Esileht Hobinurk Horvaatia reis, kas võtta hotellis õhtusöök?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Horvaatia reis, kas võtta hotellis õhtusöök?

Postitas:

Kes käinud ja kogemusi hotelliga Kornati, linnas Split. Kas võtta õhtusöögiga majutus? Kas hotelli läheduses ka mõnusaid söögikohti, et äkki mõistlikum nii õhtuti söömas käia. Pole varem Horvaatias käinud. Ette tänades.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 15:15; 02.11 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa ikka kindel, et Kornati Hotell asub Splitis? Minu teada on sellenimeline šibeniku ja Zadari vahel…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud, et ütlesite, uurin hoolikamalt üle.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 15:15; 02.11 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

8a tagasi oleks soovitanud mitte võtta,aga vahepealsete aastatega on seal kõik palju kallimaks ja kvaliteedilt kehvemaks läinud. Eelmine ja üle-eelmine aasta käisime uuesti ja võrdlus oli seega olemas. Aga see minu arust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, see oleneb, kas te sööte naudingu pärast või tankimiseks. Kui tankimiseks, et on suht ükskõik, mida sööte, siis võtke hotellist. Mina olen gurmaan ja mina tahaks igal õhtul erinevas heas restoranis süüa. Need restoranid ma otsiks Tripadvisori soovituste järgi hoolikalt välja, mitte ei valiks tänaval jalutades suvalisi. Horvaatias võib ennast värsketest mereandidest haigeks maiustada. Mõte süüa iga õhtu samas kohas, kuigi see võib olla hea koht, tekitab minus õõva.
Aga kui teie jaoks on toit tankimine, peamine kriteerium on portsu suurus ja käite peamiselt pubides karbonaadi ja friikaid söömas, võite võtta ka hotelli õhtusöögi. Aga peate arvestama, et siis ei saa kuhugi kaugemale ära sõita, peate õhtusöögi ajaks tagasi olema.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli õhtusöök hotellist Horvaatias – süüa sai kuuest üheteistkümneni õhtul. Suur laud tohutu toiduvalikuga. Kokkuvõttes oligi meie toitumise mure hotelliga lahendatud: hommikusöök, päeval jäätis või paar ja õhtusöök. Kõht oli kogu aeg täis. Jube hea mugav oli.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

8a tagasi oleks soovitanud mitte võtta,aga vahepealsete aastatega on seal kõik palju kallimaks ja kvaliteedilt kehvemaks läinud. Eelmine ja üle-eelmine aasta käisime uuesti ja võrdlus oli seega olemas. Aga see minu arust.

Päris huvitav tekst: kaheksa aastat tagasi, kui kõik oli odavam ja kvaliteetsem, oleksid sa soovitanud MITTE võtta, aga nüüd, mil kõik on kallim ja kehvem, soovitad võtta või?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 20:22; 03.11 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga peate arvestama, et siis ei saa kuhugi kaugemale ära sõita, peate õhtusöögi ajaks tagasi olema.

Miks? Kui ette makstud, siis peab sööma? Tavaliselt on ettemaksuga palju odavam ja ei lähe pankrotti, kui mõne õhtu ikka mujal sööd.
Vahest ongi just seda muretut olemist vaja, et õhtusöök on olemas ja ei pea otsima ega hinda kalkuleerima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8a tagasi oleks soovitanud mitte võtta,aga vahepealsete aastatega on seal kõik palju kallimaks ja kvaliteedilt kehvemaks läinud. Eelmine ja üle-eelmine aasta käisime uuesti ja võrdlus oli seega olemas. Aga see minu arust.

Päris huvitav tekst: kaheksa aastat tagasi, kui kõik oli odavam ja kvaliteetsem, oleksid sa soovitanud MITTE võtta, aga nüüd, mil kõik on kallim ja kehvem, soovitad võtta või?

Ta ilmselt räägib neist toidukohtadest, mida linnas külastada saab, et need on kallimaks ja kehvemaks läinud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 09:58; 06.11 20:41;
To report this post you need to login first.

8a tagasi oleks soovitanud mitte võtta,aga vahepealsete aastatega on seal kõik palju kallimaks ja kvaliteedilt kehvemaks läinud. Eelmine ja üle-eelmine aasta käisime uuesti ja võrdlus oli seega olemas. Aga see minu arust.

Päris huvitav tekst: kaheksa aastat tagasi, kui kõik oli odavam ja kvaliteetsem, oleksid sa soovitanud MITTE võtta, aga nüüd, mil kõik on kallim ja kehvem, soovitad võtta või?

Ta ilmselt räägib neist toidukohtadest, mida linnas külastada saab, et need on kallimaks ja kehvemaks läinud.

No ma ei tea, mida ta mõtles, mina kommenteerisin seda, mida ta kirjutas 🙂

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 20:22; 03.11 11:34;
To report this post you need to login first.

minu arvates on hotelli õhtusöök äärmislt igav lahendus! No võibolla kuskil Egiptuse kinnises kuurordis, või Türgi paketireisil kus hotell kuskil pärapõrgus kus muid söögikohti pole…

Söömine on nii oluline osa reisinaudingust, ideaalis majutume apartemendis kus väike köök – siis saab lisaks hommikusöögile ka mõne eksootilise õhtusöögi ise valmistada. Enamik õhtuid sööme siiski väljas ja söögikohti valime juba eelmistel päevadel ringi jalutades.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8a tagasi oleks soovitanud mitte võtta,aga vahepealsete aastatega on seal kõik palju kallimaks ja kvaliteedilt kehvemaks läinud. Eelmine ja üle-eelmine aasta käisime uuesti ja võrdlus oli seega olemas. Aga see minu arust.

Päris huvitav tekst: kaheksa aastat tagasi, kui kõik oli odavam ja kvaliteetsem, oleksid sa soovitanud MITTE võtta, aga nüüd, mil kõik on kallim ja kehvem, soovitad võtta või?

Ta ilmselt räägib neist toidukohtadest, mida linnas külastada saab, et need on kallimaks ja kehvemaks läinud.

No ma ei tea, mida ta mõtles, mina kommenteerisin seda, mida ta kirjutas ????

Täpselt nii ta ju ka ütles, sina lihtsalt ei saanud aru.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 09:58; 06.11 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Splitis saab väga lihtsalt leida restorane merepromenaadi ääres või otse selle kõrval vanalinnakese sees. Oleneb, kus see hotell asub ja mis sorti tegevusi plaanite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Horvaatia reis, kas võtta hotellis õhtusöök?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.