Esileht Tööelu, raha ja seadused. Hooldusleht või haigusleht- ise haige, lapsed isolatsioonis.

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Hooldusleht või haigusleht- ise haige, lapsed isolatsioonis.

Postitas:
Kägu

Jäin ise koroonasse (vaktsineeritud). Lapsed (8 ja 11) said korralduse jääda isolatsiooni. Kas võin haiguslehe asemel jääda hoopis lastega hoolduslehele (rahalises mõttes otstarbekam)??

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei või. Su lapsed on ju terved ja neil ei ole mingit haigust diagnoositud.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin KKK all on küsimus- vastus:
<p style=”box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 11px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 14px; line-height: inherit; font-family: ‘Open Sans’, Arial, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, sans-serif; vertical-align: baseline; color: #555555; text-align: justify;”><strong style=”box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; font-size: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; vertical-align: baseline;”>6. Kui minu alla 12-aastane laps on lähikontaktne ja pean olema lapsega kodus, kas mul on õigus hoolduslehele?</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 1.071em; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 14px; line-height: inherit; font-family: ‘Open Sans’, Arial, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, sans-serif; vertical-align: baseline; color: #555555;”>Jah, vajadusel väljastab arst sulle hoolduslehe.</p>
https://www.haigekassa.ee/inimesele/haigekassa-huvitised/toovoimetushuvitised

Siit loen välja, et võib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui minu alla 12-aastane laps on lähikontaktne ja pean olema lapsega kodus, kas mul on õigus hoolduslehele?

ah, vajadusel väljastab arst sulle hoolduslehe.

See on ikkagi juhuks, kui ise oled terve, aga last vaja hooldada.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäin ise koroonasse (vaktsineeritud). Lapsed (8 ja 11) said korralduse jääda isolatsiooni. Kas võin haiguslehe asemel jääda hoopis lastega hoolduslehele (rahalises mõttes otstarbekam)??

Miks sa arvad, et lapsed on terved? Isegi kui hetkel veel on, siis kindlasti on nad varsti positiivsed. Mõistlik võtta hooldusleht.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi hooldusleht lastega. Haiguslehega kaotad rahaliselt päris palju. Pole vaja mingit ausat kangelast mängida, kui lapsed kodus on. Ja nagunii pead hooldama neid, isegi kui haige ????

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui perearst on nõus väljastama hoolduslehe, siis muidugi. Pole kuidagi seadusevastane. Oled ise haige või mitte, lapsi pead kodus hooldama ikka.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult võta hooldusleht. Täiesti ok (nii seaduslikult kui moraalselt) on valida kahest võimalikust ja legaalsest variandist see, mis on soodsam.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kui minu alla 12-aastane laps on lähikontaktne ja pean olema lapsega kodus, kas mul on õigus hoolduslehele?</span>

Päriselt jääd ise koju oma alla 12-a last “hooldama” või? Saan aru, kui laps on haige, aga lihtsalt lähikontaktset last? Eeldan, et jutt on koolilapsest, lasteaias lähikontaktsuse pärast kedagi koju ei suunata.

Minu jaoks uskumatu. Minu algklassilapsed toimetavad ja teenindavad end kodus ise. Kuidas sa siis kevadel kuude viisi hakkama said, kui distantsõpe oli, hoolduslehte nii pikalt ei saagi, isegi kui me oletaks, et see oleks adekvaatne.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin KKK all on küsimus- vastus:

<p style=”box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 11px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 14px; line-height: inherit; font-family: ‘Open Sans’, Arial, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, sans-serif; vertical-align: baseline; color: #555555; text-align: justify;”><strong style=”box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; font-size: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; vertical-align: baseline;”>6. Kui minu alla 12-aastane laps on lähikontaktne ja pean olema lapsega kodus, kas mul on õigus hoolduslehele?</p>

<p style=”box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 1.071em; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 14px; line-height: inherit; font-family: ‘Open Sans’, Arial, ‘Helvetica Neue’, Helvetica, sans-serif; vertical-align: baseline; color: #555555;”>Jah, vajadusel väljastab arst sulle hoolduslehe.</p>

https://www.haigekassa.ee/inimesele/haigekassa-huvitised/toovoimetushuvitised

Siit loen välja, et võib.

Suur saavutus on siit üldse midagi välja lugeda!!! Miks see teksti kopeerija neid asjasse mittepuutuvaid osi ära ei kustutanud enne postitamist?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoolduslehe saab anda arst vaid juhul, kui ta fikseerib ära lapse haigestumise. Kui lapsed ei ole haiged, ei saa anda ka nende hooldamiseks hoolduslehte.  Arst ju vastutab selle eest.

Ei ole ju loogiline, et hooldatakse täiesti terveid lapsi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoolduslehe saab anda arst vaid juhul, kui ta fikseerib ära lapse haigestumise. Kui lapsed ei ole haiged, ei saa anda ka nende hooldamiseks hoolduslehte. Arst ju vastutab selle eest.

Ei ole ju loogiline, et hooldatakse täiesti terveid lapsi.

Covidi puhul on erisus

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kui minu alla 12-aastane laps on lähikontaktne ja pean olema lapsega kodus, kas mul on õigus hoolduslehele?</span>

Päriselt jääd ise koju oma alla 12-a last “hooldama” või? Saan aru, kui laps on haige, aga lihtsalt lähikontaktset last? Eeldan, et jutt on koolilapsest, lasteaias lähikontaktsuse pärast kedagi koju ei suunata.

Minu jaoks uskumatu. Minu algklassilapsed toimetavad ja teenindavad end kodus ise. Kuidas sa siis kevadel kuude viisi hakkama said, kui distantsõpe oli, hoolduslehte nii pikalt ei saagi, isegi kui me oletaks, et see oleks adekvaatne.

Ikka saadetakse ka lasteaias lähikontaktsed isolatsiooni.

Covidiga on natuke erijuhus, nn haigus- ja hooldusleht väljastatakse lisaks haigestumisele ka siis, kui inimene ei saa karantiini või karantiinis olevate väikeste laste tõttu tööl käia. 8aastane on piisavalt väike, et teda ei saa tegelikult terveks päevaks üksi koju jätta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vaja siia sodi postitada, pange ikka nii, et lugeda kannatab.

Siin KKK all on küsimus- vastus:

Kui minu alla 12-aastane laps on lähikontaktne ja pean olema lapsega kodus, kas mul on õigus hoolduslehele?

Jah, vajadusel väljastab arst sulle hoolduslehe.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vaja siia sodi postitada, pange ikka nii, et lugeda kannatab.

Äkki peaks teksti toimetamise eest PKlt palka ka saama? Nende IT spetsialistid ju saavad? Keerasid kopeerimise pekki ja nüüd tehku iga kasutaja pool tööd ise ära… Pole eluski sellise probleemiga kokku puutunud, et kopida normaalselt ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole eluski sellise probleemiga kokku puutunud, et kopida normaalselt ei saa.

Ja kaua see jama kestab juba, kaks kuud vist?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Hooldusleht või haigusleht- ise haige, lapsed isolatsioonis.