Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hot.ee postkast

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Hot.ee postkast

Postitas:
Kägu

Kas keegi veel kasutab seda?
Kas see üldse toimib veel?
Või toimivad need aadressid nüüd online.ee lõpuga?

Igatahes täna otsustasin oma sealse konto sulgeda ja logisin sinna sisse. Mõtlesin, et vaataks seal vähe ringi, loeks mõne kunagise kirja (enne kui sulgen) jne, aga mida ei olnud, olid kirjad. Nii kui “Postkast” vajutasin tuli mingi error, tea kas neid ammuseid kirju seal üldse enam eksisteeribki? Seetõttu huvitabki, et kas keegi reaalselt tänapäeval seda kasutab veel? Ja kas see üldse toimib? Mul igatahes sisse logida sai ja see oli ka kõik..postkast ei avanenud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on @hot.ee aadress, postkast ja kõik toimib. Online-st logid sisse, aga aadress on ikka hot.ee. Sul siis mingi oma teema, aegunud vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“tuli mingi error”, see on puhas kuld

Please wait...
Postitas:
Kägu

Logisin sisse ja kõik kirjad on olemas ning avanevad, ehkki juba mitu kuud pole meelde tulnud online.ee postkasti vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on @hot.ee aadress, postkast ja kõik toimib. Online-st logid sisse, aga aadress on ikka hot.ee. Sul siis mingi oma teema, aegunud vms.

Kõik samamoodi mul ka. Kasutan kogu aeg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Logisin sisse ja kõik kirjad on olemas ning avanevad, ehkki juba mitu kuud pole meelde tulnud online.ee postkasti vaadata.

sama siin, kõik töötab kenasti.
üldiselt login sinna online.ee lehele harva, sest lauaarvuti tõmbab kirjad automaatselt outlooki alla. lisaks on ka mu google konto seotud just hot.ee aadressiga 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi hot.ee konto aga tegin gmaili ja hotti ei kasutanud. Tahtsin uuesti sisse logida hotti aga salasõna ei mäletanud enam ja ei saa taastada ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama, oli tühi kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas hotmail üldse enam olemas on? Teab keegi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan hot.ee postkasti juba selle algusest peale ja no ei meeldi mulle see uus online.ee kaskkond. Liiga keeruliseks aetud, liiga palju igasuguseid lisasid, mida tavakasutajal üldse vaja pole. Hot.ee oli lihtne, arusaadav ja ei häirinud oma neoonvärvidega silmi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan hot.ee postkasti juba selle algusest peale

Sa ju ei kasuta sest HOT.EE KESKKOND ON SULGUNUD!
Aga online, jah, toimib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama, oli tühi kõik.

Minul viskas online’ile ülemineku järel sisu sassi. Postkasti põhiosas polnud midagi, kirjad hüppasid teistesse kaustadesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hot.ee on suletud, vahepeal muutus suhtlus.ee-ks, siis online.ee-ks. Meiliaadressi võis soovi korral jätta hot.ee lõpuga. Hot-i postkast oli kunagi väga väikese mahuga, seetõttu on paljud sellest arvatavasti loobunud. Online-s täna sellist mahuprobleemi pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas hotmail üldse enam olemas on? Teab keegi?

on küll olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas hot lõpu muutmisel online lõpuliseks tulevad tellitud uudiskirjad ja kirjad uuele või pean hakkama uuesti tellima ja inimesi teavitama uuest aadressist? Sama küsimus fb konto kohta, mis on seotud hot aadressiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas hot lõpu muutmisel online lõpuliseks tulevad tellitud uudiskirjad ja kirjad uuele või pean hakkama uuesti tellima ja inimesi teavitama uuest aadressist? Sama küsimus fb konto kohta, mis on seotud hot aadressiga.

meiliaadress ei muutu, on ikka hot.ee lõpuline edasi.
midagi oma kontaktidele teatama ei pea.
samuti ei muutunud kasutajaparool ega kõikvõimalikud varemsätestatud filtrid (nt kui selveri infokiri läks sul enne spämmikausta, läheb ka edaspidi)

ainsad mis muutusid selle online-ks üleminekuga:
– veebist e-maile lugeda tahtes pead nüüd minema online.ee lehele
– kui enne oli sisselogimiseks kasutajanimi vaid enne @ märki olev osa, siis nüüd terve aadress
– õhku hahtusid enne hot.ee aadressiga seotud veebilehed, mille failid olid hot.ee serveris, nt sul pole enam veebilehte aadressiga minufirma/hot.ee (aga kui jõudsid sellest enne ärahaihtumist oma arvutisse koopia teha, saad sama lehe teise domeeni alla kuhugi üles panna veebi)
– mingi imepisike muudatus (mingi linnuke) oli vaja kuskil settingutes teha ka juhul, kui kasutad oma arvutis outlooki, et hot.ee kirju alla tõmmata

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

meiliaadress ei muutu, on ikka hot.ee lõpuline edasi.
midagi oma kontaktidele teatama ei pea.
samuti ei muutunud kasutajaparool ega kõikvõimalikud varemsätestatud filtrid (nt kui selveri infokiri läks sul enne spämmikausta, läheb ka edaspidi)

ainsad mis muutusid selle online-ks üleminekuga:
– veebist e-maile lugeda tahtes pead nüüd minema online.ee lehele
– kui enne oli sisselogimiseks kasutajanimi vaid enne @ märki olev osa, siis nüüd terve aadress
– õhku hahtusid enne hot.ee aadressiga seotud veebilehed, mille failid olid hot.ee serveris, nt sul pole enam veebilehte aadressiga minufirma/hot.ee (aga kui jõudsid sellest enne ärahaihtumist oma arvutisse koopia teha, saad sama lehe teise domeeni alla kuhugi üles panna veebi)
– mingi imepisike muudatus (mingi linnuke) oli vaja kuskil settingutes teha ka juhul, kui kasutad oma arvutis outlooki, et hot.ee kirju alla tõmmata

Aga kuhu need kirjad siis kadusid? Ma ei olnud oma hot-postkasti kasutanud sellest saati kui see online-ks muutus, isegi vist varem. Igal juhul ikka head mitu aastat ei loginud sinna üldse sisse ja ei kasutanud seda. Ja kirjad kõik kadunud, kogu konto täiesti tühi. Kui postkasti avama hakkad tuleb punasel taustal kiri, et tekkis viga, oleme teadlikud, tegeleme asjaga vms.. Igal juhul kuu tagasi tuli sama veateade. Lugesin ka nende kasutustingimusi, kas tõesti on nii, et mingi aja pärast kõik eelnevad kirjad kustutatakse jne, seal oli kirjas vaid see, et (punkt 4.8.3): Teenuse kvaliteetse toimimise tagamise ja Teenuse osutamiseks kasutatavate ressursside optimaalsema kasutuse huvides on Teenusepakkujal õigus Kasutaja postkastist kustutada hiljuti kasutatud kontaktide ajalugu, kui Kasutaja pole kontole vähemalt 6 kuu vältel sisse loginud.//Ei tahaks hästi uskuda, et kontaktide ajalugu=postkastis olevad kirjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui hot.ee oma tegevuse lõpetas, tuli oma konto üle viia uude keskkonda, need kontod,millel see tegemata jäi,läksid kustutamisele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul läks ka üht-teist sealse keskkonna üleminekul kaduma. Saatsin neile kirja, isegi vastust ei tulnud. Nii jäigi…
Praegu sisse logida saan ja hilisemad kirjad kõik olemas. Töötab.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hot.ee postkast