Esileht Hobinurk Hotelli broneering – lastega või lasteta?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Hotelli broneering – lastega või lasteta?

Postitas:

Kas hotelli kinni pannes nende netilehel peab tingimata eraldi ära märkima et lapsed tulevad kaasa?

Teisisõnu, kas on kellegil olnud sellest probleemi et tuba on broneeritud vaid täiskasvanule? Hotellis oleks hommikusöök hinna sees. Reisime kolmekesi, ise ja lapsed 5 ja 7a.

Kas sellest võib mingi jama tulla kui laste kaasavõttu ette ei teata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 18:24; 21.08 04:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule taevas appi.
Paned toa kinni ja maksad ühe inimese eest ning eeldad, et hommikust saavad süüa kolm inimest?
Ja kuidas te seal magada kavatsete, toas on piisavalt lai voodi?
Tulla võib selline jama, et maksad kohapeal rohkem juurde kui broneerides oleks maksnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti loeksin hotelli tingimustest laste kohta. Kui on segane – olen helistanud hotelli ja üle küsinud. Ma arvan, et broneerides kahese toa ühe suure voodiga (st. nagu broneeriks kahele täiskasvanule) võib see viiene ka suures voodis magada ja juurde ei küsita – sageli alla seitsmene võib magada olemasolevates voodites ilma lisatasuta. Lisavoodit soovides on see sellises vanuses kindlasti raha eest. Kohe kindlasti ei lähe läbi ühele täiskasvanule broneerides kahe lapse tasuta ööbimine!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 20:28; 27.09 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas hotelli kinni pannes nende netilehel peab tingimata eraldi ära märkima et lapsed tulevad kaasa?

Teisisõnu, kas on kellegil olnud sellest probleemi et tuba on broneeritud vaid täiskasvanule? Hotellis oleks hommikusöök hinna sees. Reisime kolmekesi, ise ja lapsed 5 ja 7a.

Kas sellest võib mingi jama tulla kui laste kaasavõttu ette ei teata?

Kuidas inimene selle peale üldse tuleb? See on ju vargus. Sa pead ju hotelli sisse regades panema kirja KÕIK majutujad. Või hoiad neid pagasis nii kaua?

Hotelli broneerides ostad ju ikkagi TOA, ja igale toale on ette nähtud ööbijate arv (juba tuleohtuse jms pärast).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti on alla kaheaastased sellised, kes ei vaja lisavoodit (osades hotellides antakse soovi korral reidivoodi, see on lisatasuta), suuremad lapsed vajavad juba normaalset majutust ja arvestatakse mingi hinnaga sööjateks.

Ma ei kujuta isegi ette, kas ja kuidas teemaalgataja süsteem läbi läheks, bronnid toa ühele, tegelt ööbid (ja toitud) kolmekesi… Arvan, et see ei lähe läbi. Kõik magaks ühes king-size voodis või mismoodi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Broneerinud olen tavaliselt booking.com kaudu ja kui tingimustes on kirjas, et nt “alla 6-aastane laps ööbib olemasolevaid voodeid kasutades tasuta”, siis broneeringus ei ole lapsest teatanud eraldi. Hommikusöögi olen siis lapsele lihtsalt hotelli jõudes juurde ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas inimene selle peale üldse tuleb? See on ju vargus. Sa pead ju hotelli sisse regades panema kirja KÕIK majutujad. Või hoiad neid pagasis nii kaua?

Ei pea ju, ainult broneeringu tegija nime olen siiani pidanud andma ja eelnevalt olen sama vanade lastega olnud ka kaheses toas, tõsi küll, hommikusöök polnud seal hinna sees.
See oli Eestis, välismaal kus oleme käinud pole laste arvust tavaliselt hotelli registratuuris kellegil sooja ega külma, kui just lisavoodit ei nõua. Olen niimoodi käinud ka kuurortis, mina lastega magasin üüratu suures voodis ja meiega kaasasolnud täiskasvanud reisikaaslane teises suures voodis, samas toas. Maksime me aga vaid kahese numbri eest. Samas, söök ei olnud toa hinna sees ja vanim oli vist jah 5a.

Huvitab konkreetne kogemus, ja tore oleks teada mis kohaga tegu. Ise tean et mõnede hotellikettide puhul oleneb hind vaid toa kohtade arvust, ehk kui on kahene tuba siis ka üks inimene maksab sama hinna, mis kaks maksaksid-või siis tuleb peale maksta üksiku juurdemaksu mis kokkuvõttes on peaaegu sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 18:24; 21.08 04:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitab konkreetne kogemus, ja tore oleks teada mis kohaga tegu. Ise tean et mõnede hotellikettide puhul oleneb hind vaid toa kohtade arvust, ehk kui on kahene tuba siis ka üks inimene maksab sama hinna, mis kaks maksaksid-või siis tuleb peale maksta üksiku juurdemaksu mis kokkuvõttes on peaaegu sama.

Konkreetselt sõltub see hotellist. Väga paljudes hotellides on kahekohaline tuba ühele inimesele veidi odavam, kui kahele inimesele. Ja seda, kas lapsed on tasuta või tuleb nende eest eraldi maksta, saad sa ka hotellist teada. Mis takistab sind otse konkreetsest hotellist küsida, kui palju lapsed maksavad, kui sinuga ühes toas ööbivad? Loodad, et saad nad salaja sisse viia, ühes voodis magada ja tasuta hommikusöögile? Neis hotellides, kus mina käinud olen, see läbi ei läheks. Radissonides tavaliselt konttollitakse hommikul toa numbri järgi, palju inimesi on, et sööma õige arv läheks ja keegi suvaline tänavalt sööma ei läheks ilma maksmata. Kuurortites, kus koos lastega käinud olen, antakse käepaelad, nende alusel saad sööma. Kui oled ainult enda registreerinud ja laste eest maksnud pole, siis käepaela saad ainult ise ja süüa lapsed ei saa. Sobib see sulle?
Küsi konkreetsest hotellist järgi, mis on laste hind ja maksa see ära. Pole mingit mõtet petta üritada, endal on pärast piinlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Broneerinud olen tavaliselt booking.com kaudu ja kui tingimustes on kirjas, et nt “alla 6-aastane laps ööbib olemasolevaid voodeid kasutades tasuta”, siis broneeringus ei ole lapsest teatanud eraldi. Hommikusöögi olen siis lapsele lihtsalt hotelli jõudes juurde ostnud.

Miks küll, ma ei saa aru? Kui sa kohe teada annad, et laps ööbib ka toas, siis saab ta ju samuti tasuta hommikusöögi, juhul kui hommikusöök on hinna sees.

Tingimused laste suhtes võivad erinevates hotellides erineda nagu öö ja päev. Loe tingimused läbi ja vali omale soodsaim variant. Midagi varjama ära kindlasti hakka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 16:18; 27.09 11:14; 27.09 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ta mõtleb ikka maksta 2 inimese eest, ehk kahese toa eest, ja võtta siis ühe lapse lisana kaasa. Kui tingimustes on kirjas, et kuni 6.a. olemasolevates voodites tasuta ja ostad kahese toa, siis peaks küll saama. Samas ma ise ei ole kunagi nii teinud, ikka panen lapsed ja õiged vanused otsingusse sisse juba, on pärast vähem probleeme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 22:06; 19.01 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tuleks selle pealegi, et mitte märkida lapsi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tuleks ka selle peale, et lapsed broneeringusse märkimata jätta. Aga teemaalgataja – anna teada, mismoodi Sul läks,kui oma plaani ellu otsustad viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rottimise teema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete ikka päris karmid. Mul on nt valikus hotell, kus kaks last ööbivad tasuta. Toas on kaks kaheinimese voodit ja hinna sees on kaks hommikusööki ning toa hind sellest ei muutu, kas toas on kaks täiskasvanut või kaks täiskasvanut ja kaks last. Lastele tuleb nii ehk naa hommikusöok kohapeal juurde osta. Mis tähtsust siis on, kas ma bookin toa kahele või 2+2 inimesele?

Neid hotelle, kus toa hind ühe ja kahe inimese puhul on erinev, on praeguseks alles jäänud vaid väga üksikuid. Võibolla mingi riik paistab sellise lähenemisega silma, aga mina pole küll ammu enam sellist hotelli kohanud. Samamoodi ei paku hotellid reeglina enam üheseid tube.

Iseasi, et ma ei saa aru, mida ühe lapse mitteregistreerimine teemaalgatajale annaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.09 11:34; 26.09 13:27; 27.09 13:50; 27.09 15:51; 27.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete ikka päris karmid. Mul on nt valikus hotell, kus kaks last ööbivad tasuta. Toas on kaks kaheinimese voodit ja hinna sees on kaks hommikusööki ning toa hind sellest ei muutu, kas toas on kaks täiskasvanut või kaks täiskasvanut ja kaks last. Lastele tuleb nii ehk naa hommikusöok kohapeal juurde osta. Mis tähtsust siis on, kas ma bookin toa kahele või 2+2 inimesele?

Neid hotelle, kus toa hind ühe ja kahe inimese puhul on erinev, on praeguseks alles jäänud vaid väga üksikuid. Võibolla mingi riik paistab sellise lähenemisega silma, aga mina pole küll ammu enam sellist hotelli kohanud. Samamoodi ei paku hotellid reeglina enam üheseid tube.

Iseasi, et ma ei saa aru, mida ühe lapse mitteregistreerimine teemaalgatajale annaks.

Mis jutt see on, et üheseid tube pole ja hotellides toa maksumus ei sõltu ööbivate inimeste hulgast. See on puhas vale.
Nii on küll enamasti apartementides, aga hotellides on ikka 99% juhtudest endiselt üksi kaheses odavam kui kahekesi. Olen olnud suures ettevõttes 4 aastat assistent, kelle töökohustuste hulgas on ka praktiliselt igapäevane hotellide broneerimine külaliste, juhtkonna ja omanike jaoks. Eestis ja üle maailma. Tõsi, nüüd olen sealt 5 kuud ära, aga nii kiiresti need asjad ka ei muutu.

Aga sa proovi, pane booking.com otsingusse üks külastaja või kaks külastajat ja vaata, kas toa hind muutub. Samuti pööra tähelepanu sellele, mitmele inimesele on toad mõeldud. Üheseid tube leiad ainult alumise otsa hotellidest, aga kui sa lähed normaalsesse keskklassi hotelli, on seal alati ka käterätikud ja hügieenitarbed kahele, kuigi tuba on võetud ühele inimesele.

Saad aru, üheste tubade kadumine on puhtalt majanduslikel kaalutlustel – kui sul on toas üheinimesevoodi, siis see tuba on tühi, kui üksikuid külastajaid ei ole, kuid kui sul on toas kaheinimesesvoodi, saad sa selle maha müüa nii ühele kui ka kahele inimesele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.09 11:34; 26.09 13:27; 27.09 13:50; 27.09 15:51; 27.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete ikka päris karmid. Mul on nt valikus hotell, kus kaks last ööbivad tasuta. Toas on kaks kaheinimese voodit ja hinna sees on kaks hommikusööki ning toa hind sellest ei muutu, kas toas on kaks täiskasvanut või kaks täiskasvanut ja kaks last. Lastele tuleb nii ehk naa hommikusöok kohapeal juurde osta. Mis tähtsust siis on, kas ma bookin toa kahele või 2+2 inimesele?

Neid hotelle, kus toa hind ühe ja kahe inimese puhul on erinev, on praeguseks alles jäänud vaid väga üksikuid. Võibolla mingi riik paistab sellise lähenemisega silma, aga mina pole küll ammu enam sellist hotelli kohanud. Samamoodi ei paku hotellid reeglina enam üheseid tube.

Iseasi, et ma ei saa aru, mida ühe lapse mitteregistreerimine teemaalgatajale annaks.

Mis jutt see on, et üheseid tube pole ja hotellides toa maksumus ei sõltu ööbivate inimeste hulgast. See on puhas vale.
Nii on küll enamasti apartementides, aga hotellides on ikka 99% juhtudest endiselt üksi kaheses odavam kui kahekesi. Olen olnud suures ettevõttes 4 aastat assistent, kelle töökohustuste hulgas on ka praktiliselt igapäevane hotellide broneerimine külaliste, juhtkonna ja omanike jaoks. Eestis ja üle maailma. Tõsi, nüüd olen sealt 5 kuud ära, aga nii kiiresti need asjad ka ei muutu.

Aga sa proovi, pane booking.com otsingusse üks külastaja või kaks külastajat ja vaata, kas toa hind muutub. Samuti pööra tähelepanu sellele, mitmele inimesele on toad mõeldud. Üheseid tube leiad ainult alumise otsa hotellidest, aga kui sa lähed normaalsesse keskklassi hotelli, on seal alati ka käterätikud ja hügieenitarbed kahele, kuigi tuba on võetud ühele inimesele.

Saad aru, üheste tubade kadumine on puhtalt majanduslikel kaalutlustel – kui sul on toas üheinimesevoodi, siis see tuba on tühi, kui üksikuid külastajaid ei ole, kuid kui sul on toas kaheinimesesvoodi, saad sa selle maha müüa nii ühele kui ka kahele inimesele.

Sul on õigus selle koha pealt, et üheinimese-voodiga tubasid tänapäevastes moodsates või kallimates hotellides enam pole. See ei tähenda aga kindlasti kohe mitte seda, et seesama tuba oleks sama hinnaga nii ühele kui kahele inimesele. Täpselt selle sama toa hind erineb alati olenevalt külastajate arvust.
Oled sa booking.com lehel üldse hindadesse süvenenud? Kui sa vaatad lehel allapoole, sinna kus on välja toodud kõik hinnad vastavalt tubade tüübile, siis see ühe-inimese märk näitab toa hinda ühele inimesele ja kahe inimese märk sama toa hinda kahele inimesele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 16:18; 27.09 11:14; 27.09 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa booking.com lehel üldse hindadesse süvenenud? Kui sa vaatad lehel allapoole, sinna kus on välja toodud kõik hinnad vastavalt tubade tüübile, siis see ühe-inimese märk näitab toa hinda ühele inimesele ja kahe inimese märk sama toa hinda kahele inimesele.

Ma kasutan bookingut pidevalt ja pole veel kordagi millegagi alt läinud, nii et vast ikka süvenen?

Pane screen kuskile, kust on näha, et üheinimesemärk (?) näitab hinda ühele. Ma panen siis pärast vastu screeni, kuidas mingid üheinimesemärgid ei muutu külastajate arvu muutes kaheinimesemärkideks ega vastupidi.

PS ega sa juhuslikult ei pea nende märkide all silmas neid piktogramme, mis näitavad toa maksimaalset mahutavust? Ma ei ole bookingus siiamaani näinud veel kohta, kus oleks majutujate arv mingite märkidega ära toodud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.09 11:34; 26.09 13:27; 27.09 13:50; 27.09 15:51; 27.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just praegu oli booking.com lahti. Mitte mingi odav hotell. Üks öö samas toas (standard) 226 kahele või 206 ühele. Järgmine hotell – 159 kahele ja 146 ühele.
Loomulikult on erinevus! Sama lastega – tuleb järgida seda, mida hotell on kehtestanud või peab olema valmis ootamatuteks lisatasudeks. Mõnes kohas võidakse lapse eest isegi kuni 40 EUR lisaks küsida kui on vanem kui 7 ja läheb lisavoodi alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 20:28; 27.09 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just praegu oli booking.com lahti. Mitte mingi odav hotell. Üks öö samas toas (standard) 226 kahele või 206 ühele. Järgmine hotell – 159 kahele ja 146 ühele.
Loomulikult on erinevus!

Ma saan aru, et sa ei usu mind, aga no proovi nt tln radisson olümpiat või Mandarin Orchard Singapore – isegi hommikusöögiga koos müüdava toa hind ei muutu 1 vs 2 külastajat. Erinevus võib osades hotellides olla, aga sa ei saa öelda, et LOOMULIKULT on erinevus. Ma reserveerisin just toa hotellis, kus hind ühele täiskasvanule on sama mis kahele täiskasvanule ja kahele alla 17 a lapsele. Uskumatu, eks ole? Aga on. Toa hinnas on ka hommikusöök kahele ja kui võtad selle toa üksi, maksadki hommikusöögi eest topelt (õigemini maksad letihinna, aga kahekesi ööbides saab üks inimene poole hinnaga).

Ma olen kümneid kordi käinud oma abikaasaga kaasas tema ärireisidel ja mitte kunagi ei ole olnud vaja midagi juurde maksta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.09 11:34; 26.09 13:27; 27.09 13:50; 27.09 15:51; 27.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa booking.com lehel üldse hindadesse süvenenud? Kui sa vaatad lehel allapoole, sinna kus on välja toodud kõik hinnad vastavalt tubade tüübile, siis see ühe-inimese märk näitab toa hinda ühele inimesele ja kahe inimese märk sama toa hinda kahele inimesele.

Ma kasutan bookingut pidevalt ja pole veel kordagi millegagi alt läinud, nii et vast ikka süvenen?

Pane screen kuskile, kust on näha, et üheinimesemärk (?) näitab hinda ühele. Ma panen siis pärast vastu screeni, kuidas mingid üheinimesemärgid ei muutu külastajate arvu muutes kaheinimesemärkideks ega vastupidi.

PS ega sa juhuslikult ei pea nende märkide all silmas neid piktogramme, mis näitavad toa maksimaalset mahutavust? Ma ei ole bookingus siiamaani näinud veel kohta, kus oleks majutujate arv mingite märkidega ära toodud.

See nö piktogram näitab just täpselt maksimaalset lubatud külastajate arvu toas kui sa maksad reklaamitud hinna. See ei näita maksimaalset mahutuvust.
Tee mingi suvaline Euroopa 5-tärni hotell lahti ja sa näed, et konkreetse toa juures tavaliselt ühe inimese ikooni ja madalamat hinda ning kahe inimese ikooni ja kõrgemat hinda. Eks loomulikult leidub erandeid nagu näiteks Tallinna Radisson.
Näiteks siis Tallinna nimekirjas järgmine hotell-Swissotel. Swiss Executive King room maksab ühele inimesele 191 ja kahele 239 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 16:18; 27.09 11:14; 27.09 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee mingi suvaline Euroopa 5-tärni hotell lahti ja sa näed, et konkreetse toa juures tavaliselt ühe inimese ikooni ja madalamat hinda ning kahe inimese ikooni ja kõrgemat hinda

No on ikka lugu. Suvaline euroopa suurlinna 5* hotell ehk hilton berlin – nuta või naera, aga king room ühele 145,95 ja kahele 145,95. Kui kristalselt aus olla, siis hommikusöögiga koos tuba võttes tuleb hinnaerinevus, aga ilma paraku mitte. Ju siis ka erand nagu meie olümpia 😛

Ma ei viitsi rohkem, eks igaüks vaatab ise, kus hotellis ja kuidas täpselt ta ööbib. Neil, kes tööülesandena hotellitube reserneerivad, soovitaksin küll veidi silmaringi laiendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.09 11:34; 26.09 13:27; 27.09 13:50; 27.09 15:51; 27.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise hinna juures ei ole tõesti väga vahet, kas putru ja muna mahlaga pakkuda ühele inimesele või neljale inimesele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Broneerinud olen tavaliselt https://www.booking.com kaudu ja kui tingimustes on kirjas, et nt “alla 6-aastane laps ööbib olemasolevaid voodeid kasutades tasuta”, siis broneeringus ei ole lapsest teatanud eraldi. Hommikusöögi olen siis lapsele lihtsalt hotelli jõudes juurde ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äärmiselt oluline on hotelli tingimustest lugeda, kuidas ja mis hinnaga lapsed ööbivad. Sest osades hotellidesse lapsi ei lubatagi ja osades on konkreetselt sätestatud, et toas ei ole ruumi lisavooditele. Kui sellises toas siis ei ole märget, et lapsed ööbivad olemasolevates voodites tasuta, siis lapsi sinna tuppa EI LUBATA!
Igal hotellil on oma reeglid. Kuna meil on 2 last, siis tutvume alati ülipõhjalikult hotellide reeglitega, mis puudutavad lapsi, sest olen ise näinud, kuidas 4-tärnihotellist saadetakse pere reaalselt kell 23 õhtul minema, sest lapsi sellesse toatüüpi ei lubatud, mis neil broneeritud oli, ja vabu tube rohkem sel hotellil polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 22:06; 19.01 22:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Hobinurk Hotelli broneering – lastega või lasteta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.