Esileht Ilu ja tervis hormoonspiraal ja kaal

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: hormoonspiraal ja kaal

Postitas:

tere,kellel on ja kuidas lood kaaluga.ise lasin paigaldada,oktoobris,nüüd viimasel ajal kaal tõuseb mõnuga,kuigi trenni teen ja söön samamoodi.Arsti sõnul ei tohiks hormoon kaalutõusu tekitada,ON ka kellelgi nii et kui keha harjub siis ka kaal normaliseerub???Ja kui on nii,siis kui pika aja peale.AItäh vastajaile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kehakaalu tõusu pole tähele pannud (olnud horm.spiraal 2 korda, praegu teist korda teist aastat).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis on hormoonspiraalil väikelastega ühist? Koli õigesse foorumisse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekitas cerazette suure kaalutõusu. Kuna see hormoonspiraal (mirena vist, eks) sisaldab samuti sedasama hormooni, mis cerazettegi, siis ei julenud ma sp seda panna. Hetkel, mil veel imetan, ei kasutagi midagi. Õigemini \”kasutame\” kõige tõhusamat vahendit, s.t. ei seksi :p (jajah, juhe on koos juba, ausalt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah! Mirena on mul! Kaal ei liigu üldse allapoole. Kahjuks ei taha eriti katsetama hakata, st välja võtta, et tuvastada, kas siis Mirena pärast… Ei teagi,kas peabki leppima, et selline paksuke olen :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mirena teist korda ja kaalutõusu pole küll sellega seoses täheldanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Mirena üle aasta, kaalu olen suutnud hoopis langetada. Mirena mõjub ju lokaalselt ja ei tohiks kaalutõusu põhjustada, kuna hormoon ei imendu otseselt organismi, vaid toimib emakas.
Samas varasemalt kasutatud ab-pillid kergitasid küll mul kaalu mühinnal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Seda \”mirena mõjub vaid lokaalselt\” juttu mina isiklikult ei usu, sest vistrikuprobleem on mul suurem kui enne spiraali.
2. esimesel aastal kaal tõusis, nüüd on hoois langema hakanud, kuigi trenni ma ei tee :). nii et võib küll olla, et pärast kohanemisperioodi hakkab see kuidagi teisiti töötama. aga sellega olen nõus, et ka minul oli pillidega kaalu hoidmine oluliselt suurem probleem kui praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on aasta olnud. Kaal tõusnud ei ole, aga nii jõudsalt ei langenud ka kui peale esimese lapse sündi. Siiski ei julgeks mina seda Mirenaga seostada, pigem ainevahetus nüüd aeglasem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 09:45; 16.05 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke imendub siiski organismi ka, aga see ikka kordades väiksem kogus võrreldes antibeebipillidega, nii ütles mulle naistearst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on juba pea 2a Mirena olnud ja mingeid kõrvalmõjusid ei ole täheldanud,kaal on pigem langenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No krt,ehk hakkab ka mul siis ükskord langema…..ja vistrikke ei ole,muidugi on hea see et ei pea päevadele mõltema,eriti suvel..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kusjuures lootsn, et päevi ei tule, sest panin imetamise ajal, kui päevad polnud veel alanud. Aga tutkit- nii kui laps aastaseks sai ja imetamise lõpetasin, olid päevad ka platsis. Küll suht \”kerged\”, aga siiski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 09:45; 16.05 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul spiraal aasta olnud. Kaal on täitsa normis, kuigi mingit erilist trenni ei tee ja kaalu ei jälgi. Alguses, 3 kuud oli näonahk pisut jama, aga sain perearstilt Dalacin T lahuse ja sellega sai kõik korda. Igaljuhul olen väga rahul. Päevi peaaegu ei ole ( 2 päeva pesukaitsmel pruunikat määrimist ja kõik ) ja kaitse on kindel .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Mirenas üsna pettunud. Lasin panna(õigemini olin sunnitud panema kuna emakakaela polüüpidega pidevalt jama)10 kuud tagasi ja alates teisest kuust võtsin juurde 5kilo,iga kuu kilokese. Nüüd neli viimast kuud pole kaalu lisandunud. Olen üsna kindel, et kaalutõus on minul küll seotud Mirenaga, sest varem pole kordagi kehakaaluga probleeme olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin mirena paigaldada 4 aastat tagasi. Esimese 3 kuuga tuli kaalu juurde ca 4 kg, kuigi ei muutunud elustiil ega toitumisharjumused. Pärast seda kaal paigas ning tõusnud ülejäänud aja jooksul vaevalt 200 g. Seega julgen mina küll sellises ühekordses kaalutõusus mirenat süüdistada. Samas ei kahetse ma hetkekski selle spiraali panekut – väike kaalutõus on pisiasi võrreldes sellega, et 3,5 aastat pole enam päevi olnud (varem olid vererikkad ja väga tugevate kõhuvaludega). Kindlasti lasen aasta pärast uuesti mirena paigaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen siin neid teemasid ja vabandage minu võhiklikkust, aga kuhu need päevad, siis ära kaovad?
Olen sellest ammu juba kuulnud ja lugenud, aga lihtsalt praegu jäin sügavamalt mõtlema, et mida asja, kus see iva on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista, miks inimesel üldse tekib selline küsimus? See on ju üldteada tõde, et hormonaalsed vahendid võivad kaalu tõsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne spiraali paigaldamist olin ülekaalus juba, peale spiraali panekut kaal enam ei tõusnud, sest võtsin end käsile ja hakkasin teadlikult kaalu langetama, sain oma 13 üleliigsest kilost lahti Seega Mirena küll minule kaalutõusu ei tekitanud 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kannatsin 3 aastat mirenat – kohtuavad vistrikud, kaalutöus, määrimine, huvi seksi vastu kadus. Loobusin spiraalist, ja no täitsa elan ja hingan iseenesest kadus 20kg, tunnen elust röömu sh. seksist ja yllatus, päevad on täiesti talutavad. Paigladasin peale laste syndi vererohkete päevade pärast. Hormoonid on hormoonid ja manusta neid kuidas tahad nad möjutavad ikka väga meid. Ja never ever ei paigalda mirenat endale, olla koguaeg hormoonilaksu all, ei aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks vastupidi väga kiita Mirenat.
Päevad, mis enne olid tõeliseks mureks, ei ole enam üldse olulised. Mingit kaalutõusu ei ole, näonahk on ideaalne ja isu samuti.
Tunnen end rohkem vabana, sest ei pea mõtlema üldse mingitele kuupäevadele seoses päevadega. Nii, et kellele sobib, kellele mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 08:28; 21.05 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga MIKS te üldse panete neid hormoospiraale? V.a. siis jah päevadest vabanemine. Kohutav ju oma keha mingi kunstliku laksu all hoida pidevalt. Sama teema on tegelikult tablettidega. Mul on hüpotees, et paljude naiste keha on tablettidega tuksi keeratud ning seetõttu ongi tänapäeval nii palju probleeme rasestumisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga MIKS te üldse panete neid hormoospiraale? V.a. siis jah päevadest vabanemine. Kohutav ju oma keha mingi kunstliku laksu all hoida pidevalt. Sama teema on tegelikult tablettidega. Mul on hüpotees, et paljude naiste keha on tablettidega tuksi keeratud ning seetõttu ongi tänapäeval nii palju probleeme rasestumisega.[/tsitaat]

Aga mida siis teha? Sünnitada järjest lapsi?? Ei tahaks ju, kaks last olemas, vanus steriliseerimiseks ei sobi veel.
Enne teist last kasutasin vaskspiraali, aga näe, nüüd olen kahe lapse ema. Vaskspiraaliga rasestusin, lisaks veel vererohked päevad.
Enam ei taha kindlasti lapsi ja aborti ka kindlasti ei teeks. Seega jäävad lahenduseks ainult kas kasinuses elamine või mingi tõhusam vahend raseduse vastu.
Peagi on mees 35-aastane, siis teeb ta vasektoomia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 08:28; 21.05 14:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu ja tervis hormoonspiraal ja kaal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.