Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hügieenisidemed

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Hügieenisidemed

Postitas:

Pole olnud kunagi sidemete fänn, aga nüüd sünnitama minnes ei saa nendest üle ega ümber. Seega uuringi maad millised mis firma omad on kõige parema. Tean, et peaks varuma öö omasid. Tänan ette juba vastuste eest:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 14:59; 19.01 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libresse Good Night.
Mingil juhul ära võta Alwaysi. Kilekad ja jätavad jubedalt ummuksisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allwayse ei soovitata ja ise ka neid ei taha kasutada.

Minul olid kaasas haiglas libressed ja jäin nendega väga rahule.

Haigla poolt antavatest kasutasin hetkeks vaid ühte ja selle vere koguse juures, mis minul tuli peale sünnitust mõned tunnid hiljem, ei jõudnud need küll midagi imada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal ka 1 pk Libresse Good Nighte, suurema verejooksu korral. Mis pärast seda kasutan, eks siis paistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära unsta ka kaasa vötte intiim pesuvahentit seda sul läheb ka seal vaja:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldisid sünnitusjärgselt Molimedi suured sidemed koos ühekordsete võrkpükstega (saab apteegist tükikaupa osta), järgmine päev oli veritsus juba väiksem ja sai hakkama Libressedega – päeval tavaline pikem side, öösel Good night. Kuna oli lahkliharebend, tuli ennast peale igat tualetiskäiku pesta ja siis sai juba uus side ka pandud. Veritsus sünnitusjärgselt on väga individuaalne ja kunagi keegi siin foorumis kirjutas, et oli kasutanud lausa täiskasvanute püksmähkmeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära unsta ka kaasa vötte intiim pesuvahentit seda sul läheb ka seal vaja:)[/tsitaat]

milleks see? kaks last sünnitanud ja tavaline puhas vesi on parim. eriti du¨i all on kõige mugavam pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära unsta ka kaasa vötte intiim pesuvahentit seda sul läheb ka seal vaja:)[/tsitaat]

Tõesti, milleks? Kui on õmblused, on puhas vesi parim hooldusvahend.

Sidemetest aga kiidan samuti Libresse ööomi. Esimesteks päevadeks olin varunud ka TENA sidemeid, aga mul ei olnud sünnitusjärgne verejooks üldse nii suur, et neid vaja oleks läinud. Lisaks olid TENAd liiga suured, katsid pool tagumikku ära ja suvel, kui sünnitasin, oli ikka päris hull sellise paksu polstriga. Nii et tavaline ööside, mida iga paari tunni tagant vahetada, oli parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui palju neid kaasa peaks võtma kas ühest pakist kus on 10tk sees piisab?Haiglas ju peaks ka muidu olema apteegid kus saab juurde muretseda neid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 14:59; 19.01 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain haiglast neid nii palju, et pistsin veel paar tükki kotti ja võtsin koju kaasa (head paksud). Rääkimata siis sellest, et puudu oleks tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldivad Naturella omad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu lemmikud on ka Naturellad. Ostsin 1 pk öö omasid (muidu pole neid kasutanud) ja paar pakki normal (need on küll head)
Libresse night ostsin ka paki.
Eelmine kord peale sünnitust järgmisel päeval kasutasin juba Libressesid. Need haigla omad on nii vastikud, liiga suured ja paksud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ühe paki Tena Ladyt (see siis esimesteks päevadeks) ja lisaks Mothercare’ist suure paki, mille nimi on Maternity Towels. Pakis on 48 sidet ja kui ma ei eksi, maksis 7.99. Nii et odav. Samamoodi on Mothercare’is rinnahoidjapadjakeste maksipakid väga soodsalt. Materjal näib ihusõbralik.

Pesema peab pärast sünnitust kindlasti puhta, jahedamapoolse veega. Vahendit ära kasuta.

Ise olen sünnitanud kolm korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin kuni 1,5päeva haigla poolt antud suuri sidemeid,sest verd tuli ikka palju peale viimast sünnitust.Edasi always öö omi.Vahetasin iga paari tunni tagant.Esimestega oli veritsus väiksem ja sain juba hommikul(lapsed sündisid vastu ööd) haigla omad tavasidemete vastu välja vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hügieenisidemed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.