Esileht Pereelu ja suhted Hooliv mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Hooliv mees

Postitas:

Läksin lahku ühe mehega, kes eriti voodis naisega ei tegelenud ja kui kurb olid, siis ta ei osanud kuidagi lohutada, pigem vaikis kõrval ja ootas kuna mul kurbus üle läks.
Nüüd on arusaam, et kõik mehed on sellised, et südamest ei hooli aga kedagi kõrvale tahaks.
On veel selliseid mehi, kes mudiks naise jalgu vahepeal, et naisel ka oleks voodis hea ja kui kurb oleks naine, siis lohutaks teda.st et naine oleks tähtis. Olen ise 38a ja hirm on tekkinud, et ei leiagi enam hoolivat meest, kes südamest ka hooliks.

+3
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.09 08:23; 19.09 09:15; 19.09 10:11; 19.09 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin lahku ühe mehega, kes eriti voodis naisega ei tegelenud ja kui kurb olid, siis ta ei osanud kuidagi lohutada, pigem vaikis kõrval ja ootas kuna mul kurbus üle läks.

Nüüd on arusaam, et kõik mehed on sellised, et südamest ei hooli aga kedagi kõrvale tahaks.

On veel selliseid mehi, kes mudiks naise jalgu vahepeal, et naisel ka oleks voodis hea ja kui kurb oleks naine, siis lohutaks teda.st et naine oleks tähtis. Olen ise 38a ja hirm on tekkinud, et ei leiagi enam hoolivat meest, kes südamest ka hooliks.

Kas sa püüdsid talle õpetada ka, mida ta tegema peaks või niisama mossitasid. Mehed ei ole naised, nad ei tea, mida naine soovib kui naine seda ei ütle. Väga vähe on selliseid mehi, kes olemuselt on piisavalt naiselikud, et lohutada ja voodis loovad olla ilma, et keegi neile ütleks,mis puudu jääb.

Kui tihti sa ise hoolivalt mehe jalgu mudisid? Ja voodis küsisid, mis teda voodis veel enam erutaks.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.09 09:05; 19.09 10:35; 19.09 11:23; 21.09 19:26; 22.09 15:38; 22.09 21:25; 23.09 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alati ise öelnud, mida soovin. Nii voodis kui ka mujal tegevustes. Kui koos olime, siis silitasin ja paitasin teda alati. Ise läksin kallistama ja voodis olen püüdnud öelda , mis soovin ja küsinud temalt. Aga ta ei anna kunagi tagasisidet. Olingi koguaeg teadmatuses, mis tema peas toimib, mis meeldib, mis mitte.
Kuna ise olen madalama libiidoga, siis on selle võrra laskem mees leida. Kuna see pidi olema suhtes kõige olulisem, eriti meestele. Tulebki üksi olla vist, et mitte pettumust valmistada .

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.09 08:23; 19.09 09:15; 19.09 10:11; 19.09 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii ongi. Hoolivad ja “loen su soove silmist” on mehed ainult kõrvuni armununa. Hiljem on nende hoolimise tase see, et naiselt oodatakse regulaarset keppi, sooja sööki ja et lapsed oleks kantseldatud, siis ongi suhe hea. Ja rihm lastakse lõdvaks, kui on püsisuhe ja kõik ok. Oma jalamudimise jaoks otsi massöör, neil tuleb see nagunii paremini välja (ja see on mingi übernaistekate klishee). Ja kurbuse kurtmise jaoks on sõbrannad, neil tuleb see nagunii paremini välja. Mehe jaoks ongi hoolimine see, et ta laseb sul rahulikult olla, sest seda ta ise tahaks, kui tal on mure. Naised tahavad hingelt ära rääkimist ja nemad arvavad, et ka mees tahab sedasama- ei taha. Mees tahab murega vaikust ja rahu, et keegi rääkimisega seljas ei elaks ja arvab, et ka naine tahab seda- ei taha.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koos olime, siis silitasin ja paitasin teda alati.

Miks sa arvad, et ta seda soovis?

Kui sa teda alati silitasid, võis see talle kohutavalt tüütu olla. Ilmselt ta enam rohkem ei soovinud füüsilist kontakti, kui sa niikuinii koosoldud ajal tema küljes käppapidi kinni olid. Ära klammerdu. Anna teisel hingata. Siis pole nad sinu pidevatest patsutustest ja tähelepanuavaldustest tüdinud ja otsivad ise kontakti, mitte ei tardu järjekordse käperdamise hirmus.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 09:42; 19.09 10:15; 19.09 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii ongi. Hoolivad ja “loen su soove silmist” on mehed ainult kõrvuni armununa. Hiljem on nende hoolimise tase see, et naiselt oodatakse regulaarset keppi, sooja sööki ja et lapsed oleks kantseldatud, siis ongi suhe hea. Ja rihm lastakse lõdvaks, kui on püsisuhe ja kõik ok. Oma jalamudimise jaoks otsi massöör, neil tuleb see nagunii paremini välja (ja see on mingi übernaistekate klishee). Ja kurbuse kurtmise jaoks on sõbrannad, neil tuleb see nagunii paremini välja. Mehe jaoks ongi hoolimine see, et ta laseb sul rahulikult olla, sest seda ta ise tahaks, kui tal on mure. Naised tahavad hingelt ära rääkimist ja nemad arvavad, et ka mees tahab sedasama- ei taha. Mees tahab murega vaikust ja rahu, et keegi rääkimisega seljas ei elaks ja arvab, et ka naine tahab seda- ei taha.

Kahju, et sul tellised kogemused. Minu mees on lisaks kõigele ka minu parim sõber, sest ta teab, mis mulle muret ja rõõmu teeb. Lapsi kantseldame ikka koos, sooja sööki teeb jällegi see, kellel parasjagu aega on, ja kuna mees on tore ning soovib ka kohustusi jagada ning ükski pool pole ülekurnatud, siis seksi üle ei kurda meil keegi (ning hea seksi aluseks on jällegi kommunikatsioon).

See üldistamine on ikka hirmus, et kõik mehed on nii- ja naasugused. Ei ole. On igasugu mehi igasugusele maitsele ning ei tasu leppida suvajorsiga, kes maad ja taevad kokku lubab, aga tegudega hoolimist ei näita.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 09:55; 19.09 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii ongi. Hoolivad ja “loen su soove silmist” on mehed ainult kõrvuni armununa. Hiljem on nende hoolimise tase see, et naiselt oodatakse regulaarset keppi, sooja sööki ja et lapsed oleks kantseldatud, siis ongi suhe hea. Ja rihm lastakse lõdvaks, kui on püsisuhe ja kõik ok. Oma jalamudimise jaoks otsi massöör, neil tuleb see nagunii paremini välja (ja see on mingi übernaistekate klishee). Ja kurbuse kurtmise jaoks on sõbrannad, neil tuleb see nagunii paremini välja. Mehe jaoks ongi hoolimine see, et ta laseb sul rahulikult olla, sest seda ta ise tahaks, kui tal on mure. Naised tahavad hingelt ära rääkimist ja nemad arvavad, et ka mees tahab sedasama- ei taha. Mees tahab murega vaikust ja rahu, et keegi rääkimisega seljas ei elaks ja arvab, et ka naine tahab seda- ei taha.

Kahju, et sul tellised kogemused. Minu mees on lisaks kõigele ka minu parim sõber, sest ta teab, mis mulle muret ja rõõmu teeb. Lapsi kantseldame ikka koos, sooja sööki teeb jällegi see, kellel parasjagu aega on, ja kuna mees on tore ning soovib ka kohustusi jagada ning ükski pool pole ülekurnatud, siis seksi üle ei kurda meil keegi (ning hea seksi aluseks on jällegi kommunikatsioon).

See üldistamine on ikka hirmus, et kõik mehed on nii- ja naasugused. Ei ole. On igasugu mehi igasugusele maitsele ning ei tasu leppida suvajorsiga, kes maad ja taevad kokku lubab, aga tegudega hoolimist ei näita.

Tahtsin just ise umbestäpselt sama kommentaari kirjutada.

Mind samuti väga häirib see, et üldistatakse, et mehed on kõik ühtemoodi. Ei ole.
Eriti häiriv on veel see, kui väidetakse, et mehed nagu olekski vastutustundetud ja mõtlemisvõimetud olevused ja naiste ülesanne oleks siis sellega leppida, sest nii lihtsalt on. Ei ole. Ja mida vähem naised sellega lepiks ning mida kõrgemaid standardeid meestele seaks, seda rohkem mehi oleks sunnitud ennast kokku võtma.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alati ise öelnud, mida soovin. Nii voodis kui ka mujal tegevustes. Kui koos olime, siis silitasin ja paitasin teda alati. Ise läksin kallistama ja voodis olen püüdnud öelda , mis soovin ja küsinud temalt. Aga ta ei anna kunagi tagasisidet. Olingi koguaeg teadmatuses, mis tema peas toimib, mis meeldib, mis mitte.

Kõik mehed ei ole sellised.

Osadel on ka suu peas ja nad on täiesti kõnevõimelised. Jah, nad on vähemuses, aga nad on meie seas reaalselt olemas.
Ehk siis ma arvan, et see on puhtalt sinu oma viga, kuna sa pole osanud valida.
Ja siin paraku tuleb see peeglissevaatamise koht esile.
Sest see, kas mees suudab asjadest rääkida, kasutada lembesõnu, suudab olla empaatiavõimeline, üleüldse, suudab olla naisele partner, see on ju võimalik esimese tutvumisaasta jooksul nö. välja sõeluda. Ja sõela läbivad need mehed, kelle naised on piisavalt targad neid omadusi ära tundma või kindlaks tegema.
Kui naine on totuke, siis ta saabki lõppkokkuvõttes omale sellise kõne- ja kuulmishäirega isendi.

Mulle näiteks väga meeldisid eileõhtusest Epu saatest paar meest, kes sõna võtsid (mõlemad olid vist kolme+ lapse isad) ja asjadest nii rääkisid nagu nad on.

Jaaa, nüüd hakkab käokari kaagutama, et Epp on nõme jne, aga see ei olnudki praegu teemaks. Teemaks oli, kas mehed on kõik puudega või mitte.
Aga vaata see saade üle ja ära kaota lootust.

PS. Samuti on NAISEL endal alati võimalus ju meest pisut suunata, arendada ja õpetada. Eks mees annab ju midagi vastu ka, see peaks olema selline sulle-mulle suhe, annan-võtan action.
Aga kuidas naised seda tegema peaks, ma õpetada ei oska, see on neil mingi ürgnaiselik tarkus.
Kellel on see geenides, sel lihtsalt on.

Hiljem on nende hoolimise tase see, et naiselt oodatakse regulaarset keppi, sooja sööki ja et lapsed oleks kantseldatud, siis ongi suhe hea. Ja rihm lastakse lõdvaks, kui on püsisuhe ja kõik ok.

Tõenäoliselt oled samuti oma suhtes väga pettunud naine.
Kas mehega oled sellest ka rääkinud, see see suhe sulle rahuldust ei paku ja sama moodi edasi jätkata pole mõtet?
Ilmselt mitte….

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleviku ees on suur hirm. Üksi ei tahaks ka jääda aga tundub, et mingi aeg peab olema üksi. Kardan uuesti haiget saada.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.09 08:23; 19.09 09:15; 19.09 10:11; 19.09 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksi ei tahaks ka jääda

Eksole. Peaase, et mees majas oleks. Tõbras või mölakas, aga ikkagi saan öelda, et mul on mees.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 09:42; 19.09 10:15; 19.09 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleviku ees on suur hirm. Üksi ei tahaks ka jääda aga tundub, et mingi aeg peab olema üksi. Kardan uuesti haiget saada.

Ära karda, siis ei tunne hirmu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleme nii, et kui oled ise ülikvaliteetne, siis leiad selle vähemuse, ehk siis naise meelest õigesti hooliva mehe. Teised mehed on ka hoolivad aga viisil, millest naine ei pruugi hoolivust välja lugeda. Mina ise ei ole ülikvaliteetne, mul on hulga raskestitalutavaid vigu, seetõttu minu valikute seas oli lihtsalt pikk ja aegavõttev töö nii iseendaga kui mehega. Ideaalset meest mulle valida pole antud. Iseendaga tööd teen selleks, et näha, mil viisil mees hoolivust välja näitab ja et aru saada, et nii nagu mind häirib, et suhtes on liiga vähe puudutamisi, häirib meest, et ma tahan liiga palju puudutada. Kokku saame kusagil keskel. Kui olen kurb, siis ütlengi mehele ‘”ära püüa lahendust leida vaid hoia mind lihtsalt kaisus ja kuula ära” aga ei kuritarvita seda tema jaoks arusaamatut ja võibolla ehk tüütut lahendust liiga palju. Kui tahan seksis, et asi läheks paremuse poole, siis pean mitmel korral aega valima, et mitte mehe egot haavata, et selgitada, mis minu jaoks asja paremaks muudaks. Võtab aega, mis ta võtab, meie kooselu ja ka seks on ajaga järjest paremaks läinud. Aga see ei käi plaksust ja korraga, meil on seksi heaks muutumine võtnud aastaid aga tulemus on seda väärt.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.09 09:05; 19.09 10:35; 19.09 11:23; 21.09 19:26; 22.09 15:38; 22.09 21:25; 23.09 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on lahku läinud ja leidnud siiralt armastava mehe?
Laste pärast olengi mõelnud üksi olla mõndaaega ja nendele rohkem pühenuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.09 08:23; 19.09 09:15; 19.09 10:11; 19.09 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on lahku läinud ja leidnud siiralt armastava mehe?

Mina olen. Paljud on leidnud. Paljud aga oskavad ka üksi olla.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.09 09:42; 19.09 10:15; 19.09 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eelnimetatud tingimusi täita ja olla hooliv mees, siis naine tituleerib mehe nõrgaks ja naiselikuks ning otsib alateadlikult mootorratturist meest, kes talle peksa annaks, petaks ja seksi aeg juustest tiriks.

Naised ei ole kunagi rahul ja õnneks piisav hulk mehi saab juba aru, et suhe ja lapsed on mehele taak ja üksi on parem. Kui olla normaalne mees siis leiab internetist seksisõpru ja eestis on ilusaid prostituute ka olemas.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eelnimetatud tingimusi täita ja olla hooliv mees, siis naine tituleerib mehe nõrgaks ja naiselikuks ning otsib alateadlikult mootorratturist meest, kes talle peksa annaks, petaks ja seksi aeg juustest tiriks.

Ka see on, muideks, väga õige.

Aga see ei kehti KÕIKIDE naiste suhtes.
Ehk need mehed, kes ei soovi kedagi peksta ja omale vaid tõelist sõpra ja armastust otsivad, peavad samuti hoolikalt enne uurima, kellega on tegu.
Selle peksjasaaja tunneb tavaliselt ära pisut tagasihoidlikuma hariduse, mukitud välimuse, labase kõnepruugi jne järgi ära.
Aga ka mitte alati.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.09 11:07; 19.09 11:22; 22.09 12:45; 22.09 20:49; 23.09 09:13; 23.09 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eelnimetatud tingimusi täita ja olla hooliv mees, siis naine tituleerib mehe nõrgaks ja naiselikuks ning otsib alateadlikult mootorratturist meest, kes talle peksa annaks, petaks ja seksi aeg juustest tiriks.

Naised ei ole kunagi rahul ja õnneks piisav hulk mehi saab juba aru, et suhe ja lapsed on mehele taak ja üksi on parem. Kui olla normaalne mees siis leiab internetist seksisõpru ja eestis on ilusaid prostituute ka olemas.

Sa unustad ära, et väga paljud inimesed meie ümber ongi õnnelikus ja igatpidi terves suhtes, kus mõlemad osapooled tunnevad end hästi ja hoituna.

Sinu jutus kumab läbi su enda pettumine ja haigetsaamine, mis vajaks pigem psühholoogi, sest iga terve mõistusega inimene saab aru, et pole mõtet välja tulla selliste üldistustega nagu “naised pole kunagi rahul”.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 09:55; 19.09 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

iga terve mõistusega inimene saab aru, et pole mõtet välja tulla selliste üldistustega nagu “naised pole kunagi rahul”.

Ma arvan, et “naistefoorumis”, kus pooled teemad nõretavad loosungist “kõik mehed on kõnepuudega sead” võib ikka küll.
Asjades peab valitsema tasakaal, youknow.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.09 11:07; 19.09 11:22; 22.09 12:45; 22.09 20:49; 23.09 09:13; 23.09 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eelnimetatud tingimusi täita ja olla hooliv mees, siis naine tituleerib mehe nõrgaks ja naiselikuks ning otsib alateadlikult mootorratturist meest, kes talle peksa annaks, petaks ja seksi aeg juustest tiriks.

See on tänapäeval pigem juba müüt, hoolimine ja naisel ümbert kinni hoidmine ei kastreeri õiget meest.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.09 09:05; 19.09 10:35; 19.09 11:23; 21.09 19:26; 22.09 15:38; 22.09 21:25; 23.09 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin halvast mehest lahku ja leidsin hiljem hea. Minu meelest on see loogiline, et kui on halb kogemus, siis järgmisel korral oskad sellist meest juba vältida, tunned varakult signaalid ära ja ei lase suhtel areneda. Muidugi olen mina ka kuulnud sellest, kuidas mõned järjepidevalt sarnaste vigadega kaaslaseid leiavad, aga ise pole aru saanud, miks see nii peaks omems.
Õnneks pole mu jalgu veel keegi mudida soovinud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koos olime, siis silitasin ja paitasin teda alati.

Miks sa arvad, et ta seda soovis?

Kui sa teda alati silitasid, võis see talle kohutavalt tüütu olla. Ilmselt ta enam rohkem ei soovinud füüsilist kontakti, kui sa niikuinii koosoldud ajal tema küljes käppapidi kinni olid. Ära klammerdu. Anna teisel hingata. Siis pole nad sinu pidevatest patsutustest ja tähelepanuavaldustest tüdinud ja otsivad ise kontakti, mitte ei tardu järjekordse käperdamise hirmus.

Naised teevad mehele seda mida nad ise vastu ootavad ja mehed ei taha tavaliselt selliseid silitamisi, klammerdumist ja tähelepanuavaldusi. Nemad ootavad teistsuguseid, kes siis mida.
Nemad omakorda ei taipa seda kui mitte öelda, et tahan, et saa mulle niimoodi teed ja küsida mida tema vastu tahab. Mehed pakuvad seda mida nemad vastu ootaksid ja naised ei saa jälle sellest aru vaid pakuvad omi soove vastu.Siit ka need kaeblemised külmuse üle. Rääkida tuleb mitte oodata teiselt poolelt mõttelugemist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleme nii, et kui oled ise ülikvaliteetne, siis leiad selle vähemuse, ehk siis naise meelest õigesti hooliva mehe.

Miks sa oled kindel, et selline kvaliteetne mees ise soovib kvaliteetset naist? Palju kindlam on võtta veidike ebakvaliteetsem, sellisega on huvitavam ning ta ei jookse / teda ei meelitata nii kergesti minema.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hooliv mees, aga sellise leidmiseks tuleb osata kulunud klišeedest ning eelarvamustest hoiduda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega tuleb suhelda. Asjad tuleb suhte algul paika panna, siis asjad sujuvad. Ei jõua ära imestada naisi, kes oma mehi siia kiruma tulevad, kuna endal on selle kohaselt suu lukus olnud, et oma mehega enne rääkida, mida sina tegelikult ootad, mõtled ja vajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu endine elukaaslane oli samasugune, nagu sinu eks, aga nüüd mul on täiesti vastupidine mees. Ta on nii hooliv. Kui näeb, et ma hakkan ennast kreemitama, tahab ta seda ise teha(ilma tagamõteta), nädalavahetustel ta käib ise meie koeraga õues, et ma saaksin magada. Seksis on ta väga tähelepanelik ja hooliv.
Seega, ei ole otsa saanud 🙂 küll tuleb ka sinul hooliv mees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega tuleb suhelda. Asjad tuleb suhte algul paika panna, siis asjad sujuvad. Ei jõua ära imestada naisi, kes oma mehi siia kiruma tulevad, kuna endal on selle kohaselt suu lukus olnud, et oma mehega enne rääkida, mida sina tegelikult ootad, mõtled ja vajad.

Jajah, lihtsa ja selge suhtlusviisiga inimeste puhul ongi kõik nii lihtne. Minul on nii, et esialgu mees eirab. Laseb ühest kõrvast sisse, teisest välja ja ei vasta mitte midagi, sest tema meelest naised räägivad kogu aeg ja mitte keegi ei suuda kogu aeg järge pidada, millal see jutt tähtis on. Igasugu tunded, puudutused jne tundub temale nii haruldaselt igav ja ebahuvitav teema, et viisakuse pärast teeb nagu ta kuulaks. Minu jaoks on minu jutt loomulikult alati tähtis. Kui siis lõpuks talle on kohale jõudnud, et see sulle tõesti tähtis on, siis kinnistub neist minu toodud probleempunktidest korraga vaid üks. Lisaks minu mees seedib enne reageerimist paar nädalat, et kas temale ka minu soovitu sobib, ta üldse ei vasta, vaid kui jõuab järeldusele, et vist peaks hakkama rohkem kaisutama naist, siis sõnatult ühel hetkel litsalt hakkabki rohkem kaisutama. Kui jõuab järeldusele, et see käib tal üle jõu, siis ta lihtsalt ei tee, aga teada sellest ei anna. Ma jõuan enne juba ära unustada, et ma temaga sel teemal üldse vestlesin. Nii et jah, olge õnnelikud teie, kelle meestega hea ja lihtne keerulisematel teemadel rääkida on. Minu mees täiesti vabalt kuulab su ära ja läheb seejärel lukku. Ja siis ettevaatliku, diplomaatilise lähenemisega saavutad aastate jooksul vaikse heatahtliku sugereerimise abil positiivse tulemuse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.09 09:05; 19.09 10:35; 19.09 11:23; 21.09 19:26; 22.09 15:38; 22.09 21:25; 23.09 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest tema meelest naised räägivad kogu aeg ja mitte keegi ei suuda kogu aeg järge pidada, millal see jutt tähtis on.

“Millest te esimesel kohtumisel rääkisite, kui esimest korda pikemalt kahekesi olite? Esimene tund kuni paarkümmend tundi koosveedetud aega, ma pean silmas…” (Ja mitte kino-koosveedetud, vaid kahekesi vestluse-koosveedetud…)
Tekib mul pea ALATI küsimus, kui perekoolikas kirjeldab sellisel viisil, nagu praegu sina, oma väljavalitut.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.09 11:07; 19.09 11:22; 22.09 12:45; 22.09 20:49; 23.09 09:13; 23.09 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest tema meelest naised räägivad kogu aeg ja mitte keegi ei suuda kogu aeg järge pidada, millal see jutt tähtis on.

“Millest te esimesel kohtumisel rääkisite, kui esimest korda pikemalt kahekesi olite? Esimene tund kuni paarkümmend tundi koosveedetud aega, ma pean silmas…” (Ja mitte kino-koosveedetud, vaid kahekesi vestluse-koosveedetud…)

Tekib mul pea ALATI küsimus, kui perekoolikas kirjeldab sellisel viisil, nagu praegu sina, oma väljavalitut.

Oo, kurameerimise ajal rääkisime maast ja ilmast ja tõesti ka meievahelistest tunnetest tundide viisi. Karismaatiline ja hea jutukaaslane. Esimesel kooseluaastal ka, aga sealt edasi arvas ta, et kuna pärast lapse sündi oli elu juba veidi väsitavam, siis nüüd on see kurameerimise osa ära kannatatud ja võib rahulikult ebahuvitavatel teemadel vestlemise ära jätta. Pealegi ei olnud kurameerimise ja esimese kooseluaasta jooksul meil mitte ühtegi probleemi, nii, et raskeid jutuajamisi lihtsalt ei tulnud kordagi ette. Muuseas nüüd 15 aastat hiljem on tegelikult toimunud paranemine ja me juba vestleme päris palju jälle, mitte küll niivõrd tunnetest, seda teemat väldib ta kui tuld siiani.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.09 09:05; 19.09 10:35; 19.09 11:23; 21.09 19:26; 22.09 15:38; 22.09 21:25; 23.09 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karismaatiline ja hea jutukaaslane. Esimesel kooseluaastal ka, aga sealt edasi arvas ta, et kuna pärast lapse sündi oli elu juba veidi väsitavam, siis nüüd on see kurameerimise osa ära kannatatud ja võib rahulikult ebahuvitavatel teemadel vestlemise ära jätta.

“Eesti meeste uskumatu emotsionaalne taandareng seoses isaks saamisega” – ei oska muud öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.09 11:07; 19.09 11:22; 22.09 12:45; 22.09 20:49; 23.09 09:13; 23.09 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Eesti meeste uskumatu emotsionaalne taandareng seoses isaks saamisega” – ei oska muud öelda.

Pigem on see introvertse Eesti mehe uskumatu eneseületus ja pingutus kurameerimise perioodil selleks, et leida elukaaslane, sest suhtlemine on talle raske, kuigi ta seda vajadusel oskab. Kogu elu ei suuda aga end pingutada, kodus tahad hoopis lõõgastuda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.09 09:05; 19.09 10:35; 19.09 11:23; 21.09 19:26; 22.09 15:38; 22.09 21:25; 23.09 12:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Hooliv mees