Esileht Koolilaps Humoorikat raamatut 10a tüdrukule

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Humoorikat raamatut 10a tüdrukule

Postitas:
Kägu

Tütar avastas vanema venna riiulist “Tom Gates” raamatu ja luges selle paari õhtuga läbi, väga meeldis selline stiil. Kas kellelgi on soovitusi selliseks lõbusaks lugemiseks? “Äpardi päevikud” meeldisid suuremale lapsele. Kas midagi sarnast tüdrukutele ka on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ottokar Domma raamatud

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Rock´n ´roll ja ridamaja” naerutas mind lapsepõlves täiega!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Hugo V tegutseb” – Hugo sarjas on mitu osa. Päris vahvad, lugesin ise ka läbi umbes sama vana lapse kõrvalt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on laps suur lugeja. sama stiiliga on luuseri päevikud ja äpardi päevikud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Ellen, Milda ja Pavarotti” on tore raamat, naljakatest vist sobiksid Durrelli “Minu pere ja muud loomad”, “Jumalate aed” ja “Linnu, loomad ja sugulased.”

Louis Sachari “Pahupidi kooli isemoodi lood” on naljakas ja kui see huumor sobib on sel ka järjed. Nöstlingeri “Vahetuslaps”, sai ka korralikult naerda, aga võibolla sobib paar aastat vanemale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tom Gatesil on päris palju järgesid.

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>“Rock´n ´roll ja ridamaja” on küll täiskasvanumatele.</span>

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rock´n ´roll ja ridamaja” on küll täiskasvanumatele

Meie olime 5. klassis, kui see meie klassi tüdrukute seas ääretult populaarne oli, aga tänapäeva lapsed on minu  meelest veel küpsemad. Nii et vabalt võib sellises vanuses lugemiseks sobida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ülemnuuskur Osvaldi lood on mõnusad kerged-humoorikad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ottokar on meile lugemiseks. Lapsed vist ei taipa enamust seda sdv huumorit

0
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Koolilaps Humoorikat raamatut 10a tüdrukule