Esileht Koolilaps HPV-vaktsiin 12-aastasel tüdrukul

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: HPV-vaktsiin 12-aastasel tüdrukul

Postitas:

Kui hirmutad inimesi viljatusega, oleks kena, kui viitaksid info allikale (konkreetne link allikale, mitte soovitus “aga guugelda” – guugeldades võib ka leida materjale selle kohta, et maa on lapik, eksole 🙂 ).

Mis puutub kilpnäärme alatalitlusse, siis kust Sa tead, et sellel on midagi vaktsiiniga pistmist (eriti selle konkreetsega)? Kilpnäärme alatalitlus ei ole haruldane. Ma ise suudan peast oma lähemast tutvuskonnast üles lugeda neli inimest, kellel see on diagnoositud, kusjuures kõigi nelja puhul tean, et nad pole HPV-vaktsiini saanud. Kaks on lapsed, kahel juhul aga ongi see avastatud viljakusprobleeme uurides, st kilpnäärme alatalitlus ja viljakusprobleemid on kindlasti omavahel seotud, vaktsiini sellesse suhtesse lisamiseks peaks olema mingid andmed lisaks sellele, et kõik on “naisteasjadega” seotud. Aga selle loogika järgi saaks ka väita, et vaktsiin tekitab tupeseent (sest raudselt on paljudel vaktsineeritutel tupeseen, tuhka sest et sama paljudel mittevaktsineeritutel samuti), raskusi orgasmi saamisel (vt eelmist punkti), põiepõletikku (vt eelmist punkti) jne.

Ma olen 9-aastase tütre ema. Ma võtan seda vaktsineerimise küsimust tõsiselt. Kui kusagil on korralikud andmed ohu kohta viljakusele, siis ma tahan neid näha. Palun viidet!!!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et peale vaktsineerimist midagi ei juhtunud ei tähenda, et pole kõrvaltoimeid. Kas tead mõnda täiskasvanut, kes sai antud vaktsiini 13.aastaselt? Nad on praguseks ca 30 aastased. Siis oli tasuline ja osad agaramad vanemad tegid.

kui muidu on lastesaamisega probleeme 30% naistel, siis vaktsineeritute hulgas 50% kõrgem.

lisaks pidi paljudel, kes selle vaktsiini noorelt said täiskasvanuna olema kilpmäärme alatalitus. Minu tutvusringonnas on just selline 29. a-ne naine. Kilpnäärme alatalius ja rohud kogu eluks peal, lisaks juba 2 a proovib last saada, pole ōnnestunud. Käis just väga raskel operatsioonil (samuti naiste asjad).

papiloomviirus on viirus ja viirusedt aitab võitu saada immuunsuse tõstmine.

mina oma tütrel antud vaktsiinist loobusin. Kusjuures pole mingi vaktsiinivadtane ja lisaks on mul endal tehtud konisatsioon sama asja pärast. Peale konisatsiooni muutsin tugevalt oma eluviise, et immuunsust tõsta.

osades riikides see vaktsiin ka keelatud. Osades riikides tüdrukud ka surnud peale vaktsineerimist.

valik on sinu!

Milleks sellist jura kirjutada?

Näita ühelegi oma jaburale näitele mõni teaduspõhine artikkel? Telegram seda pole.

Mu vanem tütar ei talunud ühte ravimit. Tekkis ninaverejooks. Arst raius järjekindlalt, et see pole sellest. Miks ometi absoluutset iga kord, kaks tundi peale ravimi manustamist, hakkas lapsel  ninast verd lausa mulksuma.

Tegelikult võib iga ravimi vms preparaadiga tekkida mis iganes kõrvaltoimeid. See on isegi infolehtedel kirjas, et osasid riske pole täheldatud. Kindla peale on igal ravimil kõrvaltoimeid, mida infoleht ei avalda. Küll aga teevad tarbijad vms tähelepanekuid. Ikka plussid ja miinused. Mis mida üles kaalub.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 10:49; 07.02 09:40; 07.02 14:23; 14.02 21:25; 15.02 12:34; 15.02 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et peale vaktsineerimist midagi ei juhtunud ei tähenda, et pole kõrvaltoimeid. Kas tead mõnda täiskasvanut, kes sai antud vaktsiini 13.aastaselt? Nad on praguseks ca 30 aastased. Siis oli tasuline ja osad agaramad vanemad tegid.

kui muidu on lastesaamisega probleeme 30% naistel, siis vaktsineeritute hulgas 50% kõrgem.

lisaks pidi paljudel, kes selle vaktsiini noorelt said täiskasvanuna olema kilpmäärme alatalitus. Minu tutvusringonnas on just selline 29. a-ne naine. Kilpnäärme alatalius ja rohud kogu eluks peal, lisaks juba 2 a proovib last saada, pole ōnnestunud. Käis just väga raskel operatsioonil (samuti naiste asjad).

papiloomviirus on viirus ja viirusedt aitab võitu saada immuunsuse tõstmine.

mina oma tütrel antud vaktsiinist loobusin. Kusjuures pole mingi vaktsiinivadtane ja lisaks on mul endal tehtud konisatsioon sama asja pärast. Peale konisatsiooni muutsin tugevalt oma eluviise, et immuunsust tõsta.

osades riikides see vaktsiin ka keelatud. Osades riikides tüdrukud ka surnud peale vaktsineerimist.

valik on sinu!

Milleks sellist jura kirjutada?

Näita ühelegi oma jaburale näitele mõni teaduspõhine artikkel? Telegram seda pole.

Mu vanem tütar ei talunud ühte ravimit. Tekkis ninaverejooks. Arst raius järjekindlalt, et see pole sellest. Miks ometi absoluutset iga kord, kaks tundi peale ravimi manustamist, hakkas lapsel ninast verd lausa mulksuma.

Tegelikult võib iga ravimi vms preparaadiga tekkida mis iganes kõrvaltoimeid. See on isegi infolehtedel kirjas, et osasid riske pole täheldatud. Kindla peale on igal ravimil kõrvaltoimeid, mida infoleht ei avalda. Küll aga teevad tarbijad vms tähelepanekuid. Ikka plussid ja miinused. Mis mida üles kaalub.

Millest sa räägid?

Mis ravimit? Mis ninaverejooks?

Mis on sellel kõigel HPV vaktsiiniga seos?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.01 19:16; 07.02 10:52; 13.02 20:36; 15.02 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sa räägid?

Mis ravimit? Mis ninaverejooks?

Mis on sellel kõigel HPV vaktsiiniga seos?

Ma saan aru, et see oli näide, kus arst ei võta ravimi kõrvalnähtu tõsiselt ega teata sellest, kuhu vaja.
Seos HPV vaktsiiniga – üks asi ongi teadusuuringute tulemused, mille osalejatel on kohustus teada anda ja info vastuvõtjatel registreerida kõik kõrvalnähud. Teine asi on reaalne elu, kus jätkuvalt kõrvalnähtude ilmnemisel jäävad need registreerimata.
Kui kirjutajal on selline negatiivne kogemus kõrvalnähtudest teatamisega, kuidas saab tal olla usaldust teiste ravimite kohta (vaktsiin) avaldatud info suhtes?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.02 17:52; 02.02 20:01; 03.02 11:11; 03.02 11:31; 15.02 08:33; 17.02 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sa räägid?

Mis ravimit? Mis ninaverejooks?

Mis on sellel kõigel HPV vaktsiiniga seos?

Ma saan aru, et see oli näide, kus arst ei võta ravimi kõrvalnähtu tõsiselt ega teata sellest, kuhu vaja.

Seos HPV vaktsiiniga – üks asi ongi teadusuuringute tulemused, mille osalejatel on kohustus teada anda ja info vastuvõtjatel registreerida kõik kõrvalnähud. Teine asi on reaalne elu, kus jätkuvalt kõrvalnähtude ilmnemisel jäävad need registreerimata.

Kui kirjutajal on selline negatiivne kogemus kõrvalnähtudest teatamisega, kuidas saab tal olla usaldust teiste ravimite kohta (vaktsiin) avaldatud info suhtes?

Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 10:49; 07.02 09:40; 07.02 14:23; 14.02 21:25; 15.02 12:34; 15.02 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

</p>

See, et peale vaktsineerimist midagi ei juhtunud ei tähenda, et pole kõrvaltoimeid. Kas tead mõnda täiskasvanut, kes sai antud vaktsiini 13.aastaselt? Nad on praguseks ca 30 aastased. Siis oli tasuline ja osad agaramad vanemad tegid.

kui muidu on lastesaamisega probleeme 30% naistel, siis vaktsineeritute hulgas 50% kõrgem.

lisaks pidi paljudel, kes selle vaktsiini noorelt said täiskasvanuna olema kilpmäärme alatalitus. Minu tutvusringonnas on just selline 29. a-ne naine. Kilpnäärme alatalius ja rohud kogu eluks peal, lisaks juba 2 a proovib last saada, pole ōnnestunud. Käis just väga raskel operatsioonil (samuti naiste asjad).

papiloomviirus on viirus ja viirusedt aitab võitu saada immuunsuse tõstmine.

mina oma tütrel antud vaktsiinist loobusin. Kusjuures pole mingi vaktsiinivadtane ja lisaks on mul endal tehtud konisatsioon sama asja pärast. Peale konisatsiooni muutsin tugevalt oma eluviise, et immuunsust tõsta.

osades riikides see vaktsiin ka keelatud. Osades riikides tüdrukud ka surnud peale vaktsineerimist.

valik on sinu!

Milleks sellist jura kirjutada?

Näita ühelegi oma jaburale näitele mõni teaduspõhine artikkel? Telegram seda pole.

Mu vanem tütar ei talunud ühte ravimit. Tekkis ninaverejooks. Arst raius järjekindlalt, et see pole sellest. Miks ometi absoluutset iga kord, kaks tundi peale ravimi manustamist, hakkas lapsel ninast verd lausa mulksuma.

Tegelikult võib iga ravimi vms preparaadiga tekkida mis iganes kõrvaltoimeid. See on isegi infolehtedel kirjas, et osasid riske pole täheldatud. Kindla peale on igal ravimil kõrvaltoimeid, mida infoleht ei avalda. Küll aga teevad tarbijad vms tähelepanekuid. Ikka plussid ja miinused. Mis mida üles kaalub.

<p style=”text-align: left;”>Millest sa räägid?

Mis ravimit? Mis ninaverejooks?

Mis on sellel kõigel HPV vaktsiiniga seos?

Kõik siin elus on omavahel seotud, kui laiemalt mõelda. Ka Telegram ei kajasta ilmselt tühja koha pealt midagi.</p>
Toon veel ühe (sulle ehk jabura) näite. Kui mul on lihaspinged, siis perearst kirjutab ibubrofeni valu mahasurumiseks. Kui aga lähen joogasse (vägagi telegrami usuga seotud), saan abi. Just selliste kogemuste tõttu tahan hästi mõelda ja tunnetada, kumb on vajalikum. Vaktsiin/ravim või sellest hoidumine. Iseenesest usaldan teadust, aga see kuidagi viimasel ajal kipub inimeste usaldust kuritarvitama mu meelest.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.02 10:49; 07.02 09:40; 07.02 14:23; 14.02 21:25; 15.02 12:34; 15.02 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hirmutad inimesi viljatusega, oleks kena, kui viitaksid info allikale (konkreetne link allikale, mitte soovitus “aga guugelda” – guugeldades võib ka leida materjale selle kohta, et maa on lapik, eksole ???? ).

Mis puutub kilpnäärme alatalitlusse, siis kust Sa tead, et sellel on midagi vaktsiiniga pistmist (eriti selle konkreetsega)? Kilpnäärme alatalitlus ei ole haruldane. Ma ise suudan peast oma lähemast tutvuskonnast üles lugeda neli inimest, kellel see on diagnoositud, kusjuures kõigi nelja puhul tean, et nad pole HPV-vaktsiini saanud. Kaks on lapsed, kahel juhul aga ongi see avastatud viljakusprobleeme uurides, st kilpnäärme alatalitlus ja viljakusprobleemid on kindlasti omavahel seotud, vaktsiini sellesse suhtesse lisamiseks peaks olema mingid andmed lisaks sellele, et kõik on “naisteasjadega” seotud. Aga selle loogika järgi saaks ka väita, et vaktsiin tekitab tupeseent (sest raudselt on paljudel vaktsineeritutel tupeseen, tuhka sest et sama paljudel mittevaktsineeritutel samuti), raskusi orgasmi saamisel (vt eelmist punkti), põiepõletikku (vt eelmist punkti) jne.

Ma olen 9-aastase tütre ema. Ma võtan seda vaktsineerimise küsimust tõsiselt. Kui kusagil on korralikud andmed ohu kohta viljakusele, siis ma tahan neid näha. Palun viidet!!!

Kahjuks pole viidet anda. Minu mäletamist mööda kuulsin viljatusrst ja kilpnäärme slatalitlusest seoses antud vaktsiiniga mingist raadiosaatest. See oli ikkagi mingi tõsiselt võetavam saade, kus arstid vms arutasid antud teemade üle. Just sel teemal, kas peab riiklikus vaktsineerimiskavas olema või mitte. Osades riikides on ju antud vaktsiin ka keelagud. On olnud ka tüdrukute surmasid. Minu arust nad arutasidi antud teemat, et kui need tüdrukud, kel antud vaktsiin riiklikus kavas sees on ükskord lapsesaamise ikka jõuavad, oi jummel, mis siis veel sasma hakkab. Sureme üldse välja.

 

Meie klassis ikka päris paljud lapsevanemad ei lasknud antud vaktsiini teha.

Mina oma tüttele ei julenud teha, kuigi mul on tehtud konisatsioon.

Tuleb tõsta organismi immuunsust. Antud haigus on küll viirus, aga ka kõikide muude vähiliikide vastu aitab ainult immuunsus. Kas organist saab antud viirusest jagu või mitte. Kas organismis hakkavad vähirakud vohama või surutakse need välja.

 

Mina tegin peale konisatsiooni põhjalikyd ümberkorraldused eluviisis, et tõsta immuunsust. Isegi arst ju ütles mulle, et ravi ju tegelikult pole. Me lõikame halva koha ära ja kõik. Kas organist viirusest ka lahti saab- ei tea. Ja no kokkupuude on ju edaspidi ka olemas, sest oma mehel on kindla oeale ka HPV. Kefa me petame, me ju nakatasime üksteist edasi. Ega meest ju maha ei jõtnud peale konisatsiooni.

 

Teadusartiklid – no ma ei tea, kas need artiklid paljuski ravimifirmade poolt kinni pole makstud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 20:33; 15.02 23:55; 16.02 11:01; 23.02 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lugeda inglisekeelseid foorumeid ja FB lehti, siis just sellel vaktsiinil on tohutult kõrvalmõjusid. Samuti on silma jäänud, et mitmed noored naised ütlevad, et neile on see vaktsiin teismeeas tehtud ja siiski haigestusid ja väga noorelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lugeda inglisekeelseid foorumeid ja FB lehti, siis on 5G hästi kahjulik ja MMS aitab kõige vastu.

Allikakriitilisus peaks säilima ka inglisekeelsete foorumite ja FB lehtede osas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hirmutad inimesi viljatusega, oleks kena, kui viitaksid info allikale (konkreetne link allikale, mitte soovitus “aga guugelda” – guugeldades võib ka leida materjale selle kohta, et maa on lapik, eksole ???? ).

Mis puutub kilpnäärme alatalitlusse, siis kust Sa tead, et sellel on midagi vaktsiiniga pistmist (eriti selle konkreetsega)? Kilpnäärme alatalitlus ei ole haruldane. Ma ise suudan peast oma lähemast tutvuskonnast üles lugeda neli inimest, kellel see on diagnoositud, kusjuures kõigi nelja puhul tean, et nad pole HPV-vaktsiini saanud. Kaks on lapsed, kahel juhul aga ongi see avastatud viljakusprobleeme uurides, st kilpnäärme alatalitlus ja viljakusprobleemid on kindlasti omavahel seotud, vaktsiini sellesse suhtesse lisamiseks peaks olema mingid andmed lisaks sellele, et kõik on “naisteasjadega” seotud. Aga selle loogika järgi saaks ka väita, et vaktsiin tekitab tupeseent (sest raudselt on paljudel vaktsineeritutel tupeseen, tuhka sest et sama paljudel mittevaktsineeritutel samuti), raskusi orgasmi saamisel (vt eelmist punkti), põiepõletikku (vt eelmist punkti) jne.

Ma olen 9-aastase tütre ema. Ma võtan seda vaktsineerimise küsimust tõsiselt. Kui kusagil on korralikud andmed ohu kohta viljakusele, siis ma tahan neid näha. Palun viidet!!!

Kahjuks pole viidet anda. Minu mäletamist mööda kuulsin viljatusrst ja kilpnäärme slatalitlusest seoses antud vaktsiiniga mingist raadiosaatest. See oli ikkagi mingi tõsiselt võetavam saade, kus arstid vms arutasid antud teemade üle. Just sel teemal, kas peab riiklikus vaktsineerimiskavas olema või mitte. Osades riikides on ju antud vaktsiin ka keelagud. On olnud ka tüdrukute surmasid. Minu arust nad arutasidi antud teemat, et kui need tüdrukud, kel antud vaktsiin riiklikus kavas sees on ükskord lapsesaamise ikka jõuavad, oi jummel, mis siis veel sasma hakkab. Sureme üldse välja.

Meie klassis ikka päris paljud lapsevanemad ei lasknud antud vaktsiini teha.

Mina oma tüttele ei julenud teha, kuigi mul on tehtud konisatsioon.

Tuleb tõsta organismi immuunsust. Antud haigus on küll viirus, aga ka kõikide muude vähiliikide vastu aitab ainult immuunsus. Kas organist saab antud viirusest jagu või mitte. Kas organismis hakkavad vähirakud vohama või surutakse need välja.

Mina tegin peale konisatsiooni põhjalikyd ümberkorraldused eluviisis, et tõsta immuunsust. Isegi arst ju ütles mulle, et ravi ju tegelikult pole. Me lõikame halva koha ära ja kõik. Kas organist viirusest ka lahti saab- ei tea. Ja no kokkupuude on ju edaspidi ka olemas, sest oma mehel on kindla oeale ka HPV. Kefa me petame, me ju nakatasime üksteist edasi. Ega meest ju maha ei jõtnud peale konisatsiooni.

Teadusartiklid – no ma ei tea, kas need artiklid paljuski ravimifirmade poolt kinni pole makstud.

ja veel minu jutu jätkuks.

 

see jutt et vähk areneb välja 10 aastaga ja kui iga aasta käia kontrollis on kõik ok – no see on ka paras jama.

minul on tehtud konisatsioon: käisin igal aastal korralikult kontrollis. Üks aasta jõudsin kontrolli 1 kuu varem, et aasta oleks täis ja arst ütles, et kuna aasta pole täis ja te korralik abieluinimene me pap-testi ei võta (pole mõtet). Ja see oli tasuline kliinik. Mina ei osanud midagi arvata, okei kui arst nii ütleb. Ja aasta pärast pap-test korrast ära, lausa CIN III (ja polnud see HPV versioon16/18), millele vaktsineeritakse. Vot siis ehmatas küll ära, sest järgmine aste juba vähk. Tehti konisatsioon ja muutsin eluviise (toit, trenn jne)

 

seega eks igaüks peab ikka ise otsustama, kas valtsineerib või mitte. See ei ole kerge otsus. Aga mina endal ja tütrel siiski ei teinud.

 

 

 

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 20:33; 15.02 23:55; 16.02 11:01; 23.02 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tooge mulle üksainuski näide (andmestikul põhinev, mitte tundepõhine), kus vaktsiinitüsistuste hulk ületab haiguse enda tüsistuste esinemise. Kasvõi vanakooli elavhõbedat sisaldavate või elusvaktsiinide kohta. Siis ma saaksin vähemalt aru, miks ema, kes ise peab kogu elu jälgima, et millal järgmine kasvajateke peatada, oma lapse, kellel ka ilmselgelt on soodumus kasvaja tekkeks, vaktsineerimata jätab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 31.01 14:40; 01.02 09:25; 01.02 09:35; 03.02 07:27; 03.02 08:24; 03.02 10:35; 03.02 11:17; 03.02 11:34; 05.02 15:21; 17.02 08:15; 17.02 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ma saaksin vähemalt aru, miks ema, kes ise peab kogu elu jälgima, et millal järgmine kasvajateke peatada, oma lapse, kellel ka ilmselgelt on soodumus kasvaja tekkeks, vaktsineerimata jätab.

Utreerimisega üldiselt diskussioonis kaugele ei jõua. Nüüd on siis lihtsalt naine olemine “soodumus kasvaja tekkeks”?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.02 17:52; 02.02 20:01; 03.02 11:11; 03.02 11:31; 15.02 08:33; 17.02 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on siis lihtsalt naine olemine “soodumus kasvaja tekkeks”?

Mitte lihtsalt naine olemine, vaid ema käib juba konisatsioonis. Kui emal on juba emakakaela muutused avastatud, on soodumus tõenäoliselt ka lapsel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 31.01 14:40; 01.02 09:25; 01.02 09:35; 03.02 07:27; 03.02 08:24; 03.02 10:35; 03.02 11:17; 03.02 11:34; 05.02 15:21; 17.02 08:15; 17.02 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See otsus ei olnud ka minul kerge, aga otsustasin lõpuks ikkagi nii (koos lapse isaga). Peale konisatsiooni HPV viirus minu kehast kadus (tehti test).

Lapse osas: osades riikides on antud vaktsiin keelatud. Osad vaktsineeritud on saanud kroonilise haiguse kogu eluks, osa lausa surnud.

Kui lugesin veel viljatuse ja kilpnäärme alatslitluse kohta ja kuna mul ka üks tuttav 30-ne kel suured probleemid lapse saamisega (just oli raske op), lisaks tal kilpnäärme rohud kogu eluks… no sellest kõigest on minule piisanud. Ega siis see, et nädal peale vaktsineerimist kõik korras on, ei tähenda, et hiljem raskemaid tagajärgi pole. 10-15 a pärast võivad ka alles tagajärjed ilmneda. Tollel 30 a naisel tegi ema veel tasukinena need süstid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 20:33; 15.02 23:55; 16.02 11:01; 23.02 19:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Koolilaps HPV-vaktsiin 12-aastasel tüdrukul