Esileht Pereelu ja suhted “Hooliv” mees

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: “Hooliv” mees

Postitas:

Käisin reedel operatsioonil. Laupäeval läks mees sõbraga trenni ja siis pärast seda sauna. Peale seda võeti veel õlut ja kell 22 helistab purjus peaga ja uurib kas mul on äkki abi vaja? Ma ei tahtnud purjus meest siia komberdama ja palusin, et ta koju ei tuleks vaid jätkaks oma igakordset rutiini kus ta siis sõbrapool end kaineks magab. Täna tuli koju kella 14 ajal ja kurtis oma tuumapohmelli üle. Saatsin ta üles magama. Kella 18 ajal tuli alla tagasi ja teatas, et peab kinno minema. Pesi hambad, pani geeli juustesse ja mina sain veel õiendada, et end kodus üksi halvasti tunnen. Eks komberdan siis üksi edasi siin. Selline “hooliv” mees siis :D. Kas keegi paneb paremaks?

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raha teha oskab ja voodis tasemel on, siis on juba piisavalt hästi. Head ja elus esmased omadused on alati väärt mingi vähemtähtsaga leppimist. Nii et ära vingu vaid naudi seda mis on, kuni on antud nautida!

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata uuesti, kas operatsioonil tehti ikka kõik õigesti. See, keda sa siin praegu kirjeldad pole mitte su partner vaid su teismeline poeg. Ehk ajad operatsiooni tõttu sassi…

+33
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata uuesti, kas operatsioonil tehti ikka kõik õigesti. See, keda sa siin praegu kirjeldad pole mitte su partner vaid su teismeline poeg. Ehk ajad operatsiooni tõttu sassi…

Ma ei lubaks oma teismelisel pojal ka endaga niimoodi käituda. Mis mõttes mees õiendab sinuga?
Kui mees rutiinselt niimoodi käitub, siis sellise mehega ma koos ei elaks. Ja ma ei pea silmas operatsioonijärgset olukorda, vaid seda, kui mees täiesti rutiinselt kusagil sõbra juures joomas, lällamas ja ennast välja magamas käib. Sellisega koos ei elaks.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kella 18 ajal tuli alla tagasi ja teatas, et peab kinno minema.

Kas kinos käimine kuulub mehe tööülesannete hulka või mis mõttes ta sinna minema “peab”?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlustan, et siin on mingi tüüpiline eeldamise värk mängus, kus naine oma vajadustest mehele teada ei andnud ja eeldas, et too tema soove silmist lugema oleks pidanud…
Ja lisaks jääb mulje, et keegi on teemaalgataja vägisi tolle mehega paari pannud

+8
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 19:51; 26.11 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lahe operatsioon tõesti, et reedel tehakse ja pühapäeval juba saab perekoolis õiendada, mul kulus küll kolm kuud.
Vastus küsimusele “Kas keegi paneb paremaks?” on: jah, paneb, naabrimees!

+4
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud mandliopp, põlveopp ja rinnaopp kõikidega olen samal või järgmisel päeval koju saanud. Samuti pole ükski neist pidurdanud sõrmede liikuvust klaviatuuril. @ tore opp

Mühakaga ootad esimese palavikuga külmetuseni ja lähed siis kinno ja sõbrantsiga tipsutama.

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru. Ise elad temaga. Võid ju ära kolida või tema asjad kokku pakkida.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin reedel operatsioonil. Laupäeval läks mees sõbraga trenni ja siis pärast seda sauna. Peale seda võeti veel õlut ja kell 22 helistab purjus peaga ja uurib kas mul on äkki abi vaja? Ma ei tahtnud purjus meest siia komberdama ja palusin, et ta koju ei tuleks vaid jätkaks oma igakordset rutiini kus ta siis sõbrapool end kaineks magab. Täna tuli koju kella 14 ajal ja kurtis oma tuumapohmelli üle. Saatsin ta üles magama. Kella 18 ajal tuli alla tagasi ja teatas, et peab kinno minema. Pesi hambad, pani geeli juustesse ja mina sain veel õiendada, et end kodus üksi halvasti tunnen. Eks komberdan siis üksi edasi siin. Selline “hooliv” mees siis :D. Kas keegi paneb paremaks?

Kas sa siis ei tea, et mehed võtavadki naise sõnu sõna-sõnalt. Mida siin solvuda on. Mida sa talle ütlesid, et ei sul ei ole mingit abi vaja, et jätkaku mees oma joomist ja sellest väljamagamist. Kui sul pole purjus täis meest koju vaja, siis ta joobki mujal. Oleksid lugenud tööd, mida KÕIKE sul vaja on, oleks ta ju tulnud ja teinud. aga sina saatsid mehe minema. Lisaks luges ta sellest minemasaatmisest, et SINA ei hooli ja tahad temast lahti saada.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin reedel ajuoperatsioonil.

Mina sellise raske opi puhul küll perekoolis sõna ei võtaks.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 22:41; 26.11 09:04; 28.12 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lahe operatsioon tõesti, et reedel tehakse ja pühapäeval juba saab perekoolis õiendada, mul kulus küll kolm kuud.

Vastus küsimusele “Kas keegi paneb paremaks?” on: jah, paneb, naabrimees!

Mul oli songaopp ja samal õhtul sõitsin haiglast autoga ise koju 20km. Automaatkäigukast ja väike koht, mitte tallinn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus naine oma vajadustest mehele teada ei andnud ja eeldas, et too tema soove silmist lugema oleks pidanud…

Hoolimist ei pea manguma ega paluma. See on elementaarne, et hoolitakse, vastasel juhul oledki talle mittekeegi. Ei kujuta küll ette, et naine mehele nüüd teataks, et nüüd pead minust hoolima, mul oli operatsioon või et ma nüüd vajan, et sa minust hooliks. Ja silmist peabki soove lugeda oskama, vastasel juhul poleks sul inimeste sekka asja..kui sa ei oska tõlgendada kellegi käitumist.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 23:38; 26.11 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin reedel operatsioonil. Laupäeval läks mees sõbraga trenni ja siis pärast seda sauna. Peale seda võeti veel õlut ja kell 22 helistab purjus peaga ja uurib kas mul on äkki abi vaja? Ma ei tahtnud purjus meest siia komberdama ja palusin, et ta koju ei tuleks vaid jätkaks oma igakordset rutiini kus ta siis sõbrapool end kaineks magab. Täna tuli koju kella 14 ajal ja kurtis oma tuumapohmelli üle. Saatsin ta üles magama. Kella 18 ajal tuli alla tagasi ja teatas, et peab kinno minema. Pesi hambad, pani geeli juustesse ja mina sain veel õiendada, et end kodus üksi halvasti tunnen. Eks komberdan siis üksi edasi siin. Selline “hooliv” mees siis :D. Kas keegi paneb paremaks?

Viimasest küsimusest küll aru ei saa hästi aga muidu on tunne, et sa oled vist mu eksi omale saanud???? jube tuttav kõik. Ok, ma pole kooselu jooksul opil käinud, küll aga pani sõbra juurde jooma päev peale seda kui ma sünnitusmajast koju tulin. Samuti pidin 39kraadise palavikuga lapsele lasteaeda järgi ja poodi süüa ostma minema, samal ajal kui ta tuimalt arvutis passis. Ja ei, ma ei eeldanud, et ta ise aru saab vaid ikka palusin abi. Eks tal oli ka helgemaid hetki. Lisaks on ta korduvalt palunud mul teda ennast haiglast koju sõidutada ajal mil me enam koos polnud. Oiiii kus oli tahtmine ta pikalt saata aga mõtlesin, et ma ei pea tema tasemele langema. Sul aga soovitan tõsiselt mõelda, kas see suhe on see, mida sa tahad. Kas selline kohtlemine on see mida väärid. Ning siis tegutse vastavalt.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus naine oma vajadustest mehele teada ei andnud ja eeldas, et too tema soove silmist lugema oleks pidanud…

Hoolimist ei pea manguma ega paluma. See on elementaarne, et hoolitakse, vastasel juhul oledki talle mittekeegi. Ei kujuta küll ette, et naine mehele nüüd teataks, et nüüd pead minust hoolima, mul oli operatsioon või et ma nüüd vajan, et sa minust hooliks. Ja silmist peabki soove lugeda oskama, vastasel juhul poleks sul inimeste sekka asja..kui sa ei oska tõlgendada kellegi käitumist.

See, kui teine ei hooli ja armasta nii, nagu sina eeldad, et võiks või peaks, ei tähenda, et teine ei hooli ega armasta.
Mees helistas ja küsis, kas on abi vaja. Nagu siin juba keegi ütles, siis mehed võtavadki naise öeldut sõna-sõnalt ja kaudsetest vihjetest aru ei saa. Hoolimist muidugi nõuda ei saa, küll saab mehele selge sõnaga öelda, et operatsioonist tulenevalt on nüüd veidike hoolitsemist vaja.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 19:51; 26.11 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kui teine ei hooli ja armasta nii, nagu sina eeldad, et võiks või peaks, ei tähenda, et teine ei hooli ega armasta.
Mees helistas ja küsis, kas on abi vaja. Nagu siin juba keegi ütles, siis mehed võtavadki naise öeldut sõna-sõnalt ja kaudsetest vihjetest aru ei saa. Hoolimist muidugi nõuda ei saa, küll saab mehele selge sõnaga öelda, et operatsioonist tulenevalt on nüüd veidike hoolitsemist vaja.

See mees peab küll sel juhul olema madalalaubaline, kui ise selle peale ei tule, et alles äsja operatsioonilt tulnuna vajab naine hoolitsust ja hoolimist.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 23:38; 26.11 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mees peab küll sel juhul olema madalalaubaline,

Sul on vist õigus.
Ja siin on tõepoolest tegu juhtumiga, kus särav, haritud, kena ja tark naine on sunnitud elama mingi opakaga.
Ainult tekib küsimus, kuidas see opakas nii enda jaoks “üle lati” naise suutis ära võluda.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 22:41; 26.11 09:04; 28.12 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa elad koos sellise mehega? Minule oleks vastuvõetamatu ka see, kui mees laupäeval jooks sõbraga ja pühapäeval läheks minuta kinno. Operatsiooni poleks vajagi.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi paneb paremaks?

Viimasest küsimusest küll aru ei saa hästi aga …

Sa pole kuulnud väljendit “pane paremaks”? Paku üle, trumpa üle on selle tähendus.
Näiteks: https://elu24.postimees.ee/3055421/pane-paremaks-24-koige-haigemat-fotot-perekonnaalbumist

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi paneb paremaks?

Viimasest küsimusest küll aru ei saa hästi aga …

Sa pole kuulnud väljendit “pane paremaks”? Paku üle, trumpa üle on selle tähendus.

…………
Soomlased ütlevad ‘pane paremmaksi’, eestlased pigem sellist väljendit ei kasuta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin reedel operatsioonil. Laupäeval läks mees sõbraga trenni ja siis pärast seda sauna. Peale seda võeti veel õlut ja kell 22 helistab purjus peaga ja uurib kas mul on äkki abi vaja? Ma ei tahtnud purjus meest siia komberdama ja palusin, et ta koju ei tuleks vaid jätkaks oma igakordset rutiini kus ta siis sõbrapool end kaineks magab. Täna tuli koju kella 14 ajal ja kurtis oma tuumapohmelli üle. Saatsin ta üles magama. Kella 18 ajal tuli alla tagasi ja teatas, et peab kinno minema. Pesi hambad, pani geeli juustesse ja mina sain veel õiendada, et end kodus üksi halvasti tunnen. Eks komberdan siis üksi edasi siin. Selline “hooliv” mees siis :D. Kas keegi paneb paremaks?

Diagnoos: Tüüpiline töll. Ravimatu.
Progresseeruv.

Kas sa palun ütleksid, MIKS sa oma elu sellise tohlaka peale raiskad?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa palun ütleksid, MIKS sa oma elu sellise tohlaka peale raiskad?

Pigem ta raiskab aega mingite jaburuste väljamõtlemisega.

See esimene oli pisut pikem ja rohkem fantaasiat, aga siis järgnesid
“mees on vait kui sukk” ja “miks te loomamaksa sööte”

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 22:41; 26.11 09:04; 28.12 18:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin reedel operatsioonil. Laupäeval läks mees sõbraga trenni ja siis pärast seda sauna. Peale seda võeti veel õlut ja kell 22 helistab purjus peaga ja uurib kas mul on äkki abi vaja? Ma ei tahtnud purjus meest siia komberdama ja palusin, et ta koju ei tuleks vaid jätkaks oma igakordset rutiini kus ta siis sõbrapool end kaineks magab. Täna tuli koju kella 14 ajal ja kurtis oma tuumapohmelli üle. Saatsin ta üles magama. Kella 18 ajal tuli alla tagasi ja teatas, et peab kinno minema. Pesi hambad, pani geeli juustesse ja mina sain veel õiendada, et end kodus üksi halvasti tunnen. Eks komberdan siis üksi edasi siin. Selline “hooliv” mees siis :D. Kas keegi paneb paremaks?

“Sõbraga” pärast trenni “sauna”, siis “sõbra” pool juua ja öö veeta ning nüüd geelitatuna kinno, see mees käib kohtamas ja mitte sõbraga aega veetmas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted “Hooliv” mees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.