Esileht Ajaviite- ja muud jutud Huilgav ja krääksuv Joel Ostrat.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Huilgav ja krääksuv Joel Ostrat.

Postitas:
Kägu

Jumal küll. Kui vana ta on? :/

+31
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ta on 38.

+10
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta on 38.

Tegelt?

+11
-12
Please wait...
Postitas:
Kägu

Uskumatu. Käitub nagu meeleheitel või “olen enda arvates nii cool” teismeline. Ei suuda seda Duublit vaadata, kui see naerukajakas seal suu lahti teeb.

+44
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Duublit ei vaata aga juba sealt kokasaatest on väga ebameeldiv mulje jäänud.

+31
-13
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on seda Ostrat vaadates oksemaik suus. Tüüp esineb üritab olla “cool” ja lahe

Vahetan kohe kanalit

+28
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga kui ta on 38, siis ta tõesti näeb hea välja. oleks pakkunud nii 30-alguses

+22
-13
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta ongi selline energiline ja aktiivne. No las ta siis olla. Tubli mees, elus palju saavutanud.

+37
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kui ta on 38, siis ta tõesti näeb hea välja. oleks pakkunud nii 30-alguses

Mina küll mitte, täitsa eakohane näeb välja.

+15
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest näeb ta ka täiesti oma eale vastav välja.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on ta viimasel ajal isegi maha rahunenud. Või olen ma lihtsalt ära harjunud 😀 Samas ma seda ta resto saadet enam ei vaata ka, aga kui see tuli, siis oli minu jaoks ka ebameeldiv ta kekutav ja uhkeldav olek tal.

+19
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest näeb ta ka täiesti oma eale vastav välja.

Ei saa ka aru, miks mõni teda nooremaks peab. Suured vaod on näos, samahästi võiks ka 40+ pakkuda.

+16
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jarek Kasar on tore

+20
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õie aeti Tartust saatesse kohale ja nii väike eetriaeg 😮😮

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jarek Kasar on tore

Jarek ja Joel olid klassivennad.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jarek Kasar on tore

Jarek ja Joel olid klassivennad.

Ma tunnen veel mitmeid nende klassivendi.
Kasar on ikkagi tore 🙂

+16
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta on 38. Mulle meeldib tema kokasaade ja Duublis meeldib ka. Duublit otseselt ei vaata, aga tihti mängib taustal ja just viimasel nädalal olen vaatama jäänud. Ainus kord kui tõesti oli rõve ja kanalit vahetasin, oli siis kui Timmer juhtis ja koos Salleri ja veel mingite tüüpidega seda ohmut “koshiir kontrolli” peret mõnitasid. Jah, see pere oli uskumatu ja see teema oli jabur ja isegi ebanormaalne minu jaoks. Aga et istume nüüd kõik maha irvitama inimeste üle, kes ilmselgelt on niigi “lost” omadega ja kellel ka kooliealine laps kodus, kelle klassikaaslased sealt veel indu juurde saavad. Vot see ajas südame pahaks tõesti.

+26
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ongi selline positiivne ja energiline inimene. Tavaelus täpselt samasugune.

+11
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pommiähvarduse laul 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=LSF7CSsOOAE

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Duublit ei vaata aga juba sealt kokasaatest on väga ebameeldiv mulje jäänud.

Ju siis maitsed erinevad .Mulle küll ta kokasaade meeldib?

+7
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures ta meenutab natuke Arnold Oksmaad!

+16
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks saatejuht peabki elav, elurõõmus ja energiast pakatav olema. Joelile sobib see roll väga hästi. Vaatan tema Õhtusöögi saadet ja mulle väga meeldib, ta ei jäta üldse ülbet muljet, täitsa muhe ja humoorikas on. Õhtu saadet ei vaata ja seda, kuidas ta seal esines, ei oska kommenteerida.

+19
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks saatejuht peabki elav, elurõõmus ja energiast pakatav olema. Joelile sobib see roll väga hästi. Vaatan tema Õhtusöögi saadet ja mulle väga meeldib, ta ei jäta üldse ülbet muljet, täitsa muhe ja humoorikas on. Õhtu saadet ei vaata ja seda, kuidas ta seal esines, ei oska kommenteerida.

Õhtusöögi saates mõjubki ta palju loomulikumalt. Duublis tundub see kõik nii punnitatud ja üle võlli. Peale selle on lausa häiriv vaadata, kuidas ta ei suuda ära oodata, millal jälle tema kord rääkida on. Niheleb ja teeb nägusid nagu väike laps 😀

+17
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

õhtusöögis ok, duublis hakkab ta hääl vastu

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehed ja edevus ei ole kunagi hea kombo olnud

+19
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea jah, päris korralik üleküllastumine tõesti juba temast. Vahetad kanalit ja oppaa – jälle tema kuskil telemängus või -saates platsis! Aga no samas arusaadav ka – restodes ei käida, kuskilt on vaja raha kokku ajada.

Suur staarkokk, aga need tema kaubanduses müüdavad valmistoidud (pastad) ei kõlba küll kuskile. Ei ole toidu suhtes väga pirtsakas, kuid see vesine, maitsetu nuudlilurr, mis sealt pastakarbist vastu vaatas – never again 🙂

+21
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

See suure häälega naerma purskamine on üle võlli, aga ju ta ongi ka kaamera ees vaba ja pidurdamatu nagu tavaelus.

Minu arust teeb seda Gordon Ramsayt järgi, aga koopia ei ole kunagi enam see.

+12
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea jah, päris korralik üleküllastumine tõesti juba temast. Vahetad kanalit ja oppaa – jälle tema kuskil telemängus või -saates platsis! Aga no samas arusaadav ka – restodes ei käida, kuskilt on vaja raha kokku ajada.

Suur staarkokk, aga need tema kaubanduses müüdavad valmistoidud (pastad) ei kõlba küll kuskile. Ei ole toidu suhtes väga pirtsakas, kuid see vesine, maitsetu nuudlilurr, mis sealt pastakarbist vastu vaatas – never again 🙂

Sama siin vahetasin kanalit jälle see Ostrat irwitab vastu. Ei tea kas kanalil mingid lepingud mingi teatud tegelasega, et kui vaja kuksile mängu vms minna, siis Ostrat kohe olemas. Kunagi oli Lepland ja Toome pm igas saates nüüd Ostrat

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin vahetasin kanalit jälle see Ostrat irwitab vastu. Ei tea kas kanalil mingid lepingud mingi teatud tegelasega, et kui vaja kuksile mängu vms minna, siis Ostrat kohe olemas. Kunagi oli Lepland ja Toome pm igas saates nüüd Ostrat

Kõigil telekanalitel on ju “oma ” artistid.Ma ei tea kas nad selle eest raha ka saavad või makstakse neile tasuta reklaamiga  või kuidas see neil käib

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle just meeldib, et ta selline energiapomm on.. ongi tore vaheldus, muidu kõik saatejuhid nagu oleks matustel.

+7
-16
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Huilgav ja krääksuv Joel Ostrat.