Esileht Lapse ootamine Hormoonid ja lümfisõlmed

1 postitus (kokku 1)

Teema: Hormoonid ja lümfisõlmed

Postitas:
Kägu

Umbes teisest raseduskuust hakkasin tundma oma kaelal sellist valutut liikuvat tihendit. Tänaseks sellest möödas mitu head kuud ja tihend on alles, vb isegi veits suurem, kui alguses oli. Kuna hiljuti hakkas see koht aegajalt nagu pitsitama ja ebamugavat tunnet tekitama,
siis käisin ultrahelis. Oli näha lümfisõlmede gruppi, paketti vms, kus on täiesti normaalse suurusega sõlmed koos. Ultraheli tulemuseks see, et midagi halb seal ei paista. Ütles veel, et halb oleks kohe näha olnud. Spetsialist mainis, et ehk on tegemist mingisuguse hormonaalse kõrvalekaldega, sest muid sümptomeid või vaevusi ei ole. Ainult, et rase olen.

Olen ikka alati kuulnud, et lümfisõlmed peaksid valusad olema ja reageerivad haigustele. Valus see koht ei ole, pigem lihtsalt liigub seal nagu mingi kogum ja haige pole ka olnud.

Vereproov oli viimati nädal tagasi ja põletik oli 0, aga WBC ja NEUT kõrged. Mul oli siis mingi okseviirus kallal, kui see võeti.

Kas kellelgi on midagi sellist olnud? Või peaksin ikka edasi uurima?

((Perearsti juurde pole mõtet saata. See on nii uhhuuu, et ei saanud üldse aru millest ma räägin. Uh spetsialist tundis palpeerides kohe, et kaelas mass.))

Please wait...
1 postitus (kokku 1)

Esileht Lapse ootamine Hormoonid ja lümfisõlmed