Esileht Tööelu, raha ja seadused. Hoolduslehe lõpetamine esmaspäeval või teisipäeval, kas on rahaliselt vahet?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Hoolduslehe lõpetamine esmaspäeval või teisipäeval, kas on rahaliselt vahet?

Postitas:

Selline küsimus ongi. Kolleeg teadis, et kui esmaspäeval leht lõpeb, et siis nädalavahetuse eest ei saa üldse mingit raha. Aga kui teisipäeval leht lõpetada, siis jääb nädvahetus hoolduslehe sisse ja saab oma 80% kätte. Kuna mul on esmaspäev nagunii vaba, siis nüüd mõtlengi, et mis kuupäevaga leht lõpetada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sinu \”esmaspäeval lõpeb\” on väga segadusttekitav. Pead vist silmas, et kui \”esimene tööpäev\” on esmaspäev, siis nädalavahetuse eest ei maksta- jah, nii ongi, sest leht lõpeb abtud juhul hoopis reedel. Kui leht lõpeb esmaspäeval, ehk esmaspäev jääb sisse ja esimene tööpäev on teisipäev, siis saad kokku rohkem 3 kalendripäeva eest rohkem kui lehe lõppemisel reedel. Kui aga sul on graafikujärgne töö ja leht lõpeb põhapäeval, siis muidugi makstakse ikka kõigi päevade eest, mis lehel kirjas – ka nädalavahetuse eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haigekassa maksab KÕIGI NÄDALAPÄEVADE EEST, sh ka L ja P, kui need jäävad töövõimetusperioodi sisse.

Kui lähed E arstile ja lõpetad lehe, on I tööpäev T.

Kui lähed R arstile, leht lõpetatakse ja nn I tööpäev on siis L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leht saab lõppeda ka P ja esimeseks tööpäevaks olla ka E, aga sedasi väljastavad minu teda perearstid ainult siis, kui P peaks muidu tööl olema ja (ise/laps) pole veel terve.

Aga ma olen lõpetanud lehe pigem nii, et E ja tööle T või T ja tööle K. Peamiselt selleks, et lapse esimene lasteaianädal pärast paranemist oleks veidi lühem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige kasulikum on lehed lõpetada nii, et nädalavahetus jääb sisse. Seda sellepärast, et haigusraha makstakse kalendripäevades, st. et palka sa L,P eest ei saa, haigusraha aga küll. Seega tuleks leht lõpetada E või T.
See on rumal jutt, et E.l lõpetades E sisse ei jää, muidugi jääb kui lehel on krjas, et tööle asuda T-l.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Hoolduslehe lõpetamine esmaspäeval või teisipäeval, kas on rahaliselt vahet?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.