Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hübriidauto laadimise võimalused Eestis

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Hübriidauto laadimise võimalused Eestis

Postitas:
Kägu

Sooviksin ehk suvel tulla Eestisse.
Kuna oman hübriidi siis mulle on oluline, et saan seda laadida. Eestis vist hübriidauto pole väga populaarne või üldse elektriautod? Laadimisvõimalusi ikka leidub? Tallinna-Pärnu piirkonnas on laadimisvõimalusi?

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

hmmm  Kas mitte hübriidid ise ennast ei lae pidurdus ja aeglustus energiaga????

Aga üldiselt on Eestis umbes 200 laadimiskohta

https://www.plugshare.com/

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

hmmm Kas mitte hübriidid ise ennast ei lae pidurdus ja aeglustus energiaga????

TA oli vaja näidata, et ta on välismaalt ja rikas keerulise nimega tranduletiga. Meie siin ju elame kiviajas: obesele kaeru ja kodust 10miili kaugemale pole saanud.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Laadimisvõimalusi ikka leidub? Tallinna-Pärnu piirkonnas on laadimisvõimalusi?

Ei ole. Meil siin pole ka elektrit.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

võib-olla on TA-l plug-in hübriid?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

</p>

<p style=”text-align: left;”>TA oli vaja näidata, et ta on välismaalt ja rikas keerulise nimega tranduletiga. Meie siin ju elame kiviajas: obesele kaeru ja kodust 10milli kaugemale pole saanud.

Oojaa, trandulett on suur nagu pangaarvegi 😝
Täielik naljanumber ikka, kelle asi see on millega ma sõidan. Küsisin lihtsalt laadimisvõimaluste kohta, sest tõesti ma pole käinud Eestis väga kaua ja pole aimugi kui tihe see võrgustik seal on.

</p>

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on plug-in hübriid.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma pole käinud Eestis väga kaua ja pole aimugi kui tihe see võrgustik seal on.

Kas sul seal, kus sa elad, siis internetti ei ole?
Või on see nii kallis, et saad endale vaid perekooli lubada? (või kirjutasid heatahtliku naabri arvutist?)

Seda https://elektriautod.ee/kiirlaadijate-vorgustik-punktid/ sa samuti iseseisvalt üles ei suutnud leida, sellest pluginsharest rääkimata….?

Kõlab küll pisut kahtlaselt, sest ma ei usu et sa nii loll oled, aga seda, et sa jeestlasena pisut kõvatada soovisid, usun küll.
Ja ma kardan, et kui sa Eestisse lõpuks jõuad, oled pisut isegi “pettunud”. Sest see, mis siin toimub, on isegi pisut arenenum, kui seal koopas, kus sa praegu oled.
V.a. see, et inimesed ütlevad asju välja nagu on, mitte ei smaili totakalt.

PS. Veel üks üllatus, nimelt on siin ka mõned sajad autorendi firmad, kust alates 20€/päev saad ka normaalse auto rentida.
Sest olgu nende jaamadega, kuidas on, mingi PHEV-ga ma anyway kuhugi metsa järve äärde, maale vanaema juurde või kaugemasse randa ei roniks.
(kui vanaemal on seinas näiteks mitte 220V vaid 219,9V, siis see plugin läheb sul peast lolliks ja lülitub üldse välja)

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laadimisvõimalusi on, aga need ei pruugi alati korralikult töötada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA oli vaja näidata, et ta on välismaalt ja rikas keerulise nimega tranduletiga. Meie siin ju elame kiviajas: obesele kaeru ja kodust 10milli kaugemale pole saanud.

Ullaallaa, küll on peened provvad, käivad lausa 10 miili kaugusel. Mul külakirik kahe versta kaugusel, kaugemale põle saand.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või on see nii kallis, et saad endale vaid perekooli lubada? (või kirjutasid heatahtliku naabri arvutist?)

Seda https://elektriautod.ee/kiirlaadijate-vorgustik-punktid/ sa samuti iseseisvalt üles ei suutnud leida, sellest pluginsharest rääkimata….?

Kõlab küll pisut kahtlaselt, sest ma ei usu et sa nii loll oled, aga seda, et sa jeestlasena pisut kõvatada soovisid, usun küll.

Ja ma kardan, et kui sa Eestisse lõpuks jõuad, oled pisut isegi “pettunud”. Sest see, mis siin toimub, on isegi pisut arenenum, kui seal koopas, kus sa praegu oled.

PS. Veel üks üllatus, nimelt on siin ka mõned sajad autorendi firmad, kust alates 20€/päev saad ka normaalse auto rentida.

Sest olgu nende jaamadega, kuidas on, mingi PHEV-ga ma anyway kuhugi metsa järve äärde, maale vanaema juurde või kaugemasse randa ei roniks.

(kui vanaemal on seinas näiteks mitte 220V vaid 219,9V, siis see plugin läheb sul peast lolliks ja lülitub üldse välja)

Ja kellele ma siin perekoolis kõvatan? Kägudele? On ikka mured inimestel.
Mul on väga normaalne auto ja kavatsen sellega Eestimaa kõige sügavamasse kolkasse sõita.
Muide internet on mul väga kiire ja piiramatus koguses, lihtsalt mõtlesin, et kui Eestis keskkonnasõbralikumad autod ka moes on siis küsiks otse allikast.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laadimisvõimalusi on, aga need ei pruugi alati korralikult töötada.

Ja neid on siiski vähe.

Aga neid kaagutajaid ei maksa tähele panna. PK kanade jaoks on juba 1000 eurone auto priiskamine.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on hübriid, aga laadimine on mulle võõras teema, sest ta laeb end ise. TA, mis auto see sul selline täpsemalt on?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eestis on teine pinge kui sinu asukoha maal. Pead automüüjalt adapteri kindladti ostma.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti oli muide esimene riik maailmas, mis kaeti täielikult elektriautode laadimisvõrgustikuga. Ja ElMo projekt oli juba 10 aastat tagasi… TA veidi ajast maha jäänud kaugel välismaal?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kellele ma siin perekoolis kõvatan? Kägudele? On ikka mured inimestel.

Mul on väga normaalne auto ja kavatsen sellega Eestimaa kõige sügavamasse kolkasse sõita.

Muide internet on mul väga kiire ja piiramatus koguses, lihtsalt mõtlesin, et kui Eestis keskkonnasõbralikumad autod ka moes on siis küsiks otse allikast.

Meil siin on ka väga kiire: õlita aga vana hea felix ära ja muudkui aga vänta, piiramatus mahus saab vändata ja mida kiiremini väntad seda kiiremini arvutab. Kunagi olid arvutuspulgad ka, aga need läksid katki.
Nüüd me käimegi 2 miili kaugusel ämbritega internetti ostmas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on hübriid, aga laadimine on mulle võõras teema, sest ta laeb end ise. TA, mis auto see sul selline täpsemalt on?

Bmw x5

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

lihtsalt mõtlesin, et kui Eestis keskkonnasõbralikumad autod ka moes on siis küsiks otse allikast.

??????
Ära enam oma peakesega mõtle, sest elektriautod ei ole kuskilt otsast keskkonnasõbralikumad.

See on propaganda, mis teile seal (ja ka siin) lihtsalt vägisi pähe taotakse, sest see on kellelegi väga kasulik.
Ja teie, lambad, muidugi usute.
Et toota ühte tonni akudeks vajalikku ainet (liitium, nikkel, koobalt jne tekib kõrvalsaadusena 75 tonni (!!!) mingit keskkonnaohtlikku ainet pluss üks tonn radiaktiivset ainet.
Lisaks: elekter ei tule lumehelbekestele sinna “seina sisse” mitte iseenesest vaid kuskil tossab täie auruga elektrijaam, mis saastab maakera nagu 1000 tavalist autot. Et sinu seda ühte “moeautot” ära toita.
jne.

Ja mis kõige olulisem: kes kiidab oma elektriautot, see ühtlasi pooldab ka lapstööjõu kasutamist kuskil Zimbabwe sadade meetrite sügavuses tervistkahjustavates kaevandustes. (sealt tuleb ntx. elektiautode akude tootmisel kasutatav liitium)

Elektriautod oleks rohelised, kui elektrit toodetaks ainult tuumajaamades ja kui keegi leiutaks normaalse mahutavusega aku.
See viimane on aga võimatu.

+3
0
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hübriidauto laadimise võimalused Eestis