Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hr. repinski – wau, milline mees!

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Hr. repinski – wau, milline mees!

Postitas:
Kägu

Kunagi üks vene mees pani Tallinnasse üles suured plakatid üle Laagna tee, peal naise pilt ja tekst “Anna andeks, (naise nimi), et ma Sind petsin. Ma armastan Sind!”

Siis ma mõtlesin küll, et see on nüüd kõige piinlikum asi, mille peale tulla. Vaene naine, niigi sai haiget ja oli pettunud, nüüd pannakse veel koos pildiga üles, et kui keegi veel ei teadnud, siis kohe saavad…

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis sellest kitsekasvatajast muud oodata? sai endale kuuma vene näki õnge otsa ja on vaja näkki kümne küünega kinni hoida, et see minema ei ujuks.
vene kultuuris on sellised asjad vist päris tavalised, et on vaja teha kõike over the top ja extra. neid plakateid on tallinnas omajagu olnud, kõik ikka venelastele. ju see siis näitab vene naisele, et mees ikka armastab.

repinski välimust vaadates, usun, et seda näkikest talle kauaks ei ole. küll see varsti rikkama ja kenama peremehe juurde läheb.
repinski ja siret olid nö võrdsed. mõlemad normaalsed inimesed – välimuselt tavalised ja mitte väga kenad. katja ikka tugevalt repinski liigast väljas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti mehed, võtke eeskuju!!
Et ei peaks jälle lugema teemasid, kus juhuslikult trehvati mehe sõbraga kuskil, ja mees esitles oma semule naist, kui tuttavat/sõpra.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui nii ütled, siis antud härra saab sind juba laimuga kohtusse anda ja sinult mõned tuhanded eurod nõuda. Mõtle, enne kui ütled xDDDD

Njo, milles probleem? Saaksid siis “võidusumma” eest veel mitmeidki endanimelisi ja -pildiga postreid. Selle raha eest ka lausa päälinna ehk. Vat kus siis Jõhvi padruugad kadestaksid!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kroonika heidab loole uut valgust. Hullem kui latiinode seep!

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://m.kroonika.delfi.ee/article.php?id=88726015

Please wait...
Postitas:
Kägu

Venelaste värk

rebinski ei ole venelane vaid kasaar.
loe talmudit siis saad teada, mida kasaarid goidest arvavad ja kuidas nendega käituda tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida ma ütlesin 😀

Suurem armumine on möödas, Repinski jõlgub kahe naise vahel, jättis ühe maha ja mõtles ümber, siis pani plakati üles ja Katjakene võttis tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Screenshotilt” on näha vaid kellele saadetud, mitte kellelt. Seega ei saa olemasolevale informatsioonile toetudes pead anda, et selle kirja autoriks tõesti ka Repinski ise oli.

Samas vaadates selle uue paari enda kommentaare okkaliste suhete kohta, korduks nagu eelmise aasta muster, kus S-i ja M-i vahel samuti kõik korras oli ja vastupidised jutud olid vaid kuulujutud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogu selle seebiooperi juures on mul Siretist isegi kahju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

repinski välimust vaadates, usun, et seda näkikest talle kauaks ei ole. küll see varsti rikkama ja kenama peremehe juurde läheb.
repinski ja siret olid nö võrdsed. mõlemad normaalsed inimesed – välimuselt tavalised ja mitte väga kenad. katja ikka tugevalt repinski liigast väljas.

No selle Katja eelmine mees oli ju suht näotu
*minu arvamus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja selline lasteaed teebki meie eest otsuseid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks? Tema pärast pidi ju omal ajal Vilja kibestumist tundma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

katja ikka tugevalt repinski liigast väljas.

Maitse asi, minu arust nüüd mingi hull kaunitar küll ei ole. Tüüpilise venku nägu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viljal olid jah luulud, kõik naised tahtsid ta paksu vanameest🙄. Vilja ise käis oma
vao harijatega hotellides.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma alati mõtlen, et kudias neil nii palju aega on armumängudele?
Sellel naisel on ju vist ka 2 last, tööd ja tegemised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No masendav küll, “poliitik”…

Please wait...
Postitas:
Kägu

kits kahe heinakuhja vahel

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/martin-repinski-lajatab-vastu-siret-tunnistas-et-tema-peaaegu-kumme-aastat-kestnud-suhe-kestis-meie-suhte-korvalt-edasi?id=88741851

Kuidas siis nii, hoopis Siretil 10 aastat olnud kõrvalsuhe?

Minuni jõudsid faktid, mille peale Siret tunnistas, et tema peaaegu kümme aastat kestnud suhe kestis meie suhte kõrvalt edasi. Mul oli väga valus, sain aru, et ei näe enam teda oma naisena. Olin siis vallavanem, ees olid valimised ning otsustasime, et jääme professionaalseks ning hoiame kõik esialgu enda teada, märtsis aga lahutame.”

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Viljal olid jah luulud, kõik naised tahtsid ta paksu vanameest🙄. Vilja ise käis oma

vao harijatega hotellides.

Ei olnud luulud. Kõik kesikud teadsid, kes on seal paksu juures tegelik perenaine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Chiiisas, egas midagi, popcorn tulele ja hakkame aga seepi jälgima :S

Kurat, täiskasvanud inimesed, üks on loll ja teine…tundub, et veel lollim! Ise veel peaksid poliitikud olema (ehk siis võiksid nagu tõsielt võetavad olla), kõigil hunnik sinu-minu-meie lapsi ka vahel veel, no milleks küll selline tsirkus.

Ma siin mõtlen, et küll mina ikka elan igavat elu, sama mees juba viimased 16 aastat, lapsed ka kõik ühe mehega, ei mingeid plakateid, intriige…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kahju, et kirik sellesse klounaadi tiriti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Facebookis oli lõbus kommentaar. Parafraseerin väheke.

Repinski on kui kits kahe heinakuhja vahel, kotkas jälgib olukorda kullipilguga.

🙃😁

Please wait...
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hr. repinski – wau, milline mees!