Esileht Koolilaps Humanitaarsuunaga gümnaasiumi Tallinnas (11. klass)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Humanitaarsuunaga gümnaasiumi Tallinnas (11. klass)

Postitas:
Kägu

Kolime suvel Tallinnasse elama. Laps lõpetas kohalikus gümnaasiumis 10.klassi, hinded kolmed-neljad. Matemaatikaga on raskusi, seega sobiks pigem humanitaarsuunaga vms kool. Olen lugenud, et Tallinnas on väga raske gümnaasiumisse saada ja kohti on vähe. Kas kellelgi on positiivseid kogemusi, et keskpäraste hinnetega laps on 11. klassi gümnaasiumikoha Tallinnas leidnud? Kui jah, siis mis kooli? Ise kahjuks ei tunne Tallinna koole nii hästi.

Aitäh!

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.tallinn.ee/est/haridus/Tallinna-koolide-uldinfo

Koolide kohta leiad infot siit. Alustuseks vaata vast oma tulevasele elukohale lähemale jäävaid koole ja võta nendega ühendust. Perekool ei oska sulle öelda, kus vabu kohti on, aga koolides on ikka väljalangemisi. Ja siis juba koolist kuuled, mis tingimustel nad õpilasi juurde võtavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millissesse Tallinna piirkonda kolite? Kooli kodulehtedel on mõnikord kirjas täiendav vastuvõtt. 11 klassi tavaliselt ikka saab, kuna on väljalangejaid. Helista kooldesse ja uuri. Tabasalus ja Viimsis on riigigümnaasiumid.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi 11. klassi vabadele kohtadele on paljudes koolides ikkagi katsed/vestlused ja selliste hinnetega  ja siis ka teadmistega tegelikult,  läheb vähemalt Tallinnas raskeks. Ei saa vist otsida humanitaarsuunitlusega gümnaasiumit ega konkreetset piirkonda eelistada, vaid vaja otsida kooli, kuhu lihtsalt koha saaks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi 11. klassi vabadele kohtadele on paljudes koolides ikkagi katsed/vestlused ja selliste hinnetega ja siis ka teadmistega tegelikult, läheb vähemalt Tallinnas raskeks. Ei saa vist otsida humanitaarsuunitlusega gümnaasiumit ega konkreetset piirkonda eelistada, vaid vaja otsida kooli, kuhu lihtsalt koha saaks.

Aitäh vastuste eest! Olen lugenud varasemaid postitusi, kui raske on Tallinnas gümnaasiumisse saada ja seetõttu olen päris mures, see vastus ainult kinnitas minu hirme:( Lootsin, et ehk on kellelgi positiivset kogemust, et siiski on sellise tunnistusega gümnaasiumikoht leitud.

Hakkan järjest koole läbi helistama.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kui hakkaja noorega tegemist on, aga sellises vanuses võib kasulikum olla, kui noor ise suhtleb. Vähemalt minu laps käib sellises koolis, kus vanemalt oodatakse jälgimist, et kooliasjad vähemalt miinimumtasemel tehtud. Muud asjad eeldatakse, et gümnaasiumiealine noor ajab ise.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Anna koolidega kontakteerumine lapse ülesandeks. Helikoptervanemad pole moes ja natuke piinlik ka, kui juba peaaegu täiskasvanud noore eest emme asju ajab.

+3
-1
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Koolilaps Humanitaarsuunaga gümnaasiumi Tallinnas (11. klass)