Esileht Väikelaps Hüppeloom, kas asjalik ost?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Hüppeloom, kas asjalik ost?

Postitas:

Kellel kogemusi, kas hüppeloom pakub u 2-3 aastasele lõbu, tasub osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma 2 lapsega -jah. Said jõuludeks kumbki, kui olid 1 ja 3. Nüüd 3 a hiljem ikka teemaks. Aegajalt paneme mõneks kuuks ära, kui enam ei mängi ja siis jälle kuu-kaks huvitav. Meil ka ruumi piisavalt ringi hüpata, teevad võistlust (pikk tubade vaheline koridor), suvel elavad loomad batuudil ????

Kujudest on jänes parim, suured kõrvad kinnihoidmiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asjalik ehk otsesõnu mitte, aga lusti ja rõõmu pakub selles vanuses küll.
Mina ostaks (ostsin ka omal ajal)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, meil on samuti hüppeloom ja laps mängib meeleldi juba mitu aastat. Muidugi mitte iga päev, aga seda ei eelda ka teiste mänguasjade puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ratastega auto selline asi, mis pidas läbi kolm last ja oli pea igapäevases kasutuses 1a vanusest kuni 5-6a (selleks ajaks lohisesid juba põlved mööda maad, siis seisti otsas nagu tõukekal). Hüppeloom sobiks ka nt õue.

Mõni hüppeloom on väga madal ja sobibki 2a, teisi on kõrgemaid.  Lapse jalad peavad maha ulatuma loomulikult, et ka väiksemana natuke vedrutada ulatuks. Seljale ja kehalihastele on see trenn väga kasulik.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni hüppeloom on väga madal ja sobibki 2a, teisi on kõrgemaid.

Mhm, meil oli see Jumpy, mille andsime ära, kui väiksem oli 3. Lihtsalt liiga madalaks jäi, et rõõmu pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on lausa jumpy-sõltlane – koguaeg hüppaks. Paraku on meil selle tulemusena kolme aasta jooksul katki läinud juba 4 looma:S Viimased olid veel need uued mudelid, mille keha oli mummuline. Kusjuures ei hüpanud keegi suurem ja midagi teravat ka toas pole…saime isegi poes uue vastu välja vahetatud. Neid mummulisi ei tasu osta seega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me saime kuskilt kingituseks selle jumpy looma, aga meie lapsele see väga peale ei läinud, kokku vast hüppas 10 korda. Siis seisis aasta ja viisin uuskasutusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInu lastele oli mingis vanuses hüppeloom ja hüppepallid täiesti nr. 1 meelelahutus. Korteris elades ma siiski neid ei ostaks. Meil käis oma majas vahel 12 h jutti see hüppeloomal hüppamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks hüppeloom, vist oli hobune, läks kergesti tasakaalust välja ja laps kukkus mitu korda. Seda mudelit ma hetkel enam piltidel ei näe. Potsakam ja madalam loom on kindlam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Hüppeloom, kas asjalik ost?