Esileht Koolilaps Hudora tõukerattad 130-140 cm pikkustele lastele

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Hudora tõukerattad 130-140 cm pikkustele lastele

Postitas:
Kägu

Millised selle firma tõuksid sobiksid 130 ja 140 cm pikkustele lastele. Neid on nii erinevate ratastega, et ei oska otsustada. Erilised trikitajad nad pole, pigem sõidavad niisama. Kas need Big Wheel mudelid on liiga rasked ja suured nende jaoks? Väiksemad pidid olema kuulu järgi kergemad ja kiiremad, aga ma ei tea, tunduvad nii titekad kuidagi 🙂 Kelle samas pikkuses lapsed, millised tõuksid neil on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps sõitis Big Wheeliga selles pikkuses. Meil üsna konarlik asfalt, sellega oli hea sõita. Ise olen 164 cm, sõidan ka sellega mõnikord lapsega koos. Meil neid 2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps oli ehk u 110 cm, kui hudora big wheeliga sõitma hakkas, see oli üsna mugav ja kannatas konarlikumat teed ka. Põhimõtteliselt saaks sellega ka palju aastaid sõita, aga paar aastat tagasi (oli siis 6a) nurus sünnipäevaks trikutõukeka välja ning ehkki ta sellega tegelikult eriti ei trikita, eelistab ka sõitmiseks seda. See on mõnes mõttes mugavam, eriti siledal asfaldil, liigub kuidagi pehmemalt ja ei kolise (sest pole kokkupandav ega reguleeritav, mis kaasavõtmist ja lapse kasvamist silmas pidades on jällegi miinused).
Nii et vaadake oma teede kvaliteedi järgi, kui konarlikud, võiks olla suured rattad (ehk isegi õhkkummid); kui siledad ja on perspektiiv trikke tegema hakata, võiks kaaluda ka trikikat. Raskus pole minu meelest kuigi oluline, kui seda just bussis vms õlal kanda ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on 130 cm lapsel Big Wheel ja väiksemal väikeste ratastega Hudora. Suurte ratastega, jah, konarlikul teel parem ja muidu sujuvam, ka pidurdada jms, aga muidu kannatab täiskasvanulgi mõlemaga täiesti sõita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Hudora tõukerattad 130-140 cm pikkustele lastele