Esileht Hobinurk Hotelli bronnimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Hotelli bronnimine

Postitas:

Mille kaudu teete kõige sagedamini hotelli broneeringuid?

Laiskusest kasutan koguaeg booking.com-i, hea mugav, krediitkaardiandmed jms kõik sisestatud.

Kas kellegil on kogemust mingi muu süsteemiga, ehk on kuskil hinnad üldiselt soodsamad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Booking.com on minu meelest siiski kõige mugavam ja parema otsinguga. Otsinguks olen kasutanud ka teisi (tripadvisor, hotels.com jm), aga kui reaalseks broneerimiseks on läinud, siis ikka läbi bookingu. Seda, et kuskil mingid müstilised soodsad hinnad, üldjuhul ei juhtu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka laisk. Broneerin booking.com kaudu kõik isiklikud ja ka tööalased käimised. Ei viitsi hakata ennast uute veebikeskkondade ja turvalisuseküsimustega vaevama. Broneerin aastas kümneid ja kümneid majutusi ja pean ütlema, et nt erinevalt Tripadvisori jms keskkondadest on nt külastajate tagasiside olnud kõige adekvaatsem. Ehk siis ei kustutata ära ka negatiivseid kommentaare.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka mina kasutan bookingut, kuid kontrollin alati ka hotellist otse hinda. tihtipeale on neil mingeid soodustusi, mis kehtivad ainult hotellis süsteemist broneerides.

tripis on korduvalt juttu olnud, et ühel ja teisel saidil on mingid boonused ja/või odavam hind, kuid minu kogemus ei ole seda kinnitanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan ka tavaliselt booking.com-i, aga mõni nädal tagasi juhtus nii, et see hotell, kuhu tahtsin minna hea kogemuse ja asukoha pärast, oli juba välja müüdud. Kuna olin seal varem käinud, vaatasin nende kodulehte ja nägin, et läbi selle saab ka broneerida. Kirjutasin neile igaks juhuks ning nad andsid sooduskoodi mulle kui returning guestile; bookisin läbi kodulehe ja lõpuks sain vähema raha eest rohkem (ööbimine, hommikusöök, maksud hinna sees) kui oleks saanud läbi booking.com-i teistes vaadatud hotellides. Seega, mõnikord tasub ka teistmoodi läheneda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vähemalt korra juhtunud, et ühes mitte väga suures linnas (Itaalia) leidsin bookingust vaid suhteliselt kalleid hotelle. Vaatasin prooviks ka hostels.com, ning sealt leidsin ühe suurema hosteli, mida bookingus polnud; hinnavahe odavaima bookingu pakkumisega minu jaoks täiesti olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Smauti HotelsCombined. Kui ka Bookingu kaudu otsin, siis selle kaudu kontrollin üle, ega keegi odavamalt ei paku. On juhtunud, et vahed hindades on päris suured.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelli broneerimine – booking.com Bookingul peaks olema ju ka hinnagarantii. Kui suudad tõestada, et kuskilt saab odavamalt samadel tingimustel, siis saad vahe tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Hotelli bronnimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.