Esileht Ilu ja tervis Hormoonspiraal ja määrimine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Hormoonspiraal ja määrimine

Postitas:
Kägu

Eelmise aasta sügisel lasin paigaldada hormoonspiraal Mirena. Kuni maini oli kõik OK, ei olnud menstruatsiooni ega ka olulist määrimist, mõnikord mäâris väga õrnalt aga harva. Mais algas menstruatsioon. Kestis umbes nädal, siis külastaskn ka naistearsti ja kõik oli korras, vaadati UHga ja tehti analüüsid. Alates sellest hetkest on aga hakanud vahelduva eduga määrima. Paar päeva ei ole midagi ja siis jälle määrib. 10-15.juuni esines ka vähest veritsust, mis arvatavasti oli menstruatsioon. Kas kellegil on veel olnud sarnast asja et spiraal on hakanud määrimist andma pärast 6.kuud? Muidu ju on ok kui määrib esimesed 3-6 kuud. Kas peaks laskma eemaldada? Palun kogemusi.
Aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Määrimine on loomulik. Aga pea igaks juhuks ikka arstiga ka nõu. Mulle kahjuks ei sobinud Mirena, mul olid kõvad kõhuvalud ja nägu muutus väljakannatamatult punniliseks. Lasin eemaldada.

_

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle arst ütles, et kui määrib, siis jääbki määrima, lasin eemaldada

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja jäigi määrima kuni lõpuks olid 2 nädalat päevad mis ei tahtnud lõppeda…tegelikult tuli Mirena välja 🙂 Arst saatis haiglasse ja seal tehti igaks juhuks ka puhastus, Mirena rippus otsapidi emakakaelast välja.Pea aastakese pidas vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mirena on vastik. Jäigi määrima, kuni lasin eemaldada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kolmas mirena ja pole mingeid päevi ega määrimisi, võib-olla esimese panekul oli alguses mingi aeg määrimist, ei mäleta täpselt, aga mitte hiljem.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ilu ja tervis Hormoonspiraal ja määrimine