Esileht Pereelu ja suhted Hull on öösel ennast välja elanud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Hull on öösel ennast välja elanud

Postitas:
Kägu

Vaesekesele ei anna tema riista hale seisukord rahu, mitu tundi keset ööd on perekoolist vanu teemasid välja kaevanud ja oma naistevastast frustratsiooni tekstisse valanud 😀 😀 peab ikka valu olema… Ingoreerige või miinustage, temaga jutlemine ainult innustab sellise luulusid. On ammu teada ja siingi iga päev kogeda, et virtuaalsuhtlus ja portaalid tõmbavad ligi psüühikahäirega inimesi.

+10
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, eks siin anonüümsena on seda lihtne teha. Selge ju, et kõigi nende teemade tõstmise taga on üks ja seesama inimene.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naistevastast frustratsiooni

Kuidas sa muidu armukestesse suhtud? Ise jälestan, mida naine on valmis naisele tegema või ütlema. Peab ikka auguvalu olema, et mehe jutuga kaasa minna. Peab ikka haiglane tahtmine olema teise naise sisimusega määrdunud olla. Ja raha pärast oma keha müüa. Eks ole ka naised, kelle üle saab nii naerda kui märkusi teha!

+3
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

See targutab siin ööpäev läbi, vist on vaba aega palju käes.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd lööb lillkapsamutt kampa.

Armeenia Raadio küsib: Mitu hullu mahub Perekooli?

+4
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb advokaat võtta, otsib selle inimese üles kes neid teemasid vorbid ja halvustab. Esitab nõude kirja ja las siis inimene selgitab miks ta seda teeb. Ega muidu ta ei lõpetagi.

0
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd lööb lillkapsamutt kampa.

Mulle on tähtis vastuvõttudel käimine, kätlemine ja kiidusõnad tehtud töö eest! Preemia, kaart, lillesülem. Kõik on teadlikud ja see kes mädaneda tahab, mädaneb nagunii.

+2
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb advokaat võtta, otsib selle inimese üles kes neid teemasid vorbid ja halvustab. Esitab nõude kirja ja las siis inimene selgitab miks ta seda teeb. Ega muidu ta ei lõpetagi.

Kes halvustab ja keda? Ava seda auku natukene. Ülikoolis oled käinud? Lõputöid oled kaitsnud? Seal ju ka pead väitlema ja esitama enda kaitseks teadust.

Advokaat ja advokaat, lõpeta ja hakka enda elu eest ise  juba vastutama. Miks suukorv advokaat peab sinu eest kõnelema.

+3
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes halvustab ja keda? Ava seda auku natukene. Ülikoolis oled käinud? Lõputöid oled kaitsnud? Seal ju ka pead väitlema ja esitama enda kaitseks teadust.

Advokaat ja advokaat, lõpeta ja hakka enda elu eest ise juba vastutama. Miks suukorv advokaat peab sinu eest kõnelema.

Eks tuleb sellel proual, kes selle teema tegi, selgitada kohtus miks ta mehe genitaalidest sedasi arvab ja kus see naiste vastane frustratsioon siis väljendub. Kui inimene korrutab siin pidevalt mingit naiste vihkamist mida ta ei ole siin ühegi konkreetse viitega suutnud tõestada, siis las tõestab kohtus. Kui tal ei olegi midagi öelda, siis tehku oma suurte rikkuste juures oma rahakott lahti ja maksku see laim kinni. See ei ole nagu normaalne kui üks proua ei mahu enam perekooli ära, sest ta peab seda enda omaks. Pealegi vanemaid teemasid lugedes otsib ta mind teiste kasutajate seast, kuigi ma pole perekoolis olnudki. Tõestagu siis ära kõik need väited nagu mina salaja käiks siin kommenteerimas ja naisi vihkamas nagu ta väidab. Mingi OT OT OT’itamine käib. Ma arvan et advokaati võttes ei jää ma kuidagi kahjumisse, sest ma pole neid kommentaare perekooli kirjutanud. Aga tema väidab nagu oleks.

+3
-12
Please wait...
Postitas:
Kägu

kui pappi on otsi sarve robi üles. saad oma raha eest teada kui rumal oled

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi OT OT OT’itamine käib. Ma arvan et advokaati võttes ei jää ma kuidagi kahjumisse, sest ma pole neid kommentaare perekooli kirjutanud. Aga tema väidab nagu oleks.

Miks sa siis ennast tunned puudutatuna, kui pole neid komme kirjutanud. Sel juhul ta leiab kellegi teise ja ei saagi sinu peale sattuda.

Ma mehena sportlikust huvist jään ootama kas või mis asjast saab.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Midagi ei saa, keegi kedagi kuhugi ei kaeba, aga mõistlikumad kasutajad lahkuvad siit riburadapidi, sest seda ühe või kahe kompleksides märatseja toodetud paska ei suuda täie mõistusega inimene kuigi kaua lugeda.

+8
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa siis ennast tunned puudutatuna, kui pole neid komme kirjutanud.

Kes ennast siin siis halvustatuna tunnevad? Kas nemad, kes ei tea jälle millestki midagi.

Keha müümine normaalne tegevus?  Ei tea, mis naba all toimub, normaalne?

Mis siin advokaatidega vehelda. Õigeksmõistetu saadab ise teisi p….se. Hästi normaalne elu.

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Midagi ei saa, keegi kedagi kuhugi ei kaeba, aga mõistlikumad kasutajad lahkuvad siit riburadapidi, sest seda ühe või kahe kompleksides märatseja toodetud paska ei suuda täie mõistusega inimene kuigi kaua lugeda.

Sina statistikaamet, palju täna oli külastajaid ja palju kommenteerijaid. Ole mõistlik ja lahku siis, mis sellest siis on!?

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Naistevaenajatel on üheülbaline vaade, kitsas seisukoht pereelu teemadele üldse. Vaielda temafa ei saa, korrutab nagu rikkus plaat alati. Kuid sellega olen nõus, et naine on naisele nagu hunt. Ka selliseid on nii siin, kui reaalis küllaga. Soludaarsus null, eespool oli üks komm.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellise inetu sõnumi saatja peab ennast mõistlikuks. Ma ei saa aru, keda ta sõimab?  Kus tekstis on küll need väljaheited, mida see “mõistlik” inime kaua lugeda ei suuda?

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellise inetu sõnumi saatja peab ennast mõistlikuks. Ma ei saa aru, keda ta sõimab?  Kus tekstis on küll need väljaheited, mida see “mõistlik” inime kaua lugeda ei suuda?

Bipolaarne?

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jääb selgusetuks kes need mõistlikumad on, kas need kes kiidavad sind? Või ootad arvamuse paljusust kui sa ise suhtud sellesse väga halvasti ja tahadki üksi siin olla? Sinu ropendamine on labane ja igav, nii vana inimene käitub teistega nagu varateismeline.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jääb selgusetuks kes need mõistlikumad on, kas need kes kiidavad sind? Või ootad arvamuse paljusust kui sa ise suhtud sellesse väga halvasti ja tahadki üksi siin olla? Sinu ropendamine on labane ja igav, nii vana inimene käitub teistega nagu varateismeline.

Kustkohast sa kommenteerija vanust näed?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kustkohast sa kommenteerija vanust näed?

See proua on ise kirjutanud oma vanusest siia mitmetel kordadel. 99% perekooli kasutajatest ei kirjuta ühtegi roppsõna ja see 1% ehk see sama proua teistmoodi suhelda ei oskagi. Seda mitte ainult pereelu all vaid ka mujal. Pole keeruline teda ära tunda.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

See proua on ise kirjutanud oma vanusest siia mitmetel kordadel. 99% perekooli kasutajatest ei kirjuta ühtegi roppsõna ja see 1% ehk see sama proua teistmoodi suhelda ei oskagi. Seda mitte ainult pereelu all vaid ka mujal. Pole keeruline teda ära tunda.

Mina olen roppe sõnu kasutanud, aga seda teemat küll teinud pole.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen roppe sõnu kasutanud, aga seda teemat küll teinud pole.

Ma ei tea kes oled sina.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kes oled sina.

See, keda sa igalpool süüdistad.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kes oled sina.

See, keda sa igalpool süüdistad.

???? Kas sind on siis kaks isikut?

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind on üks. Siin on teisi inimesi ka. Sinu probleem on selles, et oled isikutuvastusega metsas. Võtsid endale midagi pähe, aga see on vale. Lõpeta oma jauramine, teed ennast lolliks.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind on üks. Siin on teisi inimesi ka. Sinu probleem on selles, et oled isikutuvastusega metsas. Võtsid endale midagi pähe, aga see on vale. Lõpeta oma jauramine, teed ennast lolliks.

Kes need teised siis on? Või miks üldse sellest räägid kui sina ei ole see isik? See ei puutu kuidagi sinusse ja ei peaks olema üldse kuidagi ka huvitav. Ometi oled siin ja räägid täpselt sama juttu mida see proua räägib. Jube on see kui anda ametlik käik, siis peab ise ka kohtusse tulema ja sind seal siis vaatama ja kuulama mida sul seal öelda on, see oleks nii vastik. Siis sa vabandad seal ja mida ma siis pean ütlema, andeks andma? Perekoolis oled tähtsust täis ja siis korraga möö möö möö

0
-4
Please wait...
Postitas:

Kes need teised siis on? Või miks üldse sellest räägid kui sina ei ole see isik? See ei puutu kuidagi sinusse ja ei peaks olema üldse kuidagi ka huvitav. Ometi oled siin ja räägid täpselt sama juttu mida see proua räägib. Jube on see kui anda ametlik käik, siis peab ise ka kohtusse tulema ja sind seal siis vaatama ja kuulama mida sul seal öelda on, see oleks nii vastik. Siis sa vabandad seal ja mida ma siis pean ütlema, andeks andma? Perekoolis oled tähtsust täis ja siis korraga möö möö möö

Mina ei ole teinud ei seda ega mingit muud teemat, milles mind süüdistad. Kas lõpetad oma süüdistused või lõpuks läheb see pull sulle endale kalliks maksma. Vale inimese kallal haugud!

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei ole teinud ei seda ega mingit muud teemat, milles mind süüdistad. Kas lõpetad oma süüdistused või lõpuks läheb see pull sulle endale kalliks maksma. Vale inimese kallal haugud!

Et siis sinu alias kaebab tema aliase kohtusse? 😀

0
-4
Please wait...
Postitas:

Mul ei ole mingit teist aliast, mul pole mingit teist kontot. Lõpeta mu laimamine.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ei ole mingit teist aliast, mul pole mingit teist kontot. Lõpeta mu laimamine.

Pidasin silmas sinu ähvardust, et sulle mitte sobivad kommentaarid lähevad sellele teisele käole kalliks maksma. Mil moel siis? Teed politseisse avalduse, et Kägu solvas Katza-nimelist kasutajat?

+1
-3
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Esileht Pereelu ja suhted Hull on öösel ennast välja elanud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.