Esileht Ilu ja tervis Hormoonspiraaliga kaovad päevad ja kõik on õnnelikud…

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Hormoonspiraaliga kaovad päevad ja kõik on õnnelikud…

Postitas:

Kummaline lugeda lihtsalt(otsisin siin infot ja igalpool jäi silma) et naised on nii mega õnnelikud et päevi ei ole…mõnel juba 8 aastat…Umbes nagu see oleks kõige hullem asi maailmas…Päevad tunduvad siiski ju normaalne asi naiseks olemise juures….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.06 19:26; 26.06 08:53; 26.06 10:33; 27.06 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka ei saa aru. minu meelest on see ebaloomulik ja väär. no nendest veel saan aru, kel päevad suurte valude jms käivad, aga ülejäänud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 20:26; 27.06 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad on muidugi normaalne nähtus, aga siiski ebamugavust tekitav. Normaalne, et inimesed on rahul, kui miski ebameeldiv ära jääb. Ei leia selles midagi kummalist. Ise ootan just hetkel päevi, juba hommikul tööle minnes pidin sideme püksi panema. Mul selline töö ka, et ei saa suvalisel hetkel vetsu minna. No ei ole tore.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.06 23:13; 26.06 09:16; 26.06 15:02; 27.06 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan hormoonspiraali umbes kaks aastat ja ka päevi nüüdseks pole. Mulle arst soovitas panna, mitte ma ise kohe ei valinud seda selleks, et päevad ära jääks. See päevade asi pole mul tõesti olnud nii oluline, see lihtsalt on praegu nii. Kunagi, kui mul päevad algasid, siis oli tõesti ebamugav, sest vene ajal polnud sidemied ja isegi tavalist apteegivatt polnud meie peres kättesaadav kraam ja siis oli tõesti ebamugav koolis käia ja olla. Korralike vahenditega polnud need midagi aga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad lapsi saada, siis on päevade ärajäämine tõesti ebaloomulik. Aga kui oled juba piisavalt vana ja lapsed on kõik olemas, siis on ju puhas rõõm ja mugavus, kui päevi pole. Ebaloomulik on ka juuste värvimine, küünte lakkimine ja silma laseroperatsioon. Ometigi paljud teevad seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 00:45; 26.06 10:08; 27.06 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on silma laseroperatsioon ebaloomulik??? See on ju põhimõtteliselt ravi..et inimene paremini näeks.
Aga no tundes tänapäeva naisi(foorumilugude järgi) siis on tõesti oluline et päeva ära jääks, kuna seksitakse ju igal ajal ja nädal ilma oleks üsna paanika 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.06 19:26; 26.06 08:53; 26.06 10:33; 27.06 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks on silma laseroperatsioon ebaloomulik??? See on ju põhimõtteliselt ravi..et inimene paremini näeks.
Aga no tundes tänapäeva naisi(foorumilugude järgi) siis on tõesti oluline et päeva ära jääks, kuna seksitakse ju igal ajal ja nädal ilma oleks üsna paanika :)[/tsitaat]
No pane sinna silmaoperatsiooni asemele siis nt kaenlaaluste raseerimine- ju sa kirjutise mõttest ikka aru said. Ebameeldiv on viis päeva järjest sidemeid-tampoone kanda. Eriti suvel palavaga.
Aga selline veider kommentaar sekimise kohta jätab mulje, et sul endal sekselus midagi vajaka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.06 23:13; 26.06 09:16; 26.06 15:02; 27.06 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on ebaloomulik üldse rasestumisvastaste vahendite kasutamine. Looduse poolt on määratud, et naine sünnitaks järeltulijaid ning päevad on üks osa viljakas olemisest. Seega kui päevade ärajäämine on ebaloomulik, siis ei tohiks ju ka pille vms kasutada ja tuleks hoopis iga paari aasta tagant laps sünnitada.

Kui aga naine on otsustanud olla loodusega vastuolus ja vältida laste saamist, siis päevi pole ju enam vaja ja nende ärajäämine on vägagi loomulik.

Mis puudutab päevi, siis küsimus pole ju ainult seksis. Ujumine, matkamine – need on päevade ajal raskendatud või ebamugavad.

Aga jah, eks see seksimine on ju ka ebaloomulik, kui pole plaanis lapsi saada :p

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 00:45; 26.06 10:08; 27.06 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks siis kohe vajaka peab olema?
Päevade ajal on seksiisu tavaliselt kordades suurem kui muidu…
Kas Cerazettega kaovad ka siis päevad ära? Seda ei olegi kuulnud….pigem et ebaregulaarne tsükkel…AGa need vist \”ohtlikumad\” pillid kui need teised millel päevade vahe jääb.

Mind paneb imestama et foorumite laialdaselt reklaamitakse seda päevade ära jäämist, kuigi kindlasti on samapalju naisi kellel päevad siiski ära ei jää ja muud jamad kah veel…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.06 19:26; 26.06 08:53; 26.06 10:33; 27.06 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on päevad ebaloomulik asi, mida rohkem on naisel viljatuid tsükleid, seda suurem on tõenäosus vähkkasvajate tekkeks, sest organism genereerib koguaeg uuesti ja uuesti emaka limaskesta, kuid selle juures võib midagi minna valesti, sama munasarjatööga. normaalne, loodusega kooskõlas oleks see, kui naine oleks sisuliselt kogu oma viljaka ea rase, või imetav, ning emaka limaskest uueneks vaid korra 9 kuu jooksul. Need rasedusvastased vahendid, mis takistavad emaka limaskesta paksenemist ja irdumist on tegelikult naise organismile selle poole pealt kasulikud. Teine pool on muidugi see, et muus osas jääb kogu rasedustsükkel pooleli, nt ei toimu imetamist, mistõttu suureneb tõenäosus jällegi rinnanäärmekasvajate tekkeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks siis kohe vajaka peab olema?
Päevade ajal on seksiisu tavaliselt kordades suurem kui muidu…
Kas Cerazettega kaovad ka siis päevad ära? Seda ei olegi kuulnud….pigem et ebaregulaarne tsükkel…AGa need vist \”ohtlikumad\” pillid kui need teised millel päevade vahe jääb.

Mind paneb imestama et foorumite laialdaselt reklaamitakse seda päevade ära jäämist, kuigi kindlasti on samapalju naisi kellel päevad siiski ära ei jää ja muud jamad kah veel…[/tsitaat]
Mitte kuskil ei reklaamita päevade ärajäämist. Foorumites küsitakse hormoonspiraali kogemuste kohta ja vastavad inimesed oma kogemuste põhjal – nii need, kes rahul on kui ka need, kellel negatiivsed kogemused. Sama on cerazettega. Teistest tablettidest ohtlikum Cerazette kohe kindlasti ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.06 23:13; 26.06 09:16; 26.06 15:02; 27.06 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei arvanud, et mõni naine tunneb ennast kohe õige naisena, et tunneb oma kohuseks iga kuu veritseda.

Mul teine horm.spiraal, päevi pole olnud 7a ja just eile mõtlesin selle peale, et lasen nende spiraalidega kuni menopausini välja. Elu on lust ja lillepidu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks märter-emane, kes tunneb ennast hästi vaid oma naistehädadaega ja tahab veeta kogu elu kannatades. Mina selline ei ole ja valisin elu ilma veritsemiseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jälle üks märter-emane, kes tunneb ennast hästi vaid oma naistehädadaega ja tahab veeta kogu elu kannatades. Mina selline ei ole ja valisin elu ilma veritsemiseta.[/tsitaat]

Kuidas sa said VALIDA elu ilma veritsemata? Kas enne spiraali panekut juba teadsid et see lõpetab sul päevad ja sobib sulle?
Mõnedel on päevad isegi hormoospiraaliga vererohkemad kui tavaliselt ja lisaks muid hädasid- libiidolangus, tupekuivus, meeleolumuutused, juuste väljalangemine jne…

Ma leian et sa ei saa ISE VALIDA elu ilma veritsemata..sellega on lihtsalt nii nagu on…sul kas jäävad päevad sellega ära või ei jää…Kõigil ei jää päevad ära…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.06 19:26; 26.06 08:53; 26.06 10:33; 27.06 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa teemaalgatajast aru. Valgusta mind, mis sind veritsemises võlub? Peale selle , et loomulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult on päevad ebaloomulik asi, mida rohkem on naisel viljatuid tsükleid, seda suurem on tõenäosus vähkkasvajate tekkeks, sest organism genereerib koguaeg uuesti ja uuesti emaka limaskesta, kuid selle juures võib midagi minna valesti, sama munasarjatööga. normaalne, loodusega kooskõlas oleks see, kui naine oleks sisuliselt kogu oma viljaka ea rase, või imetav, ning emaka limaskest uueneks vaid korra 9 kuu jooksul. Need rasedusvastased vahendid, mis takistavad emaka limaskesta paksenemist ja irdumist on tegelikult naise organismile selle poole pealt kasulikud. Teine pool on muidugi see, et muus osas jääb kogu rasedustsükkel pooleli, nt ei toimu imetamist, mistõttu suureneb tõenäosus jällegi rinnanäärmekasvajate tekkeks.[/tsitaat]

Kas sellele mõttearendusele on ka mõni viide (teaduslik)? Või kohe päris ise mõtlesid selle kõik välja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenub tükk aega tagasi Delfi Fortes ilmunud artikkel:
http://forte.delfi.ee/news/teadus/antibeebipillid-on-nunnadele-elu-ja-surma-kusimus.d?id=62954360

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui tahad lapsi saada, siis on päevade ärajäämine tõesti ebaloomulik. Aga kui oled juba piisavalt vana ja lapsed on kõik olemas, siis on ju puhas rõõm ja mugavus, kui päevi pole. Ebaloomulik on ka juuste värvimine, küünte lakkimine ja silma laseroperatsioon. Ometigi paljud teevad seda. [/tsitaat]
mirenat ei paigaldatagi,kui pole sünnitanud juba

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 19:46; 28.06 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulun ka nende õnnelike hulka, kellel tänu hormoonspiraalile on päevad ära jäänud. Aastaid olen kannatanud vererohkeid ja tugevate valudega päevi (isegi kooli ei suutnud teismeliseeas esimestel paaril päeval minna, sest olin voodis kõveras, sportimise ja füüsilise aktiivuse peale ei suutnud mõeldagi), valuvaigistid olid päevade ajal täiesti igapäevased. Nüüd pärast pesamuna sündi, kui teadsime, et rohkem lapsi ei plaani, lasin panna hormoonspiraali. Mõne kuuga kadusid nii valud kui päevad. Varsti saab viis aastat täis ning kindlasti lasen kohe uuesti hormoonspiraali paigaldada. Ei taha tagantjärele enam mõeldagi nende vaevuste peale, mis mind aastaid vaevasid ja kavatsen veel mõnedki aastad normaalset elu nautida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas sa said VALIDA elu ilma veritsemata? Kas enne spiraali panekut juba teadsid et see lõpetab sul päevad ja sobib sulle?
Mõnedel on päevad isegi hormoospiraaliga vererohkemad kui tavaliselt ja lisaks muid hädasid- libiidolangus, tupekuivus, meeleolumuutused, juuste väljalangemine jne…

Ma leian et sa ei saa ISE VALIDA elu ilma veritsemata..sellega on lihtsalt nii nagu on…sul kas jäävad päevad sellega ära või ei jää…Kõigil ei jää päevad ära…[/tsitaat]
Valis selle võimaluse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.06 23:13; 26.06 09:16; 26.06 15:02; 27.06 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa teemaalgatajast aru. Valgusta mind, mis sind veritsemises võlub? Peale selle , et loomulik. [/tsitaat]
päevad ei ole ju ainult veritsemine. samamoodi nagu sünnitamine ei ole lihtsalt lapse väljutamine, imetamine lihtsalt lapsele toidu manustamine jne. raske seletada, see on lihtsalt nii ürgne värk, tunnetuse asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 20:26; 27.06 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mirenat ei paigaldatagi,kui pole sünnitanud juba[/tsitaat]

No aga sünnitanud naised võivad ju ka veel lapsi tahta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 00:45; 26.06 10:08; 27.06 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, kas need kes on ökod ja kodusünnituse pooldajad ja peavad pikka imetamist õigeks ka mirenat või beebipille kasutavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind küll päevad segavad. alates tujukõikumistest kuni meeletute kõhuvaludeni- no ei ole mitte midagi meeldivat. Siia juurde veel mõni uputuse päev ja kohe eriti väkk. Mulle sobis hästi kui hormoonid sassis olid ja päevad käisid nii 70-80 päeva tagant.

Osad naised tunnevad , et nad ei ole enam naised kui neile on keiser tehtud. samas nad ei teadvusta, et ilma selleta äkki ei oleks neid endid või nende lapsi elavate seas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No aga sünnitanud naised võivad ju ka veel lapsi tahta.[/tsitaat]
see pole ju igavene, alati saab lasta selle eemaldada, kui plaanid uuesti lapse saada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 19:46; 28.06 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne asi naiseks olemise juures – tõesti võib-olla.
Aga ka näiteks küüned ja juuksed kasvavad, kuid me lõikame need ära, sest nad segavad.
Samuti päevadega. Minul näiteks segasid nad igapäevast elu. Ja ma armastan oma tööd, kus on ka töölähetusi. Suur mure oli alati leida õigel ajal WC. Muretseda tähtsal koosolekul, et kas nüüd peaks tõusma ja ära minema korraks, kuigi väga vajalik koht on.
Lisaks oli esimesel päeval oli vanasti mul tervis nii halb, et ma võisin ennast maha kanda. Oksendasin, kõht valutas meeletult, pea valutas. Nii igal kuul üks päev kindlalt sellist olekut. Kas siis pidevalt valuvaigisteid võtta on normaalsem?
Minul on tunne, nagu oleksin mingist haigusest lahti saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks päevad tundu normaalsed neile, kel ongi NORMAALSED päevad. Need, kel iga kuu ebaregulaarselt ebaloomulikult pikad ja vererohked päevad, nendel ei ole ju normaalsed päevad. Samuti pole normaalne, kui sa kunagi ei saa ühtki reisi planeerida ega midagi muud, sest sa ei tea, millal päevad hakkavad ja päevade ajal oled valude ja vereuputuse käes voodis siruli.
Mis viga neil tänitada ja targutada, kel asjad seal korras!
Mul on 2 aastat mirena ja juuksed tõusevad õudusest püsti, kui meenutan oma tööpäevi kontoris, kui iga 45 minuti tagant käisin vahetamas OB super plus tampooni -suuremat enam Eesti turul ei leidunud. Ei ole tore karata koosolekul mitu korda püsti, et iga 45 minuti tagant vetsu lipata, no ei ole! Ja nii 8-9 päeva jutti…
Nüüd pole mul isegi pesukaitset vaja, kuigi päevad ei ole ära jäänud, on määrimine nii väike, et ühest WC-paberi lehekesest piisab. On küll mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu ja tervis Hormoonspiraaliga kaovad päevad ja kõik on õnnelikud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.