Esileht Kodunurk hortensia närbub

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: hortensia närbub

Postitas:
Kägu

ostsin aianduspoest potis hortensia, väetasin, kastsin ja nüüd närbub, mida ma teen valesti või mida ma ei tee?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Äkki väetasid üle. Soovitan istutada suuremasse potti, need algsed potid on liiga väikesed. Kui ta sul õues, too tuppa, võis ka külma saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt kuivab kiiresti see turbapotike. Taim on õisi täis ja vajab vett. Panen kahe päeva tagant poti vette, et imab ise siis. Ilmselt jah vaja istutada suuremasse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

üle valatud pole, hoian silma peal, päris õues ei ole praeguste ilmadega, on verandal, pott tundub küll sobiva suurusega, aga võibolla tõesti ikka suuremasse, tänud, hakkame jälgima

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võis juba kaubanduses külma saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina TA, no ma ei tea, aga peale seda, kui siin küsimuse esitasin ja lille juures nukrutsesin, vaadates teda siit ja sealtpoolt, tõusis lilleke üles, ei jõudnud ümberistutamiseni, võibolla oli lihtsalt tujukas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina TA, no ma ei tea, aga peale seda, kui siin küsimuse esitasin ja lille juures nukrutsesin, vaadates teda siit ja sealtpoolt, tõusis lilleke üles, ei jõudnud ümberistutamiseni, võibolla oli lihtsalt tujukas.

tahtis tähelepanu…

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Kodunurk hortensia närbub