Esileht Koolilaps Hoolekogu liikmeks olemise etikett

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Hoolekogu liikmeks olemise etikett

Postitas:

Olen ühe lasteasutuse hoolekogus vanemate esindajana. Saan aru, et minu ülesanne on juhtkonnalt tulnud info jagamine ja probleemide vahendamine juhtkonnale või hoolekogus arutlusele võtmine.

Aga kuidas käituda, kui lapsevanem esitab küsimuse, mida ma oma nime alt küsida ei tahaks? Suht sisutu ja kasutu, aga samas mitte meeldiva alatooniga küsimus. Kas pean kõik lapsevanematel tekkinud küsimused edastama?

Palun vastake, kellel kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka hoolekogus. Sellist konkreetset probleemi mul kunagi olnud ei ole, aga ma olen alati öelnud juhtkonnale, et rühmas/klassis/koosolekul tekkis lapsevanematel niisugune või naasugune küsimus või mure. Võib ka öelda, et üks vanem pöördus sinu poole sellise murega ja mida ma talle vastan. Viisakas ikka oleks kõik mured edastada.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei esitagi ju küsimust oma nime alt. Või siiani oled seda teinud? Ma alati ütlen, et ühel lapsevanemal tekkis küsimus/rühmas arutati vms

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie hoolekogus on küll kokkulepe, et seal  arutame kõiki probleeme ja arutelu sealt välja ei lähe st. põhimõtteliselt räägitakse kõigest.  Aga olen ise ühe õpetajaga tekkinud probleemi välja toonud ja tulemuseks oli see, et see õpetaja paar päeva hiljem võttis minuga ühendust st.  õpetajate kaudu lekkis välja küll. Klaarisime asja ära, aga ettevaatlikuks tegi see.

Aga sina annadki edasi teise  lapsevanema mure, samas kui on sisutu/kasutu ja näiteks solvav – siis keelduksin. Saatku oma nimel sellised pöördumised. Hoolekogu liikmeks oleks ei tähenda, et sellist kasutut infot peaks hoolekogu arutama hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoolekogu liige peaks olema oma klassi lapsevanemate esindaja ja info vahendaja mõlemat pidi.

Kui mingit küsimust vahendada ei taha, siis võib seda muidugi sellele lapsevanemale öelda, siis teab juhtkonna kaudu läheneda vms, kui ikka südamel. Teavitamata filtreerida pole OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Hoolekogu liikmeks olemise etikett