Esileht Ilu Hoolitsemata habe

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Hoolitsemata habe

Postitas:
Kägu

Sama kole on ainult lõikamata ja pesemata juuksed. Antud habe, millest räägin, ei olnud küll pesemata, aga lõikamata õhemat sorti takukoonal küll ja väga ebaühtlane. Kust tuleb täismeestel mõte mitu kuud habet mitte hooldada. Ja antud juhtum ei ole ainus, neid ikka on veel tänavapildis. Prrr… Ja kuidas küll hoolitsetud naised selliseid taluvad. Eks oma mees on muidugi armas ja kriitikameel kaob aastatega, aga ma teeksin vist nii kaua kodus nii kõva ja peenikest häält, kuni mees kobiks habet piirama.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahtlen, et sul kodus mees on.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin siia ükskord teema pereelu alla ja sain ainult sõimata.  Perekooli naistele meeldivad nässhabemed ja higihais. Ja üldiselt on väga vähe hoolitsetud habemega mehi tavaelus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mäletan kui mu mees tuli töölähetuselt ja ta polnud oma habet korralikult lasknud lõigata pool aastat. See nägi ikka kohutav välja, ta oli nagu metslane. Õnneks ta läks üsna kohe juuksurisse. Ma ei kujuta ette kuidas osadele naistele selline habe võiks meeldida, aga eks asi on maitses.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hm, naljakas, et inimesed selliste asja pärast leili lähevad nagu tänaval suvaliselt vastu vastu tulnud mehe hoolitsemata habe? Vahite ka karvaseid jalgu või väljakasvanud värviga juukseid?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hm, naljakas, et inimesed selliste asja pärast leili lähevad nagu tänaval suvaliselt vastu vastu tulnud mehe hoolitsemata habe? Vahite ka karvaseid jalgu või väljakasvanud värviga juukseid?

Jah.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hm, naljakas, et inimesed selliste asja pärast leili lähevad nagu tänaval suvaliselt vastu vastu tulnud mehe hoolitsemata habe? Vahite ka karvaseid jalgu või väljakasvanud värviga juukseid?

Ei vahi, need torkavad ise ebameeldivalt silma!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Hoolitsemata habe