Esileht Ilu Hügieen meikari juures

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Hügieen meikari juures

Postitas:
Kägu

Kuidas sellega lood on? Osade asjadega saab kasutada meigipintsleid, mida loodetavasti iga kliendi puhul vahetatakse. Aga kuidas on lood huulepulga, huuleläike või ripsmetushiga? Neid ei saa ju kuidagi puhastada, sama hari käib huuleläike ja ripsmetushi sisse.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi huulepulka võetakse spaatliga ja pannakse paletile – seal saab ühekordse või puhastatavad huulepintsliga võtta. Aplikaatoriga huuleläiget või ka näiteks peitekreemi pannakse aplikaatoriga paletile ja sealt saab siis edasi pintsli või käsnaga võtta. Ripsmetuši puhul kasutatakse ühekordseid ripsmeharju – iga kord kui vaja ripsmetušši juurde, tuleb uus hari võtta, juba ripsmeid puutunud ripsmeharja mitte kunagi uuesti tuši sisse ei panda.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tore- ja nüüd võtame need kaubamaja ja poodide meigitestide letid, kus “seksitöölised” õhtuti oma põletikus lauge ja herpesega huuli võõpamas ja end ilusaks tegemas käivad, ja mida arrrrmastavad teismelised tüdrukud kambakesi väisata….

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tore- ja nüüd võtame need kaubamaja ja poodide meigitestide letid, kus “seksitöölised” õhtuti oma põletikus lauge ja herpesega huuli võõpamas ja end ilusaks tegemas käivad, ja mida arrrrmastavad teismelised tüdrukud kambakesi väisata….

Töötan kosmeetikapoes. Pigem värvivad ennast riiulite vahel keskealised ja isegi vanaprouad. Võiks ju juba jaksata osta küll.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tore- ja nüüd võtame need kaubamaja ja poodide meigitestide letid, kus “seksitöölised” õhtuti oma põletikus lauge ja herpesega huuli võõpamas ja end ilusaks tegemas käivad, ja mida arrrrmastavad teismelised tüdrukud kambakesi väisata….

Seda tuleks ikka kodus õpetada, et testreid näkku ei määrita.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi huulepulka võetakse spaatliga ja pannakse paletile – seal saab ühekordse või puhastatavad huulepintsliga võtta. Aplikaatoriga huuleläiget või ka näiteks peitekreemi pannakse aplikaatoriga paletile ja sealt saab siis edasi pintsli või käsnaga võtta. Ripsmetuši puhul kasutatakse ühekordseid ripsmeharju – iga kord kui vaja ripsmetušši juurde, tuleb uus hari võtta, juba ripsmeid puutunud ripsmeharja mitte kunagi uuesti tuši sisse ei panda.

Kas tõesti igal pool reaalselt ka nii tehakse? Minu professionaalse jumestaja juures käik jääb küll juba vist ligi 10 aasta taha,aga toona kohe kindlasti mingeid eraldi harjakesi ei kasutatud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ükskord vaatasin, kuidas professionaalne meikar tegi tervele suurele hulgale meiki, 5 minutit üks ja siis järgmine tooli. Ta lasi sinna pintsli peale küll mingit antiseptikut, aga ma mõtlesin, et see vist ei tee ju suurt puudripintslit päris puhtaks. Ripsmetuši jaoks olid küll väiksed eraldi harjad, ei värvinud selle originaalharjaga kedagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pintsleid ei vahetata jah välja. Nagu ka lina. Des.vahend peale ja uus klient. Juuksurid ka ei kasuta iga kord uut kammi. Puhastatakse ära ja siis kasutatakse jälle. Kodus puhastatakse neid asju veel vähem ja need on palju mustemad kui mõnes salongis. Kes pisikuid ja baktereid nii väga kardavad, siis ei peaks minema salongi.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin mõned aastad tagasi Tallinnas meigikoolitusel. Pintslid puhastati desovahendi purki kastes. Keegi küsis tihti seda desovahendit sel meetodil välja vahetate. Koolitaja tegi suured silmad selle küsimuse peale, et seda ei pea välja vahetama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, miks ei saa huulepintslit ja ripsmeharja puhastada?

Huulepulk kui ka huuleläige kantakse peale eraldi pintsliga. ka huuleläike puhul ei kasuta korralik meikar läikega kaasas olevat otsikut. Sama käib ripsmetušši kohta – täiesti on olemas eraldi ripsmeharjad; aga niisamuti võib meikar peale igat kasutust pesta tušiga kaasasolevat harja – kuigi niimoodi võib liigne vedelik tuši topsi sattuda.

Mina olen ka oma tuši ja huuleläike kaas võtnud – meikar saab siis otsustada, kas peab neid sobivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin mõned aastad tagasi Tallinnas meigikoolitusel. Pintslid puhastati desovahendi purki kastes. Keegi küsis tihti seda desovahendit sel meetodil välja vahetate. Koolitaja tegi suured silmad selle küsimuse peale, et seda ei pea välja vahetama.

no aga see on ju loogiline. Kui desovahend tapab kõik bakterid, siis peaksid ka need bakterid olema surnud, mis sinna sisse satuvad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ilus ripsmetušš.

Minu ripsmetuši kohta öeldakse tihti komplimente. Mu ripsmetuši hari on alati puhas. Selle ripsmetušiga on tõesti mugav ripsmeid värvida.

Soovitan teistelegi seda ripsmetušši. Kui proovite seda ripsmetušši, siis te ei kahetse.

 

Võtke heaks.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen küll vähe meikari juures käinud aga kasutati spaatleid, palette ja ühekordseid harjakesi. Ei näinud küll mingit võimalust, et millestki võiks nakkuse saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin mõned aastad tagasi Tallinnas meigikoolitusel. Pintslid puhastati desovahendi purki kastes. Keegi küsis tihti seda desovahendit sel meetodil välja vahetate. Koolitaja tegi suured silmad selle küsimuse peale, et seda ei pea välja vahetama.

no aga see on ju loogiline. Kui desovahend tapab kõik bakterid, siis peaksid ka need bakterid olema surnud, mis sinna sisse satuvad.

Mustus ja rasu jääb ju ikka sinna hõljuma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meik ja hügieen ei käigi kokku. Mõelge kasvõi suurtele võltsripsmetele. Ma ei taha mõeldagi, kes neis lehvikutes pesitsevad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida laibakorrastajad kasutavad? Saan aru, et oled surnud jne, aga ikkagi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meik ja hügieen ei käigi kokku. Mõelge kasvõi suurtele võltsripsmetele. Ma ei taha mõeldagi, kes neis lehvikutes pesitsevad.

Kunstripsmetele on olemas spetsiaalsed puhastusvahendid. Iseasi, kas neid kasutatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ilus ripsmetušš.

Minu ripsmetuši kohta öeldakse tihti komplimente. Mu ripsmetuši hari on alati puhas. Selle ripsmetušiga on tõesti mugav ripsmeid värvida.

Soovitan teistelegi seda ripsmetušši. Kui proovite seda ripsmetušši, siis te ei kahetse.

Võtke heaks.

Katus sõidab?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tore- ja nüüd võtame need kaubamaja ja poodide meigitestide letid, kus “seksitöölised” õhtuti oma põletikus lauge ja herpesega huuli võõpamas ja end ilusaks tegemas käivad, ja mida arrrrmastavad teismelised tüdrukud kambakesi väisata….

Töötan kosmeetikapoes. Pigem värvivad ennast riiulite vahel keskealised ja isegi vanaprouad. Võiks ju juba jaksata osta küll.

Tema ongi see keskealine proua, kes käib end poes tasuta meikimas ja lõhnastamas, aga ta tahaks, et teised seda ei teeks ja vahendid talle jätaks, et ta teiste herpest omale külge ei saaks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin mõned aastad tagasi Tallinnas meigikoolitusel. Pintslid puhastati desovahendi purki kastes. Keegi küsis tihti seda desovahendit sel meetodil välja vahetate. Koolitaja tegi suured silmad selle küsimuse peale, et seda ei pea välja vahetama.

Esimest korda kuules sellest?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no aga see on ju loogiline. Kui desovahend tapab kõik bakterid, siis peaksid ka need bakterid olema surnud, mis sinna sisse satuvad.

Mitte ükski desovahend ei tapa kõiki baktereid. Sellepärast asju keedetaksegi, see küll hävitab enamuse bakteritest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu Hügieen meikari juures