Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Beebi ja mitmikud hurmaa?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: hurmaa?

Postitas:

Ei leidnud infot, kas võib anda või on oht, et allergiat tekitab. Kasulikkuse kohapealt on igati vitamiinirikas ja raua sisaldusega. Teab mõni?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 22:34; 21.01 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See üks minu lemmikuid. Söön peaaegu iga päev ühe, õnneks ei tekita allergiat. Gaaside koha pealt pole kindel, aga gaasid meil pidevalt ja ei seosta just hurmaaga.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina olen andnud. Sööb väga hea meelega ja ei ole mingeid \”kõrvalnähtusid\” esinenud.

0
0
Please wait...
Postitas:

http://wholesomebabyfood.momtastic.com/persimmonbabyfoodrecipes.htm
8-10 kuud alustamise vanuseks.

0
0
Please wait...
Postitas:

Aitäh hea lingi eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 22:34; 21.01 18:21;
Postitas:

Juba kuu kindlasti lapsele andnud, vaevusi pole olnud.

0
0
Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Beebi ja mitmikud hurmaa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.