Esileht Ilu ja tervis Hügieen jumestaja juures

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Hügieen jumestaja juures

Olen oma elus vaid neli korda kasutanud professionaalse jumestaja teenust. Käiksin sagedaminigi, sest olen tulemusega alati rahule jäänud, aga mulle ei anna rahu mõte sellest, et võib-olla ei ole jumestaja töövahendid puhtad. Ripsmetušši ju ei saagi kuidagi desinfitseerida, vabalt võib mõne silmapõletiku hankida. Kõige ebameeldivam on mõte huulepulgast – kas kasutatakse ikka puhtaid harjakesi huulepuna pealekandmisel? Kas üldse kõik kosmeetikud kasutavad harju või värvib mõni huuli otse huulepulgaga? Ei ole huvitatud herpese või impetiigo saamisest. Kui siin leidub mõni jumestaja – lükake ümber mu eelarvamused! Kas ja kuidas neid erinevaod harju üldse puhastatakse? Kas keegi veel vahel sellstele asjadele mõtleb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 12:30; 31.08 15:51; 31.08 16:19;
To report this post you need to login first.

Peab ikka eriline koba olema, et endale ise mitte osata meiki teha. Ise ju tead kõige paremini mida kasutad, kuidas kasutad, kui palju kasutad ja kas üldse kasutad.
Ma ei kujutaks ettegi, et laseks end mingil võõral mutil möksida. Ma pole Eestis näinud mitte ühegi jumestaja tööd, mis oleks maitsekas.
Ikka paks jumestuskreemi kiht näkku nagu koorik, siis paksud mustad üla- ja alalau lainerijooned, kriiskavpunane hullepulk. Lõppkokkuvõttes näed välja, nagu slaavi eit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab ikka eriline koba olema, et endale ise mitte osata meiki teha. Ise ju tead kõige paremini mida kasutad, kuidas kasutad, kui palju kasutad ja kas üldse kasutad.
Ma ei kujutaks ettegi, et laseks end mingil võõral mutil möksida. Ma pole Eestis näinud mitte ühegi jumestaja tööd, mis oleks maitsekas.
Ikka paks jumestuskreemi kiht näkku nagu koorik, siis paksud mustad üla- ja alalau lainerijooned, kriiskavpunane hullepulk. Lõppkokkuvõttes näed välja, nagu slaavi eit.

Kuidas su üleolev kommentaar teemaga haakub? Või sa ei saanudki nii lihtsast teemast päris täpselt aru?

Mina olen käinud oma vahenditega (ostnud uued pintslid-aplikaatorid-svammid jne). Olen ka bakterifoobik teatud mõttes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hullepulk

Päris hea. Parem oleks veel hullupulk.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab ikka eriline koba olema, et endale ise mitte osata meiki teha. Ise ju tead kõige paremini mida kasutad, kuidas kasutad, kui palju kasutad ja kas üldse kasutad.
Ma ei kujutaks ettegi, et laseks end mingil võõral mutil möksida. Ma pole Eestis näinud mitte ühegi jumestaja tööd, mis oleks maitsekas.
Ikka paks jumestuskreemi kiht näkku nagu koorik, siis paksud mustad üla- ja alalau lainerijooned, kriiskavpunane hullepulk. Lõppkokkuvõttes näed välja, nagu slaavi eit.

Need paksu kooriku näoskandjad ongi ju just sinusugused oma iseenese tarkusest kõige targemad ja osavamad isetegijad. Tänapäevalgi näeb veel potisiniseid lautoone jms jubedusi, mida professionaalid ammu enam ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen jumestaja aga ei lükka ümber. Huulepintslid, jumestuskreemipintslid, pesen küll alati korralikult ära. Kuid kui päevas on mitmed tööd ja on oht, et vajalikud pintslid, mis peavad olema 100% kuivad(puudri, lauvärvi, põsepuna), ei jõua ära kuivada, siis teen need des. vahendi ja rätikuga puhtaks ning pesen korralikult alles õhtul.
Samas ei saa kunagi kindel olla, nii palju kui saab, võtan aplikaatoriga ja kannan pintsliga, kuid paljusid asju ei saa aplikaatorile võttagi. Nt lauvärvid, ripsmetuššid, puudrid jne.
Kõige hullemad on aga need beauty blenderid. Ise neid kliendil ei kasutagi, vaid võtan alati iga klienti jaoks uue tavalise meigisvammi.
Kes väga kardab, peakski tulema oma vahendite ja toodetega, kuid sel juhul ei saa garanteerida võimalikult head tulemust, kuna jumestaja ei ole sinu pintslite ega toodetega harjunud ning need ei pruugi olla piisavalt hea kvaliteediga.
Samas olen vaadanud tavaliste naiste jumestuspintsleid ja need on üldjuhul ikka väga jubedad bakteripesad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Peab ikka eriline koba olema, et endale ise mitte osata meiki teha. Ise ju tead kõige paremini mida kasutad, kuidas kasutad, kui palju kasutad ja kas üldse kasutad.
Ma ei kujutaks ettegi, et laseks end mingil võõral mutil möksida. Ma pole Eestis näinud mitte ühegi jumestaja tööd, mis oleks maitsekas.
Ikka paks jumestuskreemi kiht näkku nagu koorik, siis paksud mustad üla- ja alalau lainerijooned, kriiskavpunane hullepulk. Lõppkokkuvõttes näed välja, nagu slaavi eit.

Kuidas su üleolev kommentaar teemaga haakub? Või sa ei saanudki nii lihtsast teemast päris täpselt aru?

Mina olen käinud oma vahenditega (ostnud uued pintslid-aplikaatorid-svammid jne). Olen ka bakterifoobik teatud mõttes.

Ostaks ise kaasa küll, kui teaks, mida kõike jumestajal vaja läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 12:30; 31.08 15:51; 31.08 16:19;
To report this post you need to login first.

Juba jõutigi teema ilunurka lohistada 🙁 No ei ole see ju otseselt iluteema, samahästi võiks selle siis juba tervise alla tõsta, kuna mainitud on seda, et ei taheta jumestaja juures mingeid nahahaigusi saada. Siia see teemaalgatus surebki …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 12:30; 31.08 15:51; 31.08 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üks kord elus (5 a tagasi) lasnud nö professionaalil endale meiki teha. Valisin hea mainega salongi ja panin aja jumestuseks. Eeldasin, et meigi teeb jumestaja, tegi aga hoopis kosmeetik. Meigipõhja tegemiseks kasutas ta mingit kompaktset toodet, millega ta seda peale kandis, ei mäleta, aga seesama svamm või mis iganes ta seal oli, käis korduvalt minu näo peal ja siis jälle tootepotsikus. Kulme värvis pisikese nüri pliiatsiga. Ripsmeid tavalise tušiga ilma eri harjata. Huultele tegi kontuuri huulepliiatsiga ja siis pani huuleläiget otse selle sama aplikaatoriga, mis korgi küljes on. Eks ma, nagu tüüpiline eestlane ikka, omaette natuke imestasin, aga ei öelnud midagi, alles hiljem jõudsin järeldusele, et hügieenilisusest on selline praktika üsna kaugel. Õnneks ma bakterifoob ei ole, aga teist korda enam endal ühiskasutatava huuleläikega huuli võõbata ei lubaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen grimeerija. Mis ma oskan öelda, sama svammiga mitut klienti ei tee. See mõte tundub juba vastik. Kui on väga korralik akne, siis olen svammi ära visanud, pole isegi pesema hakkanud (mitte kliendi ees ofc). Aga üldiselt arvan, et viimseni ei saa vältida nö kokkupuuteid toodetega, mida olen kasutanud teiste klientide peal. Puudripadi näiteks, kui mul on 10 inimest teha ja võtetel neid sättida, siis mul pole kaasas 10 erinevat puudripatja. Küll aga desifitseerin pintsleid pausi ajal, kuigi jah neid ei saa nii puhtaks kui õhtul kodus sooja vee ja vastava seebiga. Siiani pole keegi kurtma tulnud, et mõne nakkuse minu käe alt saanud oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Hügieen jumestaja juures

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.