Esileht Hobinurk hotell Londonis – kuhu piirkonda

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: hotell Londonis – kuhu piirkonda

Postitas:

Soovime kevadel minna sõbrannaga londonisse linanreisile, peamsielt siis natuke vaatamisväärsusi ja natuke šoppamist. Kuhu kanti oleks kõige mõistlikum hotelli vaadata, nii et “kõik vajalik” oleks mõistliku jalutuskäigu kaugusel või paari metroopeatuse kaugusel (st et jõuaksime a la šopingutänavael alla 30 minuti, mitte 2h ei reisi) 😀

Ja kus üldse on mõistlik šopata, et oleksid ka mõistlikud hinnad (uhked bärndid ei ole olulised)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ESiteks on oluline see, mis kell saabute ja ära sõidate. Kui lennuk läheb (ryanair näiteks) varahommikul või tuleb hilisõhtul, siis tasub ööbimine võtta kohta, kust saab kergesti lennujaama vahet opereerida. LOllikindel variant on Victoria, kust käivad kõikide lennujaamade bussid otse.
Sealkandis soovitaksin Belgrave house hotel, Ivy House , Cedar House või Blair Victoria hotelle (minu nõudmised on alati need, et oleks hea logistika ja oma vannituba- wc, neis on).
Victoria on ka 10 min kaugusel Oxford streedist, kuigi ma ise soovitaks pigem eemale shoppama sõita.
Veel on head alad Earls Court /sealt saab ka osadesse lennujaamadesse Easyjet bussidega) ja ka kesklinn on 10-15 min kaugusel transpordiga.
MInu lemmikpiirkond on Queensway ja Notting Hill, mis sobib puhuks, kui öösel pole vaja lennujaam vahet konnata.
Kindlasti soovitaks nende piirkondade kaupa otsida majutust hoopis abibnb.com-st, saate soodsama ja ilmselt ka kenama kohakese, mitte nagu hotellis , kus toauks käib vastu voodit ja voodi on kohe akna all:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jaa, minu lemmik ostukoht on Kings Mall kaubakeskus, asub Hammersmithis, ka 2.tsoon. See on väike , kuid piisav keskus, aga odavamate märkidega. Suurem-popim on Westfieldi keskus, pole ka kaugel, 2.tsoon samuti.
Suur ala suure hea kaubanduskeskusega on ka rohelise liini lõpppeatuses Ealing Broadways (ongi Ealing Broadway shoppingcenter) , see on 3 tsoon mu meelest. Sõit sinna on pikem, aga poole päeva üritusena tasub ette võtta küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin sulle soovitada hotelli, kus paar aastat tagasi peatusime, kuid ei suutnud leida. Võib-olla minu kirjelduse järgi keegi hästi Londonit tundev inimene tunneb ära, mis hotell see oli? Minu mälu järgi oli 3### hotell. Kõrval asus olümpastaadion. Kaardi pealt vaatan, et see võis olla siis kusagil Stratfordis. Mis kõige olulisem – see hotell oli sisuliselt osa suurest kaubamajast. Sissepääs oli teine, aga see oli umbes vist kaubamaja külge ehitatud või isegi oli see nagu kaubamaja ülemised korrused. Üks mu Londoni tuttav ütles, et see on üks Londoni suuremaid kaubamaju. Metroopeatus oli seal ka kohe kõrval ja üks liin läks sealt otse Londoni suuremate vaatamisväärsuste juurde. Meie jaoks oli see oluline ja veel, et me lendasime Stanstedi, siis see hotell jäi sinnapoole linna ossa.
Hommikusöök oli selles hotellis super, rikkalik ja väga maitsev. Pugisime ennast hommikuti täis ja enne õhtut süüa ei tahtnud.
Kohe hotelli kõrval oli ka üks Jamie Olivier´ söögikoht, kus me ka ühel õhtul natuke sõime.
Sobrasin natuke Bookingus ja äkki on see? Välimuse järgi küll ära ei tunne, aga tundub muidu ka hea hotell olevat 🙂

https://www.booking.com/hotel/gb/hiexpress.et.html?aid=304142;label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNYBGhCiAEBmAELwgEKd2luZG93cyAxMMgBDNgBAegBAfgBC5ICAXmoAgM;sid=d346050971e47162559acd68d0cc92ff;all_sr_blocks=21787508_94349999_0_1_0;bshb=2;checkin=2018-02-23;checkout=2018-02-25;dest_id=-2601889;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;hapos=97;highlighted_blocks=21787508_94349999_0_1_0;hpos=1;nflt=pri%3D2%3Bht_id%3D204%3Bmealplan%3D1%3Bclass%3D3%3Bpri%3D3%3Bclass%3D4;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srepoch=1515159340;srfid=a787014f69c57477adef6ba0cdbb188554b7b9afX97;srpvid=398a5f94b1450046;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sekundeerin Queensway ja Notting Hilli piirkonnale, absoluutselt kõige parem, Queensway metroopeatusest saab ka otse Oxford Streetile. Iga kord, kui Londonis käin, peatun just seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No need Yanna soovitatud hotellid on täielikud peldikud. Kas keegi tõesti on nõus sellistes ööbima? Üks oli 3 ruutmeetrit. Õudus.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 17:10; 05.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan alati hotelli selle järgi, et hommikul mõnusalt lennujaama saab. Kui Stansteadi vaja siis Liverpool jaama lähedale, Heatrowsse sai Paddingtoni jaama lähedalt jne. Londonis pole kunagi 2 tundi kuhugi sõitnud, seega kesklinna piirkonnas pole nagu vahet, kus hotell on. Minu jaoks vähemalt.

Ise kasutan travelodge või premier inn hotelle. Seal küll hommiksuööki ei pakuta, kuid mulle meeldibki linnas erinevates kohtades süüa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No need Yanna soovitatud hotellid on täielikud peldikud. Kas keegi tõesti on nõus sellistes ööbima? Üks oli 3 ruutmeetrit. Õudus.

No kuule, ära nüüd nii kade ka ole. Vast tuleb siiski kunagi ka sinu elus päev, kus sa Londonis ööbimist otsid.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin sulle soovitada hotelli, kus paar aastat tagasi peatusime, kuid ei suutnud leida. Võib-olla minu kirjelduse järgi keegi hästi Londonit tundev inimene tunneb ära, mis hotell see oli? Minu mälu järgi oli 3### hotell. Kõrval asus olümpastaadion. Kaardi pealt vaatan, et see võis olla siis kusagil Stratfordis. Mis kõige olulisem – see hotell oli sisuliselt osa suurest kaubamajast. Sissepääs oli teine, aga see oli umbes vist kaubamaja külge ehitatud või isegi oli see nagu kaubamaja ülemised korrused. Üks mu Londoni tuttav ütles, et see on üks Londoni suuremaid kaubamaju. Metroopeatus oli seal ka kohe kõrval ja üks liin läks sealt otse Londoni suuremate vaatamisväärsuste juurde. Meie jaoks oli see oluline ja veel, et me lendasime Stanstedi, siis see hotell jäi sinnapoole linna ossa.
Hommikusöök oli selles hotellis super, rikkalik ja väga maitsev. Pugisime ennast hommikuti täis ja enne õhtut süüa ei tahtnud.
Kohe hotelli kõrval oli ka üks Jamie Olivier´ söögikoht, kus me ka ühel õhtul natuke sõime.
Sobrasin natuke Bookingus ja äkki on see? Välimuse järgi küll ära ei tunne, aga tundub muidu ka hea hotell olevat ????

https://www.booking.com/hotel/gb/hiexpress.et.html?aid=304142;label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNYBGhCiAEBmAELwgEKd2luZG93cyAxMMgBDNgBAegBAfgBC5ICAXmoAgM;sid=d346050971e47162559acd68d0cc92ff;all_sr_blocks=21787508_94349999_0_1_0;bshb=2;checkin=2018-02-23;checkout=2018-02-25;dest_id=-2601889;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;hapos=97;highlighted_blocks=21787508_94349999_0_1_0;hpos=1;nflt=pri%3D2%3Bht_id%3D204%3Bmealplan%3D1%3Bclass%3D3%3Bpri%3D3%3Bclass%3D4;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srepoch=1515159340;srfid=a787014f69c57477adef6ba0cdbb188554b7b9afX97;srpvid=398a5f94b1450046;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

Ühesõnaga jutt käib Stratford City Westfieldi ostukeskusest ja selle kõrval on ikka päris mitu hotelli. Isiklikult ei soovitaks Stratfordis peatuda, see pole just eriti kena piirkond. Ja kui lend on veel Heathrowst või Gatwickist, siis oleks tunduvalt targem peatuda mõnes hotellis, mis asub lääne-Londonis, Shepherds Bushi Westfieldsi lähistel. Seal on siis vahetus läheduses Hammersmith, Kensington, suured muuseumid (kui shoppamisest isu täis) jne.
Isiklikult vaataksin mingeid Holiday Inni sarnaseid odavamaid suuri hotelle, kus kõik on olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No need Yanna soovitatud hotellid on täielikud peldikud. Kas keegi tõesti on nõus sellistes ööbima? Üks oli 3 ruutmeetrit. Õudus.

No kuule, ära nüüd nii kade ka ole. Vast tuleb siiski kunagi ka sinu elus päev, kus sa Londonis ööbimist otsid.

Tänan muretsemast! Olen paar korda käinud, õnneks ei ole vajadust olnud peldikus ööbida. Muide, 4* hotellid ei ole oluliselt kallimad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 17:10; 05.01 20:04;
To report this post you need to login first.

Kommentaar eemaldatud.

4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka Earls Courti. Easijetiga viib Easybus sinna kohale, British Airwaysiga Heathrowst saab metrooga. Hotellidest Premier Inn Earls Court on super hinna – kvaliteedi suhtega. Metroojaama ümber n ka palju söögikohti, kohvikuid. Hyde Park ja paljud muuseumid on jalutuskäigu kaugusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan alati hotelli selle järgi, et hommikul mõnusalt lennujaama saab. Kui Stansteadi vaja siis Liverpool jaama lähedale, Heatrowsse sai Paddingtoni jaama lähedalt jne. Londonis pole kunagi 2 tundi kuhugi sõitnud, seega kesklinna piirkonnas pole nagu vahet, kus hotell on. Minu jaoks vähemalt.

Ise kasutan travelodge või premier inn hotelle. Seal küll hommiksuööki ei pakuta, kuid mulle meeldibki linnas erinevates kohtades süüa.

Travelodges pakutakse küll, aga väga jube on 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No need Yanna soovitatud hotellid on täielikud peldikud. Kas keegi tõesti on nõus sellistes ööbima? Üks oli 3 ruutmeetrit. Õudus.

Tänan muretsemast! Olen paar korda käinud, õnneks ei ole vajadust olnud peldikus ööbida. Muide, 4* hotellid ei ole oluliselt kallimad.

Informatiivsele ja põhjalikult soovitusele tõmbad sa kolinal ja küllaltki ebaviisaka tekstiga vee peale. Oleks, et pakuks siis midagi asjalikku asemele, aga ei….

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ööbisime sel kevadel 4* hotellis kesklinnas, Hilton Tower Bridges. Väga hea hinnaga saime suurepärase toa ja metrooga sai igale poole, boonusena aga teatud vaatamisväärsused sai jalgsi läbi käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 08:07; 09.06 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ööbisime sel kevadel 4* hotellis kesklinnas, Hilton Tower Bridges. Väga hea hinnaga saime suurepärase toa ja metrooga sai igale poole, boonusena aga teatud vaatamisväärsused sai jalgsi läbi käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 08:07; 09.06 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelli broneerimine – https://agoda.com Agoda on suurim ja reeglina ka parim, sest odavaim. Mina seal kaks korda tühistanud ja mõlemal korral raha paari päeva pärast tagasi kantud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk hotell Londonis – kuhu piirkonda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.