Esileht Väikelaps hüppamisoskus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: hüppamisoskus

Postitas:

Mis vanuses Teie lapsed hakkasid hüppama nii, et ikka 2 jalga korraga maast lahti?
Kas 2,1 aastane võiks/peaks seda juba oskama? Nupsu.ee andmetel peaks. Tahaks kuulda siiski reaalseid kogemusi.
Aitähh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska öelda, et milla peaks, aga mul laps juba väga pikalt ikka seda osanud. Kõik ju oleneb \”võimalustest\”. Nimelt mul lapsel oli alates 6-7 kuuselt hyppekiik ja mingi 9 kuuselt tuli väikelaste batuut. Ka ei ole ma hull kanaema, kes keelaks lapsel voodis hüpata:) Hetkel siis laps 1a 10k ja päris täpselt tähele ei ole seda pannud, aga no 1,6a ikka kindlasti iseseisvalt hüpanud kõva pinna peal (kui mitte varem).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie piiga hakkas küll päris varakult – 1a ja mõned kuud oli selge. Aga selgeks nii ruttu sai ilmselt selle pärast, et meil oli toas põrandal suur kummimadrats, kus talle mürada meeldis. Ja siis paar aastat vanem sõbranna hüppas ees, meie tsikk pidi ju järgi tegema kõike kohe.
Praegu üritab sama sõbranna eeskujul ühe jala peal seista. Esimesed päevad oli kaval, toetas selja kuhugi vastu. Aga nüüd juba saab ilma toeta hakkama.

Aga nii naljakas on seda vaadata, kuidas ta teist kõiges jäljendab. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps hakkas ka suht hilja hüppama, ma arvan et 2,5a või hiljemgi. No igal juhul nüüd 2a10k hüppab kenasti. Enne 2-l jalal ei osanud ise hüpata, sama vana naabripoiss hüppas küll juba ammu. Muidu oli kiire arenguga küll enne. Aga hõppamist ei tulnud kuidagi varem:) Kusjuures käisime iga nädal võimlemas ka, aga vot ei hüppa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil hakkas hüppama 1a10k, ilmselt vanemate õdede eeskujul, muidu vaevalt oleks hakanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:50; 16.01 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuskil 2-aastaselt hakkavad jah, kui eelnevalt muud oskused ka ajaliselt omandatud. Minu pliks hakkas käima alles 1a7-8k vanuselt ja kahel jalal hüppamine tuli alles peale 3-aastat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te seda hüppamist jälgite, mida sellest järeldate ?
Minu 2a7k tütar hüppab kahel jalal küll juba ammu, talle meeldib ka kõrgelt alla hüpata, jalalt jalale keksib pidevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lotta1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuskil 2-aastaselt hakkavad jah, kui eelnevalt muud oskused ka ajaliselt omandatud. Minu pliks hakkas käima alles 1a7-8k vanuselt ja kahel jalal hüppamine tuli alles peale 3-aastat[/tsitaat]

ma olen see eelmine kägu, kel laps 1a10k hakkas hüppama. kusjuures temal tulid muud füüsilised oskused just hulga hiljem, kõik roomamised ja istumised jne, käisime ka füsioteraapias nii seepärast, et ei hakanud käputama ega istuma (11-kuuselt alles need oskused), kui ka seepärast, et ei hakanud kõndima (1a6k hakkas kõndima), aga vot see hüppamine tuli küll kiirelt. eeskuju on sellises vanuses nakkav :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lotta1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuskil 2-aastaselt hakkavad jah, kui eelnevalt muud oskused ka ajaliselt omandatud. Minu pliks hakkas käima alles 1a7-8k vanuselt ja kahel jalal hüppamine tuli alles peale 3-aastat[/tsitaat]

ma olen see eelmine kägu, kel laps 1a10k hakkas hüppama. kusjuures temal tulid muud füüsilised oskused just hulga hiljem, kõik roomamised ja istumised jne, käisime ka füsioteraapias nii seepärast, et ei hakanud käputama ega istuma (11-kuuselt alles need oskused), kui ka seepärast, et ei hakanud kõndima (1a6k hakkas kõndima), aga vot hüppamine tuli küll kiirelt. eeskuju on sellises vanuses nakkav :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:50; 16.01 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal vahet on? Kui kooli lähevad, hüppavad kõik ja keegi ei mäleta enam, kas ta hakkas nüüd 1 a 6 kuuselt või 2 a 6 kuuselt. Kui laps muidu rõõmus ja tubli – küll ta kunagi ikka hüppab 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab poiss märtsis kolm, hyppamine eriti ei õnnestu aga mingit numbrit ma ka sellest teinud ei ole, kyll ta ykskord ikka selgeks saab selle asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps hüppamisoskus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.