Esileht Ilu ja tervis Hügieenisidemed ei püsi paigal…:(

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Hügieenisidemed ei püsi paigal…:(

Postitas:
Kägu

Umbes 5a tagasi kasutasin Libresse hügieenisidemeid, kuna nendel olid parimad tiivaksed(läksid allapoole pikemalt kinni) ja side püsis ilusti paigal…aga siis tehti uued laiemad tiivakesed, mis olid altpoolt kühemad, umbes nagu always omad ja enam ei kasutanud neid. Leidsin Vuokkoset sidemed, millel on kitsamad kuid pikemad tiivad, mis hoiavad alt ilusti..või kas ikka hoiavad? Nimelt tulevad tiivakesed koguaeg lahti ja side läheb seega paigast, kuigi on ka pealtpoolt ju püksikute külge kleebitud…
Päevade ajal kannan kõige tavalisemakd brief tüüpi aluspükse ja tundub et tänapäeva sidemed ei olegi nende jaoks mõeldud…tiivad on kõigil nii laiaks tehtud(4 kinnituskohta vms) ja ma ei kujuta ette kuhu need püksikutes mahuksid, sest kitsamad tiivad mahuvad minul ilusti tagasikeerama enne kui püksikud eest ja tagantpoolt laiemaks lähevad…

Milliseid püksikuid ja milliseid sidemeid ma peaksin kasutama et need tõesti paigal püsikd? Jube tüütu on kui tiivakesed koguaeg ära kortsuvad ja hõõruma hakkavad ning side paigalt nihkub 🙁

Varem ma kasutasin tampooni, kui nüüd ei julge enam kasutada, sest mul on spiraal ja arst ei soovitanud, kuna võib niitidesse jääda ja kogemata välja tõmmata spiraali või paigast ära.

See EI OLE libateema, nagu perekoolis on nõmedaid teemasid kutsuma hakatud..Olen küll täiskasvanud naine, kahe lapse ema, kuid siiski on selline jabur probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Hügieenisidemed ei püsi paigal…:(

Mina kasutan ainult allwayse. Muu kraam ei kõlba ju kuskile kui vähegi verd tuleb.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

spiraal, 8 aasta jookseb, olen kogu selle aja tampoone kasutanud ja erinevaid sorte. Kõik kindlalt paigas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No mul tuleb ikka päris normaalselt verd ja vuokkoset ei ole iial alt vedanud, kui vaid jah see paigalt nihkumise asi….samuti libresse ei vedanud alt…
Asi on hetkel sideme paigal püsimises, mitte selles milline side kui palju ja kui hästi imab 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]spiraal, 8 aasta jookseb, olen kogu selle aja tampoone kasutanud ja erinevaid sorte. Kõik kindlalt paigas.[/tsitaat]

Mis sellise kommentaari mõte on?
Küsitakse sidemete kohta ju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina kasutan ainult allwayse. Muu kraam ei kõlba ju kuskile kui vähegi verd tuleb. [/tsitaat]
Sama siin. Ühte tüüpi \”tavalised\” alwaysid, need paksemad ja tiivakesteta. Kahjuks pole neid üldse igal pool saada: marketitest ainult prismades. Apteekides pole ka neid kunagi. Miks ometi neid müüki ei võeta, kas sellepärast, et need on kõige odavamad?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis kusradima sõna – püksikud??? Vuokkoset on ju jama! Ikka ostkes vaadake kvliteeti!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mis kusradima sõna – püksikud??? Vuokkoset on ju jama! Ikka ostkes vaadake kvliteeti![/tsitaat]

Ok ALUSPÜKSID! Püksikud peaksid minuarust täiesti legaalne sõna olema 😀

Aga ma kirjutasin ju miks Vuokkoseti kasutan, sest nende tiivakesed saan ilusti alla keerata…teistel sidemetel on tehtud need tiivad topeltlaiaks ja minu aluspükste kitsale osale need ära ei mahu….Milliseid püks te kannate, kuhu need ära mahuvad??? Need ju pea sama pikad tiivakesed kui side ja mul lähevad püksid enne laeimaks eest ja tagant, ning tiivad ei saa niimodi korralikult kinnituda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis sellise kommentaari mõte on?
Küsitakse sidemete kohta ju.[/tsitaat]

selle mõte oli, et teemaalgataja kirjutas, et ei julge tampoone kasutada, kuna on spiraal. Loe tekst uuesti läbi!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kasutan Libresse hügieensidemeid juba 4 aastat, ei liigu nad kuskile paigast, täitsa ilusti püsivad paigal. Ei ole kunagi täheldanud, et nende tiivakeste laius-pikkus eriti loeb. Varasemalt olen ka Always kasutanud, ka samamoodi püsisid paigal.
Päevade ajal kasutan tavaliseid aluspükse, erinevast materjalist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naturelle sidemed on väga head (erkrohelises pakis) soovitan proovida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

oleneb ehk trussikute materjalist, siidisemate puhul kipuvad kõik aja peale ära libisema. ise olen tähele pannud, et tiibade puhul siis libresse pluss öösidemed on parimad, nendel on laiemad tiivad ja püsivad paremini paigal..

0
0
Please wait...

Postitas:
lootusekiir

Spiraaliga tohib küll tampoone kasutada. Rumal arst sul. Olen ka 8a spiraali-tampooni kasutaja olnud ja ei ole probleeme olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milline arst ütles, et tampooni ei saa kasutada spiraali puhul??? Täitsa jabur jutt. Sellel arstil ära lase enam spiraali paigaldada. Aga mulle meeldivad Vuokkoset sellepärast, et need on kõige naturaalsemad neist supermarketite sidemetest. Allways on nii räige keemia, et seda peaksid küll kõik vältima. Varem või hiljem on seen või põletik platsis, kui ikka neid pikalt kasutada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

selle mõte oli, et teemaalgataja kirjutas, et ei julge tampoone kasutada, kuna on spiraal. Loe tekst uuesti läbi![/tsitaat]

Loen jälle uuesti ja uuesti teemaalgataja teksti, aga jutt käib ikkagi hügieenisidemetest ning nende tiivakeste suurusest-laiusest. See, et ta kunagi oli tampoone kasutanud ning ka tema arst seda ei soovitanud, oli ainult tal kõrvalmärkuseks (see, kas tegelikult spiraaliga tohib või ei tohi tampooni kasutada, ei puutu otseselt antud küsimusse). See on juba teine teema.
Küsib ta ju ikkagi erinevate hügieenisidemete kohta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kasutan juba aastaid Libresse Invisible Super Fit sidemeid. Ja päevade ajal ei kanna ma enamasti tavalisi püksikuid, vaid hästi ümber istuvaid ja hea venivusega pükse. Nendega ei nihku ükski side kusagile.

http://www.tovaria.ru/upload/resize_cache/iblock/023/350_350_1/%20Libresse%20Invisible%20Goodnight%20rvefcd%20bietfqh%207ve.jpg

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loen jälle uuesti ja uuesti teemaalgataja teksti, aga jutt käib ikkagi hügieenisidemetest ning nende tiivakeste suurusest-laiusest. See, et ta kunagi oli tampoone kasutanud ning ka tema arst seda ei soovitanud, oli ainult tal kõrvalmärkuseks (see, kas tegelikult spiraaliga tohib või ei tohi tampooni kasutada, ei puutu otseselt antud küsimusse). See on juba teine teema.
Küsib ta ju ikkagi erinevate hügieenisidemete kohta.[/tsitaat] loll, aga järjekindel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

äkki proovid kahepoolset teipi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutasin ka varem libresse ja püsis ideaalselt paigal, sest nägi välja selline nagu esimesel pildil tiivad: http://www.akva.ru/news/21072009.htm

Kuid siis tehti uuendus ja tiivad muudeti ja enam ei suutnud neid oma pükstesse korralikult kinnitada..ei mahtunud lihtsalt need tiivad… Nagu seal kõrval NEW pildil…

Hetkel on mulle teadaolevalt vana tiivakujuga ainult Vuokkoset..Naturellal on ka laiad tiivad…..Seega kasutangi neid, aga need vist ei kleebi hästi.

Kasutan puuvillast aluspesu päevade ajal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina kasutan juba aastaid Libresse Invisible Super Fit sidemeid. Ja päevade ajal ei kanna ma enamasti tavalisi püksikuid, vaid hästi ümber istuvaid ja hea venivusega pükse. Nendega ei nihku ükski side kusagile.

http://www.tovaria.ru/upload/resize_cache/iblock/023/350_350_1/%20Libresse%20Invisible%20Goodnight%20rvefcd%20bietfqh%207ve.jpg%5B/tsitaat%5Dneed on nagu mähkmed, liiga pikad!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen kogu aeg kasutanud ainult Always sidemeid. Muid sidemeid kasutasin siis, kui päevad üldse hakkasid ja sai proovitud erinevaid. Ühesõnaga 15 aastat vähemalt kasutanud Alwayse. Tampoone kasutan üliharva.
Ei ole mingit probleemi sideme nihkumisega. Hetkel kasutusel Normal Plussid. Aluspüksteks on mul päevade ajal alati tumedat värvi tavalised puuvillased aluspüksid ja ühed hipsteri-tüüpi aluspüksid. Aluspüksid on alati hästi liibuvad. Kõik tiivakesed mahuvad ilusti ümber pükste. Aga äkki mingi erinevus ka kehaehitusel. Ma selline keskmise kehaehitusega ja numbrit 38-40 kannan. Kui väga minialuspüksid nr 34-36 jalas oleks, ehk tõesti tiivad liiga laiad.
Mul muidugi suhteliselt väike veritsus pärast kahe lapse sünnitust. Spiraale pole ja tablette ka ei söö. Kunagi noorena oli ka probleem just öösiti. Siis ikka tuli korralikult verd ja nii mõnigi kord side liikus paigast ja voodilinad määritud. Siis ema andis hea soovituse, et tõmbaksin tema kummipüksid veel aluspükstele peale. See hoidis aluspüksid ja sideme ilusti paigal. Nii mul olidki kummipüksid ööseks. Siis olid muidugi 90ndad ka ja tiibadega sidemeid vist alguses polnudki. Enam pole ammu sellist probleemi olnud.

Üks siin väitis, et Alwaysid on keemia ja tekitavad seent kõigil. Mina ei tea sellest midagi. Ju siis on minu organism selle keemiaga harjunud ja mingeid seeni mul küll ei esine. Viimati oli seen antibiootikumidest ja see on täiesti tavaline kõrvalmõju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis spiraal teil on, et päevad on. Mul pandi 3 juuni hormoonspiraal ja päevade ajal ainult õrnalt määrib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mis spiraal teil on, et päevad on. Mul pandi 3 juuni hormoonspiraal ja päevade ajal ainult õrnalt määrib.[/tsitaat]??? Kas on väga palju variante?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
lootusekiir

[tsitaat]Mis spiraal teil on, et päevad on. Mul pandi 3 juuni hormoonspiraal ja päevade ajal ainult õrnalt määrib.[/tsitaat]
Nii rumal ei saa ju olla??

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Milline arst ütles, et tampooni ei saa kasutada spiraali puhul??? Täitsa jabur jutt. Sellel arstil ära lase enam spiraali paigaldada. Aga mulle meeldivad Vuokkoset sellepärast, et need on kõige naturaalsemad neist supermarketite sidemetest. Allways on nii räige keemia, et seda peaksid küll kõik vältima. Varem või hiljem on seen või põletik platsis, kui ikka neid pikalt kasutada.[/tsitaat]
Mirena infolehelt:

Kas võite kasutada tampoone?

Soovitatav on kasutada hügieenisidemeid. Kui kasuta te tampoone, tuleb neid ettevaatlikult vahetada, et mitte tõmmata Mirena eemaldusniitidest.

Seega, miks jabur jutt? Jabur on hoopis mitte teada, et tampoon võib spiraali paigast lükata. Ja arsti hoiatamise pärast lolliks ja asjatundmatuks tembeldada on veel jaburam.

Mul on olnud kolm korda spiraal. Viimasel korral juhtus niimoodi, et tampooni paigaldades lükkasin spiraali emakaõõnsusesse. Välja võeti see narkoosis, kuna muudmoodi ei olnud spiraali võimalik leida ja eemaldada. Ei olnud kuigi meeldiv kogemus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mis spiraal teil on, et päevad on. Mul pandi 3 juuni hormoonspiraal ja päevade ajal ainult õrnalt määrib.[/tsitaat]

Tasa mingi päevadevaba Mirena kummardaja siia sattnud…Halloo!! Kõik ei pane Mirenat, mõni paneb vaskspiraali….selleks on erinevaid põhjuseid miks!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tasa mingi päevadevaba Mirena kummardaja siia sattnud…Halloo!! Kõik ei pane Mirenat, mõni paneb vaskspiraali….selleks on erinevaid põhjuseid miks![/tsitaat]Asi pole ilmselt selles, et ta praegu enda vahendit nii väga kiidaks, vaid selles, et ta arvab, et spiraale on palju erinevaid sorte ja et igaühel neist on erinevad kõrvaltoimed.

0
0
Please wait...

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Esileht Ilu ja tervis Hügieenisidemed ei püsi paigal…:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.