Esileht Ilu ja tervis Hula Hoop

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Hula Hoop

Postitas:

Kas keegi on hiljuti kuskil Tallinnas müügil näinud seda rasket mummudega hularõngast? Netist küll leidsin , kuid seal ikka väga kallid.
Sirvisin googles neid teemasid hulatamise kohta, kuid seal küll väga vähe juttu, kas kellelgi sellest tõesti kasu ka olnud? Jutt on müügiportaalides muidugi ilus, et kahe nädala jooksul teha iga päev 10 minutit, et näha juba tulemusi, ise küll kahtlen, kas nii vähese vaevaga on see võimalik. Kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 12:09; 02.04 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile just ostsin Tartu Rimist sellise juppideks kokkukäiva ja magnetnuppudega hularõnga. Maksis alla 10 euri(8 ringis). Ära ei lagunenud ühe päevaga,aga sinikad sain küll…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raske see on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 12:09; 02.04 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustika keskuses müüb keegi, ma nüüd ei tea kas äkki oli mõni spordipood? Endal ka plaan soetada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas just käisin nädalavahetusel ja küll ei leidnud:(. Lisaks otsisin Prismast, Selverist, Rademarist, Sportlandist. Igalpool vaid mingid haledad kerged lastekad. Tahan 1,6 kg kaaluvat.
Tean, et kaupsis on, aga jube kallis. Tellin vist siiski siit:
http://www.lerson.ee/?ln=ee&pid=39

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas ülemiste rimis nägin nädalake tagasi, ja lasnamäe centrumi rimis ka oli. Maksis alla 10 euri.

Mina olen nüüdseks 2 ja pool nädalat keerutanud iga päev vähemalt 15 minutit, mõõtsin ümbermõõdu ka keskkohast ja uuesti mõõdan kui kuu aega teinud olen. Lisaks teen erinevaid kõhulihaste harjutusi ka. Annan siis siin ka teada, kuidas tulemused on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sellesse väga ei usuks:( Ma tegin sellesama mummudega rõngaga iga päev tund aega ja kahe nädalaga mitte üks sentimeeter ei läinud vähemaks. ehk ma olen imelik ja teistel läheb paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=21194668 siin palju erinevaid,järele saab neile minna Mustika keskusesse. Ise ka plaanin osta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sõpruse Rimis täna oli.
Täitsa õudne relv ikka, katsusin korra – ei aitäh, ma parem söön vähem ja teen oma kõhu- ja kerelihaseid edasi 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 15:27; 06.04 15:29;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma sellesse väga ei usuks:( Ma tegin sellesama mummudega rõngaga iga päev tund aega ja kahe nädalaga mitte üks sentimeeter ei läinud vähemaks. ehk ma olen imelik ja teistel läheb paremini.[/tsitaat]

äkki sa oled lihtsalt peenike juba keskelt?
ma võtsin hiljuti 10 kg alla (ca 3 kuu jooksul), aga vööümbermõõt vähenes selle käigus vaid sentimeetri-kahe jagu. st kogu rasv oli asunud mujal (kõht allpool vööd, tagumik, reied).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 15:27; 06.04 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ei ole oluline, et see rõngas oleks just raske ja mummudega. Tavaline plastmassist rõngas on võibolla isegi parem, sest sinikaid ei tekita. Ja keha liigutama pead rõnga keerlema panemiseks ju umbes samamoodi. Kergemat rõngast on võibolla ainult raskem hoida maha kukkumast. Ise olen vana plastmassist rõngast keerutanud nüüd mõne nädala jooksul vähemalt viis minutit päevas, rohkem igakord ei viitsi. Ei oska öelda, kas sellest on kasu olnud. Ma käin nagunii trennis 4-5 korda nädalas. Suveks võtan tavaliselt paar kilogrammi alla ja keskkoht väheneb ka paar sentimeetrit, loodetavasti see kevad samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda riistapuud vaadates ja selle kohta lugedes mõtlen, et kuidas see võib mõjuda siseelunditele? Ma vist küll ei julgeks sellisel tugeval asjal oma neere mudida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimases tervis+-is vist oli kommentaar ühe tegija poolt, ta tegi trenni lisaks + toitumine ja tulemusi oli, alustas nii, et sidus endale vist mingi salli ümber kõhu et valus poleks, aga mainis, et kõhulihaseid ja vaagnapõhjalihaseid treenis küll… aga ta tegi ikka 20 min või rohkem korraga.
ise arvan, et vb ümbermõõt ei pruugi väheneda, aga lihased peaksid küll rasva alt välja tulema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin ka selle. kaalub 1,2kg. algul on kohutavalt valus. nii valus et järgmine päev ei saa tehagi. peab taastuma. sinikad tulevad. üle 30korra ma ei suutnudki keerutada.
aga hämmastav on see et sellega harjub ära. ei ole enam valus, ei tule enam sinikaid. nüüd, ma võiks vabalt pool tundi ka keerutada. eks ma vaatangi mõnd saadet ja siis teleka ees keerutan. mõtlen juba et ehk oleks raskemat rõngast vaja, nagu enam ei tunnegi teist. oma arust on mul tekkinud vöökoht. mõõtnud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Hula Hoop

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.