Esileht Pereelu ja suhted Hüpnotisööri, kellest olete abi leidnud

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Hüpnotisööri, kellest olete abi leidnud

Postitas:

Soovin kasutada hüpnotisööri abi enda iseloomu muutmisel. Olen enda (ja ka teiste) arvates liialt alandlik ja leplik ning see on põhjustanud mulle perekonnas suuri probleeme. Tunnen isegi, et vahel põhjustan endale ikka väga suuri ebamugavusi pelgalt seetõttu, et ei suuda välja öelda oma arvamust/tahet vaid lähen kasvõi üle kivide ja kändude, et kõigi soovid täidetud saaksid. Mõned mu lähedased on seda terve elu täheldanud aga viimasel ajal on asi läinud vist juba üle piiride ning suhted on karil.

+8
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aga kui probleem on selles, et polegi oma arvamust ja lähed julgust juurde tahtma? Sa pead väga täpselt sõnastama, mida sa tahad, et teine oma mõjuga sinus muudaks. Mis siis kui sa ei julge taga on hoopis see, et sa pole asja peale mõelnud ja oma arvamust välja kujundanud. Oma tahet saab siis väljendada, kui sa tead, mida tahad. Aga kui sa ei ole mõelnud sellele, mida tahad, siis sa jäädki alati jänni olukorras, kus tuleb tahet väljendada.  Sul võib julgust olla, aga kui sul pole midagi öelda, siis julgusest ju abi pole. Hüpnotisööri soovitada ei oska. Tean hüpnoosist niipalju, et Gunnar Aarma hoiatas kõiki selle eest ja ütles, et see on tehnika, millaga jäädakse sõltuvusse eludeks. On siis seda vaja koguaeg kellegi tahte järgi toimida, omamata enda tahet?  Äkki on  see probleem hoopis, et oled koguaeg teinud enda tahte järgi ja nüüd ka otsid, kedagi, kes sind juhiks ja suunaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui hüpnotisöör ütleb sulle, et parem oleks mingi kolmas variant ja sa liiga arg, et enda tahtele kindlaks jääda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ilmselt pigem konstellatsiooni vaja.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et hüpnotisööri ei peaks otsima, vaid psphholoogi ning lugema Henry Cloud raamatut piiride kehtestamisest

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Hüpnotisööri, kellest olete abi leidnud