Esileht Koolilaps huulte närimine – kuidas lahti saada?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: huulte närimine – kuidas lahti saada?

Postitas:

Tere,

Meie 16a tütar näksib igal võimalusel huuli. Kui selle kohta märkus teha, siis pahandab. Tunnistab et teab seda kuid mingit tõsist tegevust selle piiramiseks ette ei võta.

Lapsena oli probleemiks küünte närimine, kuid sellest saime lahti. Asemele tuli aga huulte näkitsemine. Ise ta seda ei märka.

On kellelgi soovitusi millega seda tegevust piirata, või kuidas tüdrukut aidata. Nagu sellele eale omane, kiputakse kõik vanemate õpetused ja soovitused \”veega alla laskma\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 11:37; 22.01 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga miks ta neid näksida ei või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina närin huuli siis, kui on stressirikas periood või olen närvis/ootusärev. Koolistress? Ma usun, et probleem kaob siis, kui tekib huvi poiste vastu. Siis on väga oluline, et huuled oleksid ikka korras ja ilusad. Paku talle näiteks vaseliini või muud rasvast kreemi, mis kiiresti katkiseid huuli ravib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, mingi ärevus siin kindlasti mängus on. Samas aga kipub ta seda ka vabal ajal pidevalt tegema.

Miks ta teha ei või? Kas ise tahaksite istuda vastamisi inimesega kes vahetpidamata huuli või küüsi näkitseb? Hakkaks ju närvidele.

Täpsustan, et õnneks ta näksib neid seestpoolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 11:37; 22.01 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta asja rahulikult, see läheb mööda alles siis, kui tüdruk seda ise tahab. Kui sa näed, et sinu kommentaarid teda vihale ajavad, siis proovi mitte kommenteerida, las närib, sina vaata mujale ja tee, nagu ei paneks tähelegi. Kui mõni sõbranna või boyfriend talle märkuse teeb, küll ta siis ennast jälgima hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oleks parem kui ta närvide rahustamiseks näitek suitsu teeks? Mõte sellel tegevusel on ju sama.

Samuti närin huuli seestpoolt, miks, närvikava on selline. Siit ka küsimus, mis on su tütre elus sellist, mis paneb teda kasutama taolist rahustusviisi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma närin ka… Ei saa lahti ka kuidagi. Vahel ununeb see tegevus mõneks ajaks ära, kuid siis tuleb lambist jälle meelde ja ikka näksin edasi 😀 Ei tea ise ka miks. Igavusest, ma arvan. Mees pidevalt ütleb, et ära söö oma huuli ära, millele ma siis musu annan 🙂 Tegelikult kellegi \”keelamine\” aitabki kõige paremini. Kui mees ikka mitu korda ütleb, et ära näri, siis mingi hetk enam ei närigi. Kuni järgmise korrani:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps huulte närimine – kuidas lahti saada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.