Esileht Beebi ja mitmikud Honda CRV ja 3 last

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Honda CRV ja 3 last

Postitas:

Jagage kogemust, kel uus Honda CRV, kas mahute kolme lapsega ( üks siis turvahälliga, 2 ilma turvaistmeta, suured lapsed)? Kas pagassiosa OK? Vanker mahub? Ei ole kellegil teisel tuttaval, et uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on HRV, mis on CRVst oluliselt väiksem, kuid pagasis piisavalt ruumi. Kui ainult üks laps toolis, siis mahuks ka 3 kenasti taha. Tänapäeva autodel mu meelest 2,5 istet ainult taga, aga kolm last peaks ilusti mahtuma. CRV veel veidi mahukam, seega probleemi ei tohiks olla. Vahest kui kõiki lapsi pole ja rohkem ruumi vaja, siis saab ka tagumised istmed täiesti pikali maha panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me uurisime pikalt, see oli põhimõtteliselt ainuke auto, mis meile sobis, kui kolmas laps sündis. meil oli vajalik linnamaastur ja lühike kere, kuna vanalinnas vaja ukerdada kangialla.
Meil vanem mudel, uuel on pagas väiksem, kuid oma pärdikud mahutad ilusasti ära 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 3 last: 1 suur, 1 turvahällis ja üks turvatoolis. CRV oli ka mul valikus eelmisel aastal, aga lõpuks otsustasin Nissan X-Trail kasuks. Lapsed mahuvad ilusasti taha ära. Ka 3 turvatoolis last mahutab kenasti ära. Pagasiruum on suur. Muudetav istmekalle teises reas mugav magamiseks. Ja kütusekulu väga madal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Honda CRV ja 3 last

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.