Esileht Pereelu ja suhted Hullunud vanaema

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Hullunud vanaema

Postitas:

Minu eksmehe ema on paadunud maniakk. Olime lapsega haiglas ja kujutage ette, helistas kirurgile kui opp ära jäi, miks ei lõigatud. Laps oli enne just külmetunud ja välditi lõikust. Tere talv. Lisaks sellele, et kirurgile näkku kargas, oli esitlenud end minu emana (?!).

Lisaks helistas ta minu kovi ja uuris minu aadressi, numbrit jne andmeid, mida talle ei avaldatud. Lõpuks saatis lapsele paki kov aadressile!

Kunagi varem on ta helistanud mu varasemale üürikorteri omanikule ja mind halvasti iseloomustanud. Kõike, mida räägib, mõtleb välja ning siis esitleb end kui väga meeldivat prouat.

Lubas mind juristi ja lastekaitse ja kelle iganes juurde vedada.

See inimene on vanuselt 70 kanti ja minule smse saates sõimab mind ennekuulmatute väljenditega, mistõttu on hea ja veel parem kui ta minuga kontakti ei saa ja aadressi ei tea. Väldin nagu katku seda inimest. Tema poeg, lapsw isa, pole lapsest huvitatud ega isegi suhtle meiega. Elab juba ammu uue naisega- mida iganes.

Kõik koosviibimised on olnud nendega väga ebameeldivad, sest lihtsalt see eksmehe ema on täiesti võimatu isiksus. Pidin olema idioot, ja kea iganes veel.

Mina ei saa aru, mille üle see nn vanaema tõmblemine käib? Mehe jätsin maha, lapsega olen kahekesi, õnneks teises kov ja mingit tihedat kokkupuudet nendega ei ole. Mees sellist klaperjahti ei korralda, kuid eks ämm on nagu aru kaotanud. Kui mehega elasin, nägin teda nagu kuuvarjutust. Nüüd kui lahus ja elame eraldi, üritab too end sisse pressida ükskõik mis kanaleid pidi.

Pole normaalne kuidas 70a endast lugupidav proua käitub. Mis annab talle õiguse helistada sedasi kuhu iganes?

Lapse isa suhtlusgraafikust huvitatud pole, sest põhiline ajaviide on uus naine, kellega koos alkoholi tarbitakse.

Lisaks, mida see jurist minuga siis teha saab? Otseselt suhelda pole ma neil keelanud ega seda takistanud, kuid mul on õigus elada oma elu rahulikult. Minule paistab selline helistamine ja juttude rääkimine ahistamisena. Lõppude lõpuks pole vanaemal selliseid õigusi nagu ta ette kujutab, eriti kui ise on ebameeldiv ka veel.

Kui oleme lapsega neil külas käinud, siis paar päeva suudavad head nägu teha ja siis tuleb juba esile nende tõeline nägu. Pooleteise aasta jooksul mil pole nendega samas linnas enam elanud, on mees tulnud last vaatama 2 korda. Millest me räägime?

+17
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 10:59; 03.12 11:43; 03.12 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su kirjas ei olnud küsimust millele siit vastust soovid?

(Küll aga tekib minus lugejana küsimus, et kui lapse isaga te pmtst ei suhtle, kuidas teadis ämm operatsioonist; kust sai endise üürikorteri omaniku kontaktid?)

Kui on soov temaga suhted katkestada, siis nii teegi. Ignoreeri. (juhul kui tegu täiesti ebastabiilse inimesena).

Mina sinu asemel ikkagi esmalt küsiksin temalt, et mida ta tahab? Mis on tema käitumise eesmärk? Ja kuidas ta arvab seda saavutavat selliste meetoditega nagu ta kasutab?

Jääb mulje, et inimene ei anna endale aru. Tegemist võib olla psüühikahäirega. Kui veel inimene alkoholi või mingeid ravimeid tarbib, läheb asi täitsa käest. Psüühikahäired on suht levinud.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su kirjas ei olnud küsimust millele siit vastust soovid?

(Küll aga tekib minus lugejana küsimus, et kui lapse isaga te pmtst ei suhtle, kuidas teadis ämm operatsioonist; kust sai endise üürikorteri omaniku kontaktid?)

Kui on soov temaga suhted katkestada, siis nii teegi. Ignoreeri. (juhul kui tegu täiesti ebastabiilse inimesena).

Mina sinu asemel ikkagi esmalt küsiksin temalt, et mida ta tahab? Mis on tema käitumise eesmärk? Ja kuidas ta arvab seda saavutavat selliste meetoditega nagu ta kasutab?

Jääb mulje, et inimene ei anna endale aru. Tegemist võib olla psüühikahäirega. Kui veel inimene alkoholi või mingeid ravimeid tarbib, läheb asi täitsa käest. Psüühikahäired on suht levinud.

Varasemalt ju elasin ühikas, sinna ta helistaski ja rääkis minust igasugu jutte, siis elasime mehega koos, siis elasin omaette üürikorteris lapsega. Operatsiooniaega ta teadis, sest mees rääkis talle.

Pole aru veel saanud, mida ta tahab. Kui küsin smsi teel, saan vastuseks, et olen idioot ja temal on aju mida kasutab ja muid totrusi. Psüühika häiret ma ju kontrollida ei saa kas tal see on või ei. Tegu on maniakiga.

Kuhu pöörduda kui inimene nii käitub? Või on see seaduse silmis nn normaalne käitumisviis, mis sest, et normaalne vanaema selliseid meetodeid ei kasutaks?

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 10:59; 03.12 11:43; 03.12 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte kuhugi pole sul pöörduda.
Paar aastat tagasi oli mul ka ühel lapsel opp, olime haiglas. Laupäeval lapse vanaema ütles oma pojale e lapse isale et soovib ka haiglasse lapselast vaatama tulla. Mees teadis et ta ei rõõmusta ei mind ega ka last ja ei võtnud teda kaasa. Mees tuli haiglasse teise lapsega, et lapsed, väga lähedased omavahel, saaksid koos olla. Vanaema helistas ja lausa sõimas oma poega, et ta teda kaasa ei võtnud ja vanainimene suure libedaga tuligi ise kohale. Laps ta küsimustele eriti ei tahtnud vastata nad pole lähedased, vanaema luges lapsele natuke Tarzani raamatut ja käskis lapsel seda lugema hakata, kuigi tal oli pooleli teine raamat, aga see polnud ju oluline. Mees muidugi põgenes haiglast kui kuulis et ema sinna ikkagi tuleb. Vot sellised aktiivsed vanaemad, midagi polnud teha. Kannatasime ära, ega me ju haiglas peitust ja luurekat mängima ei hakka.
Teemaalgataja katsu vanurile selgeks teha et siiski sina oled ema ja suhtled arstidega, aga mitte tema ja ta peab leppima selle infoga mida sina ja ta poeg talle annate. Tüütu aga midagi pole teha. Mustamise kohapealt võid nõu küsida juristidelt see on juba ju karistatav.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ignoreeri, väldi suhtlust, ära jaga infot. Kui lapse isa soovib lapsega suhelda, siis palun. Aga vanaemaga ei pea sa ise ühendust pidama. Ja kui helistabki arstile või KOV-i või kuskile, ignoreeri samuti. Kui sinu käest küsima tullakse, ütle, et sa ei oska öelda, miks vanaema nii käitub ja kõik.

Selle kirjelduse järgi tundub, et vanaemal on psüühikahäire ja ma ei usu, et ükski jurist või lastekaitse tema jutu peale midagi tegema hakkaks. Tüütu muidugi, aga ega sul vist väga muid variante ei ole kui ignoreerida.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 13:18; 04.12 14:51; 04.12 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ignoreeri nii palju kui vähegi võimalik. Lapsevanem saab nõuda suhtlemist oma lapsega, kuid vanavanem lapselapsega mitte. Seega, pole mingit kohustust temaga suhelda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsevanem saab nõuda suhtlemist oma lapsega, kuid vanavanem lapselapsega mitte.

Kusjuures EL kohus on otsustanud, et vanavanemal on õigus lapselast näha. Antud loos huvitab mind pigem, mida see vanaema alguses tegi, et ta nüüd persona non grata on. Kui ta midagi kurja pole teinud, siis miks ei lubata tal oma lapselast tunda, milleks see peitusemäng, mida ta teeb või teha saab?

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest kannab teemaalgataja oma viha mehe vastu üle mehe emale. Tundub, et vanaema tahaks lapselapse eluga rohkem kursis olla kui eksminia seda võimaldab. Kas tõesti siis lapse pärast viisakalt suhelda ei kannata? S…t ämm võib samaaegselt väga hea vanaema olla.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe suhtes pole mul erilist viha, sest mees olgu mis oli, pole ikka ämma moodi iseloomult. See vanaema on algusest peale sõimanud mind, juba enne kui kohtunudki polnud, olin telefonitsi h..r, loll olen tema meelest alati olnud ning on mind rasedana paksuks sõimanud ja pidevalt minu kallal naaksunud. Head sõna talt ei ole kuulnud kordagi. Lapsele on ka palju teinud, kui poes käisin ja viimati vanaema juures oli, kui meest külastasin, rääkis laps mulle kuidas see vanaema teda teise tuppa kinni pani kui vanemad ära olid. Mulle on see inimene näkku karjunud, et ära sureksin ja kritiseerinud, miks mehega lapse sain. Raseduse ajal sõimas last värdjaks, nüüd on siis vanaema? Kõik temas käib mulle vastu maksa, eriti see viimase aja käitumine.

Lapse isa on täiesti minu ja lapse vastu üles keeranud, nüüd haugub ka see tema poeg minuga sama suvaliselt kui tema emagi.

Last tema juurde üldse saata ei saaks, sest pidevalt hadaldab oma kehakaalu üle, mis pole suur, aga koguaeg on dieedil või hakkab minema või just lõpetas ühe. Mina peaksin tema meelest üldse alla võtma, seda toonitas pidevalt. Lapsele pakub söömiseks tofut ja kapsast, mis toit see on kasvavale lapsele? Neid asju on liiga palju, igasugu olukordi on olnud.

Kui tema juures viimati paar aastat jõulu õhtusöögil käisime, tema oma kutsel, siis käitus väga üleolevalt ja kõneles minuga moka otsast ja pidevalt valas kõigile teistele külalistele kohvi juurde, mina sain siis mingi kohvikannu põhja.

Tema eesmärk ongi olla võimalikult tüütu, ebameeldiv ja samas pole ta rahul kui eemaldun, siis hakkab teistpidi susima. Ojaa, ja on mulle öelnud, et ma PEAN teda austama. No kurat, ei pea ju.

Jube inimene. Lapsega tegeleda ei viitsi, pikutab lapse külaskäigu ajal voodil, telekas põhja keeratud. Kusagil koos pole lapsega juba kaua käinud.

Pole sinna enam läinud ka, iga kord kui käime, on vererõhk laes jälle ebameeldivustest. Näiteks hakatakse siis oma pojaga meie ees kommunaalidest , eriti lamp teema kui kohtuda lapselapsega.

Lapsega eriti ei suhtle, kuude kaupa ei kuule talt sõnagi, muidu elab telefon peos.

Sooviks lihtsalt rahulikult oma elu elada, mitte pidevat torkimist taluda. Ma olen tegelikult kindel, et tema eesmärk on mulle käru keerata, mitte huvi lapselapse vastu. Normaalne vanaema ei jookseks juristide ja kellega iganes ähvardama.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 10:59; 03.12 11:43; 03.12 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal on ikka hirmus viha endise ämma suhtes. Kummaline, et ühe 70-aastase muti sisse nii palju kurjust ära mahub. Lausa nii kummaline, et tundub uskumatu.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal on ikka hirmus viha endise ämma suhtes. Kummaline, et ühe 70-aastase muti sisse nii palju kurjust ära mahub. Lausa nii kummaline, et tundub uskumatu.

Sa pole vist kurje vanureid näinud? Bussile trügimas; venelasi, lapsi, homosid jne sõimamas?
Kui SMSid sisaldavad otsest vaenu ja vägivalda, teeksin tõeliselt väljakannatamatu olukorra puhul avalduse Politseile. Kordan, väljakannatamatu olukorra puhul. Pole mõtet hullu vanainimese pärast kannatada ja aega raisata, las organid tegutsevad.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blokeeri ämm ja lõpeta suhtlus täielikult. Ära kohtu, ära loe ämma smse, ära vasta kõnedele, ära mine järele kovi saadetud pakkidele – las kov saadab paki saatjale tagasi. Kui sa ise soovid, anna ämmale teada, et hakkad temaga uuesti suhtlema vaid siis, kui ämm sinu ees vabandab ja edaspidi viisakalt käitub. Tea, et sinu lapsele pole tervislik näha ja kuulda, kuidas ämm sind alandab. Kaitse oma last ja iseennast. Keskendu oma sugulastele, sõpradele. Ämmaga las tegelevad ämma poeg ja ämma perearst. Ka lapselapsega saab ämm suhelda (kohtuda, pakke edastada) oma poja kaudu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vanaema on algusest peale sõimanud mind, juba enne kui kohtunudki polnud, olin telefonitsi h..r, loll olen tema meelest alati olnud ning on mind rasedana paksuks sõimanud ja pidevalt minu kallal naaksunud. Head sõna talt ei ole kuulnud kordagi.

Midagi sinu jutus totaalselt ei klapi.

MIND hooraks sõimanud inimene ei oleks mulle absoluutselt tuttav, minu laps ei oleks sellist inimest elus kordagi näinud, rääkimata mingitest külastustest, tofudest, jõuludest, kohvipõhjadest, vererõhkudest, kommunaalidest, või mida iganes.

Sa jätad pool rääkimata või lausa valetad.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 07:19; 04.12 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi sinu jutus totaalselt ei klapi.

MIND hooraks sõimanud inimene ei oleks mulle absoluutselt tuttav, minu laps ei oleks sellist inimest elus kordagi näinud, rääkimata mingitest külastustest, tofudest, jõuludest, kohvipõhjadest, vererõhkudest, kommunaalidest, või mida iganes.

Sa jätad pool rääkimata või lausa valetad.

Just! Nii nagu SINA käitud, käituvad ka kõik teised! On ilmvõimatu, et mõni inimene on leebem, ebakindlam ja ei oska sinu moodi ennast kehtestada. Kui inimene käitub teisiti, kui sina, siis ta valetab!

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 13:18; 04.12 14:51; 04.12 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal on ikka hirmus viha endise ämma suhtes. Kummaline, et ühe 70-aastase muti sisse nii palju kurjust ära mahub. Lausa nii kummaline, et tundub uskumatu.

Sa pole vist kurje vanureid näinud? Bussile trügimas; venelasi, lapsi, homosid jne sõimamas?

Kui SMSid sisaldavad otsest vaenu ja vägivalda, teeksin tõeliselt väljakannatamatu olukorra puhul avalduse Politseile. Kordan, väljakannatamatu olukorra puhul. Pole mõtet hullu vanainimese pärast kannatada ja aega raisata, las organid tegutsevad.

Tegu ei ole kurja vanainimesega – vaid teemaalgataja nimetas teda – paadunud maniakiks lausa.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 15:17; 04.12 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ilmvõimatu, et mõni inimene on leebem, ebakindlam ja ei oska sinu moodi ennast kehtestada.

Ok, ämm ütles teemaalgatajale “Hoor!” ja saatis ukselt minema.
Teemaalgataja, leebe, ronis aknast uuesti sisse.
Ämm ei osanud muud teha, kui üürikorteri omanikule helistada ja teemaalgatajat laimata.
Teemaalgataja otsustas ämmale jõulupaki viia.
Teemaalgataja jäi rasedaks, ämm sõimas “Vastik paks ja idioot!”. Teemaalgataja sai lapse kätte ja jooksis ämma juurde “vaaata, kui armas laps”
Ämm tegi paar päeva head nägu, siis näitas oma “tõelist palet”
Teemaalgataja arvas, et oleme veel paar päeva külas.
Ämm kutsus teisi inimesi veel ja alandas teda kogu seltskonna ees. (las joob kohvipaksu see lollakas!)

Loogiline, eksole?

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 07:19; 04.12 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ilmvõimatu, et mõni inimene on leebem, ebakindlam ja ei oska sinu moodi ennast kehtestada.

Ok, ämm ütles teemaalgatajale “Hoor!” ja saatis ukselt minema.

Teemaalgataja, leebe, ronis aknast uuesti sisse.

Ämm ei osanud muud teha, kui üürikorteri omanikule helistada ja teemaalgatajat laimata.

Teemaalgataja otsustas ämmale jõulupaki viia.

Teemaalgataja jäi rasedaks, ämm sõimas “Vastik paks ja idioot!”. Teemaalgataja sai lapse kätte ja jooksis ämma juurde “vaaata, kui armas laps”

Ämm tegi paar päeva head nägu, siis näitas oma “tõelist palet”

Teemaalgataja arvas, et oleme veel paar päeva külas.

Ämm kutsus teisi inimesi veel ja alandas teda kogu seltskonna ees. (las joob kohvipaksu see lollakas!)

Loogiline, eksole?

Kusjuures väldib ämma nagu katku ja nägi mehega koos elades teda sama harva, kui kuuvarjutust.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 15:17; 04.12 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, ämm ütles teemaalgatajale “Hoor!” ja saatis ukselt minema.
Teemaalgataja, leebe, ronis aknast uuesti sisse.
Ämm ei osanud muud teha, kui üürikorteri omanikule helistada ja teemaalgatajat laimata.
Teemaalgataja otsustas ämmale jõulupaki viia.
Teemaalgataja jäi rasedaks, ämm sõimas “Vastik paks ja idioot!”. Teemaalgataja sai lapse kätte ja jooksis ämma juurde “vaaata, kui armas laps”
Ämm tegi paar päeva head nägu, siis näitas oma “tõelist palet”
Teemaalgataja arvas, et oleme veel paar päeva külas.
Ämm kutsus teisi inimesi veel ja alandas teda kogu seltskonna ees. (las joob kohvipaksu see lollakas!)

Loogiline, eksole?

Ära mõtle asju välja. Ütles telefonis hoor, oli see, mida teemaalgataja ütles. Kas teemaalgataja oleks pidanud selle ütlemise peale suhte mehega katki jätma? Ilmselt ei.

Nii, teemaalgataja jäi rasedaks. Polnud ilmselt küllalt iseloomu, et suhtlemist peale seda “hoor” ütlemist katekstada, vaid suhtles ikka edasi, kui tema tulevase lapse vanaema, võimalik, et mehe või ämma algatusel. Suhted ikka kehvad, aga no ei loobu ju ka, vanaema külla kutsub või ise ennast külla pakub. Kuskil pole öeldud, et teemaalgtaja vägisi ennast külla surub, aga seda, et kui suhtlevad, siis on pidev halvasti ütlemine.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 13:18; 04.12 14:51; 04.12 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saa kõigepealt ise täiskasvanuks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks sellised psühhopaadid on elus täiesti olemas. Veab neil, kes sihukesega kokku ei puutu. On tõesti kahju, kui leidubki mõningaid inimesi, kes psühhopaatide jutukesi tõe pähe võtavad. Kui te vaid teaksite, kui palju on lastekaitsele laekunud kaebuste seas just nimelt psühhopaatide omi! Väga usutavalt suudavad nad kirjeldada jubedusi, mis ema oma lapse kallal toime olevat pannud. Järgneb uurimine, Soomes näiteks võidakse laps vanematelt isegi ära võtta (ja on vanemaid, kes ei saagi enam oma last lastekodust kätte enne, kui too on 18a). Või laimavad korteriomanikule, või nuhivad välja töökoha ja võtavad ohvri ülemusega ühendust, rääkides tollele koledaid jutte kokku jne. Psühhopaadi ampluaa ja võimekus on laialdased. Ja kahjuks tõesti suvaline lastekaitseametnik, suvaline tööandja või korteriomanik kalduvad manipulaatori jutte uskuma – rohkem kui sinu oma. Negatiivne tundub usutavam, kui positiivne, nii ongi.

Sinu ainus kaitse on – Lõpeta Suhtlus! Ära allu manipulatsioonidele. Sul on õigus ennast ja last säästa ja kui suhtlus nii pingeline on nagu kirjeldad, siis on sul õigus enda ja lapse vaimse tervise huvides see lõpetada. Ära anna talle mingit informatsiooni ei oma elukoha, töö vms kohta. Pakid saada tagasi, ära palu iial abi vms. Sa ilmselt loodad, et äkki ta millalgi võtab aru pähe – ei võta. Kõik ainult süveneb. Lõpuks oled sina omadega läbi ja muud kasu sellest ei ole kellelgi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised maniakid on täiesti olemas ja olgu õnnelikud need siin teemas, kes pole sellistega kohtunud ja seepärast teemaalgatajat väljamõtlemises süüdistavad. Minu lapse vanaema näiteks on lambist lapse kooli läinud. Lihtsalt et uurida, kuidas lapsel koolis läheb! Oli seal marssinud koridorides ringi, otsinud direktorit ja klassijuhatajat. Lapsel mark maani. Kui veel tema pojaga koos elasime, mõtles lihtsalt lugusid välja, mida mina olevat teinud ja kellega maganud. Lapsele mõtles haigusi välja, mille sümptomid lapsel esinevad, aga mina, hoolimatu ema, ei vii last arsti juurde. Kui juba ammu tema pojast lahus olin, ja pojal uus pere, üritas üksvahe mulle helistama hakata, et kurta uue minia üle 😀 Aga ma panin telefoni tema numbrile nimeks “Ära võta hullu kõnet vastu!” ja siis varsti sain tast lahti ka, kui järjekindlalt telefonile ei vastanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand! Mul tekkis hirm, kui seda kõike lugesin, sest olen ka selliseid asju üle elanud ja arvasin, et ma ainus, kellel õnnestunud hullude otsa sattuda.

Soovitus: mitte südamesse võtta ja end mõjutada lasta. Sina tead, mis on ja oli. Igasugune kontakt lõpetada (eelnevalt juba soovitatud)

Minul aitas politsei poole pöördumine. Nad küll ei teinud midagi, aga rääkisid temaga ja seletasid, et järgmine kord alustavad kriminaalmenetlust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su kirjas ei olnud küsimust millele siit vastust soovid?

(Küll aga tekib minus lugejana küsimus, et kui lapse isaga te pmtst ei suhtle, kuidas teadis ämm operatsioonist; kust sai endise üürikorteri omaniku kontaktid?)

Kui on soov temaga suhted katkestada, siis nii teegi. Ignoreeri. (juhul kui tegu täiesti ebastabiilse inimesena).

Mina sinu asemel ikkagi esmalt küsiksin temalt, et mida ta tahab? Mis on tema käitumise eesmärk? Ja kuidas ta arvab seda saavutavat selliste meetoditega nagu ta kasutab?

Jääb mulje, et inimene ei anna endale aru. Tegemist võib olla psüühikahäirega. Kui veel inimene alkoholi või mingeid ravimeid tarbib, läheb asi täitsa käest. Psüühikahäired on suht levinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Hullunud vanaema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.