Esileht Pereelu ja suhted Hullud armukeste jahtijad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Hullud armukeste jahtijad

Postitas:

Töötan kontoris. Kontorisse saab sisse lihtsalt, eeldame et kes tuleb sellel ka asja. Täna siis kutsus sekretär mind koridori ja seal oli naine, kes mind nimepidi oli kutsunud. Oli mulle täiesti võõras. Enne kui ma jõudsin teregi öelda, hakkas ta sõna otseses mõttes üle terve kontori lõugama ja mind sõimama. Süüdistas mind oma mehe armukeseks olemuses ja pere lõhkumuses. Ikka täiega hüsteerias, mõtlesin et kas kutsuda politsei või kiirabi. Lõpuks õnnestus mul ikka kuidagi vahele öelda et ajab mind kellegagi segi ning kohe kindlasti pole kellegi armuke (abielus ja naasin kolmanda lapse kõrvalt just hiljuti tööle). Veidi veel marutas kuid loodetavasti sai ikka aru, et vale inimene ja ei hakka edaspidi terroriseerima. Pärast töökaaslastega (kes kõike pealt nägid ja kuulsid) mõtlesime kuidas küll minuni jõudis. Ilmselt selle et mul on kaks perekonna nime ja levinud eesnimi ning emma kumma perekonna nimega päris palju nimekaime. Ja mu nimi ka firma kodulehel, ilmselt sealt leidiski.
Igatahes paneks südamele et kõik kes te armukesi plaanite sõimama minna, veenduge ikka enne kas õige inimene on!

+62
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jah, tõesti tobe juhtum. Kui oled tugev isiksus, siis võib seda huumoriga võtta, aga mul oleks vist küll kohe pisar silmas olnud, kui keegi sõimama oleks tulnud, olgugi et asjatult :).

+24
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle paar korda telefonile helistatud ja sama asja eest sõimata saanud ????

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 22:52; 23.11 18:25; 24.11 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline perekoolikas oli see moor. Vaata Pereelu rubriiki, seal sellised hullud koos ongi ja kütavad üksteist üles. Väga levinud on teooria, et nende tupsununnu mees töötab koos hordi meestenäljas kergemeelsetega ja need ei anna asu ega hingamist.

+31
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 22:53; 23.11 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes paneks südamele et kõik kes te armukesi plaanite sõimama minna, veenduge ikka enne kas õige inimene on!

Iseenesest hea point.
“Vabandage, kas teie olete Pille Kaasik?”
“Jaa, mida te soovite?”
“Kas teie kepite aegajalt minu mehe Kalle Kustaga?”
“Mm… Ei tule tuttav ette.”
“Selge, tänan, head päeva teile!”

Kui see tõesti nii töötaks…

+51
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, et naised panevad vastutuse armukestele. Mees on nagu teovõimetu käpard, kelle tillu toppis kuri naine enda sisse.

+57
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogetud ka meie kontoris. Tuli meie jaoks võõras naisterahvas ja hakkas sekretäri litsiks ja perelõhkujaks sõimama.
Lõpuks selgus, et naine oli vilksamisi üle mehe õla näinud sekretäri saadetud meili:
“Anna palun tänase päeva jooksul teada, kui jääd ööbima.”
Mis tal aga märkamata jäi oli see, et kiri oli saadetud töötajate üldmeilile ja pealkiri oli “Infopäeva ööbimine väljaspool Tallinnat tulijatele”

Korralikult tegi häbi endale ja tegelikult ka mehele see armukade hull.

+73
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogetud ka meie kontoris. Tuli meie jaoks võõras naisterahvas ja hakkas sekretäri litsiks ja perelõhkujaks sõimama.

Lõpuks selgus, et naine oli vilksamisi üle mehe õla näinud sekretäri saadetud meili:

“Anna palun tänase päeva jooksul teada, kui jääd ööbima.”

Mis tal aga märkamata jäi oli see, et kiri oli saadetud töötajate üldmeilile ja pealkiri oli “Infopäeva ööbimine väljaspool Tallinnat tulijatele”

Korralikult tegi häbi endale ja tegelikult ka mehele see armukade hull.

😀

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogetud ka meie kontoris. Tuli meie jaoks võõras naisterahvas ja hakkas sekretäri litsiks ja perelõhkujaks sõimama.

Lõpuks selgus, et naine oli vilksamisi üle mehe õla näinud sekretäri saadetud meili:

“Anna palun tänase päeva jooksul teada, kui jääd ööbima.”

Mis tal aga märkamata jäi oli see, et kiri oli saadetud töötajate üldmeilile ja pealkiri oli “Infopäeva ööbimine väljaspool Tallinnat tulijatele”

Korralikult tegi häbi endale ja tegelikult ka mehele see armukade hull.

julged naised, et lähevad mingisse x töökohta ja pasundavad seal, anna mehele kodus lõuga 🙂

+30
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 08:36; 22.11 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogetud ka meie kontoris. Tuli meie jaoks võõras naisterahvas ja hakkas sekretäri litsiks ja perelõhkujaks sõimama.

Lõpuks selgus, et naine oli vilksamisi üle mehe õla näinud sekretäri saadetud meili:

“Anna palun tänase päeva jooksul teada, kui jääd ööbima.”

Mis tal aga märkamata jäi oli see, et kiri oli saadetud töötajate üldmeilile ja pealkiri oli “Infopäeva ööbimine väljaspool Tallinnat tulijatele”

Korralikult tegi häbi endale ja tegelikult ka mehele see armukade hull.

Siit võib järeldada, et ta enda tupsununnuga ülse ei rääkinudki sel teemal enne, kui sekretäri sõimama tormas 😀 Muidu oleks ju selge olnud, et firma üldmeil jne

Meil ka ühe mehe naine sisuliselt terroriseeris ühte töökaaslast väitega, et too ta mehe armuke. Ähvardas selle naise mehega ühendust võtta ja puha. Hiljem selgus, et mehel oligi sel ajal tegelikult armuke, aga hoopis keegi kolmas naine, kel meie ettevõttega mingit pistmist polnud. Ma ei kujuta ette, miks ta just seda töökaaslast kahtlustama hakkas, aga ilmselt sellepärast, et tööalaselt pidi ta selle mehega väga tihedalt suhtlema.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole siin midagi imestada. Enamus naisi ongi kiimas ringitōmbajad lihtsalt igale ühele on vaja erineva “kommiga” läheneda. Kindlasti ka siinsed moraalilugejad lasevad oma stringid puruks rebida, kui neile ōigesse kohta näpp pista vōi mesimagus sōna öelda. Alles eelmine nädalgi oli ajakirjandus artikkel, kus kirjutati massilisest kontoriromaanide viljelemise ja juhusuhete buumist. Inimesed on stressis, tüdinenud igapäeva rutiinist ja mugavusest uimaseks jäänud. Eks siis otsitakse natuke adrenaliini ja kehanaudinguid. Kōik ei taha langevarjuhüppeid vōi alpinismi oma pingete maandamiseks harrastada.

+4
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ka kunagi täiesti hulluks läinud kui sain mehe suurest armuloost teada. No mul olid ikka tugevad faktid ja ümberlükkamatud tõendid. Käsin ka mehe tööl skandaali tegemas, sest seal kogu see pull toimus ja nii mõnigi seda ka kahtlustas. mees minuga telefoni teel rääkimast keeldus, oli tööl sel hetkel ja ma lihtsalt keerasin ära. Ja kõik kes mind tunnevad peavad mind vaikseks ja leebeks lambukeseks. Appi kui õudne on sellele tagantjärgi mõelda, aga sel hetkel oli silme eest must ja mõistus läinud. Oi kuidas tahaks selle seiga oma elust kustutada. Raudselt peetakse ka mind mingiks hulluks mooriks. Ärge tehke seda mida mina, kui petmisest teada saate!!!!! Oma vabanduseks võin öelda, et ma olin tol hetkel aastase lapsega kodune, suhe oli kestnud neil 8 kuud ja nad olid juba muretsenud korteri, kuhu koos elama minna. Mina muidugi elasin õndsas teadmatuses, et mind on väikese lapsega maha jäetud ja mees ei teegi igapäev 3 tundi ületunde sest kiired ajad vaid kepib kabinetis oma armukesega.
Palun ärge mõnitage neid naisi. Me keegi ei tea kuidas sellises olukorras käitume…

+30
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 15:06; 22.11 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ka kunagi täiesti hulluks läinud kui sain mehe suurest armuloost teada. No mul olid ikka tugevad faktid ja ümberlükkamatud tõendid. Käsin ka mehe tööl skandaali tegemas, sest seal kogu see pull toimus ja nii mõnigi seda ka kahtlustas. mees minuga telefoni teel rääkimast keeldus, oli tööl sel hetkel ja ma lihtsalt keerasin ära. Ja kõik kes mind tunnevad peavad mind vaikseks ja leebeks lambukeseks. Appi kui õudne on sellele tagantjärgi mõelda, aga sel hetkel oli silme eest must ja mõistus läinud. Oi kuidas tahaks selle seiga oma elust kustutada. Raudselt peetakse ka mind mingiks hulluks mooriks. Ärge tehke seda mida mina, kui petmisest teada saate!!!!! Oma vabanduseks võin öelda, et ma olin tol hetkel aastase lapsega kodune, suhe oli kestnud neil 8 kuud ja nad olid juba muretsenud korteri, kuhu koos elama minna. Mina muidugi elasin õndsas teadmatuses, et mind on väikese lapsega maha jäetud ja mees ei teegi igapäev 3 tundi ületunde sest kiired ajad vaid kepib kabinetis oma armukesega.

Palun ärge mõnitage neid naisi. Me keegi ei tea kuidas sellises olukorras käitume…

Emotsionaalselt ülesköetud naine. Ja siis sa veel tahad, et sinusse tõsiselt suhtutaks, meestega võrdselt koheldaks, väärikat palka makstaks. Madal, väga madal on endale ja teistele naistele niimoodi vesi peale tõmmata. Mis vabandus see on – olin aastase lapsega kodune??? Mingi väärikus ja kaine mõistus võiks siiski jääda. Eriti just väikelapse emal on vaja rahulikku meelt ja selget mõtlemist, mitte hüsteeriat.
Nuta kodus patja, sõima meest nelja silma all või tee midagi muud taolist, aga ära häbista avalikult ennast ja kogu naissugu.

+17
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 15:38; 24.11 13:09; 25.11 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole siin midagi imestada. Enamus naisi ongi kiimas ringitōmbajad lihtsalt igale ühele on vaja erineva “kommiga” läheneda. Kindlasti ka siinsed moraalilugejad lasevad oma stringid puruks rebida, kui neile ōigesse kohta näpp pista vōi mesimagus sōna öelda. Alles eelmine nädalgi oli ajakirjandus artikkel, kus kirjutati massilisest kontoriromaanide viljelemise ja juhusuhete buumist. Inimesed on stressis, tüdinenud igapäeva rutiinist ja mugavusest uimaseks jäänud. Eks siis otsitakse natuke adrenaliini ja kehanaudinguid. Kōik ei taha langevarjuhüppeid vōi alpinismi oma pingete maandamiseks harrastada.

Mõtted on sul õiged, aga läbi seksi saab inimene oma pinged maha laadida. Osad teavad seda, teised ei tea ja siis on kannatajad, kuigi võiks ju ise ka seksida. Kui inimesed seda petmist nii traagiliselt ei võtaks, siis oleks elu tegelikult palju ilusam.

No ja mis sa ikka teed kui kodust ei saa seda mida saab kellegi teisega. Ikka lähed ja võtad.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 15:42; 22.11 17:46; 24.11 13:21; 24.11 23:23; 25.11 14:59; 25.11 19:39; 25.11 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ka kunagi täiesti hulluks läinud kui sain mehe suurest armuloost teada. No mul olid ikka tugevad faktid ja ümberlükkamatud tõendid. Käsin ka mehe tööl skandaali tegemas, sest seal kogu see pull toimus ja nii mõnigi seda ka kahtlustas. mees minuga telefoni teel rääkimast keeldus, oli tööl sel hetkel ja ma lihtsalt keerasin ära. Ja kõik kes mind tunnevad peavad mind vaikseks ja leebeks lambukeseks. Appi kui õudne on sellele tagantjärgi mõelda, aga sel hetkel oli silme eest must ja mõistus läinud. Oi kuidas tahaks selle seiga oma elust kustutada. Raudselt peetakse ka mind mingiks hulluks mooriks. Ärge tehke seda mida mina, kui petmisest teada saate!!!!! Oma vabanduseks võin öelda, et ma olin tol hetkel aastase lapsega kodune, suhe oli kestnud neil 8 kuud ja nad olid juba muretsenud korteri, kuhu koos elama minna. Mina muidugi elasin õndsas teadmatuses, et mind on väikese lapsega maha jäetud ja mees ei teegi igapäev 3 tundi ületunde sest kiired ajad vaid kepib kabinetis oma armukesega.

Palun ärge mõnitage neid naisi. Me keegi ei tea kuidas sellises olukorras käitume…

No mõnel tapjal läheb kah tapmise ajal silme eest mustaks. Kas peame neid siis austusega kohtlema ja takka kiitma? Ja kui tapjal peaks laps olema, siis üleüldse pai tegema?

+26
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ka kunagi täiesti hulluks läinud kui sain mehe suurest armuloost teada. No mul olid ikka tugevad faktid ja ümberlükkamatud tõendid. Käsin ka mehe tööl skandaali tegemas, sest seal kogu see pull toimus ja nii mõnigi seda ka kahtlustas. mees minuga telefoni teel rääkimast keeldus, oli tööl sel hetkel ja ma lihtsalt keerasin ära. Ja kõik kes mind tunnevad peavad mind vaikseks ja leebeks lambukeseks. Appi kui õudne on sellele tagantjärgi mõelda, aga sel hetkel oli silme eest must ja mõistus läinud. Oi kuidas tahaks selle seiga oma elust kustutada. Raudselt peetakse ka mind mingiks hulluks mooriks. Ärge tehke seda mida mina, kui petmisest teada saate!!!!! Oma vabanduseks võin öelda, et ma olin tol hetkel aastase lapsega kodune, suhe oli kestnud neil 8 kuud ja nad olid juba muretsenud korteri, kuhu koos elama minna. Mina muidugi elasin õndsas teadmatuses, et mind on väikese lapsega maha jäetud ja mees ei teegi igapäev 3 tundi ületunde sest kiired ajad vaid kepib kabinetis oma armukesega.

Palun ärge mõnitage neid naisi. Me keegi ei tea kuidas sellises olukorras käitume…

rahvateatrit ma küll tegema ei hakkaks, läheb mustaks silme eest küll, aga siis võtan mehe ette, mis sest armukesest tümitada? Ja kui tümitada, siis nelja silma all.
Ja kui mees vedu ei võta, siis armukest ei saa tekkida, 100% on mees ikka süüdi. Nii et tümitamist tuleb ikka alustada kodus ja oma meest.

Kas oli kasu, said mehe tagasi, peale sellist hullust jätaks minu mees mind raudselt maha, kui enne olekski leppimise võimalust?

+16
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 08:36; 22.11 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nii on, kaotasin peale muu ka oma väärikuse. kurb. Ja kahetsen seda väga. Äkki keegi kunagi loeb seda ja õpib minu vigadest ja jätab sellise lolli teo tegemata.

+31
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 15:06; 22.11 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole hullu, unustad peagi, elu läheb edasi.

_

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui mees vedu ei võta, siis armukest ei saa tekkida, 100% on mees ikka süüdi. Nii et tümitamist tuleb ikka alustada kodus ja oma meest.

Huvitav, kas sellised sõimajad ja töökojal laamendavad üldse kodus julgevadki mehele midagi öelda?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu nn esimene armastus ja -elukaaslane leidis mu rahakotist sedeli, kuhu oli kirjutatud a’la
20.09 13.00 panoraam ja läks natuke pöördesse selle peale, et kellega ma kavatsen Panoraami, või Panoraami ette kohtama minna. 😀
Tegelikult oli mul vaja hambaarsti juures panoraam ülesvõte lasta teha.

Armukadedus on üks võimas asi, raske on oma tundeid siis kontrollida.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu nn esimene armastus ja -elukaaslane leidis mu rahakotist sedeli, kuhu oli kirjutatud a’la

20.09 13.00 panoraam ja läks natuke pöördesse selle peale, et kellega ma kavatsen Panoraami, või Panoraami ette kohtama minna. ????

Tegelikult oli mul vaja hambaarsti juures panoraam ülesvõte lasta teha.

Armukadedus on üks võimas asi, raske on oma tundeid siis kontrollida.

Mul oli kunagi midagi sarnast. Sai kondoom tasku pandud, oli plaan minna elukaaslasega metsatripile ja väike seks oleks vürtsi lisanud. Aga plaanid muutusid, kondoom ununes ja oh seda tragöödiat kui see õnnetu kummike leiti.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 15:42; 22.11 17:46; 24.11 13:21; 24.11 23:23; 25.11 14:59; 25.11 19:39; 25.11 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul emal tekkis pikaajaline suhe töökaaslasega ja mingi hetk sai siis naine teada. Selle asemel, et oma mehe ja emaga asja klaarida, kukkus ta meie kodunumbrile helistama. Ikka pärastlõunati, kui mina ainsana koolist tulnuna kodus olin.

Kui telefonile vastasin, siis hakkas sealt sellist roppust ja sõimu ja ähvardusi tulema, et ma ehmatasin tõsiselt ära. Viisaka lapsena püüdsin selgitada, et mina tema meest ja tegemisi ei tea, aga moor ei kuulanudki. Kui seda kolmandat korda taluma pidin, siis rääkisin emaga ja ta tunnistas üles, et jah, tal on selle naise mehega suhe. Soovitas mitte toru võtta, aga see mulle ka ei sobinud, sest mobiiltelefonide eelsel ajal käis mul sõpradega tihe suhtlemine telefoni teel ka pärast kooli.

Ok, kui värk oli nädalakese kestnud ja mutt üha hüsteerilisemaks läks, võtsin julguse kokku ja kui järjekordne kõne tuli, kuulasin rahulikult mõned minutid ja siis järsku käratasin sõnamulina vahele, et proua, ma võtsin teie jutu makilinti ja mängin selle teie lastele ette. Mutt jäi sõnapealt vait ja viskas toru ära. Rääkisin õhtul seda emale ja ema rääkis omakorda mehele. Suur skandaal. Mutt olla üksnes kobisenud, et ta polevat teadnud, et ma tütar olin. Tere talv, eks. Mingit lindistust mul polnud muidugi.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul emal tekkis pikaajaline suhe töökaaslasega ja mingi hetk sai siis naine teada. Selle asemel, et oma mehe ja emaga asja klaarida, kukkus ta meie kodunumbrile helistama. Ikka pärastlõunati, kui mina ainsana koolist tulnuna kodus olin.

Kui telefonile vastasin, siis hakkas sealt sellist roppust ja sõimu ja ähvardusi tulema, et ma ehmatasin tõsiselt ära. Viisaka lapsena püüdsin selgitada, et mina tema meest ja tegemisi ei tea, aga moor ei kuulanudki. Kui seda kolmandat korda taluma pidin, siis rääkisin emaga ja ta tunnistas üles, et jah, tal on selle naise mehega suhe. Soovitas mitte toru võtta, aga see mulle ka ei sobinud, sest mobiiltelefonide eelsel ajal käis mul sõpradega tihe suhtlemine telefoni teel ka pärast kooli.

Ok, kui värk oli nädalakese kestnud ja mutt üha hüsteerilisemaks läks, võtsin julguse kokku ja kui järjekordne kõne tuli, kuulasin rahulikult mõned minutid ja siis järsku käratasin sõnamulina vahele, et proua, ma võtsin teie jutu makilinti ja mängin selle teie lastele ette. Mutt jäi sõnapealt vait ja viskas toru ära. Rääkisin õhtul seda emale ja ema rääkis omakorda mehele. Suur skandaal. Mutt olla üksnes kobisenud, et ta polevat teadnud, et ma tütar olin. Tere talv, eks. Mingit lindistust mul polnud muidugi.

Kõige hullem ongi kui minnakse ükskõik kas siis õige või arvatava armukese mehe/naise, laste või vanemate juurde. Kui veel vale inimene ka ja minnakse nt mehele kaebama. Lihtsalt suvalt keeratakse teise inimese elu pea peale.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 22:52; 23.11 18:25; 24.11 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on küll alati nendest naistest väga kahju. Midagi peab ju perekonnas totaalselt valesti olema, kui naisel selline viimane piir kätte tuleb, et nii käitutakse. Ilmselt mees petabki ja see teadmine on tulnud mingilt pinnalt, selliseid lambist armukadetsejaid on harva. Võib-olla ei teata, kellega, aga petmine siiski on. Ja see on ikka väga-väga valus kogemus kõigile. Mees on oma käitumisega naise selleni viinud, et sellel lööb silme ees mustaks ja siis naeravad kõik selle naise üle. Minu jaoks see pole naljakas.

+13
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 18:53; 23.11 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on küll alati nendest naistest väga kahju. Midagi peab ju perekonnas totaalselt valesti olema, kui naisel selline viimane piir kätte tuleb, et nii käitutakse. Ilmselt mees petabki ja see teadmine on tulnud mingilt pinnalt, selliseid lambist armukadetsejaid on harva. Võib-olla ei teata, kellega, aga petmine siiski on. Ja see on ikka väga-väga valus kogemus kõigile. Mees on oma käitumisega naise selleni viinud, et sellel lööb silme ees mustaks ja siis naeravad kõik selle naise üle. Minu jaoks see pole naljakas.

Ma just tahtsin öelda, et on väga naljakas. Mul on ka tööle üks kellegi elukaaslane tulnud. Üllatav oli, et üks töökaaslane läks tema hullusega kaasa ja andis isegi ülemuse numbri, et kindlasti helistaks talle, et see on väga tõsine asi. Ülemuse käest sai ta muidugi pragada ja käsk oli seda hullu mitte enam uksest sisse lasta, et lahendagu ise oma mehega, mitte ärgu tulgu võõrasse keskkonda mingit õiglust jalule seadma.

Teised oma kabinetist ei väljunud ja tema naeruväärse mänguga kaasa ei läinud.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, et naised panevad vastutuse armukestele. Mees on nagu teovõimetu käpard, kelle tillu toppis kuri naine enda sisse.

Täpselt minu mõte. Mind pole petetud (jah, tõesti tean seda), aga sõbrannat küll ja tema samuti vihkas seda naist, kellega mees teda pettis. Aga miks? See naine polnud tõesti suurem asi inimene, aga perelõhkuja oli selgelt mees, kellele see viimane armuke, kellega vahele jäädi, polnud sugugi esimene. Ja armuke oli veel hämmingus olnud, et mees igasugu asju kokku oli valetanud, ka muidugi oma abielu kohta.

Armuvalus petjate naisi on mullegi helistanud. Kord oli keegi venelanna väga veendunud, et tema mees parasjagu minu juures on. Helistas ikka palju kordi ja ei hoolinud, et ma talle nii eesti kui väga vigases vene keeles seletasin, et ma sellenimelist ei tunne, pole mul siin kedagi ja ilmselt on number ka vale. Armukeseks olemist ma õigeks ei pea, aga põhisüüdlane on petmises tavaliselt see, kes otsustab oma kaasa kõrvalt teise juurde minna. Ma pole veel kuulnud, et kedagi armukesepidamiseks sunnitud oleks, pigem petja ise aktiivselt otsib kellega petta. Ja ilmselt peab paika ütlus, et kes korra petab, petab alati.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll naljakas.
Eriti naljakas on siis, kui helistatakse, asjata süüdistatakse, roppude sõnadega sõimatakse ja sa “tunnistad üles” ning katkestad kõne ja blokeerid numbri. Muidugi siis peab kindel olema, et sa nt. kõne alustuseks oma nime ei öelnud, et su number pole avalik vms. Muidu on see mutt sul ühel päeval ukse taga.

Kes siin väitis, et need hullud pole lambist armukadedad, siis vastupidi- just on. Kui nad midagi teaks, ei tüütaks ja süüdistaks nad asjasse mittepuutuvaid inimesi.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 22:53; 23.11 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin väitis, et need hullud pole lambist armukadedad, siis vastupidi- just on. Kui nad midagi teaks, ei tüütaks ja süüdistaks nad asjasse mittepuutuvaid inimesi.

Ikka ei ole tavaliselt lambist armukadedad, mees on petja. Lihtsalt ei olda kursis, kellega see petmine toimub. Ega enne ise neid naisi ei mõistagi, kui ennast ei ole petetud. Mina mõistan neid naisi isegi siis, kui ise pole sellist asja üle elanud.

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 18:53; 23.11 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin väitis, et need hullud pole lambist armukadedad, siis vastupidi- just on. Kui nad midagi teaks, ei tüütaks ja süüdistaks nad asjasse mittepuutuvaid inimesi.

Ikka ei ole tavaliselt lambist armukadedad, mees on petja. Lihtsalt ei olda kursis, kellega see petmine toimub. Ega enne ise neid naisi ei mõistagi, kui ennast ei ole petetud. Mina mõistan neid naisi isegi siis, kui ise pole sellist asja üle elanud.

Ja kuna mees on petis, siis peab suvalisi, asjasse mitte puutuvaid naisi sõimama, neile helistama või töö juurde ronima? Pole kursis? Seda enam peaks oma hüsteeriat talitsema. Pane oma mehe munad kodus kruustangide vahele, kui soovid, aga jäta võõrad inimesed rahule. Keegi teine ei ole süüdi, et sellise mölaka endale meheks võtsid.

+16
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 15:38; 24.11 13:09; 25.11 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin väitis, et need hullud pole lambist armukadedad, siis vastupidi- just on. Kui nad midagi teaks, ei tüütaks ja süüdistaks nad asjasse mittepuutuvaid inimesi.

Ikka ei ole tavaliselt lambist armukadedad, mees on petja. Lihtsalt ei olda kursis, kellega see petmine toimub. Ega enne ise neid naisi ei mõistagi, kui ennast ei ole petetud. Mina mõistan neid naisi isegi siis, kui ise pole sellist asja üle elanud.

Kellega need mehed siis petavad oma naisi? Ikka teiste naistega, st kõik naised ongi petjad. Paljud suhtes truud naised on enne suhet olnud teistele meestele armukeseks. Väga silmakirjalik on koguaeg süüdistada mehi. Kui on soov muuta maailma, ära siis ole ise ka ühelegi mehele mitte kunagi armuke, ära peta oma meest jne. Aga kui naine seda teeb, siis kõik kiidavad takka kui õige asi see on. Ise olete oma silmakirjalikuse vangid.

+1
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 15:42; 22.11 17:46; 24.11 13:21; 24.11 23:23; 25.11 14:59; 25.11 19:39; 25.11 19:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Hullud armukeste jahtijad