Esileht Pereelu ja suhted Hullud armukeste jahtijad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Hullud armukeste jahtijad

Postitas:

Kes siin väitis, et need hullud pole lambist armukadedad, siis vastupidi- just on. Kui nad midagi teaks, ei tüütaks ja süüdistaks nad asjasse mittepuutuvaid inimesi.

Ikka ei ole tavaliselt lambist armukadedad, mees on petja. Lihtsalt ei olda kursis, kellega see petmine toimub. Ega enne ise neid naisi ei mõistagi, kui ennast ei ole petetud. Mina mõistan neid naisi isegi siis, kui ise pole sellist asja üle elanud.

Kellega need mehed siis petavad oma naisi? Ikka teiste naistega, st kõik naised ongi petjad. Paljud suhtes truud naised on enne suhet olnud teistele meestele armukeseks. Väga silmakirjalik on koguaeg süüdistada mehi. Kui on soov muuta maailma, ära siis ole ise ka ühelegi mehele mitte kunagi armuke, ära peta oma meest jne. Aga kui naine seda teeb, siis kõik kiidavad takka kui õige asi see on. Ise olete oma silmakirjalikuse vangid.

Ei süüdistatagi. Mehi süüdistatakse ikka siis, kui mees petab oma kaasat. Kui naine petab oma kaasat, siis süüdistatakse naist. Ei mingit silmakirjalikkust.

(Mitte et mul oleks endal mingit valu kedagi ÜLDSE süüdistada. Igal omad elud, omad kokkulepped, omad põhjused.)

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 14:41; 27.11 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jah, tõesti tobe juhtum. Kui oled tugev isiksus, siis võib seda huumoriga võtta, aga mul oleks vist küll kohe pisar silmas olnud, kui keegi sõimama oleks tulnud, olgugi et asjatult :).

Jaa…ja siis oleksid kõik arvanud, et sa siiski oled see armuke. Mul on küll silmad väga märja koha peal, aga kui keegi täiesti ebaloogilist asja hakkab mulle süüks panema ja veel karjudes, siis ma ilmselt hakkaksin esmalt naerma ja siis saaksin vihaseks.

Kunagi, olime just paar nädalat tagasi kolinud uude majja, kui tulid naabrid mõne maja kauguselt, mees ja naine. Olime õues, tulevad värava taha ja naine ikka hoiab meest kinni ja sosistab, et ära tee ja lähme ära. Aga kus see mees lõugas, et ta teab küll, et meie varastasime mingi kolmanda naabri jalgratta ja muruniiduki ja et mina käin öösiti (!) nende aias ja varastan kord naela, kord õuna. Oi ta röökis, kõik suguorganid luges üles ja olin ma tema sõnul kõik alates vargast kuni haisva läbn**utud emiseni.

Esmalt muidugi ehmatasin ja läks oma 30 sekundit kui ma üldse aru sain, mida ta räägib ja millest jutt. Naine tal seisis nii haleda näoga seal kõrval. Mehega ilmselgelt polnud mul midagi rääkida.

Eks ma vihastasin ka, ütlesin sellele naisele karmil toonil, et kuulge, andke oma mehele ravimid ära või hoidke teda kuskil palatis kinni. Ja et selline võhivõõrast inimeste sõimamine on lubamatu ning ma kutsun kohe kas politsei või kiirabi sellele mehele, pigem mõlemad. Või loodetavasti teete seda teie ise. Keerasin selja, läksin minema.

Edaspidi seda meest tõesti oli näha vaid haruharva ja mõlemad naisega nad naeratasid alati veidi piinlikult, kui ma teretasin.

See sul võis ka mingi hull lihtsalt olla.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 15:17; 24.11 20:27; 26.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Oli kord töökaaslase eksmees, kel kombeks purjuspäi helistada üldnumbril ja siis naist sõimama hakata.

Samamoodi, polnud veel mobiiliajastu ja telefoni tuli alati vastu võtta.

Eks ma siis vihastasin. Tegu oli meediaettevõttega. Järgmine kord, kui tüüp helistas, teatasin rõõmsalt, et kõik sai linti võetud ja kohe panen ilmuma koos ees- ja perenimega.

Rohkem ta ei helistanud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on küll alati nendest naistest väga kahju. Midagi peab ju perekonnas totaalselt valesti olema, kui naisel selline viimane piir kätte tuleb, et nii käitutakse. Ilmselt mees petabki ja see teadmine on tulnud mingilt pinnalt, selliseid lambist armukadetsejaid on harva. Võib-olla ei teata, kellega, aga petmine siiski on. Ja see on ikka väga-väga valus kogemus kõigile. Mees on oma käitumisega naise selleni viinud, et sellel lööb silme ees mustaks ja siis naeravad kõik selle naise üle. Minu jaoks see pole naljakas.

Kahju tõesti neist naistest, kahju on ka nende meestest, sest enamasti on selliseid skandaale tegevad naised oma loomult juba üsna ebastabiilsed ja isegi mõistetav, miks mees kõrvale vaatab. Normaalne naine ei hakka lihtsalt paremale ja vasakule lahmima ja suvalisi naisi läbi sõimama, vaid võtab ette oma mehe ja siis nad kas lapivad oma suhte ära või lähevad lahku. Päriselt ka, kas on mõnel naisel sellisest kellegi läbisõimamisest kasu olnud?

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 18:05; 25.11 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub tõesti päris levinud teema olevat. Sõbranna just rääkis et ostis autot. Leidis sobiva ja sai omanikule helistatud. Sõnumi teel sai kokku lepitud ka kohtumisaeg ja paik. Sõbrannale auto meeldis ja ostis ära. Ca nädala pärast hakkas saama sõimukõnesid mehe naiselt 🙂

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 22:52; 23.11 18:25; 24.11 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, meenus. Kunagi aastaid tagasi hakkasime ühe meeskolleegiga tööl rohkem rääkima, oli huvitav ja kohe hakkasime ka perekonniti läbi käima. Mina oma mehega ja tema oma naisega saime kokku, kas mängisime lauamänge, tegime grilli, käisime matkal ja seenel. Selle mehega polnud meil kummaltki poolt romantilisi tundeid a see oli ka ilmselt üks põhjus, miks kohe haarasime ka abikaasad suhtlusesse.
Peagi lahkusin teise töökohta, aga perekonniti suhtlemine jätkus. Kuna aga algupäraselt olime meie selle mehega omavahel sõbrad, siis kahe pere kohtumised leppisime just meie omavahel alati kokku, telefonis või smsiga või e-postiga. Mitte et mina ja tema naine omavahel või mõlemad mehed omavahel. Lihtsalt nii tundus loogiline. Ja kuidas ma eksisin. Läksid aastad, kohtusime vähemalt kord kuus. Küll algatasid nemad, küll meie. Teinekord ainult kiire lõunakohv, teinekord kahepäevane väljasõit

See naine kargas mulle ühe meie kahe perekonna koosistumisel kallale, et mina nillivat tema meest. Mida paganat? Ma polnud selle meheg ühtki muu sisuga e-kirja ega smsi vahetanudki, kui et kuule, tulge meile, teeme grilli vms. Ka polnud ma teda pärast koos töötamise lõppu kordagi ilma naiseta näinud, alati mõlemad paariti, meil, neil või kuskil linnas. Röökis nagu ratta peal, kuni minu mees ja tema mees ta koos tuppa rahunema talutasid.

Oi ta kriiskas. Päris intelligentse pinna all võib olla selline asi peidus, mis ehmatas mu ikka täiesti vait. Sel ajal kui mina siiralt uskusin, et meil on kahe perekonna sõprus, haudus tema aastaid viha, et miks ma mitte temaga, vaid tema mehega kokku lepin, millal kus kokku saame. Tema arvas, et naised peaksid ikka omavahel selliseid asju ajama, mille pealgi poleks ma tulnud. Miks. Väga piinlik oli, kui ta karjus. Sellega lõppesid ka meie ühisistumised, kuigi see mees ikka ärgitas ja kutsus. Mina aga ei viitsi sellistega enam mässata, tuleb ehk jälle karjuma.

Noh ja nii saigi otsa aastaid kestnud sõprus. Ühe lollilt armukadeda naise totra idee tõttu, et abieluinimesed ei peaks üldse suhtlema vastassoost sõpradega või kui, siis nende sõprade naiste kaudu.

+27
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 15:17; 24.11 20:27; 26.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain teada keda mu mees pani, minu ja laste kõrvalt käis seal ja veel enne mu sünnitust. Mul ei tulnud iial pähegi selle naisega ühendust võtta, ta ajas mu südame pahaks ning temaga kontakteerudes oleksin ju vaid ennast alandanud.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks mu sõbranna vajas kunagi arvutit remontida. Üksik, 40a. Raha vähe, otsis tutvuste kaudu. Küsis minult, kas minu mees võiks teda aidata. Kuna mu mees ja tema olime kolmekesi suhelnud, telefoninumbrid olid olemas, siis ma siiralt imestasin, miks sa minult küsid, küsi mehelt otse. Ja pidin üllatusest pikali kukkuma, kui ta seletas, kui palju tal on elu jooksul olnud pahandust sellega, et küsib meespoole käest otse ja mitte naise vahendusel. Kuidas süüdistatakse mehe varguse katses, külgelöömises … jeerum küll. Lasteaed, ausõna. Mina oma mehele lapsehoidjaks ei ole, tal endal suu peas ja oskab ütelda, mida vaja.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 21:25; 24.11 21:37; 25.11 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin väitis, et need hullud pole lambist armukadedad, siis vastupidi- just on. Kui nad midagi teaks, ei tüütaks ja süüdistaks nad asjasse mittepuutuvaid inimesi.

Ikka ei ole tavaliselt lambist armukadedad, mees on petja. Lihtsalt ei olda kursis, kellega see petmine toimub. Ega enne ise neid naisi ei mõistagi, kui ennast ei ole petetud. Mina mõistan neid naisi isegi siis, kui ise pole sellist asja üle elanud.

Kellega need mehed siis petavad oma naisi? Ikka teiste naistega, st kõik naised ongi petjad. Paljud suhtes truud naised on enne suhet olnud teistele meestele armukeseks. Väga silmakirjalik on koguaeg süüdistada mehi. Kui on soov muuta maailma, ära siis ole ise ka ühelegi mehele mitte kunagi armuke, ära peta oma meest jne. Aga kui naine seda teeb, siis kõik kiidavad takka kui õige asi see on. Ise olete oma silmakirjalikuse vangid.

Oot, keda see vallaline armuke petab?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielu rikub ainult see, kes on tõotusi andnud. Vaba inimene ei vastuta kellegi ees.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 21:25; 24.11 21:37; 25.11 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle paar korda telefonile helistatud ja sama asja eest sõimata saanud ????

Mul oli umbes 10 aastat tagasi juhus, kus võõras naine helistas korduvalt mu telefonile ja lihtsalt sõimas, sõimas, laskmata mul sõnagi vahele öelda. Kolmandal korral saime lõpuks jutule ja ta väitis mu olevat kellegi Taimi, kes tema mehega tiiba ripsutab. Lõpuks sain siis mõistatuse lahendatud- nimelt olin just saanud uue telefoninumbri. See aga kuulus varem sellele Taimile, sest veel mõnda aega hiljemgi sain sõnumeid erinevatelt meestelt, kes Taimit palavikuliselt taga otsisid. ????

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin väitis, et need hullud pole lambist armukadedad, siis vastupidi- just on. Kui nad midagi teaks, ei tüütaks ja süüdistaks nad asjasse mittepuutuvaid inimesi.

Ikka ei ole tavaliselt lambist armukadedad, mees on petja. Lihtsalt ei olda kursis, kellega see petmine toimub. Ega enne ise neid naisi ei mõistagi, kui ennast ei ole petetud. Mina mõistan neid naisi isegi siis, kui ise pole sellist asja üle elanud.

Kellega need mehed siis petavad oma naisi? Ikka teiste naistega, st kõik naised ongi petjad. Paljud suhtes truud naised on enne suhet olnud teistele meestele armukeseks. Väga silmakirjalik on koguaeg süüdistada mehi. Kui on soov muuta maailma, ära siis ole ise ka ühelegi mehele mitte kunagi armuke, ära peta oma meest jne. Aga kui naine seda teeb, siis kõik kiidavad takka kui õige asi see on. Ise olete oma silmakirjalikuse vangid.

Oot, keda see vallaline armuke petab?

+15
0
Please wait...

Kuidas keda? Paljud naised on enne oma truud suhet armukesed abielumeestele, kui see abielumees oma suhet ei lõpeta, siis armukesel ei jäägi muud üle kui leida endale oma suhe. Lõpuks leitaksegi, aga siis nagu karma teeb talle kõik tagasi.

Nagu isegi näed, sul on 7 plussi, kui naine petab siis on kõik õige, kui mees, siis on mees petja, naeruväärne kuidagi. Elus saad kõik kaka tagasi mis ise teistele tegid.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 15:42; 22.11 17:46; 24.11 13:21; 24.11 23:23; 25.11 14:59; 25.11 19:39; 25.11 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine on eelnevalt olnud vallaline, siis pole tema midagi valesti teinud. Kust sa võtad, et kõik need armukesed üldse teavad, et silmarõõm on tegelikult abielus? Oi kui paljusid naisi petetakse ka niimoodi.

Abielu peab hoidma ikkagi see, kes on abielus ja abielu saab rikkuda ainult see, kes on abielus. Ei ole üks petja parem kui teine, olgu mees või naine.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 21:25; 24.11 21:37; 25.11 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle paar korda telefonile helistatud ja sama asja eest sõimata saanud ????

Mul oli umbes 10 aastat tagasi juhus, kus võõras naine helistas korduvalt mu telefonile ja lihtsalt sõimas, sõimas, laskmata mul sõnagi vahele öelda. Kolmandal korral saime lõpuks jutule ja ta väitis mu olevat kellegi Taimi, kes tema mehega tiiba ripsutab. Lõpuks sain siis mõistatuse lahendatud- nimelt olin just saanud uue telefoninumbri. See aga kuulus varem sellele Taimile, sest veel mõnda aega hiljemgi sain sõnumeid erinevatelt meestelt, kes Taimit palavikuliselt taga otsisid. ????

+11
0
Please wait...

Mul oli samalaadne juhtum, sain uue numbri ja ühel õhtul hakkas võõras naine helistama ja sõimama. Ta oli täiesti veendunud, et tema mees on minu juures. Üritasin selgitada ja panin lõpuks kõne ära aga ta väntas edasi helistada, oma 25 korda. Lõpuks viimases hädas pakkusin, et kuna mul sinu Ülo siin pole, võta siis minu mees aga ole inimene ära rohkem helista. Andsin telefoni mehele ja temal õnnestus naine minu kallalt maha rahustada. Vedas, et mu enda kaasal huvitavaid ideid ei tekkinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist oleks rahumeeli vastanud, et pane siis oma mees ketti, nagu mõned lemmiklooma tavaliselt panevad. Mulle tõsiselt meeldib napakaid õrritada.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.11 11:42; 25.11 11:47; 25.11 12:00; 25.11 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, et naised panevad vastutuse armukestele. Mees on nagu teovõimetu käpard, kelle tillu toppis kuri naine enda sisse.

+57
-6
Please wait...

See on tavaline ju, et kõrri karatakse neile, kellest käib nii füüsiline kui vaimne jõud üle. Nii nagu suur hulk vanemaid nüpeldab lapsi, sest nad on nõrgemad, nii nagu koolikiusajad kiusavad alati nõrgemaid, nii nagu ülemused kiusavad alati alluvaid ja mehed peksavad naisi jne. Minu meelest on imelik, et meil need armukeste jahtijad meie ühiskonnas nii harva armukestele kõrri kargavad. Need sõimlejad on tavalised koolikiusajad.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.11 11:42; 25.11 11:47; 25.11 12:00; 25.11 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen ka kunagi täiesti hulluks läinud kui sain mehe suurest armuloost teada. No mul olid ikka tugevad faktid ja ümberlükkamatud tõendid. Käsin ka mehe tööl skandaali tegemas, sest seal kogu see pull toimus ja nii mõnigi seda ka kahtlustas. mees minuga telefoni teel rääkimast keeldus, oli tööl sel hetkel ja ma lihtsalt keerasin ära. Ja kõik kes mind tunnevad peavad mind vaikseks ja leebeks lambukeseks. Appi kui õudne on sellele tagantjärgi mõelda, aga sel hetkel oli silme eest must ja mõistus läinud. Oi kuidas tahaks selle seiga oma elust kustutada. Raudselt peetakse ka mind mingiks hulluks mooriks. Ärge tehke seda mida mina, kui petmisest teada saate!!!!! Oma vabanduseks võin öelda, et ma olin tol hetkel aastase lapsega kodune, suhe oli kestnud neil 8 kuud ja nad olid juba muretsenud korteri, kuhu koos elama minna. Mina muidugi elasin õndsas teadmatuses, et mind on väikese lapsega maha jäetud ja mees ei teegi igapäev 3 tundi ületunde sest kiired ajad vaid kepib kabinetis oma armukesega.
Palun ärge mõnitage neid naisi. Me keegi ei tea kuidas sellises olukorras käitume…

+30
-12
Please wait...

??? No enamik siiski teab, kuidas ta sellistes olukordades käitub, enamik nimelt suudab oma viha taltsutada ja emotsioonie talitseda.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.11 11:42; 25.11 11:47; 25.11 12:00; 25.11 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kamp kiusajaid siin koos, aga pole imestada, ühiskond ongi sellisek õelaks muutunud. Kohe mõnuga tambiks, kui vähegi saaks. Oleks ainult rohkem selliseid naisi, kes tööle emotsioonitsema tuleks, saaks naerda ja põlastada teiste perekondade jamasid. Ei teagi keegi, kuidas teatud olukordades käitume. Perekonna lagunemine on siiski ka kriis ja lstele väga suur üle elamine. Loomulikult ei klassifitseeru ta leina ega katastroofi või raske haiguse tasemele, aga järgneval astmel, kus inimelusid mängus ei ole, juba päris raske ning keeruline üleelamine paraku. Tuli naine karjuma, emotsioonitses, oli segaduses, oli hüsteerias, tegi margi täis, aga mis rahulduse teiesugused sellest saavad, see jääb küll arusaamatuks. Suitsu-ja kohvinurgas veel mitu nädalat hea taga rääkida ja teiste kurbust naerda, veel madalam käitumine. Ühe puhul tingis selle käitumise šhokk, mis teie vabandus on. Oletegi kamp kiusajaid. Rääkige nüüd seda vana ja kulunud mantrat, kuidas te suudate ennast talitseda igas olukorras, kuidas armuke pole süüdi, vaid ainult mees. Mees ongi süüdi, kus tekib üldse arvamus, et need asutusse tulijad eelnevalt oma mehel nägu täis ei sõimanud. Edaspidi õpetuseks, kui te nende emotsionaalsete naiste sõimiu kuulata ei taha, siis elage oma elu nii, et teid sõimama ei tuldaks, hakkad abielumehe armukeseks, siis ei tea kunagi, kes sulle ütlema tuleb, mida sinust arvab või kirju kirjutab. Mõtlete, et elate oma ebaeetilist salaelu ja sellest keegi teada ei saa. Selline salaja susserdamine ja petmine ning kahepalgemisus on veel madalam ning labasem, kui ühekordne hüsteeritsemine. Kindlasti leidub ka igas kollektiivis inimesi, kes seda emotsionaalset naist hukka ei mõista ja vaatavad hoopis petvat meest ning tema armukest suurima põlgusega.

+8
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 12:42; 25.11 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kamp kiusajaid siin koos, aga pole imestada, ühiskond ongi sellisek õelaks muutunud. Kohe mõnuga tambiks, kui vähegi saaks. Oleks ainult rohkem selliseid naisi, kes tööle emotsioonitsema tuleks, saaks naerda ja põlastada teiste perekondade jamasid. Ei teagi keegi, kuidas teatud olukordades käitume. Perekonna lagunemine on siiski ka kriis ja lstele väga suur üle elamine. Loomulikult ei klassifitseeru ta leina ega katastroofi või raske haiguse tasemele, aga järgneval astmel, kus inimelusid mängus ei ole, juba päris raske ning keeruline üleelamine paraku. Tuli naine karjuma, emotsioonitses, oli segaduses, oli hüsteerias, tegi margi täis, aga mis rahulduse teiesugused sellest saavad, see jääb küll arusaamatuks. Suitsu-ja kohvinurgas veel mitu nädalat hea taga rääkida ja teiste kurbust naerda, veel madalam käitumine. Ühe puhul tingis selle käitumise šhokk, mis teie vabandus on. Oletegi kamp kiusajaid. Rääkige nüüd seda vana ja kulunud mantrat, kuidas te suudate ennast talitseda igas olukorras, kuidas armuke pole süüdi, vaid ainult mees. Mees ongi süüdi, kus tekib üldse arvamus, et need asutusse tulijad eelnevalt oma mehel nägu täis ei sõimanud. Edaspidi õpetuseks, kui te nende emotsionaalsete naiste sõimiu kuulata ei taha, siis elage oma elu nii, et teid sõimama ei tuldaks, hakkad abielumehe armukeseks, siis ei tea kunagi, kes sulle ütlema tuleb, mida sinust arvab või kirju kirjutab. Mõtlete, et elate oma ebaeetilist salaelu ja sellest keegi teada ei saa. Selline salaja susserdamine ja petmine ning kahepalgemisus on veel madalam ning labasem, kui ühekordne hüsteeritsemine. Kindlasti leidub ka igas kollektiivis inimesi, kes seda emotsionaalset naist hukka ei mõista ja vaatavad hoopis petvat meest ning tema armukest suurima põlgusega.

+8
-18
Please wait...

Said sa ikka aru, et need lood siin on naistest, kes on täiesti süütu inimese täis sõimanud, mõned isegi täiesti suvalise lapse. Sinu meelest on esimese ettejuhtuva inimese sõimamine mõistetav? Aga kui see naine kättemaksuhimus otsustab oma mehe armukese ära tappa? Õigemini siis arvatava armukese, sest siintoodud juttudes on sõimatavad olnud täiesti kõrvalised isikud…

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 18:05; 25.11 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole üldse mõnus töötada kontoris, kus käib kuum romaan ülemuse ja keskastmejuhi vahel, ülemuse naine aga luurab kontori ees, käib jõulupeo ajal akna taga, lõpuks lähevad maja ees kaklema kaks naist, ja muu trall. Kohutavalt väsitav ülejäänud kollektiivile. Krt, ajage oma asju väljaspool töökohta ja laske teistel töökohal tööd teha. Lollakad on kõik osapooled, kes oma suguelu kontorisse laiali laotavad ja seal klaarimas käivad.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kamp kiusajaid siin koos, aga pole imestada, ühiskond ongi sellisek õelaks muutunud. Kohe mõnuga tambiks, kui vähegi saaks. Oleks ainult rohkem selliseid naisi, kes tööle emotsioonitsema tuleks, saaks naerda ja põlastada teiste perekondade jamasid. Ei teagi keegi, kuidas teatud olukordades käitume. Perekonna lagunemine on siiski ka kriis ja lstele väga suur üle elamine. Loomulikult ei klassifitseeru ta leina ega katastroofi või raske haiguse tasemele, aga järgneval astmel, kus inimelusid mängus ei ole, juba päris raske ning keeruline üleelamine paraku. Tuli naine karjuma, emotsioonitses, oli segaduses, oli hüsteerias, tegi margi täis, aga mis rahulduse teiesugused sellest saavad, see jääb küll arusaamatuks. Suitsu-ja kohvinurgas veel mitu nädalat hea taga rääkida ja teiste kurbust naerda, veel madalam käitumine. Ühe puhul tingis selle käitumise šhokk, mis teie vabandus on. Oletegi kamp kiusajaid. Rääkige nüüd seda vana ja kulunud mantrat, kuidas te suudate ennast talitseda igas olukorras, kuidas armuke pole süüdi, vaid ainult mees. Mees ongi süüdi, kus tekib üldse arvamus, et need asutusse tulijad eelnevalt oma mehel nägu täis ei sõimanud. Edaspidi õpetuseks, kui te nende emotsionaalsete naiste sõimiu kuulata ei taha, siis elage oma elu nii, et teid sõimama ei tuldaks, hakkad abielumehe armukeseks, siis ei tea kunagi, kes sulle ütlema tuleb, mida sinust arvab või kirju kirjutab. Mõtlete, et elate oma ebaeetilist salaelu ja sellest keegi teada ei saa. Selline salaja susserdamine ja petmine ning kahepalgemisus on veel madalam ning labasem, kui ühekordne hüsteeritsemine. Kindlasti leidub ka igas kollektiivis inimesi, kes seda emotsionaalset naist hukka ei mõista ja vaatavad hoopis petvat meest ning tema armukest suurima põlgusega.

+8
-18
Please wait...

Said sa ikka aru, et need lood siin on naistest, kes on täiesti süütu inimese täis sõimanud, mõned isegi täiesti suvalise lapse. Sinu meelest on esimese ettejuhtuva inimese sõimamine mõistetav? Aga kui see naine kättemaksuhimus otsustab oma mehe armukese ära tappa? Õigemini siis arvatava armukese, sest siintoodud juttudes on sõimatavad olnud täiesti kõrvalised isikud…

+25
0
Please wait...

Ei tasu nüüd väga suurtele ja erandjuhtudele keskenduda. Hea küll, antud teemas juhtus tõesti kogemata vale nimene. Üldjuhul siiski karjutakse õige armukesega. Ei ole siin vaja nüüd tuua täiesti erakordset näidet, kus abikaasa on armukesele halba teinud, jumal tänatud. See näitabki, et valdav enamus kordi on siiski inimesed normaalsed ja piirduvadki kontorisse tormamisega. Samamoodi võib ka neid väheseid näiteid otsida, kui armuke on abikaasa elu kallale kippunud, õnneks samuti mitte.
Ühtmoodi alatud ja ebameeldivad on mõlemad inimesed, kes süütu lapsega karjub, kui ka see, kes süütu lapse perekonda lõhub, õõnestab, ja lugupidamatu on, tehes seda täie teadmise juures. Ei ole vaja abielumehega käia ning kohtuda. See jutt, et armukest ei huvita või see ei puutu kuidagi temasse on väga lapsik ja naiivne. Puutusite küll teiste pereelusse, lõhkusite küll seda ja vastutate ka teie nende laste edasise kurbuse eest. Ainult sellisel juhul, kui mees lähebki kohe armukese juurde on see kõik aktsepteeritav, muul juhul petmine, lõhkumine ja silmakirjalikkus.

+4
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 12:42; 25.11 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kamp kiusajaid siin koos, aga pole imestada, ühiskond ongi sellisek õelaks muutunud. Kohe mõnuga tambiks, kui vähegi saaks. Oleks ainult rohkem selliseid naisi, kes tööle emotsioonitsema tuleks, saaks naerda ja põlastada teiste perekondade jamasid. Ei teagi keegi, kuidas teatud olukordades käitume. Perekonna lagunemine on siiski ka kriis ja lstele väga suur üle elamine. Loomulikult ei klassifitseeru ta leina ega katastroofi või raske haiguse tasemele, aga järgneval astmel, kus inimelusid mängus ei ole, juba päris raske ning keeruline üleelamine paraku. Tuli naine karjuma, emotsioonitses, oli segaduses, oli hüsteerias, tegi margi täis, aga mis rahulduse teiesugused sellest saavad, see jääb küll arusaamatuks. Suitsu-ja kohvinurgas veel mitu nädalat hea taga rääkida ja teiste kurbust naerda, veel madalam käitumine. Ühe puhul tingis selle käitumise šhokk, mis teie vabandus on. Oletegi kamp kiusajaid. Rääkige nüüd seda vana ja kulunud mantrat, kuidas te suudate ennast talitseda igas olukorras, kuidas armuke pole süüdi, vaid ainult mees. Mees ongi süüdi, kus tekib üldse arvamus, et need asutusse tulijad eelnevalt oma mehel nägu täis ei sõimanud. Edaspidi õpetuseks, kui te nende emotsionaalsete naiste sõimiu kuulata ei taha, siis elage oma elu nii, et teid sõimama ei tuldaks, hakkad abielumehe armukeseks, siis ei tea kunagi, kes sulle ütlema tuleb, mida sinust arvab või kirju kirjutab. Mõtlete, et elate oma ebaeetilist salaelu ja sellest keegi teada ei saa. Selline salaja susserdamine ja petmine ning kahepalgemisus on veel madalam ning labasem, kui ühekordne hüsteeritsemine. Kindlasti leidub ka igas kollektiivis inimesi, kes seda emotsionaalset naist hukka ei mõista ja vaatavad hoopis petvat meest ning tema armukest suurima põlgusega.

Oma õnn tuleb ikka endal üles ehitada, mitte mehele loota või temast sõltuda. Shokk on see ,kui sa kohe peal teadasaamist oma meest sõimad. Sihilikult plaani tegemine, kohale sõitmine, (vale) inimese üles otsimine ja siis sõimama hakkamine pole mingi shokk, vaid planeeritud ja kaalutud tegevus.
Vaba naine suhtleb ja magab kellega soovib. Ta ei ole sulle lubadusi andnud. Lubadusi andis su mees, kui andis. Minu teada abielulepingu sõlmimisel ei anta allkirja selle kohta, et kellegi teisega magada ei tohi.
Sinule kutsutakse räuskamise eest politsei ja kui see teeseldud hüsteeria üle ei taha minna, siis ilmselt ka kiirabi, mis viib su Paldiski maanteele kontrolli.
Soovituseks ohvritele- kui mõni hullunud eit teid sõimama tuleb, siis teavitage politseid, et narkar või vaimsete häiretega inimene laamendab ja kujutab ohtu teiste elule ja tervisele. Nad tulevad üpris kiiresti ja lahendavad olukorra.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.11 15:38; 24.11 13:09; 25.11 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaba naine seksib kellega tahab, siis pole tal hiljem mõtet kedagi süüdistada, kui mõni teine vaba naine kepib tema oma mehega. Vabadel naistel on õigused, mees on siis pigem ohver, keda meelitatakse voodisse. Meeste sõimamise asemel sõimake üksteist, sest nii palju kui on vabasid naisi, nii kaua mehed ka nendega magavad. Ükski normaalne mees ei ütle seksist ära.

+2
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 15:42; 22.11 17:46; 24.11 13:21; 24.11 23:23; 25.11 14:59; 25.11 19:39; 25.11 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaba naine seksib kellega tahab, siis pole tal hiljem mõtet kedagi süüdistada, kui mõni teine vaba naine kepib tema oma mehega. Vabadel naistel on õigused, mees on siis pigem ohver, keda meelitatakse voodisse. Meeste sõimamise asemel sõimake üksteist, sest nii palju kui on vabasid naisi, nii kaua mehed ka nendega magavad. Ükski normaalne mees ei ütle seksist ära.

+2
-16
Please wait...

No aga lepime siis kokku, et mitte keegi, ei mees ega naine ütle pakkumisel kooselu välisest seksist ära ja keegi skandaale ei tee, ka siis, kui selle võõraga tahaks rohkem seksida, kui oma kaasaga ja seetõttu sinna võõra juurde jäädakse pikemaks, et mitte öelda alatiseks.
Kas ma saan õigesti aru, et sul kama kaks, kas sinu kaasa kepib sinuga või meelsamini kellegi teisega?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.11 11:42; 25.11 11:47; 25.11 12:00; 25.11 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan kontoris.

Wow!!

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine on eelnevalt olnud vallaline, siis pole tema midagi valesti teinud. Kust sa võtad, et kõik need armukesed üldse teavad, et silmarõõm on tegelikult abielus? Oi kui paljusid naisi petetakse ka niimoodi.

Abielu peab hoidma ikkagi see, kes on abielus ja abielu saab rikkuda ainult see, kes on abielus. Ei ole üks petja parem kui teine, olgu mees või naine.

+12
-3
Please wait...

Okei, naine on alati süütu, ta ju ei teadnud et mehel on naine? Keda sa lollitad, naised teavad väga hästi kui mehel on naine. Aga vahet pole, oled elus korra kedagi petnud, siis pole sul õigust hiljem kedagi teist enda petmises süüdistada, laeka avasid sa ise.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 15:42; 22.11 17:46; 24.11 13:21; 24.11 23:23; 25.11 14:59; 25.11 19:39; 25.11 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaba naine seksib kellega tahab, siis pole tal hiljem mõtet kedagi süüdistada, kui mõni teine vaba naine kepib tema oma mehega. Vabadel naistel on õigused, mees on siis pigem ohver, keda meelitatakse voodisse. Meeste sõimamise asemel sõimake üksteist, sest nii palju kui on vabasid naisi, nii kaua mehed ka nendega magavad. Ükski normaalne mees ei ütle seksist ära.

+2
-16
Please wait...

No aga lepime siis kokku, et mitte keegi, ei mees ega naine ütle pakkumisel kooselu välisest seksist ära ja keegi skandaale ei tee, ka siis, kui selle võõraga tahaks rohkem seksida, kui oma kaasaga ja seetõttu sinna võõra juurde jäädakse pikemaks, et mitte öelda alatiseks.
Kas ma saan õigesti aru, et sul kama kaks, kas sinu kaasa kepib sinuga või meelsamini kellegi teisega?

+3
-1
Please wait...

Naised petavad oma mehi teiste meestega, mis need mehed siia puutuvad? Meestele meeldib seks ja nemad on valmis seksima kõigi naistega kes vaid seksi tahavad.
Meestel pole muret selle petmisega, aga teil on. Teie vorbite igapäev 10neid teemasid petmisest. Oled sa näinud mõnda foorumit kus mehed vorbivad teemasid petmistest? Mina ei ole, kui sina oled, anna link.

Ehk siis naised petavad tegelikult mitte mehi vaid teisi naisi. Kui te ei suuda omavahel seda kokkuleppida, siis jäätegi neid petmiste teemasid vorpima, sest midagi muutu. Teie ju petate meestega teisi naisi, mitte mehed ei peta teiste meestega naisi irwwww

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.11 15:42; 22.11 17:46; 24.11 13:21; 24.11 23:23; 25.11 14:59; 25.11 19:39; 25.11 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis naised petavad tegelikult mitte mehi vaid teisi naisi.

Ahah. Et kui abielunaine võtab armukese, siis on kõik hästi. Oma meest ta ei peta ja kui armuke juhuslikult on vallaline ka, siis ei petetagi kedagi. Kena teada. Sinu naine võib vallaliste meestega seksida palju kulub, siis petmist ei toimu, sest mehi petta ei ole võimalik.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielu rikub ainult see, kes on tõotusi andnud. Vaba inimene ei vastuta kellegi ees.

Just. Ja selle vaba inimese vaba elukaaslane on vaba. Kes tahab, see võtab.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 15:17; 24.11 20:27; 26.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielu rikub ainult see, kes on tõotusi andnud. Vaba inimene ei vastuta kellegi ees.

Just. Ja selle vaba inimese vaba elukaaslane on vaba. Kes tahab, see võtab.

Muidugi. Oletame, et ma vaba inimesena olin kellegi armuke, ja nüüd elan selle inimesega koos.
Teised vabad naised VÕIVADKI tema ümber tiirelda, nad ei peagi pead murdma, kuidas meie vahel kokkulepped on. Kui mu elukaaslane nüüd lähebki selle tiirlejaga voodi, on see tema vastutus. TEMA valik on, kas jääda mulle truuks või mitte, arvestades võimalike tagajärgedega (suhte lagunemine näiteks). MINU valik on, kas usaldan seda meest, milliseid kokkuleppeid teen, kuidas reageerin.

Kuidagi võõras suhtumine mulle, et mees on NAGUNII ajudeta ripats “kes tahab, see võtab”.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 14:41; 27.11 10:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Hullud armukeste jahtijad