamoodi nagu eelmisel nädalal.

Kui söögikoguseid ei vähenda, siis nädal haigust või kehva ilma või muud põhjust, miks kõndida ei saa ja oled samasugune lasu tagasi.

Sama söögikoguse juures kõndides vs mitte kõndides oled igal juhul esimesel juhul kergem, või kuidas?

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.12 23:30; 31.12 18:34; 04.01 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärk 1. nädalaks: lõpetada laisklemine

Tulemused: Kokku olen mööda tänavaid trampinud 9 ja pool tundi. Rämpsu pole söönud, tavasöögi koguseid vähendanud veel ei ole, liigun tasapisi, et oleks lihtsam kohaneda. Kaalu on kadunud üks koma midagi kilo.

Eesmärk 2. nädalaks: asendada kolmel päeval kõnnitiir tabataga. Toiduga jätkan samamoodi nagu eelmisel nädalal.

Kõndimine ei alanda kaalu.

Alandab vägagi

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärk 2. nädalaks: asendada kolmel päeval kõnnitiir tabataga. Toiduga jätkan samamoodi nagu eelmisel nädalal.

Tulemused: kõndimas käisin kokku viis tundi. Kolme tabata asemel tegin kaks. Pole “sada aastat” trenni teinud ja esimese tabata järel olid jalad tulivalusad. Järelikult töötas 🙂 Tundub, et mu keha protestib kroonilise koogipuuduse vastu, sest kõht on kinni mis kinni. Punnitan varsti spiraali välja. Kaalu on kadunud kokku kaks kilo.

Eesmärk 3. nädalaks: jätkan kõndimisega ja katsun ikka kolmanda tabata ka ära teha. Joon rohkem vett, et seedimine korda saada.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.12 20:11; 29.12 22:06; 30.12 17:28; 03.01 14:52; 03.01 17:55; 10.01 17:47; 11.01 07:34; 17.01 13:13; 03.02 07:26; 01.08 10:33; 01.08 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on tabata?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 01:43; 04.02 06:19; 01.08 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on tabata?

Intervalltreening, kus 20 sek tööd vaheldub 10 sek puhkusega. Iga harjutust 8 ringi, kahe harjutuse vahel 1 min puhkust ja niimoodi 8 harjutust. Spordiklubides tehakse seda ka Boot Campi nime all.

Ma kasutan taimeriga muusikat, et ise kella vaatama ei peaks. Näiteks seda https://m.youtube.com/watch?v=QJ8Do4IbQWE

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.12 20:11; 29.12 22:06; 30.12 17:28; 03.01 14:52; 03.01 17:55; 10.01 17:47; 11.01 07:34; 17.01 13:13; 03.02 07:26; 01.08 10:33; 01.08 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärk 1. nädalaks: lõpetada laisklemine

Tulemused: Kokku olen mööda tänavaid trampinud 9 ja pool tundi. Rämpsu pole söönud, tavasöögi koguseid vähendanud veel ei ole, liigun tasapisi, et oleks lihtsam kohaneda. Kaalu on kadunud üks koma midagi kilo.

Eesmärk 2. nädalaks: asendada kolmel päeval kõnnitiir tabataga. Toiduga jätkan samamoodi nagu eelmisel nädalal.

Kõndimine ei alanda kaalu.

??? Arvad, et pole vahet, kui inimene istub kogu päeva arvutis või liigub iga päev 8 km??? No ikka on suur vahe. Mul kippus asi sama moodi olema, nagu teemaalgatajal. Hakkasin ühel päeval kõndimas käima, kusjuures oluliselt lühemat maad ja kaal kukkus paari nädalaga 6 kg. Söön sama moodi.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärk 3. nädalaks: jätkan kõndimisega ja katsun ikka kolmanda tabata ka ära teha. Joon rohkem vett, et seedimine korda saada.

Tulemused: kolmas tabata sai tehtud, aga kõndimist tuli ainult kolm tundi. Kaal on nädalaga langenud alla poole kilo, ehk sama hästi kui polegi. Positiivne on see, et seedimine toimib taas.

Eesmärk 4. nädalaks: kolm tabatat, ülejäänud päevad kõndima. Kui ei kannata pikalt õues olla, siis nendel päevadel toidukoguseid kärpida.

 

PS. Siia ma rohkem ei raporteeri. Kamraadid ei võta sõna ja iseendaga on imelik rääkida. Edu kõigile.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.12 20:11; 29.12 22:06; 30.12 17:28; 03.01 14:52; 03.01 17:55; 10.01 17:47; 11.01 07:34; 17.01 13:13; 03.02 07:26; 01.08 10:33; 01.08 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärk 1. nädalaks: lõpetada laisklemine

Tulemused: Kokku olen mööda tänavaid trampinud 9 ja pool tundi. Rämpsu pole söönud, tavasöögi koguseid vähendanud veel ei ole, liigun tasapisi, et oleks lihtsam kohaneda. Kaalu on kadunud üks koma midagi kilo.

Eesmärk 2. nädalaks: asendada kolmel päeval kõnnitiir tabataga. Toiduga jätkan samamoodi nagu eelmisel nädalal.

Kõndimine ei alanda kaalu.

??? Arvad, et pole vahet, kui inimene istub kogu päeva arvutis või liigub iga päev 8 km??? No ikka on suur vahe. Mul kippus asi sama moodi olema, nagu teemaalgatajal. Hakkasin ühel päeval kõndimas käima, kusjuures oluliselt lühemat maad ja kaal kukkus paari nädalaga 6 kg. Söön sama moodi.

Ja mis edasi sai?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.12 14:03; 03.01 19:23; 17.01 14:29; 18.01 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. nädal: kokku langetatud 1 kilo, mis on häbematult vähe. 10 000 sammu on tehtud iga kolmas päev, aga ikka on õhtused söömahood :(,  Kõigest hoolimata on enesetunne paremaks muutunud, ilmselt toitumise parendamise tõttu. Täna tellisin ühe smuutilisandi, mis lubab täiskõhu tunde tekitamist. Nüüd on nii, et järgmine nädal on murdeline – kui jõusaalide avamine mind kaasa ei tõmba, olen biomass, mitte inimene ja tunnen sügavat häbi…. uuesti raporteerin järgmisel pühapäeval……..kas vanaema kõuts on konditsioonis?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 23:10; 29.12 23:18; 03.01 23:40; 17.01 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3. nädal: kokku langetatud 1 kilo, mis on häbematult vähe. 10 000 sammu on tehtud iga kolmas päev, aga ikka on õhtused söömahood :(, Kõigest hoolimata on enesetunne paremaks muutunud, ilmselt toitumise parendamise tõttu. Täna tellisin ühe smuutilisandi, mis lubab täiskõhu tunde tekitamist. Nüüd on nii, et järgmine nädal on murdeline – kui jõusaalide avamine mind kaasa ei tõmba, olen biomass, mitte inimene ja tunnen sügavat häbi…. uuesti raporteerin järgmisel pühapäeval……..kas vanaema kõuts on konditsioonis?

Ära anna alla! Ma olen järjest rajal olnud 2 kuud. Kõige paremini/kiiremini on minu puhul alati mõjunud süsivesikutest loobumine, aga see ei ole jäänud püsima, sest kui murdun, siis õgin meeletult ja seda on väga raske lõpetada.

Seekord teen teisiti, söön kõike, aga loen kaloreid (1200 päevas, sest tean, et mul on aeglane ainevahetus ning samas ei põe kui rohkem läheb, kui ei saa mõõta, siis ei sure, lihtsalt ei pinguta üle). Lisaks 10000 sammu päevas ja võimlen 3-4 korda nädalas.  Kadunud on 6 kg.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 10:38; 03.01 19:07; 17.01 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Kirjuta ikka edasi!

Mulle mõjusid küll tõukena ja inspireerivalt.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma töötasin 7 aastat hulgilaos,8tundi päevas füüsilist tööd.ja kaal pigem tõusis. ehk siis kaal sõltub 100% kalorite hulgast.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seadsin väga väikse eesmärgi – iga päev vähemalt 30 min kõndida (see lihtsalt tundub iga ilmaga tehtav). Kaks nädalat olen suutnud seda hoida, eelmisest nädalast lisasin ka kõhule ja seljale süvalihasteharjutused, sest need mul nõrgad. Neil olen nüüd viimase nädala jooksul iga päev teinud.

Toitumist muutnud ei ole. Ma olen suur magusasõber, iga toidukorra peab lõpetama mingi kommi või muu sellisega. Vbl kolmanda nädala eesmärgiks on lõpetada üks toidukord ILMA kommita.

Kaal pole grammigi muutunud. Iga kord, kui kõndimast tulen, on tohutu isu.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 21:58; 18.01 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seadsin väga väikse eesmärgi – iga päev vähemalt 30 min kõndida (see lihtsalt tundub iga ilmaga tehtav). Kaks nädalat olen suutnud seda hoida, eelmisest nädalast lisasin ka kõhule ja seljale süvalihasteharjutused, sest need mul nõrgad. Neil olen nüüd viimase nädala jooksul iga päev teinud.

Toitumist muutnud ei ole. Ma olen suur magusasõber, iga toidukorra peab lõpetama mingi kommi või muu sellisega. Vbl kolmanda nädala eesmärgiks on lõpetada üks toidukord ILMA kommita.

Kaal pole grammigi muutunud. Iga kord, kui kõndimast tulen, on tohutu isu.

Mida oligi vaja tõestada. Ja see ei muutugi sul kuhugi, kui sa toitumist ei korrigeeri. Võid ka kolm tundi kõndida.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.12 14:03; 03.01 19:23; 17.01 14:29; 18.01 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, naised ja tütarlapsed. Mhmm, mina ka kaaluga väga kimpus. Ei tea kas mõni nii raske ka siin on? 168 cm ja 84 kg:( Vanus on 41 aastat.
Olen kõva kõndija, viimasel ajal ikka iga päev 8-10 km.
Detsembri algusest jätsin ära beebipillid, olen neid suure osa täiskasvanu elust söönud. Lihtsalt ei suuda enam. Salendavalt need ilmselt ei mõju. Tellisin ka esim x elus toitumiskava. Sain sealt mõtteid ja inspiratsiooni, päris üks ühele ei teinud. Samas midagi uut seal ju polnud, me kõik teame teoorias, mis on hea, et liigsed süskarid teevad paksuks jne.
Noh, kilo paar on nagu langenud. Kui kuskil linna peal trambin ja suure osa päevast kodust ära olen, ei söö ka vahepeal, siis on kaal 83.
Ei tea, mingit imerelva pole ja tore oleks 7ga numbritki näha. Paar aastat tagasi poleks uskunud, et nii mõtlen:(

Asja ei tee paremaks, et olen hetkel töötu, mingi rütm päevas on ikka kasulik. Mis kõndimisse puutub, siis ei tea jah… Toitumine ikka põhiline.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seadsin väga väikse eesmärgi – iga päev vähemalt 30 min kõndida (see lihtsalt tundub iga ilmaga tehtav). Kaks nädalat olen suutnud seda hoida, eelmisest nädalast lisasin ka kõhule ja seljale süvalihasteharjutused, sest need mul nõrgad. Neil olen nüüd viimase nädala jooksul iga päev teinud.

Toitumist muutnud ei ole. Ma olen suur magusasõber, iga toidukorra peab lõpetama mingi kommi või muu sellisega. Vbl kolmanda nädala eesmärgiks on lõpetada üks toidukord ILMA kommita.

Kaal pole grammigi muutunud. Iga kord, kui kõndimast tulen, on tohutu isu.

Mida oligi vaja tõestada. Ja see ei muutugi sul kuhugi, kui sa toitumist ei korrigeeri. Võid ka kolm tundi kõndida.

Esiteks on 30 min maru vähe, ma olen aeglane ka. Läbin selle ajaga u 2-2,5 km. Teiseks ei olegi mu eesmärk kaalu langetada, vaid lihtsalt aktiivsem olla.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 21:58; 18.01 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen. Sama asi, kevadest kodukontor, vähe liikumist, palju näksimist (seda hakkasin juba enne jõule piirama, nii et päris uusaastalubadus pole, alustasin varem). Olen muutunud töönarkomaaniks, ei ole töö- ja enda aja vahet, kogu aeg tunne, et pean veel ja veel tegema, tööpäevad 10-11-tunnised. Suvel olin palju maal, korrastasin aeda, tegin remonti maamajas, siis kaal langes, aga sügisest alates on kuidagi väga alla kogu tahtejõud ja endaga tegelemine läinud, lasin lõdvaks. Nüüd on ikka väga masendav oma keha vaadata. Hooti teen ikka kodus trenni, aga see kõik on kuidagi kaootiline ja vaheldub õhtuste õgimishoogudega. Selline tüüpiline jojotaja, et 5 kg juurde, siis poole aasta pärast 5 alla, siis jälle 5 juurde jne.

Kui täpsematest numbritest rääkida, siis enne jõule olin 65,5 kg, täna hommikul olin 63,9 kg. Nii et väike muutus on. Enda 168 cm pikkuse juures meeldib mulle, kui olen u 59-60 kg. Annan siis ka edaspidi umbes kord nädalas teada, kuidas läinud on.

Hetkel olen veel optimistlik, st olen suutnud hoiduda ka puuviljadest, millega liialdamine on minu puhul üks kindel kaalutõusu põhjus. (Kilo õunu raamatulugemise kõrvale õhtu jooksul ära jahvatada ei ole mulle mingi probleem, aga süsivesikute kogus, mis sealt tuleb, kindlasti on). Olen söönud juurvilju, viieviljaputru, joonud keefiri. Kommidest ja piparkookidest olen mööda vaadanud ???? Mees tegi just lastele pastat, aga jätan selle pastaportsu vahele, näksin kapsast.

Annan siis ka enda kommentaaride all väikse ülevaate. Liikumisega olen saanud teatava rütmi sisse, tiir õues, 5-6 km päevas trenažööril (hea põhjus arvuti äärest tõusmiseks ja pausi tegemiseks) + veidi kõhulihaseid, hantlitega vmt. Kaal väga langenud ei ole, aga see-eest on motivatsiooni nii kaalus alla saada kui ka paremasse vormi saada tänu liikumisele rohkem. Praegu 63,0 kg.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 13:56; 03.01 17:43; 19.01 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll lubasin, et rohkem siia ei kirjuta, aga annan teada, et minu soovkaal on saavutatud. Lisandunud kolm kilo on kadunud ja lisaks üks veel. Kõht on jälle lame ja meel hea.

Magusaisu on kadunud ja õgimishoogu pole kordagi käinud. Nädala sees teen õhtuti jõuharjutusi ja nädalavahetusel kahetunniseid kõnnitiire.

Oleks teadnud, et kõik nii lihtsalt läheb, oleks varem alustanud.

Tervitan käo vanaema kassi ????

 

PS. Kägu kes mind lasuks nimetas, ma ei ole kordagi oma kaalunumbrit siin öelnud. Miks sa arvad, et ma ülekaaluline olen, kui mul oli soov langetada KOLM kilo? Number muutus 57 pealt 53 peale. Nii mõnegi jaoks oleks mu algkaal juba ideaalne olnud. Tõenäoliselt ka sinu jaoks, miks sa muidu nii kibestunud oled.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.12 20:11; 29.12 22:06; 30.12 17:28; 03.01 14:52; 03.01 17:55; 10.01 17:47; 11.01 07:34; 17.01 13:13; 03.02 07:26; 01.08 10:33; 01.08 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sul kuller poes käib? Ise istud ainilt kodus? Mõni elab ikka oma covidimyinasjuttu eriti sisse 😀

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovin ka ühineda. Eesmärk on kaotada 1. augustiks ~20 kilo.

Päevakaloraažiks ~1500. Füüsiliselt aktiivsetel päevadel mõnisada kcal rohkem. Abiks köögikaal ja Myfitnesspal.

Hetkel 168cm ja 80kg. 1. augustil postitan siia uuesti 🙂

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 01:43; 04.02 06:19; 01.08 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks ka teada, kuidas kassil läheb. Peaks oma kassi ka dieedile panema, aga tal tundub motivatsioonipuudus olema. Ise tegelen ka kaalulangetamise ja paremasse vormi saamisega, alustasin umbes kuu aega tagasi ja olen kaotanud kaks kilo, ennast praktiliselt piiramata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koera ei taha võtta?

Ma olen suve algusest alates koeraga peaaegu iga päev 5-10 km kõndinud või jooksnud. Tulemus on see, et need suusapüksid, mis eelmisel aastal punnitades jalga läksid, on nüüd parajad.

Mind on ka raske niisama välja jalutama ajada, aga kutsale ei ütle, et kle lähme homme, või ülehomme.

Võtsin koera. Mitte kaalulangetamiseks, vaid sõbraks, aga kaal langeb ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.12 20:11; 29.12 22:06; 30.12 17:28; 03.01 14:52; 03.01 17:55; 10.01 17:47; 11.01 07:34; 17.01 13:13; 03.02 07:26; 01.08 10:33; 01.08 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on 1. august. Ae-ae, kuidas on läinud? 20 kilo on suur eesmärk…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 10:53; 01.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna on 1. august. Ae-ae, kuidas on läinud? 20 kilo on suur eesmärk…

Kaalun 80 asemel 70, ehk 10 kilo on maha läinud. Vahel ikka isudega hädas, aga üldiselt vaikselt ikka sujub. Alates juuli keskpaigast hakkasin ka jõusaalis käima. Mingit rasket trenni ei tee, aga lihtsalt katsun rohkem liigutada ja võtan üsna leebelt. Muidu istun ainult arvuti taga vähemalt 12h ööpäevast; jõusaal on abiks ikka ja lisaks on seal üsna hea leilisaun. Pigem on see lihtsalt aeg iseendale, seda kipub mul vähe olema.

Ah jaa, kaloraaziga tegin sellised muutused, et nädala sees 1300-1400 vahel ja nädalavahetustel luban omale kuni 2000. Nii on lihtsam. Kui kogu aeg väga madalat kaloriskoori hoian, siis tekivad isud magusa järele. Aga kui nädalavahetuselt nii range pole, siis esmaspäeviti on selline tunne, et nüüd olen tohutult palju söönud ja väiksema kaloraazi peale tagasi minna järgmiseks 5 päevaks on kergem.

Üldiselt olen toidu kaalumisest juba tüdinud. Vahel mõtlen, et lihtsam on ikkagi paks olla kui ennast niimoodi piirata, sest tulemused tulevad nii aeglaselt, et mul motivatsioon ei püsi nii kaua. Aga praegu olen saavutanud mingi vaimse tasakaalu, väga pingsalt kaalule ei keskendu, katsun lihtsalt väiksemad portsud võtta ja rohkem liikuda. Suvel teostatav, aga mis saab talvel, ei tea. Võib-olla võidab ikkagi laiskus ja mugavus. Algne plaan oli küll 60 kilo peale alla võtta, aga ma juba saan aru, et veel 10 kilo allavõtmiseks ei jaksa enam ennast nii pikalt piirata, eks siis piisab viiest, siis oleks mu kaal 65 ja ju peab sobima.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 01:43; 04.02 06:19; 01.08 18:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Ilu ja tervis Homsest algab uus elu