Esileht Ilu ja tervis Huuled katki

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Huuled katki

Postitas:
Kägu

Kuidas vabaneda hügieeniline huulepulga sõltuvusest.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ööseks bebanthen salv peale ja enamasti hommikuks terved. Hea on veel õhtul enne hambaharjaga huuled ära koorida. Pigem võttagi osana õhtu- ja hommikurutiinist ja mitte iga hetk huulepalsami järgi ka keset päeva haarata.

Ning piisavalt vett juua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumb sul nüüd on, kas huuled katki või huulepulgasõltuvus? Kui huuled on katki, siis on selleks mingi põhjus, see tuleb üles otsida. Veepuudus, mingi aine puudus. Suvel päikese käes palju olles on huulte kuivamine loogiline, siis tulebki kasutada kaitsvaid vahendeid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huultel on huulepulgasõltuvus. Mina tahaks olla ilma. Aga ilma on nii ebamugav, valus, huul eo veni. Ei saa hästi naeratada. Olen ära proovinud ei tea kui palju huulepulki. Ükski ei lõpeta seda vajadust ära, et saaks ilma. Mõni teeb veel hullemaks. Nt päikesekaitsega või loodusliku komponendiga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks nui neljaks ei tohi kasutada? Näokreemi ka ei tohi kasutada? Või miks see benta salv parem on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutada võib, aga ma ilma enam ei saagi. No ja kui sa nüüd näokreemist rääkisid, siis sellega on sama lugu. Kunagi, kui ma laps olin, siis ma igäpäevaselt küll kreemi ei vajanud et nahk ei kisuks. Nüüd aga ei saa enam ilma.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on olnud eluaeg raskusi huultega. Talvel on katki külma pärast ja suvel päikese tõttu. Ka maski kandmise perioodil oli koguaeg probleeme, sest maski all läks niiskeks. Hügieenilised huulepulgad tegid asja loomulikult hullemaks. Hakkasin kasutama taruvaigusalvi (apteegist saab) ja peale seda kasutan mõnikord vastavalt vajadusele seda, aga ei ole otseselt enam sõltuv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Huuled katki