Esileht Pereelu ja suhted HPV ja allika otsing

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: HPV ja allika otsing

Postitas:

Olen elus olnud ainult kahe mehega. Esimese elukaaslasega olime koos 10 aastat. Praeguse elukaaslasega oleme koos olnud kaks aastat. Varem ei olnud kunagi PAP testiga probleeme. Aasta tagasi avastati aga kaks HPV viirusetüüpi. Nüüd tehtud kordustest näitas, et need kaks on kadunud, kuid asemel on kaks uut tüüpi, üks neist ohtlik. Kas on suhteliselt kindel, et nende allikas on minu praegune elukaaslane?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HPV avaldub aastaid või lausa aastakümneid peale nakatumist.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 16:23; 05.07 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõhk sõnal “avaldub”. Veres on ta ju olemas seega ka enne avaldumist. Seega minu loogika ütleb, et kui enne polnud veres ja nüüd on, siis kuskilt oled sa ta vahepeal hankinud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõhk sõnal “avaldub”. Veres on ta ju olemas seega ka enne avaldumist. Seega minu loogika ütleb, et kui enne polnud veres ja nüüd on, siis kuskilt oled sa ta vahepeal hankinud.

Appi… seda analüüsi ei võeta ju verest.
Loogikaga sul suht kehvad lood.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 16:23; 05.07 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul elukaaslane võib nüüd üsna kindel olla selles, et tal on ka. Millal või kuidas see avaldub, on iseasi.

Ja väga võimalik, et sa said selle hoopis eelmiselt elukaaslaselt.

Või üldse kuskilt mujalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen elus olnud ainult kahe mehega. Esimese elukaaslasega olime koos 10 aastat. Praeguse elukaaslasega oleme koos olnud kaks aastat. Varem ei olnud kunagi PAP testiga probleeme. Aasta tagasi avastati aga kaks HPV viirusetüüpi. Nüüd tehtud kordustest näitas, et need kaks on kadunud, kuid asemel on kaks uut tüüpi, üks neist ohtlik. Kas on suhteliselt kindel, et nende allikas on minu praegune elukaaslane?

Kuidas see viirus sul iseenesest ära kadus ja uuega asendus?
Väga segane lugu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaks korda erinevad hpv tüübid? Ja miks sult iga aasta hpv tüüpi võetakse kas pap test nii halb? Segane jutt. Mina käisin üpris pikat arsti juurs kuna pap oli halb igaasta küll hpsv ei võetut. Põhiline on ju jälgimine.

Kui eelmise elukaaslasega pap korras oli ja uuega ei ole siis see ei näita ju, et hpv-d ei olnud. Hpv testi ju ei tehtud. Üldiselt mis seal vahet on kust said – mehi ju ei testita ja keegi tahtlikult ei levita.
Jälgid ilusti, käid korralikult arsti juures ja kõik ok 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on samamoodi küsimus, et me oleme pea 26 aastat koos olnud ja sealjuures füüsiliselt vähemalt nädalas korra, aga mingeid hpv või muid haigusi pole tuvastatud, regulaarne kontroll ja laste sündimised, kõik proovid puhtad. kuidas see kurat võimalik saab olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted HPV ja allika otsing

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.