Esileht Beebi ja mitmikud Hüperaktiivne beebi? Hüperaktiivne laps?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Hüperaktiivne beebi? Hüperaktiivne laps?

Postitas:

Beebi 4 kuune ja on kohutavalt kärsitu rahmeldis. Seda olnud sünnist saati. Väga kapriisne, rahutu. Temaga on olnud ääretult raske, nõuab 100% tähelepanust. Üksi ta eriti tegutseda ei taha, alati peab tema juures olema. Näitama asju, talle käte andma. Kusjuures ta vaatab mänguasja ära ja siis tahab kohe juba midagi uut ja uut ja uut!!! Peab temaga mööda tube ringi kappama ja näitama uusi asju, teda hüpitama ja mööda tuba lennutama. Kogu aeg midagi välja mõtlema, sest beebi tüdineb kõigest väga kiiresti! Ja ainult siis kui nii aktiivselt temaga tegeleda, ainult siis on rahu. Muidu hakkab kohe kisama ja jorisema. Varem sain ta mõneks miutika selili mängumatile panna ja vaatas seal oma asju, aga nüüd kui keerama õppis, siis on kohe kõhuli. Kõhuli aga tahks kohe edasi minna, käed jalad siputavad, natuke lükkab end juba edasi, aga eriti ei oska veel ja siis jälle kisa lahti…siis pean teda tekiga mööda tuba ringi vedama, et ta liiguks, siis on rahu. Appi! Kui väsitav see on! Miks ta üldse millegagi pikemalt tegeleda ja vaatata ei taha! Kas sellisest kasvabki hüperaktiivne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma püstitasin paar kuud tagasi siia v6i väikelapse alajaotusse täpselt sama teema, isegi sama pealkirjaga ja mind rahustati suhteliselt maha. Otsi ja loe ise. Minu tütar on nüüd seitsmekuune ja ikka täitsa metslane 😀 Magamisega ka suuuuured probleemid, samuti süüa ei taha kaua ühe koha peal, aga üritan v6tta rahulikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 19:25; 26.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma püstitasin paar kuud tagasi siia v6i väikelapse alajaotusse täpselt sama teema, isegi sama pealkirjaga ja mind rahustati suhteliselt maha. Otsi ja loe ise. Minu tütar on nüüd seitsmekuune ja ikka täitsa metslane 😀 Magamisega ka suuuuured probleemid, samuti süüa ei taha kaua ühe koha peal, aga üritan v6tta rahulikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 19:25; 26.02 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa võtad kätte raamatu \”Hüperaktiivne laps\”, siis seal tõesti tuuakse välja, et juba beebina on laps väga rahutu.
See tähendab, et seoseid beebi-eaga saab luua, kui lapsel on hüperaktiivus diagnoositud. Vastupidi ei ole seda enda südamerahuks mõistlik teha.
Sama suur on tõenäosus, et kasvab väga rahulik ja tasakaalukas laps. Võtaks pigem nii, et aktiivne laps on tark laps, kes tunneb maailma vastu huvi!

Minu 1.laps oli ka beebina vägagi rahutu, aga 5aastasena on väga hea keskendumisvõimega ja järjekindel tegutseja, nutikas ja uudihimulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vanem poiss praegu väga tasakaalukas ja kaasasündinud sisemise taktitundega. Titena oli selline nagu teemaalgatuses kirjeldatud. Nüüd on mul teine laps kohe 4 kuu vanuseks saamas ja samasugune. Mõtlesin, et appi, mille eest mind sedasi karistatakse 🙂 Näis, mis saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul samasugune metsaline kodus 1a6k, juba olnud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Hüperaktiivne beebi? Hüperaktiivne laps?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.